Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Ústí nad Orlicí - hřiště ZŠ Bratří Čapků
Pořadatel:
KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D20C     D21C     D21D     D35C     D35D     D40C     D45C     D45D     D50C     D55C     D60C     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H20C     H21C     H21D     H35C     H35D     H40C     H45C     H45D     H50C     H55C     H55D     H60C     H65C     H70C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 2.90 km, 36 m, 6 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0850 Čapková MarkétaČapková Markéta OK 99 Hradec Králové C 09665 60 Kč
VRL0852 Hanušová MarkétaHanušová Markéta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085588 60 Kč
VRL0952 Hančová KarolínaHančová Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 9246 60 Kč
SJC0950 Havrdová SelinaHavrdová Selina Sportcentrum Jičín C 0002102076 60 Kč
SJC0851 Šnokhousová JohankaŠnokhousová Johanka Sportcentrum Jičín C 0000004288 60 Kč
SJC0850 Vltavská EliškaVltavská Eliška Sportcentrum Jičín C 0002114998 60 Kč
LPU0852 Valentová KateřinaValentová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 51107 60 Kč

D10C 1.60 km, 30 m, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0751 Hájková LucieHájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 60 Kč
JIL0751 Malá AnežkaMalá Anežka OK Jilemnice C 9099 60 Kč
PHK0752 Podlešáková MonikaPodlešáková Monika OK 99 Hradec Králové C 2085583 60 Kč
PHK0777 Novotná VendulaNovotná Vendula OK 99 Hradec Králové C 405952 60 Kč
SRK0751 Stavrinou KristýnaStavrinou Kristýna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9523 60 Kč
ZAM0751 Chlupáčová AnežkaChlupáčová Anežka OB T.J. Sokol Žamberk C 52799 60 Kč
FSP0777 Fibírová LucieFibírová Lucie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081361 60 Kč
SJC0750 Havrdová SheilaHavrdová Sheila Sportcentrum Jičín C 0002102075 60 Kč
SHK0750 Netuková AnežkaNetuková Anežka OK Slavia Hradec Králové C 51405 60 Kč
STH0851 Chrástová BarboraChrástová Barbora SK Studenec C 9050 60 Kč
LPU0756 Pipková KarolínaPipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice C 2075619 60 Kč
LPU0752 Švíglerová KateřinaŠvíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2081386 60 Kč
LPU0757 Tichá AlexandraTichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice C 2075616 60 Kč
LPU0751 Zitková AndreaZitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 60 Kč
STH0750 Bulušková BarboraBulušková Barbora SK Studenec C 9043 60 Kč
LTU0850 Pešanová EmmaPešanová Emma OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057585 60 Kč

D12C 1.70 km, 38 m, 12 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0554 Doudová AlžbětaDoudová Alžběta OK 99 Hradec Králové C 2103273 60 Kč
PHK0650 Neumannová AlžbětaNeumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2056296 60 Kč
SRK0552 Cejpková KarolínaCejpková Karolína SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2025350 60 Kč
SRK0554 Tomášová AnnaTomášová Anna SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027214 60 Kč
PHK0551 Kuczerová TerezaKuczerová Tereza OK 99 Hradec Králové B 2085657 60 Kč
ZLH0550 Moskvová AgátaMoskvová Agáta OOB TJ Zlaté Hory C 2049561 60 Kč
KOR0550 Výchová VeronikaVýchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 60 Kč
KOR0650 Hammová LindaHammová Linda OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7207778 60 Kč
PHK0555 Kopecká MartinaKopecká Martina OK 99 Hradec Králové C 9423 60 Kč
SRK0551 Morávková ZuzanaMorávková Zuzana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 425542 60 Kč
JIL0551 Matěásková ŠárkaMatěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 60 Kč
SJC0557 Gurinová GabrielaGurinová Gabriela Sportcentrum Jičín C 0002102084 60 Kč
SJC0650 Malínská NelaMalínská Nela Sportcentrum Jičín C 0002114997 60 Kč
JIL0651 Pitrmucová LuciePitrmucová Lucie OK Jilemnice C 426343 60 Kč
SHK0650 Čečková KarolínaČečková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 331315 60 Kč
STH0551 Chrástová MagdalénaChrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 60 Kč
STH0550 Štefanová MarkétaŠtefanová Markéta SK Studenec B 7204983 60 Kč
LPU0555 Cachová MirkaCachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 60 Kč
LPU0656 Dvořáková KateřinaDvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070812 60 Kč
LPU0655 Haasová KláraHaasová Klára OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 60 Kč
LPU0552 Kadaníková TerezaKadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 60 Kč
LPU0559 Kay NathalieKay Nathalie OK Lokomotiva Pardubice C 2070810 60 Kč
LPU0553 Mrskočová MarkétaMrskočová Markéta OK Lokomotiva Pardubice B 2049520 60 Kč
LPU0680 Petrásová MichaelaPetrásová Michaela OK Lokomotiva Pardubice C 2096149 60 Kč
LPU0554 Trlidová AgátaTrlidová Agáta OK Lokomotiva Pardubice B 7200908 60 Kč
LPU0663 Vošahlíková EmaVošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice C 2102545 60 Kč
LTU0650 Pešanová ValeriePešanová Valerie OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405972 60 Kč
ZAM0552 Hovadová IvetaHovadová Iveta OB T.J. Sokol Žamberk C 416281 60 Kč

D12D 1.70 km, 30 m, 8 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0655 Barcalová IvaBarcalová Iva K.O.B. Choceň C 232903 60 Kč
CHC0657 Balcarová MarieBalcarová Marie K.O.B. Choceň C 232919 60 Kč
CHC0654 Šafrová LenkaŠafrová Lenka K.O.B. Choceň C 232920 60 Kč
KOR0551 Smisitelová ElenaSmisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2109768 60 Kč
KOR0651 Rybínová VendulaRybínová Vendula OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067229 60 Kč
JIL0552 Kopecká AnnaKopecká Anna OK Jilemnice C 425535 60 Kč
CHC0652 Krummerová VeronikaKrummerová Veronika K.O.B. Choceň C 206484 60 Kč
VAM0550 Mikysková AdélaMikysková Adéla OB Vamberk C 51468 60 Kč
VRL0651 Hájková MarieHájková Marie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2092425 60 Kč
ZAM0553 Hylmarová ZuzanaHylmarová Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 416295 60 Kč
PHK0565 Šumberová JohanaŠumberová Johana OK 99 Hradec Králové C zapůjčit 60 Kč
PHK0561 Matušincová AnnaMatušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 60 Kč
31P0601 KAZMIERCZAK AMELIAKAZMIERCZAK AMELIA (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016209 60 Kč

