Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
08.04.2017
Místo konání:
Mimoň, ZŠ Mírová ul.
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    

D10L 1.80 km, 7 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 50 Kč
VLI1052 Trojanová Vendula Slavia Liberec orienteering C 2087692 50 Kč
VLI0854 Pechová Alena Slavia Liberec orienteering C 4402229 50 Kč
VLI1050 Pechová Marie Slavia Liberec orienteering C 4402228 50 Kč
VLI0952 Šipoš Emília Slavia Liberec orienteering C 4411241 50 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 50 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 8169 50 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 50 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 50 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 50 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 50 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 50 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 50 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 50 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 50 Kč

D10 1.60 km, 10 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
STB0752 Zawada Marcelina TJ Stadion Nový Bor C 2025012 55 Kč
STB0754 Szeliga Sonia TJ Stadion Nový Bor C 2025002 55 Kč
STB0753 Halewicz Julia TJ Stadion Nový Bor C 2025001 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 55 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 55 Kč
TJN0752 Koňáková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111798 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 55 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 55 Kč

D12 1.80 km, 12 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 65 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 65 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 65 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 65 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 65 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 65 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 65 Kč
LLI0652 Balcarová Marie LOK-o Liberec C 51201 65 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 65 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 65 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 65 Kč
STB0552 Zawada Karolina TJ Stadion Nový Bor C 2025015 65 Kč
STB0651 Kowalczyk Honorata TJ Stadion Nový Bor C 2025013 65 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 65 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 65 Kč
TJN0555 Koňáková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111797 65 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408034 65 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070854 65 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 65 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 65 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 65 Kč
BOR0550 Sochová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800166 65 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 65 Kč

D14 2.00 km, 11 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 65 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 65 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 65 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2088143 65 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 65 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 65 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 65 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 65 Kč
STB0450 Kowalczyk Wiktoria TJ Stadion Nový Bor C 2025014 65 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 65 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 65 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 65 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 65 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 65 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 65 Kč
DOK0252 Halamová Amálka OK Doksy 2053513 98 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 98 Kč

D16 1.90 km, 12 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 80 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 80 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 80 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 80 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 80 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 80 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 80 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 80 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 80 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 80 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 80 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 80 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 80 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 80 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 80 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 80 Kč

D18 1.90 km, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 80 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 7206529 80 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering C 49951 80 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 80 Kč

D20 1.90 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 80 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 80 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 80 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 80 Kč

D21L 2.50 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 80 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 80 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 80 Kč
LTP8854 Kovářová Julie OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208220 80 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov C 995878 80 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 7770777 120 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 80 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 80 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 80 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 7858 80 Kč
39N0002 Sandstad Hanne x x (NOR) Frol-Freidig 421881 120 Kč
39N0005 Angell-Petersen Mari x x (NOR) Frol-Freidig 1339082 120 Kč
39N0008 Svanøe-Hafstad Eirin x x (NOR) Frol-Freidig 7950324 120 Kč
39N0012 Grande Maren x x (NOR) Frol-Freidig 435952 120 Kč
39N0020 Melkild Vera x x (NOR) Frol-Freidig 981887 120 Kč
39N0021 Sandstad Malin x x (NOR) Frol-Freidig 8106590 120 Kč
39N0026 Fossum Oda x x (NOR) Frol-Freidig 451094 120 Kč
39N0027 Kolstad Åshild x x (NOR) Frol-Freidig 451884 120 Kč
39N0028 Sylte Maria Ulseth x x (NOR) Frol-Freidig 1990512 120 Kč
39N0029 Reitan Dina x x (NOR) Frol-Freidig 9497991 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 80 Kč
STB8196 Kučerková Romana TJ Stadion Nový Bor C 682355 80 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 80 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 80 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 80 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 80 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 80 Kč
LTP8653 Kolmanová Josefa OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52931 80 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 80 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 80 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 80 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 80 Kč
SMR8550 Pesničáková Adéla SNS Smržovka C 8266 80 Kč
DKP9052 Setínková Jana Oddíl OB Kotlářka C 8947 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč

D21K 1.90 km, 12 kontrol Rank. koef.: 1.02

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 70 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 70 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 70 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 70 Kč
CHA8250 Vokálová Jaroslava OK Chrastava 760913 105 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 70 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 70 Kč

D35 1.90 km, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2084433 80 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 80 Kč
TUR8160 Preclíková Jana OOB TJ Turnov C 682650 80 Kč

D40 1.70 km, 12 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 80 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2049591 80 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 80 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 80 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 80 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 80 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 80 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 80 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 80 Kč

D45 1.70 km, 12 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 80 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 80 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 80 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 80 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 80 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 80 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč

D50 1.60 km, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 80 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 80 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 120 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 80 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 80 Kč

D55 1.60 km, 13 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 80 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 80 Kč

D60 1.60 km, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč

D65 1.60 km, 11 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč

D70 1.60 km, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
PGP4451 Dvořáková Ladislava SK Praga C 52096 80 Kč

H10L 1.80 km, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 50 Kč
VLI1002 Šebelka Jakub Slavia Liberec orienteering C 4402219 50 Kč
VLI0807 Čečerle Matouš Slavia Liberec orienteering C 4411238 50 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2084432 50 Kč
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 20162 50 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 50 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 50 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408039 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 50 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 50 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 2084444 50 Kč
TUV1001 Hovorka Jaroslav SOK TJ Turnov 23747 50 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 P 50 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 50 Kč

H10 1.60 km, 10 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 55 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 55 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 55 Kč
LTP0706 Jelínek Václav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 55 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 55 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 4402218 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408038 55 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 55 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C 2070858 55 Kč

H12 1.80 km, 12 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 65 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 65 Kč
KAS0501 Karel Kurenda KOB Kamenický Šenov C 51385 65 Kč
KAS0502 Matěj Karvánek KOB Kamenický Šenov C zapůjčit 105 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 65 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 2103740 65 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 65 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 65 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 65 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 65 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 65 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 65 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 65 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 65 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 65 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 65 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 65 Kč
BOR0509 Chalupa Jan OK Jiskra Nový Bor C 4420 65 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084432 65 Kč
KPY0500 Michálek Michal SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C sdělí 98 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 8223 98 Kč

H14 2.20 km, 13 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 65 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 65 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 65 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 65 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 65 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 65 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 65 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 65 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 65 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 65 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 65 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor B 1396724 65 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 65 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 65 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 65 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 65 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 65 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 65 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 65 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 65 Kč
88P0300 Jończy Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 7200176 98 Kč
88P0301 Jurczak Szymon (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076141 98 Kč
88P0302 Zaleski Jakub (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 2076142 98 Kč

H16 2.10 km, 13 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 80 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 80 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 80 Kč
39N0031 Grønli Jonas x x (NOR) Frol-Freidig 1361873 120 Kč
39N0032 Kittilsen Vegard x x (NOR) Frol-Freidig 1499999 120 Kč
39N0033 Storhov Simen Spets x x (NOR) Frol-Freidig 707386 120 Kč
39N0034 Sandstad Lars x x (NOR) Frol-Freidig 8083518 120 Kč
39N0035 Kolstad Jo Even x x (NOR) Frol-Freidig 418488 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 80 Kč
STB0103 Sloma Grzegorz TJ Stadion Nový Bor C 2016464 80 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 80 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 80 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103734 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 80 Kč
TJN0203 Sýkora Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408035 80 Kč

H18 2.10 km, 13 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 80 Kč
39N0037 Sandnes Fredrik x (NOR) Frol-Freidig 451004 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 80 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 80 Kč

H20 2.10 km, 13 kontrol Rank. koef.: 1.02

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 80 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 80 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec B 7205022 80 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 80 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 80 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec B 7200375 80 Kč

