Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Cakov
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 50 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
PTE0852 Klapková Alžběta TJ Sokol Ptení C 2102683 50 Kč
UOL0850 Kűnstlerová Natálie SOB Olomouc C 52438 50 Kč
3.00 km, 60 m, 9 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 50 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 2049535 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín C 53896 50 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0654 Parmová Jana SK SKI-OB Šternberk C 2108911 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 50 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 50 Kč
LCE0554 Špendlíková Monika OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
SBR0550 Good Eliška SKOB Bruntál 2091593 50 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 8594 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 50 Kč
TZL0552 Matochová Adéla SKOB Zlín B 53831 50 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 50 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 50 Kč
3.40 km, 50 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 50 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín B 2091565 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 49341 50 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8654 50 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 50 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 50 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 49453 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 246840 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
4.20 km, 90 m, 13 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 80 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 80 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 80 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 80 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 80 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 80 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 53836 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 80 Kč
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 80 Kč
7.40 km, 200 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
KSH7756 Boumová Irena OB Kašperské Hory C 51739 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 80 Kč
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
ZVS9250 Řezaninová Iva TJ Zbrojovka Vsetín C 53382 80 Kč
PTE8750 Cetkovská Tereza TJ Sokol Ptení C 2109697 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 80 Kč
PLU9082 Kaprálová Hana TJ SOKOL Plumlov C 49872 80 Kč
PLU8976 Stoklasová Barbora TJ SOKOL Plumlov C 49878 80 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 80 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 80 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 80 Kč
PTE8550 Šebková Klára TJ Sokol Ptení C 2109698 80 Kč
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 80 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 80 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 301263 80 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 80 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 80 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 80 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 49451 80 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 80 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 80 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 80 Kč
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 80 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 80 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 7209281 80 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 80 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
4.80 km, 140 m, 14 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 80 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 80 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL5852 Špacírová Danuše SOB Olomouc C 52730 80 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 80 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
HLV6856 Končáková Katka KČT - OB Holešov C 416086 80 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
LCE5451 Cahlová Slávka OOB TJ Slovan Luhačovice C 416063 80 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 80 Kč
LCE6051 Valentová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 51509 80 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 80 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 80 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 80 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
4.50 km, 70 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 80 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 80 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 80 Kč
UOL5953 Hrubanová Věra SOB Olomouc C 52439 80 Kč
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 80 Kč
ZPV5077 Ohnoutková Ludmila KOB ZPV Prostějov C 52594 80 Kč
JZL5450 Chromčáková Ivana TJ Jižní svahy Zlín C 2070845 80 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
SBK5251 Kolaříková Věra KOB START Blansko C 49685 80 Kč
2.40 km, 40 m, 9 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 50 Kč
TRI0705 Kotala Petr TJ TŽ Třinec C 8657 50 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 50 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 331259 50 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 49491 50 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
SSU0701 Cveček Jan SK Severka Šumperk C 8041 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
3.40 km, 60 m, 11 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
NNN0611 Borets Ivan Neregistrovaní 50 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava C 428262 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 50 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 50 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 50 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 50 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 2099502 50 Kč
TRI0507 Vítkovič Patrik TJ TŽ Třinec C 53215 50 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 50 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 50 Kč
BFM0504 Smyček David SKOB Frýdek - Místek C 410795 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 50 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín B 08610 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49316 50 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 50 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 50 Kč
LCE0601 Mudrák Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 50 Kč
LCE0504 Vebr David OOB TJ Slovan Luhačovice C 425578 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín C 08602 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C 2080969 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
HAV0501 Staněk Matěj OB Havířov C 232146 50 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín C 08605 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
4.20 km, 90 m, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc C 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 50 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 50 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec C 49381 50 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 50 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 49319 50 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 50 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 50 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 50 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080833 50 Kč
LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice B 51301 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 50 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416077  50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 50 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 50 Kč
NNN0448 Slezák Aleš Neregistrovaní 50 Kč
5.80 km, 150 m, 15 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 80 Kč
SVS0200 Koňařík Vít Orientklub Vsetín B 53384 80 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 80 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 35147 80 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 80 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 80 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 80 Kč
SKM0101 Zvoníček Jiří KOB Směr Kroměříž B 425520 80 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 80 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 80 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace 80 Kč
7.00 km, 150 m, 18 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 80 Kč
JPV9915 Kašpar Petr Oddíl OS SK Prostějov B 2069090 80 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 80 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439212 80 Kč
10.50 km, 300 m, 26 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 80 Kč
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 80 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 80 Kč
PLU8007 Matyšek Radoslav TJ SOKOL Plumlov C 52490 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 80 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 80 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 80 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 80 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 80 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 80 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 80 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2800327 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 253370 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
CEL8039 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52410 80 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 80 Kč
JPV8917 Dudík Petr Oddíl OS SK Prostějov C 52870 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 80 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 52430 80 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 80 Kč
NNN9549 Solař Michael Neregistrovaní 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
7.00 km, 150 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 80 Kč
STE9701 Musil Martin SK SKI-OB Šternberk 80 Kč
SOP9001 Erben Martin OOB TJ Slezan Opava C 361970 80 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 80 Kč
SKM9801 Zvoníček Jan KOB Směr Kroměříž B 253380 80 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 80 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
8.30 km, 220 m, 18 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 80 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 7201830 80 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 120 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 2108915 80 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 80 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 80 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 80 Kč
MOV8200 Kostka Petr SKOB Ostrava C 2027244 80 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 80 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 80 Kč
6YC7401 Doležal Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 80 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 80 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 80 Kč
KSU6504 Souček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027203 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
KSU7503 Pavelka Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073731 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
LCE6701 Mudrák Stanislav OOB TJ Slovan Luhačovice C 7203323 80 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 80 Kč
SBR7800 Good Martin SKOB Bruntál C 51903 80 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
SKM6901 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž C 331683 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
TZL7401 Novosad Pavel SKOB Zlín C 2080910 80 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 80 Kč
UOL7601 Šaňák Daniel SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 120 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 120 Kč
KON6919 Huňka Karel KOB Konice C 52720 80 Kč
NNN7547 Kozel Jiří Neregistrovaní 80 Kč
7.10 km, 160 m, 16 kontrol
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 80 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 80 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 80 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 80 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 307338 80 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 80 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 80 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 80 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 80 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 80 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 80 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
HAV7100 Kaděra Pavel OB Havířov C 253120 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 80 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C zapůjčit 120 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 80 Kč
HLV6321 Končák Jaroslav KČT - OB Holešov C 53856 80 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 80 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 80 Kč
NNN6711 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 80 Kč
ZVS6601 Řezanina Lubomír TJ Zbrojovka Vsetín C 53381 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 80 Kč
CEL6827 Janeček Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52407 80 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 80 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 80 Kč
5.50 km, 120 m, 15 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 80 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
TZL5702 Štípek Rostislav SKOB Zlín 428296 80 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 80 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 80 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 80 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
MOV5801 Petr Václav SKOB Ostrava C 52980 80 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 80 Kč
OTK5707 Štěpáník Otakar OOB TJ Jiskra Otrokovice C 053804 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 80 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
OTK5800 Tomášek Pavel OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53807 80 Kč
SOP5701 Pospíšil Václav OOB TJ Slezan Opava C 49391 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 80 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
TZL5800 Kusbach Antonín SKOB Zlín C 53855 80 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 80 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 80 Kč