D14C 1.90 km, 46 m, 11 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0451 Čapková AnnaČapková Anna OK 99 Hradec Králové B 53164 60 Kč
PHK0351 Besedová KatkaBesedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 60 Kč
JIL0353 Kuříková ZuzanaKuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 60 Kč
PHK0353 Horáková VeronikaHoráková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 60 Kč
PHK0450 Chvátilová JohanaChvátilová Johana OK 99 Hradec Králové B 362000 60 Kč
VRL0454 Suková TerezaSuková Tereza OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078488 60 Kč
VRL0455 Hanušová KateřinaHanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 60 Kč
JIL0354 Kynčlová JiřinaKynčlová Jiřina OK Jilemnice C 2078453 60 Kč
JIL0352 Karlová AnnaKarlová Anna OK Jilemnice A 2078470 60 Kč
JIL0451 Gottsteinová EmaGottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 60 Kč
VRL0452 Randáková AdélaRandáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7207062 60 Kč
PHK0550 Metelková MichaelaMetelková Michaela OK 99 Hradec Králové B 2056274 60 Kč
SJC0452 Růžičková EliškaRůžičková Eliška Sportcentrum Jičín C 0002102073 60 Kč
LTU0451 Hošková KateřinaHošková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405971 60 Kč
LTU0452 Licková ŠtěpánkaLicková Štěpánka OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057583 60 Kč
LTU0453 Junková AnnaJunková Anna OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057581 60 Kč
SHK0453 Kociánová HanaKociánová Hana OK Slavia Hradec Králové C 9837 60 Kč
SHK0450 Kroniková SylvieKroniková Sylvie OK Slavia Hradec Králové B 2025341 60 Kč
VRL0351 Pilná NatáliePilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 60 Kč
LPU0360 Fejfarová TerezaFejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 219207 60 Kč
LPU0351 Kološová VeronikaKološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 436939 60 Kč
LPU0380 Petrásová HanaPetrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice B 2096143 60 Kč
LPU0361 Pinke VeronikaPinke Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2085649 60 Kč
LPU0357 Pušová BáraPušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 60 Kč
LPU0356 Stohanzlová KristýnaStohanzlová Kristýna OK Lokomotiva Pardubice C 2085635 60 Kč
LPU0354 Vodičková JohanaVodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2025372 60 Kč
LTU0450 Suková MajkaSuková Majka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057591 60 Kč
JIL0355 Kadavá PavlínaKadavá Pavlína OK Jilemnice C 425528 60 Kč
VRL0453 Knobová AgátaKnobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 60 Kč
VRL0456 Messnerová LucieMessnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425599 60 Kč

D14D 1.90 km, 48 m, 9 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0351 Tomášová AdélaTomášová Adéla K.O.B. Choceň C 9559 60 Kč
JIL0356 Houdová AdélaHoudová Adéla OK Jilemnice C 426349 60 Kč
LPU0454 Chrbolková KláraChrbolková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 9304 60 Kč
LPU0453 Zajícová RadomíraZajícová Radomíra OK Lokomotiva Pardubice C 2085592 60 Kč
31P0402 DOBROS ALEKSANDRADOBROS ALEKSANDRA (POL) UKS ARKADY Raszkow 553480 60 Kč
31P0303 SOJKA WIKTORIASOJKA WIKTORIA (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016208 60 Kč

D16C 2.10 km, 54 m, 15 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0251 Kovářová JanaKovářová Jana TJ Loko Česká Třebová B 1398986 90 Kč
CHC0152 Shánělová ŠtěpánkaShánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 90 Kč
VRL0252 Randáková AlžbětaRandáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 90 Kč
17P0151 Ciura AleksandraCiura Aleksandra (POL) WKS Śląsk 504042 90 Kč
17P0250 Becmer AleksandraBecmer Aleksandra (POL) WKS Śląsk 889180 90 Kč
PHK0252 Machová ViktorieMachová Viktorie OK 99 Hradec Králové B 2070820 90 Kč
SJC0253 Klacková ŠtěpánkaKlacková Štěpánka Sportcentrum Jičín B 0002082909 90 Kč
JIL0251 Pitrmucová AntoniePitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 90 Kč
SHK0252 Kodytková DenisaKodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové B 2058528 90 Kč
SHK0251 Raková PetraRaková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 90 Kč
SHK0150 Kroniková ŠtěpánkaKroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové B 2017683 90 Kč
BRU0251 Meierová BáraMeierová Bára Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032385 90 Kč
LPU0151 Držková BerenikaDržková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 90 Kč
LPU0157 Kubíčková IvaKubíčková Iva OK Lokomotiva Pardubice B 2091564 90 Kč
STH0152 Kejmarová JanaKejmarová Jana SK Studenec B 51108 90 Kč
STH0153 Hamáčková EliškaHamáčková Eliška SK Studenec C 331022 90 Kč
ZAM0152 Hnátnická ZuzanaHnátnická Zuzana OB T.J. Sokol Žamberk C 9032 90 Kč
ZAM0251 Mikysková DoubravkaMikysková Doubravka OB T.J. Sokol Žamberk C 9285 90 Kč
31P0304 PRZYGODA KLAUDIAPRZYGODA KLAUDIA (POL) UKS ARKADY Raszkow 895239 90 Kč
31P0305 PLUTA ALEKSANDRAPLUTA ALEKSANDRA (POL) UKS ARKADY Raszkow 9102674 90 Kč
31P0106 NIEZGODKA DOMINIKANIEZGODKA DOMINIKA (POL) UKS ARKADY Raszkow 9102635 90 Kč

D18C 2.10 km, 50 m, 16 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0054 Šimková KláraŠimková Klára K.O.B. Choceň C 232905 90 Kč
ZAM9952 Boková IvanaBoková Ivana OB T.J. Sokol Žamberk C 2075624 90 Kč
17P9950 Mądra MagdalenaMądra Magdalena (POL) WKS Śląsk 889181 90 Kč
KUO0051 Ciesiółka KatarzynaCiesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí C 9201008 0 Kč
PHK9966 Cych AgnieszkaCych Agnieszka OK 99 Hradec Králové A 889175 90 Kč
VRL9955 Matoušová KateřinaMatoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 90 Kč
STH0051 Hrnčířová MagdaHrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 90 Kč
LPU9952 Barnetová VeronikaBarnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 90 Kč
LPU0060 Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 2049516 90 Kč
ZAM9953 Knápková AdélaKnápková Adéla OB T.J. Sokol Žamberk C 436955 90 Kč
ZAM0054 Procházková TerezaProcházková Tereza OB T.J. Sokol Žamberk C 2058527 90 Kč

D20C 2.20 km, 50 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9854 Mądra PaulinaMądra Paulina K.O.B. Choceň C 7203699 90 Kč
CHC9853 Kostrzewska JustynaKostrzewska Justyna K.O.B. Choceň C 7203700 90 Kč
LPU9750 Jansová DoubravkaJansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice B 2070818 90 Kč

D21C 2.20 km, 50 m, 17 kontrol Rank. koef.: 1.02

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOS8551 Vrbatová PetraVrbatová Petra TJ Tatran Hostinné C 331151 90 Kč
PHK9150 Kosová DenisaKosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 90 Kč
VRL9254 Jebavá LucieJebavá Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 331285 90 Kč
SRK8756 Andršová JanaAndršová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8631584 90 Kč
DOB7878 Fátorová BarboraFátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 90 Kč
DOB8151 Plačková IvaPlačková Iva KOB Dobruška C 52399 90 Kč
DOB7956 Štěpánová DitaŠtěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 90 Kč
SHK9351 Fundová EliškaFundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 90 Kč
SHK9151 Chmelařová MichaelaChmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 90 Kč
SHK8051 Toužilová MartinaToužilová Martina OK Slavia Hradec Králové C 9165 90 Kč
SHK9251 Teplá KarolínaTeplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 90 Kč
DOB8851 Záveská AnnaZáveská Anna KOB Dobruška C 49612 90 Kč
LPU7667 Fenclová MartaFenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 90 Kč
LPU9659 Hančová PetraHančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 90 Kč
LPU9657 Kulhavá EliškaKulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice R 887635 90 Kč
LPU8454 Petrová DanielaPetrová Daniela OK Lokomotiva Pardubice C 998454 90 Kč
LPU9461 Žaloudková KláraŽaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 7204993 90 Kč
ASU9199 Jergušová HanaJergušová Hana Magnus Orienteering C 90 Kč
SRK9352 Reslová HanaReslová Hana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 981839 90 Kč
PHK8852 Balcarová JanaBalcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 9355 90 Kč
NPA8151 Píšová MonikaPíšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 90 Kč
DOB8751 Ďoubalová VěraĎoubalová Věra KOB Dobruška C 682690 90 Kč