H21L 2.80 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 80 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 80 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 80 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 80 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 80 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 80 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 80 Kč
39N0003 Eidsmo Tomas x x (NOR) Frol-Freidig 451099 120 Kč
39N0004 Sylte Andreas x x (NOR) Frol-Freidig 1701205 120 Kč
39N0006 Indgaard Ulf Forseth x x (NOR) Frol-Freidig 890211 120 Kč
39N0007 Fiskum Jørgen x x (NOR) Frol-Freidig 872108 120 Kč
39N0010 Lyngen Carl Petter x x (NOR) Frol-Freidig 600658 120 Kč
39N0011 Sirum Paul x x (NOR) Frol-Freidig 942504 120 Kč
39N0013 Haug Øystein x x (NOR) Frol-Freidig 880405 120 Kč
39N0015 Magerøy Andreas x x (NOR) Frol-Freidig 823577 120 Kč
39N0016 Mølnvik Kjetil x x (NOR) Frol-Freidig 120 Kč
39N0017 Lynum Kristian Fredrik x x (NOR) Frol-Freidig 8224883 120 Kč
39N0018 Storhov Oskar Spets x x (NOR) Frol-Freidig 608305 120 Kč
39N0019 Eidsmo Håvard x x (NOR) Frol-Freidig 7130998 120 Kč
39N0022 Eidsmo Mats x x (NOR) Frol-Freidig 7070500 120 Kč
39N0023 Opheim Adrian x x (NOR) Frol-Freidig 7081098 120 Kč
39N0024 Hermstad Mathias x x (NOR) Frol-Freidig 120 Kč
39N0025 Lyngen Oscar x x (NOR) Frol-Freidig 1112346 120 Kč
39N0030 Vindal Mathias x x (NOR) Frol-Freidig 7992403 120 Kč
39N0036 Johannessen Sindre x x (NOR) Frol-Freidig 889128 120 Kč
39N0038 Haugen Ole Wanvik x x (NOR) Frol-Freidig 7206819 120 Kč
39N0014 Skjeset Lars (NOR) Frol-Freidig 259372 120 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 80 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 80 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 80 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 80 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 80 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Brno Žabovřesky C 500267 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 80 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 80 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Brno Žabovřesky C 232343 80 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 80 Kč
EKP8310 Pidrman Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067264 80 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 80 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 80 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7207342 80 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 80 Kč
88P8951 Zimoń Paweł (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 1411015 120 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 80 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 80 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 80 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 80 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha C 2031357 80 Kč
TJNxx20 Krejčí Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 7726 120 Kč

H21K 2.50 km, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 70 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 70 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 70 Kč

H35 2.10 km, 13 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 80 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 80 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 120 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 120 Kč

H40 2.30 km, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 80 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 80 Kč
TUR7310 Christl Ivan OOB TJ Turnov C 8056 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
TJN7504 Skal Jaroslav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069076 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 80 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč

H45 2.30 km, 14 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 80 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
TJN7200 Mairich Vít OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059726 80 Kč

H50 2.10 km, 13 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč

H55 2.10 km, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 80 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 591019 120 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč

H60 1.90 km, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč

H65 1.60 km, 13 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 80 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 80 Kč

H70 1.60 km, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč

HDR 1.80 km, 7 kontrol

(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 50 Kč
VLI0953 Hrdá Kristýna Slavia Liberec orienteering C 434599 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 50 Kč
LTP1050 Jelínková Anna OOB TJ Lokomotiva Teplice C 50 Kč
VLI1053 Čečerle Beáta Slavia Liberec orienteering C 4411237 50 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
TJN1001 Tkáč Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 50 Kč
TJN1200 Vokurka Ota OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 50 Kč
TJNxxx1 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408031 75 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně C 2092397 75 Kč
SMR1100 Pesničák Daniel SNS Smržovka C zapůjčit 90 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava 4403308 75 Kč

P 1.80 km, 11 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 55 Kč
62X6800 Čaloun Michal Och421X 2109695 55 Kč
LTP6808 Jelínek Pavel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 55 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2084448 55 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 55 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 55 Kč
TJNxxx2 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103746 55 Kč
BOR0407 Fojt Jan OK Jiskra Nový Bor C 4416 55 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2073751 55 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2095943 55 Kč

T 2.30 km, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6807 Karpíšek Tomáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420432 70 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 70 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 70 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 70 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 70 Kč
celkem přihlášených: 493, vklad: 37521 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.