JZL5201 Chromčák František TJ Jižní svahy Zlín C 53801 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 80 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 80 Kč
SBK5406 Kolařík Zdeněk KOB START Blansko C 49683 80 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 80 Kč
4.50 km, 70 m, 14 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 80 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 80 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 80 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 80 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
OTK4729 Kunz Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052347 80 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
SVS0701 Koňařík Vojtéch Orientklub Vsetín C 51518 50 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 410174 50 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 50 Kč
BFM1052 Kročová Anna SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 50 Kč
SBR0750 Good Julie SKOB Bruntál 345895 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 8596 50 Kč
PTE0757 Jungmannová Sofie TJ Sokol Ptení C 2102715 50 Kč
PTE0880 Vavrdová Karolína TJ Sokol Ptení C 2102681 50 Kč
PTE0850 Vrbová Marie TJ Sokol Ptení C 2102713 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
TZL0850 Perničková Karolína SKOB Zlín C 8584 50 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 8588 50 Kč
TZL0753 Matochová Anna SKOB Zlín C 426302 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
2.30 km, 40 m, 7 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0717 Křupka Ondřej KOB Konice C 2108871 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 50 Kč
TRI0902 Mokrosz Mateusz TJ TŽ Třinec C 8658 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 50 Kč
PLU1150 Matyšková Stela TJ SOKOL Plumlov C 2087695 50 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 50 Kč
25Z7650 Gřešková Jana Nereg. Gřešková 52779 50 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067393 50 Kč
STE0851 Bártková Rozárie SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
BFM0308 Kapitulčín David SKOB Frýdek - Místek 49492 50 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
3SX0500 Janík Jakub ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0501 Schaffer Matěj ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0601 Navrátil Adam ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0752 Pechová Lucie ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0850 Zbořilová Sára ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX1500 Lavrenčík Filip ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 8597 50 Kč
MOV0951 Juřeníková Ema SKOB Ostrava C 2045154 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
LCE0555 Helštýnová Nikol OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 50 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 50 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C - 50 Kč
LCE0954 Zichová Nela OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971 50 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 50 Kč
LCEXXXX Mudrák Matouš OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 50 Kč
SBR1250 Good Marie SKOB Bruntál 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 50 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín C 52685 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 50 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 50 Kč
PTE1051 Bábková Amálie TJ Sokol Ptení C 2102717 50 Kč
PTE1001 Vrba Antonín TJ Sokol Ptení C 8842 50 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
UOL1000 Staroštík Jakub SOB Olomouc C zapůjčit 90 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
TZL1003 Solař Jan SKOB Zlín C 8586 50 Kč
TZL0805 Němec Michal SKOB Zlín C 08614 50 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 8583 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 811213 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 50 Kč
37C0900 Chmelář Filip Bez registrace zapůjčit 90 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 50 Kč
TRI0800 Vojkovský Václav TJ TŽ Třinec C 8664 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52996 50 Kč
PLU1000 Slepánek Kryštof TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
NNNYYYY Kozlová Eliška Neregistrovaní 50 Kč
3.20 km, 50 m, 13 kontrol
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NNN7551 Borets Anna Neregistrovaní 50 Kč
4BX6000 Bucký Josef Občas běhám 7854 50 Kč
4BX9550 Bucká Karolína Občas běhám 50 Kč
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 50 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7251 Kaufmanová Iveta TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
8VX7200 Pavel Dráč Klub 2109764 50 Kč
AOP7751 Krčková Lenka Orientační Běh Opava C 1 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 232166 50 Kč
BFM7852 Nováková Lenka SKOB Frýdek - Místek 410792 50 Kč
BFM7302 Matloch Aleš SKOB Frýdek - Místek 49461 50 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 50 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 50 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 50 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 50 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 50 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 50 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 50 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 50 Kč
BFM8352 Kročová Iva SKOB Frýdek - Místek 426344 50 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 50 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 50 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 50 Kč
3SX0000 Velev Nikolaj ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX0200 Dostál Zdenek ZŠ Těšetice zapůjčit 90 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 50 Kč
TZL0455 Klimešová Kateřina SKOB Zlín C 53354 50 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 50 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
TBM7152 Zajíčková Lenka KOS TJ Tesla Brno C 446329 50 Kč
NNN06XX Gottfried Hubert Neregistrovaní 361917 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASUXXSS Musilová Jana Magnus Orienteering 416715 50 Kč
LCEsxxx Hrbáček Tomáš OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
LCEssxx Hrbáčková Karla OOB TJ Slovan Luhačovice 50 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 50 Kč
PTE7375 Mikšíková Kateřina TJ Sokol Ptení C 2102716 50 Kč
PTE0152 Fajstlová Adéla TJ Sokol Ptení C 2102680 50 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094            50 Kč
PTE7650 Bartošová Dana TJ Sokol Ptení C 2102682 50 Kč
SKM6200 Moser Zdeněk KOB Směr Kroměříž C 1962624 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
JPV6350 Honkyšová Eva Oddíl OS SK Prostějov C 439239 50 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 50 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 50 Kč
NNNXXYY Kozlová Hana Neregistrovaní 50 Kč
KON4589 Skoumalová Marie KOB Konice C 8903 50 Kč
7.00 km, 150 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 50 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 50 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 50 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava C 7200368 50 Kč
TRI7600 Cienciala Petr TJ TŽ Třinec C 8667 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
LCE8253 Slámová Alena OOB TJ Slovan Luhačovice C - 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 50 Kč
celkem přihlášených: 774, vklad: 51910 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.