D21D 1.90 km, 36 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1.02

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8750 Khýnová RadkaKhýnová Radka KOB Dobruška C 7221 90 Kč
BZP9050 Müllerová PetraMüllerová Petra Báječné ženy v orientačním běhu C 2045224 90 Kč
ZAM7051 Chládková EvaChládková Eva OB T.J. Sokol Žamberk C 2053562 90 Kč
PHK8556 Bašová HanaBašová Hana OK 99 Hradec Králové C 49630 90 Kč
VAM8451 Hostinská JanaHostinská Jana OB Vamberk C 9792 90 Kč
ZAM8552 Kmentová LenkaKmentová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2108886 90 Kč
ALB8950 Sojková PetraSojková Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7215 90 Kč
ZAM8452 Šiffelová LenkaŠiffelová Lenka OB T.J. Sokol Žamberk C 2103234 90 Kč
LPU8660 Drahorádová LenkaDrahorádová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9254 90 Kč
LPU7956 Kokaislová EvaKokaislová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 9296 90 Kč
LPU8352 Odvodyová ŠárkaOdvodyová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C 835307 90 Kč
PHK9651 Koutná HanaKoutná Hana OK 99 Hradec Králové C 410799 135 Kč
PHK9351 Koutná KateřinaKoutná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 410800 135 Kč

D35C 1.90 km, 36 m, 14 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL7752 Malá VěraMalá Věra OK Jilemnice C 9077 90 Kč
SRK7373 Filipová IvanaFilipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 90 Kč
JIL7553 Karlová KateřinaKarlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 90 Kč
PHK8255 Novotná MartinaNovotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 90 Kč
PHK7654 Besedová PetraBesedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 90 Kč
SRK7651 Šklíbová JanaŠklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 90 Kč
SRK6751 Kulhavá JarmilaKulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 90 Kč
SRK7452 Zemánková EvaZemánková Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9796 90 Kč
TUR7850 Mrázková JanaMrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 90 Kč
PHK6852 Kopecká MarcelaKopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 90 Kč
SJC7756 Havrdová RenataHavrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 90 Kč
SJC7957 Posoldová EvaPosoldová Eva Sportcentrum Jičín C 0000009979 90 Kč
SJC7962 Ticháčková MagdalenaTicháčková Magdalena Sportcentrum Jičín C 0000009940 90 Kč
SHK7753 Čečková MartinaČečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9101115 90 Kč
LPU7960 Haasová RenataHaasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 90 Kč
LPU7853 Valentová ZuzanaValentová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2025339 90 Kč
VAM7250 Vandasová MarkétaVandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 90 Kč

D35D 1.80 km, 32 m, 14 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7251 Rykalová JitkaRykalová Jitka OB Vamberk C 9680 90 Kč
TYN6850 Šišmová HanaŠišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 90 Kč
KOR7950 Hladká PetraHladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 90 Kč
KOR7550 Tichá KateřinaTichá Kateřina OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087670 90 Kč
KOR7551 Rybínová IvaRybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 90 Kč
KOR7450 Langrová LenkaLangrová Lenka OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061846 90 Kč
CHC7351 Tomášová PetraTomášová Petra K.O.B. Choceň C 9574 90 Kč
CHC7854 Krummerová MartinaKrummerová Martina K.O.B. Choceň C 9551 90 Kč
KOR7650 Müllerová MarieMüllerová Marie OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112729 90 Kč
KOR7451 Sedláčková PetraSedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 90 Kč
TYN7452 Kašparová EvaKašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 90 Kč
JIL7651 Matěásková EvaMatěásková Eva OK Jilemnice C 2096127 90 Kč
VRL7052 Hančová AliceHančová Alice OOS TJ Spartak Vrchlabí C 206480 90 Kč
ALB7450 Černá PetraČerná Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 90 Kč
VAM7550 Mikysková IlonaMikysková Ilona OB Vamberk C 51469 90 Kč
JIL7555 Šaldová JanaŠaldová Jana OK Jilemnice C 2096124 90 Kč
SHK7751 Krunčíková IvaKrunčíková Iva OK Slavia Hradec Králové C 682611 90 Kč
SHK7750 Kodytková KarolínaKodytková Karolína OK Slavia Hradec Králové C 2070825 90 Kč
BRU7152 Rusinová AlenaRusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032384 90 Kč
BRU7550 Mádlová DenisaMádlová Denisa Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425507 90 Kč
STH7251 Hrnčířová LenkaHrnčířová Lenka SK Studenec C 410775 90 Kč
STH7351 Junková KateřinaJunková Kateřina SK Studenec C 7204984 90 Kč
LPU7559 Dvořáková ZuzanaDvořáková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2108891 90 Kč
LPU8253 Kadaňová BarboraKadaňová Barbora OK Lokomotiva Pardubice C 9868 90 Kč
LPU7854 Kašparová EvaKašparová Eva OK Lokomotiva Pardubice C 2059754 90 Kč
LPU7558 Krpatová ZuzanaKrpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 90 Kč
LPU7556 Petrásová SimonaPetrásová Simona OK Lokomotiva Pardubice C 2096144 90 Kč
LPU7468 Štichhauerová KateřinaŠtichhauerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2070813 90 Kč
STH7753 Linková EvaLinková Eva SK Studenec C 253377 90 Kč
VAM7752 Mudruňková RomanaMudruňková Romana OB Vamberk C 2109696 90 Kč
CET8051 Šafářová IvanaŠafářová Ivana TJ Loko Česká Třebová C 9724 90 Kč
PHK7052 Koutná AlenaKoutná Alena OK 99 Hradec Králové C 232635 135 Kč

D40C 1.90 km, 36 m, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7551 Kubečková ZdenaKubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 90 Kč
CET7554 Hájková LudmilaHájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 90 Kč
CET7552 Kovářová AnnaKovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 90 Kč
PHK7450 Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 90 Kč
ZLH7551 Moskvová JitkaMoskvová Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361979 90 Kč
JIL7554 Vlastníková LucieVlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 90 Kč
CHC7251 Křivdová LenkaKřivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 90 Kč
LTU7350 Licková DanaLicková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 90 Kč
SHK7350 Kroniková JanaKroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 90 Kč
LPU7356 Mrskočová DanaMrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 90 Kč
LPU7658 Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 90 Kč

D45C 1.80 km, 32 m, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7153 Růžičková KamilaRůžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 51776 90 Kč
BZP6750 Müllerová ZorkaMüllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 90 Kč
SRK6752 Kosová MichaelaKosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 90 Kč
CHC7151 Švadlenová IvanaŠvadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 90 Kč
LTU6951 Bendáková JitkaBendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 90 Kč
LPU6553 Čermáková RenataČermáková Renata OK Lokomotiva Pardubice C 9652405 90 Kč
LPU6955 Demlová JitkaDemlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 90 Kč
LPU6954 Koberová LenkaKoberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 9336 90 Kč
LPU7156 Pipková TáňaPipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 90 Kč
LTU6952 Lazáková ŠárkaLazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 90 Kč

D45D 1.80 km, 28 m, 9 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA7155 Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 90 Kč
DOB6150 Remešová AlenaRemešová Alena KOB Dobruška C 7249 90 Kč
SRK7251 Lockerová MilenaLockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 90 Kč
VRL6251 Vlachová HanaVlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 90 Kč
CHC6651 Semrádová JitkaSemrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 90 Kč
SRK7151 Prázová KamilaPrázová Kamila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425566 90 Kč
VAM6550 Kulová JanaKulová Jana OB Vamberk C 416317 90 Kč
SRK6853 Šabatová JanaŠabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 90 Kč
VRL5652 Hančová HanaHančová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8980 90 Kč
SJC5752 Bienová VěraBienová Věra Sportcentrum Jičín C 0000009918 90 Kč
SHK7252 Dohnálková JanaDohnálková Jana OK Slavia Hradec Králové C 51131 90 Kč
SHK7250 Raková MiroslavaRaková Miroslava OK Slavia Hradec Králové C 2060232 90 Kč
SHK6950 Holečková ZdeňkaHolečková Zdeňka OK Slavia Hradec Králové C 9442 90 Kč
SHK6752 Fundová HanaFundová Hana OK Slavia Hradec Králové C 410739 90 Kč
SHK6450 Macháčková JanaMacháčková Jana OK Slavia Hradec Králové C 49868 90 Kč
SHK6354 Egrtová JitkaEgrtová Jitka OK Slavia Hradec Králové C 331561 90 Kč
SHK6152 Hausvaterová MarcelaHausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 90 Kč
BRU7251 Frömmelová DanaFrömmelová Dana Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000887923 90 Kč
LPU6755 Bürgerová KateřinaBürgerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 2053558 90 Kč
LPU6653 Kološová JanaKološová Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9346 90 Kč
LPU7153 Kosová LeonaKosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 90 Kč
LPU6554 Roudná EvaRoudná Eva OK Lokomotiva Pardubice C 51183 90 Kč
LPU6351 Weisbauerová BlankaWeisbauerová Blanka OK Lokomotiva Pardubice C 9251 90 Kč
VRL7053 Procingerová IlonaProcingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 90 Kč
NPA6851 Machová IvetaMachová Iveta SK LOB Nová Paka C 416345 90 Kč
PHK6153 Justová JanaJustová Jana OK 99 Hradec Králové C 207818 90 Kč

D50C 1.80 km, 32 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6354 Novotná IvanaNovotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 90 Kč
UOL6750 Holečková LenkaHolečková Lenka SOB Olomouc C 301560 90 Kč
VAM6451 Klapalová JanaKlapalová Jana OB Vamberk C 1416361 90 Kč
VAM6251 Smutná JanaSmutná Jana OB Vamberk C 9676 90 Kč
LTU6451 Hindráková MartinaHindráková Martina OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 7201808 90 Kč
SHK6352 Chmelařová MarieChmelařová Marie OK Slavia Hradec Králové C 9122 90 Kč
SHK6651 Thýnová IvanaThýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 90 Kč
LPU6051 Juračková JanaJuračková Jana OK Lokomotiva Pardubice C 9237 90 Kč
CET6450 Záveská AnnaZáveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 90 Kč

D55C 1.80 km, 28 m, 9 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5851 Kynčlová MiroslavaKynčlová Miroslava OK Jilemnice C 9089 90 Kč
PHK5952 Balcarová EvaBalcarová Eva OK 99 Hradec Králové C 301691 90 Kč
PHK5951 Panchártková JitkaPanchártková Jitka OK 99 Hradec Králové C 253368 90 Kč
DOB6050 Tichá JiřinaTichá Jiřina KOB Dobruška C 7255 90 Kč
SNA5351 Langrová EvaLangrová Eva TJ START Náchod C 9612 90 Kč
SHK5852 Bláhová LubaBláhová Luba OK Slavia Hradec Králové C 9118 90 Kč
SHK5652 Šabatková ZdenaŠabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 90 Kč
LPU5851 Víchová LadislavaVíchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 90 Kč

D60C 1.80 km, 28 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5651 Běhounová JiřinaBěhounová Jiřina OK 99 Hradec Králové C 2102552 90 Kč
VRL5451 Nýdrlová EvaNýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 90 Kč
JIL5362 Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 90 Kč
PHK5351 Jiranová AlenaJiranová Alena OK 99 Hradec Králové C 9371 90 Kč
SHK5651 Filipová DagmarFilipová Dagmar OK Slavia Hradec Králové C 9111 90 Kč
LPU5551 Klimplová AlenaKlimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 90 Kč
LPU5654 Novotná JiřinaNovotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 9290 90 Kč
NPA5351 Kalibánová JiřinaKalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 90 Kč
NPA5552 Nováková JanaNováková Jana SK LOB Nová Paka C 2060214 90 Kč
NPA5754 Hušková EvaHušková Eva SK LOB Nová Paka C 7203468 90 Kč

D65C 1.80 km, 28 m, 9 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAM5051 Martincová HelenaMartincová Helena OB T.J. Sokol Žamberk C 9033 90 Kč
LTU4751 Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 405955 90 Kč
LPU4950 Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 90 Kč
ZAM4651 Lhotská HanaLhotská Hana OB T.J. Sokol Žamberk C 2056289 90 Kč

H10N 2.90 km, 36 m, 6 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0900 Hladký RadovanHladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 60 Kč
PHK0901 Novotný VítNovotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 60 Kč
CHC0901 Šafr VítŠafr Vít K.O.B. Choceň C 9546 60 Kč
KOR0803 Vanický ViktorVanický Viktor OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112778 60 Kč
FSP0900 Fibír JakubFibír Jakub VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2081385 60 Kč
SJC0803 Posolda TomášPosolda Tomáš Sportcentrum Jičín C 0002053584 60 Kč
SJC1004 Ticháček JáchymTicháček Jáchym Sportcentrum Jičín C 0000009914 60 Kč
SHK0901 Čečka MatějČečka Matěj OK Slavia Hradec Králové C 7753 60 Kč
SHK0807 Bezvoda JakubBezvoda Jakub OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
SHK0802 Rémiš ŠtěpánRémiš Štěpán OK Slavia Hradec Králové C 331276 60 Kč
SHK0801 Rémiš ŠimonRémiš Šimon OK Slavia Hradec Králové C 331576 60 Kč
BRU0701 Mádle OndřejMádle Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032375 60 Kč
LPU1001 Kadaně MatějKadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 60 Kč
PHK0900 Jelínek FrantišekJelínek František OK 99 Hradec Králové C 2113356 60 Kč
ZAM0801 Pachel JiříPachel Jiří OB T.J. Sokol Žamberk C 2053566 60 Kč
PHK0802 Matušinec JakubMatušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 60 Kč

H10C 1.60 km, 30 m, 7 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0701 Horák FilipHorák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 60 Kč
SNA0801 Doucha TomášDoucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
SRK0801 Šeps MiroslavŠeps Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9794 60 Kč
ZLH0802 Moskva VojtěchMoskva Vojtěch OOB TJ Zlaté Hory C 416097 60 Kč
KOR0700 Hladký MatějHladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 60 Kč
PHK0801 Metelka TomášMetelka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 331689 60 Kč
JIL0701 Třešňák MatějTřešňák Matěj OK Jilemnice C 2096128 60 Kč
SJC0804 Karásek ŠimonKarásek Šimon Sportcentrum Jičín C 0002103299 60 Kč
SJC0702 Kopecký MatyášKopecký Matyáš Sportcentrum Jičín C 0000008225 60 Kč
SJC0704 Ticháček JakubTicháček Jakub Sportcentrum Jičín C 0000009951 60 Kč
SJC0705 Vaníček JanVaníček Jan Sportcentrum Jičín C 0002115000 60 Kč
SJC0903 Vlach AntonínVlach Antonín Sportcentrum Jičín C 0002115011 60 Kč
LTU0700 Kutáček OndřejKutáček Ondřej OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 425561 60 Kč
LTU0701 Hanák MatějHanák Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416292 60 Kč
LTU0702 Vondra MatějVondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 60 Kč
LPU0801 Frosch VítekFrosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice C 232607 60 Kč
LPU0701 Ježek MartinJežek Martin OK Lokomotiva Pardubice C 2091558 60 Kč
LPU0703 Kadaně MarekKadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice C 2025377 60 Kč
LPU0802 Kadaník PetrKadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 60 Kč
ZAM0701 Kunt MartinKunt Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 2102873 60 Kč
NPA0801 Pavelec MichalPavelec Michal SK LOB Nová Paka C 9710 60 Kč

H12C 1.70 km, 32 m, 12 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0601 Hájek DominikHájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 60 Kč
PHK0500 Pompach LukášPompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 60 Kč
SRK0605 Šimerda VáclavŠimerda Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2025360 60 Kč
PHK0504 Málek DavidMálek David OK 99 Hradec Králové B 7260020 60 Kč
SRK0602 Jiroušek DominikJiroušek Dominik SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091551 60 Kč
JIL0501 Malý AntonínMalý Antonín OK Jilemnice C 53225 60 Kč
CET0501 Kovář RadimKovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 60 Kč
SNA0501 Doucha MartinDoucha Martin TJ START Náchod C 9636 60 Kč
SRK0504 Šeps DanielŠeps Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027229 60 Kč
SRK0506 Stavrinou DavidStavrinou David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027238 60 Kč
VRL0604 Hanuš FilipHanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 60 Kč
KOR0601 Lounek VítLounek Vít OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2112771 60 Kč
UOL0502 Vodička IgorVodička Igor SOB Olomouc B 7200909 60 Kč
SRK0503 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425589 60 Kč
HOR0601 Čihák JanČihák Jan TJ Jiskra Hořice C 2104603 60 Kč
PHK0502 Čermák MartinČermák Martin OK 99 Hradec Králové C 2080972 60 Kč
SJC0602 Dlabola JakubDlabola Jakub Sportcentrum Jičín C 0002102080 60 Kč
SJC0501 Janků ŠtěpánJanků Štěpán Sportcentrum Jičín B 0002056294 60 Kč
LTU0500 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057590 60 Kč
JIL0502 Sucharda TomášSucharda Tomáš OK Jilemnice C 2078458 60 Kč
KOR0600 Krejčí MartinKrejčí Martin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095970 60 Kč
LPU0508 Sádovský JáchymSádovský Jáchym OK Lokomotiva Pardubice C 2032174 60 Kč
LPU0510 Stohanzl PatrikStohanzl Patrik OK Lokomotiva Pardubice C 2085645 60 Kč
LPU0603 Štichhauer AdamŠtichhauer Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2035729 60 Kč
LPU0512 Vališ VojtěchVališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2091545 60 Kč
ZAM0501 Hiller VojtěchHiller Vojtěch OB T.J. Sokol Žamberk C 9029 60 Kč
NPA0501 Pavelec MatějPavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 9702 60 Kč

H12D 1.70 km, 30 m, 8 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0601 Jirout JanJirout Jan K.O.B. Choceň C 232912 60 Kč
KOR0502 Sedláček DavidSedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 60 Kč
SJC0603 Vlach FrantišekVlach František Sportcentrum Jičín C 0002114992 60 Kč
ZAM0502 Lesák LukášLesák Lukáš OB T.J. Sokol Žamberk C 426332 60 Kč
SHK0604 Černý JáchymČerný Jáchym OK Slavia Hradec Králové C 60 Kč
BRU0501 Meier JakubMeier Jakub Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032388 60 Kč
LPU0604 Hostinský MatějHostinský Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9233 60 Kč
STH0600 Horáček DominikHoráček Dominik SK Studenec C 330520 60 Kč
STH0503 Jiřička MartinJiřička Martin SK Studenec C 2008986 60 Kč
ZAM0503 Bečka BartolomějBečka Bartoloměj OB T.J. Sokol Žamberk C 2096135 60 Kč
ZAM0602 Fajfr MarekFajfr Marek OB T.J. Sokol Žamberk C 9036 60 Kč
ZAM0601 Vicenec MartinVicenec Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 1398978 60 Kč
31P0507 KACZOCHA MIKOLAJKACZOCHA MIKOLAJ (POL) UKS ARKADY Raszkow 2037825 60 Kč
31P0508 SZCZESNY MICHALSZCZESNY MICHAL (POL) UKS ARKADY Raszkow 2037841 60 Kč

H14C 2.10 km, 52 m, 11 kontrol

(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0304 Šípek StanislavŠípek Stanislav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2027201 60 Kč
PHK0400 Neumann MatějNeumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 60 Kč
JIL0301 Malý Evžen ml.Malý Evžen ml. OK Jilemnice C 53224 60 Kč
CHC0303 Šimek JakubŠimek Jakub K.O.B. Choceň C 9560 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyᚊtregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 60 Kč
SRK0300 Flegl MartinFlegl Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091541 60 Kč
KOR0401 Langr JakubLangr Jakub OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095937 60 Kč
HOR0405 Holman AntonínHolman Antonín TJ Jiskra Hořice C 2103297 60 Kč
HOR0404 Schneidewind RichardSchneidewind Richard TJ Jiskra Hořice C 2102540 60 Kč
SJC0301 Filsak RafaelFilsak Rafael Sportcentrum Jičín C 0002102081 60 Kč
SJC0406 Růžička JanRůžička Jan Sportcentrum Jičín B 0002102074 60 Kč
SJC0401 Tesař ZdeněkTesař Zdeněk Sportcentrum Jičín B 0002053544 60 Kč
SJC0407 Tměj AdamTměj Adam Sportcentrum Jičín C 0002114995 60 Kč
SJC0404 Vitvar RadimVitvar Radim Sportcentrum Jičín B 0002080982 60 Kč
LTU0300 Šitina Tomᚊitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 60 Kč
LTU0400 Pirožek VojtěchPirožek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057589 60 Kč
LTU0401 Šedivka PavelŠedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 60 Kč
SHK0405 Kolář ŠimonKolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 60 Kč
SHK0404 Černík AdamČerník Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073723 60 Kč
SHK0403 Dohnálek TomášDohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 60 Kč
SHK0402 Kodytek AdamKodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 60 Kč
SHK0400 Rak TomášRak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 60 Kč
SHK0303 Tichý LubomírTichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 60 Kč
LPU0310 Fejfar LukášFejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 232602 60 Kč
LPU0401 Haas FilipHaas Filip OK Lokomotiva Pardubice B 2070815 60 Kč
LPU0304 Juška JiříJuška Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045238 60 Kč
LPU0403 Krpata MichalKrpata Michal OK Lokomotiva Pardubice B 9201683 60 Kč
LPU0320 Novák AdamNovák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 60 Kč
LPU0405 Štichhauer DanielŠtichhauer Daniel OK Lokomotiva Pardubice B 9102564 60 Kč
LPU0309 Waněk HubertWaněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 60 Kč
ZAM0401 Kunt StanislavKunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2102818 60 Kč
VRL0305 Procinger JakubProcinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2088183 60 Kč
NPA0401 Fajfer FilipFajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 60 Kč
NPA0402 Choutka MatějChoutka Matěj SK LOB Nová Paka B 9688 60 Kč
NPA0404 Novák StanislavNovák Stanislav SK LOB Nová Paka B 9693 60 Kč
NPA0406 Typlt TomášTyplt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 60 Kč
HOR0402 Kolátor VojtěchKolátor Vojtěch TJ Jiskra Hořice C 2049536 60 Kč
HOR0403 Tobolka JiříTobolka Jiří TJ Jiskra Hořice C 2032106 60 Kč

H14D 1.90 km, 48 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0402 Marhold StanislavMarhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9553 60 Kč
KOR0300 Hladký FilipHladký Filip OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2051521 60 Kč
KOR0302 Müller MatějMüller Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083389 60 Kč
VRL0402 Hájek MatějHájek Matěj OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2087702 60 Kč
KOR0301 Beneš RobinBeneš Robin OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067958 60 Kč
BRU0400 Mádle KryštofMádle Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011798 60 Kč
LPU0420 Dvořáček FilipDvořáček Filip OK Lokomotiva Pardubice C 2113098 60 Kč
LPU0408 Ježek VojtěchJežek Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2096141 60 Kč
LPU0311 Pinke TomášPinke Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 2085651 60 Kč
ZAM0301 Kaška JanKaška Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 2053567 60 Kč
STH0401 Mühlbach IvoMühlbach Ivo SK Studenec C 425575 60 Kč

H16C 2.30 km, 50 m, 14 kontrol

(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CET0102 Kovář LukášKovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 90 Kč
PHK0202 Bárta ŠimonBárta Šimon OK 99 Hradec Králové B 9428 90 Kč
SRK0103 Paleček OndřejPaleček Ondřej SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 682693 90 Kč
CHC0201 Jirout MatějJirout Matěj K.O.B. Choceň C 9569 90 Kč
VRL0202 Mejsnar JaroslavMejsnar Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7260006 90 Kč
JIL0104 Ježek JakubJežek Jakub OK Jilemnice B 2035716 90 Kč
SRK0200 Locker DanielLocker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 90 Kč
JIL0201 Vlastník MatoušVlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 90 Kč
JIL0107 Gottstein JonášGottstein Jonáš OK Jilemnice B 2078455 90 Kč
CHC0101 Švadlena MichalŠvadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 90 Kč
ZAM0205 Moravec JanMoravec Jan OB T.J. Sokol Žamberk C 8629818 90 Kč
SRK0201 Zemánek MikulášZemánek Mikuláš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 9496 90 Kč
SRK0202 Šabata RadekŠabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 90 Kč
LTU0203 Zamastil MichalZamastil Michal OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057576 90 Kč
SHK0101 Langr JanLangr Jan OK Slavia Hradec Králové B 51179 90 Kč
SHK0100 Porkert JanPorkert Jan OK Slavia Hradec Králové B 7207030 90 Kč
KOR0201 Krejčí MilanKrejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095969 90 Kč
JIL0101 Kynčl VojtěchKynčl Vojtěch OK Jilemnice C 232622 90 Kč
VRL0104 Dostál JakubDostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 90 Kč
BRU0103 Školník EduardŠkolník Eduard Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011796 90 Kč
LPU0213 Jošt JakubJošt Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2108919 90 Kč
LPU0205 Mrskoč MarekMrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 90 Kč
LPU0204 Šišma VojtěchŠišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 90 Kč
LPU0210 Vališ JanVališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 90 Kč
ZAM0204 Krsek ŠimonKrsek Šimon OB T.J. Sokol Žamberk C 2075607 90 Kč
ZAM0202 Pachel JakubPachel Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9284 90 Kč
STH0104 Mühlbach AlešMühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 90 Kč
VRL0102 Procinger JanProcinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2082910 90 Kč
31P0209 MICHALAK HUBERTMICHALAK HUBERT (POL) UKS ARKADY Raszkow 2037831 90 Kč
31P0110 ZURKIEWICZ KRZYSZTOFZURKIEWICZ KRZYSZTOF (POL) UKS ARKADY Raszkow 2016205 90 Kč

H18C 2.40 km, 56 m, 17 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9904 Vlastník ŠimonVlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 90 Kč
SRK9904 Šabata MilanŠabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 90 Kč
CHC0001 Krawczyński MikołajKrawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň C 504029 90 Kč
CHC0002 Rosłaniec MateuszRosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 90 Kč
CHC0003 Czapliński JakubCzapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 90 Kč
ZAM9901 Friml DominikFriml Dominik OB T.J. Sokol Žamberk C 2058526 90 Kč
SJC0001 Karásek MatějKarásek Matěj Sportcentrum Jičín C 0002025365 90 Kč
LTU0001 Šitina JakubŠitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057577 90 Kč
SHK0000 Tichý RadomírTichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 90 Kč
LPU0009 Bürger MatějBürger Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2032196 90 Kč
ZAM9902 Sourada TomášSourada Tomáš OB T.J. Sokol Žamberk C 1400449 90 Kč
PHK0002 Nejman MarekNejman Marek OK 99 Hradec Králové C 2113092 90 Kč

H20C 2.60 km, 54 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda MatějHrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 90 Kč
SRK9802 Locker TomášLocker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 90 Kč
ZAM9801 Lauterbach DavidLauterbach David OB T.J. Sokol Žamberk B 2085646 90 Kč
PHK9704 Růžička AdamRůžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 90 Kč
STH9801 Kalenský AlešKalenský Aleš SK Studenec B 331426 90 Kč
LPU9802 Žák JanŽák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 90 Kč
HOR9700 Vávra MartinVávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2078473 90 Kč
31P9811 GARSTKA JAKUBGARSTKA JAKUB (POL) UKS ARKADY Raszkow 9102634 90 Kč

H21C 2.60 km, 54 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda MartinJanda Martin KOB Dobruška C 920696 90 Kč
SRK9701 Pokorný DavidPokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 90 Kč
CHC7502 Švadlena PavelŠvadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 90 Kč
SNA7105 Doucha JiříDoucha Jiří TJ START Náchod C 9626 90 Kč
SRK8501 Krunčík PavelKrunčík Pavel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 682691 90 Kč
DKP8004 Nývlt PetrNývlt Petr Oddíl OB Kotlářka C 1207404 90 Kč
1JC8900 Fleischmann AlešFleischmann Aleš Klub přátel kofoly 2091560 90 Kč
SSU8841 Král VojtěchKrál Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 90 Kč
PHK8701 Justa PavelJusta Pavel OK 99 Hradec Králové C 995884 90 Kč
CHC8603 Pátek MichalPátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 90 Kč
PHK8900 Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 90 Kč
ZLH7501 Moskva RomanMoskva Roman OOB TJ Zlaté Hory C 7506161 90 Kč
VAM8201 Hladký ViktorHladký Viktor OB Vamberk C 7003026 90 Kč
PHK9001 Zelenka TomášZelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 90 Kč
ZAM8101 Vojtěch MartinVojtěch Martin OB T.J. Sokol Žamberk C 7209465 90 Kč
CHC8601 Sýkora BohumilSýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 90 Kč
PHK8101 Novotný TomášNovotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9410 90 Kč
ZAM9603 Lesák JakubLesák Jakub OB T.J. Sokol Žamberk C 9040 90 Kč
CHC9402 Sháněl JanSháněl Jan K.O.B. Choceň C 2053589 90 Kč
17P8300 Majasow KostiantynMajasow Kostiantyn (POL) WKS Śląsk 502257 90 Kč
SNA8402 Pýcha LukášPýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 90 Kč
DOB9200 Dutkowski MikolajDutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 8625659 90 Kč
SRK6901 Šabata MilanŠabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 90 Kč
KAM9301 Rusý TomášRusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 90 Kč
CHC9501 Křivda MartinKřivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 90 Kč
SRK8001 Krmaš VáclavKrmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9521 90 Kč
SJC9603 Zlámal DavidZlámal David Sportcentrum Jičín C 0002053542 90 Kč
ALB7800 Kupka JaroslavKupka Jaroslav OOB Albrechtice nad Orlicí C 7213 90 Kč
ALB8400 Kadečka PetrKadečka Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7208 90 Kč
LTU9102 Lazák TomášLazák Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515479 90 Kč
SHK9403 Remeš PetrRemeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 90 Kč
SHK9103 Funda JanFunda Jan OK Slavia Hradec Králové C 9843 90 Kč
SHK9001 Šabatka JanŠabatka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9193 90 Kč
SHK8200 Souček TomášSouček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 90 Kč
SHK7911 Weiner JakubWeiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 90 Kč
STH9202 Uvizl MarekUvizl Marek SK Studenec C 7202571 90 Kč
LPU9301 Čermák JanČermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 90 Kč
LPU8701 Fiala PetrFiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 90 Kč
LPU9410 Grundmann JanGrundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 90 Kč
LPU8608 Kafka MilošKafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 90 Kč
LPU7820 Kokaisl TomášKokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 90 Kč
LPU9303 Kos TomášKos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 7207362 90 Kč
LPU7804 Kříž LiborKříž Libor OK Lokomotiva Pardubice C 7807223 90 Kč
LPU9307 Kubelka TomášKubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 90 Kč
LPU8609 Kutílek JakubKutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 90 Kč
LPU9707 Míča TomášMíča Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2032186 90 Kč
LPU9702 Novotný VojtěchNovotný Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9308 90 Kč
LPU7308 Vávra JaroslavVávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7203457 90 Kč
LPU9306 Záveský FilipZáveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 90 Kč
LPU8402 Zitka AdamZitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 90 Kč
LTU7400 Pešan JanPešan Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2102556 90 Kč
ASU8949 Oľhava RastislavOľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 90 Kč
JIL9006 Černý VojtěchČerný Vojtěch OK Jilemnice C 9091 90 Kč
STH9402 Kučera TomášKučera Tomáš SK Studenec C 410774 90 Kč
SHK8100 Jedlička LukášJedlička Lukáš OK Slavia Hradec Králové C 1398686 90 Kč
NPA8301 Bartoň ZdeněkBartoň Zdeněk SK LOB Nová Paka C 2073743 90 Kč
VAM9301 Smutný ŠimonSmutný Šimon OB Vamberk C 9589 90 Kč
FSP7901 Fibír TomášFibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 90 Kč
SJC8102 Mrázek JanMrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 90 Kč
DOB8600 Ďoubal JanĎoubal Jan KOB Dobruška C 7248 135 Kč

H21D 2.40 km, 54 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK9101 Novotný RadekNovotný Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9591 90 Kč
KOR9000 Růžička DanielRůžička Daniel OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095932 90 Kč
ZAM8401 Andrš PetrAndrš Petr OB T.J. Sokol Žamberk C 2083373 90 Kč
ALB8500 Sojka LukášSojka Lukáš OOB Albrechtice nad Orlicí C 7218 90 Kč
DOB8844 Zeman JaroslavZeman Jaroslav KOB Dobruška C 301623 90 Kč
LPU8303 Žemlička JanŽemlička Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9283 90 Kč
KUN8801 Moravec FilipMoravec Filip OB Kunvald C 2103274 90 Kč
TYN8502 Nymsa ZdeněkNymsa Zdeněk OOB SK Týniště nad Orlicí C 682669 90 Kč
PHK9205 Janeček TomášJaneček Tomáš OK 99 Hradec Králové C 7207613 135 Kč

H35C 2.40 km, 54 m, 19 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB7801 Leštínský TomášLeštínský Tomáš KOB Dobruška C 2027232 90 Kč
HOS7801 Vrbata AlanVrbata Alan TJ Tatran Hostinné C 9762 90 Kč
PHK7200 Chvátil JiříChvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 90 Kč
SRK7101 Filip LiborFilip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 90 Kč
JIL7301 Ježek ZdenekJežek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 90 Kč
SRK7701 Morávek MartinMorávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301106 90 Kč
SHK8003 Lán FilipLán Filip OK Slavia Hradec Králové C 2049544 90 Kč
SHK7605 Svoboda OndřejSvoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 90 Kč
SHK5801 Hausvater KarelHausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 90 Kč
BRU7101 Kolář ZdeněkKolář Zdeněk Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425502 90 Kč
BRU7601 Rusin JanRusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032383 90 Kč
BRU7301 Školník JanŠkolník Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002011799 90 Kč
LPU8105 Fukátko JanFukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 90 Kč
LPU8206 Odvody ZdeněkOdvody Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 828384 90 Kč
LPU8106 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9269 90 Kč
LPU7816 Václavek JanVáclavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 90 Kč
33P6800 Cych PiotrCych Piotr (POL) Oborygeni Oborniki Śląskie 1010100 90 Kč
SHK7602 Toužil KarelToužil Karel OK Slavia Hradec Králové C 9134 90 Kč

H35D 2.20 km, 50 m, 17 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6504 Melichar IgorMelichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 90 Kč
TYN6901 Šišma PavelŠišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 90 Kč
PHK7802 Podlešák MarekPodlešák Marek OK 99 Hradec Králové C 2088213 90 Kč
SRK7901 Stavrinou MariosStavrinou Marios SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027228 90 Kč
VRL7508 Hanuš VladimírHanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 90 Kč
CHC7901 Šimek JiříŠimek Jiří K.O.B. Choceň C 232913 90 Kč
CHC7706 Šafr JiříŠafr Jiří K.O.B. Choceň C 9564 90 Kč
KOR7300 Vých LubošVých Luboš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095976 90 Kč
KOR7600 Hladký TomášHladký Tomáš OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060298 90 Kč
CHC7301 Krummer JiříKrummer Jiří K.O.B. Choceň C 206468 90 Kč
TYN7001 Kašpar VáclavKašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 90 Kč
SRK7401 Zemánek MiroslavZemánek Miroslav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2027222 90 Kč
JIL7703 Pitrmuc JanPitrmuc Jan OK Jilemnice C 2075603 90 Kč
KOR7400 Krejčí MilanKrejčí Milan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2095967 90 Kč
BRU7600 Mádle MiroslavMádle Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032374 90 Kč
BRU7400 Meier JiříMeier Jiří Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033634 90 Kč
LPU7515 Macháček LubomírMacháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 90 Kč
LPU7403 Nekvapil OndřejNekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 90 Kč
LPU7600 Stohanzl JanStohanzl Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2103261 90 Kč
ZAM7401 Kunt StanislavKunt Stanislav OB T.J. Sokol Žamberk C 2800295 90 Kč
NNN0201 Škorpil JaromírŠkorpil Jaromír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
CET7001 Śafář MiroslavŚafář Miroslav TJ Loko Česká Třebová C 232633 90 Kč
PHK7108 Koutný PavelKoutný Pavel OK 99 Hradec Králové C 51102 135 Kč

H40C 2.40 km, 54 m, 19 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7603 Čapek MiroslavČapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 2053586 90 Kč
TYN7500 Műller KamilMűller Kamil OOB SK Týniště nad Orlicí C 2049538 90 Kč
HOR7300 Kolář ViktorKolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 90 Kč
17P7600 Gmur KarolGmur Karol (POL) WKS Śląsk 7204930 90 Kč
SJC7401 Tesař ZdeněkTesař Zdeněk Sportcentrum Jičín C 0002053543 90 Kč
PHK7204 Kadaník LiborKadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 90 Kč
ZAM7501 Lesák FrantišekLesák František OB T.J. Sokol Žamberk C 2053564 90 Kč
SHK7704 Slovák MiroslavSlovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 90 Kč
BRU7001 Volák PavelVolák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032382 90 Kč
STH7401 Chrást TomášChrást Tomáš SK Studenec C 7203467 90 Kč
LPU7309 Froš ŠtěpánFroš Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 2049533 90 Kč
LPU7311 Ježek VladimírJežek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 90 Kč
LPU7601 Jirásek AlešJirásek Aleš OK Lokomotiva Pardubice C 997601 90 Kč
VAM7401 Netopil LiborNetopil Libor OB Vamberk C 1700083 90 Kč
VAM7601 Koblic JanKoblic Jan OB Vamberk C 2032163 90 Kč

H45C 2.20 km, 50 m, 17 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK7001 Locker MartinLocker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 90 Kč
PHK7103 Chaloupský DavidChaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 90 Kč
PHK6800 Metelka PavelMetelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 90 Kč
17P7101 Becmer DariuszBecmer Dariusz (POL) WKS Śląsk 981645 90 Kč
PHK6201 Ježek JiříJežek Jiří OK 99 Hradec Králové C 9839 90 Kč
LTU6301 Petržela PavelPetržela Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085656 90 Kč
LTU6801 Killar MarekKillar Marek OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 301646 90 Kč
LTU6900 Lazák JanLazák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 416282 90 Kč
SHK6601 Souček KarelSouček Karel OK Slavia Hradec Králové C 553452 90 Kč
LPU6901 Fencl PetrFencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 90 Kč
LPU7104 Vališ JanVališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 90 Kč
PHK6601 Kamenický JanKamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 232255 90 Kč
KUN5801 Trejtnar PavelTrejtnar Pavel OB Kunvald C 9014 90 Kč

H45D 1.90 km, 46 m, 15 kontrol

(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM6301 Novák JiříNovák Jiří OB Vamberk C 9790 90 Kč
SNA6301 Imlauf MartinImlauf Martin TJ START Náchod C 9629 90 Kč
CHC6603 Marhold StanislavMarhold Stanislav K.O.B. Choceň C 9562 90 Kč
PHK6101 Justa JaromírJusta Jaromír OK 99 Hradec Králové C 9373 90 Kč
CHC6602 Semrád PavelSemrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 90 Kč
CHC6301 Jelínek RomanJelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 90 Kč
SNA5403 Langr StanislavLangr Stanislav TJ START Náchod C 9633 90 Kč
SNA5701 Hnyk PetrHnyk Petr TJ START Náchod C 416261 90 Kč
VAM6401 Rykala KarelRykala Karel OB Vamberk C 9671 90 Kč
SNA5702 Zákravský ZdeněkZákravský Zdeněk TJ START Náchod C 232953 90 Kč
KOR6900 Vach VladimírVach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 90 Kč
KOR6901 Lounek JaroslavLounek Jaroslav OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2083387 90 Kč
SRK5701 Kulhavý JosefKulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 90 Kč
HOR6900 Čihák PetrČihák Petr TJ Jiskra Hořice C 2113495 90 Kč
VRL6702 Hanč JaroslavHanč Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 438038 90 Kč
SJC6001 Řehák PavelŘehák Pavel Sportcentrum Jičín C 0000009916 90 Kč
VAM7149 Mikyska AlanMikyska Alan OB Vamberk C 09684 90 Kč
SHK7200 Rémiš JaromírRémiš Jaromír OK Slavia Hradec Králové C 2103291 90 Kč
SHK7100 Dohnálek PavelDohnálek Pavel OK Slavia Hradec Králové C 1400450 90 Kč
SHK6403 Funda MichalFunda Michal OK Slavia Hradec Králové C 410744 90 Kč
SHK6104 Novotný PavelNovotný Pavel OK Slavia Hradec Králové C 7203333 90 Kč
BRU6701 Šváb PavelŠváb Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0000425509 90 Kč
BRU6902 Frömmel MiroslavFrömmel Miroslav Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002033633 90 Kč
BRU7000 Ptáček MilošPtáček Miloš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 0002032371 90 Kč
LPU6201 Cinkan ZdeněkCinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice C 9327 90 Kč
KUN6201 Lux ZdeněkLux Zdeněk OB Kunvald C 7208208 90 Kč

H50C 2.20 km, 50 m, 17 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK6702 Růžička IvanRůžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 90 Kč
CHC6501 Půlpán RomanPůlpán Roman K.O.B. Choceň C 9561 90 Kč
CHC6701 Křivda IvanKřivda Ivan K.O.B. Choceň C 9552 90 Kč
SHK6402 Chmelař PavelChmelař Pavel OK Slavia Hradec Králové C 9151 90 Kč
SHK6701 Langr JanLangr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 90 Kč
LPU6506 Waněk HubertWaněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice C 8990 90 Kč
HOR6302 Vávra MartinVávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 90 Kč
CET6301 Záveský RichardZáveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 90 Kč
NNN0401 Smutný MichalSmutný Michal Neregistrovaní 9672 90 Kč

H55C 1.90 km, 46 m, 15 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM5801 Tupec JiříTupec Jiří OB Vamberk C 9581 90 Kč
CHC5801 Grundman MartinGrundman Martin K.O.B. Choceň C 9571 90 Kč
ZAM5901 Chládek JosefChládek Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 2060235 90 Kč
JIL5201 Erlebach JosefErlebach Josef OK Jilemnice C 9774 90 Kč
JIL6101 Král MartinKrál Martin OK Jilemnice C 9071 90 Kč
ALB6000 Černý PetrČerný Petr OOB Albrechtice nad Orlicí C 7224 90 Kč
SHK5900 Holeček PetrHoleček Petr OK Slavia Hradec Králové C 2049556 90 Kč
STH5801 Uvizl IvanUvizl Ivan SK Studenec C 331528 90 Kč
LPU5905 Novotný MiroslavNovotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 301183 90 Kč
LPU6003 Kološ OldřichKološ Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 9899 90 Kč
KUN5201 Šroler ZdeněkŠroler Zdeněk OB Kunvald C 7208201 90 Kč
NPA5101 Kalibán JaroslavKalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 90 Kč

H55D 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK5703 Balcar AlešBalcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 9354 90 Kč
JIL6102 Malý EvženMalý Evžen OK Jilemnice C 9070 90 Kč
PHK5503 Souček PavelSouček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7202881 90 Kč
JIL6004 Karel MilošKarel Miloš OK Jilemnice C 682091 90 Kč
LTU5801 Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9775 90 Kč
SHK5703 Šabatka PetrŠabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 90 Kč
LPU6004 Dvořák VladimírDvořák Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2075604 90 Kč
LPU4501 Fridrich JaroslavFridrich Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9256 90 Kč
LPU5501 Hostinský JiříHostinský Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 9255 90 Kč
LPU5401 Klimpl PetrKlimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 90 Kč
LPU5502 Lulay MilošLulay Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 301188 90 Kč
LPU5102 Sáňka BedřichSáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 90 Kč
LPU5801 Vícha VladimírVícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 90 Kč

H60C 1.90 km, 46 m, 15 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL5401 Kynčl StanislavKynčl Stanislav OK Jilemnice C 9087 90 Kč
PHK5701 Běhoun PavelBěhoun Pavel OK 99 Hradec Králové C 2102525 90 Kč
DOB5600 Tůma MilošTůma Miloš KOB Dobruška C 7243 90 Kč
DOB5500 Tichý BorisTichý Boris KOB Dobruška C 7227 90 Kč
SRK5301 Pohl ZdeněkPohl Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9533 90 Kč
17P5500 Guga RomualdGuga Romuald (POL) WKS Śląsk 889177 90 Kč
PHK5600 Čermák LiborČermák Libor OK 99 Hradec Králové C 2088189 90 Kč
VRL5601 Hanč PavelHanč Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8996 90 Kč
SHK5702 Gazdačko MilanGazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 90 Kč
SHK5501 Filip AlešFilip Aleš OK Slavia Hradec Králové C 2058468 90 Kč
SNA5649 Kalibán PavelKalibán Pavel TJ START Náchod C 9646 90 Kč
LPU5404 Juračka VojtěchJuračka Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 9234 90 Kč
LPU5101 Knap JanKnap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 90 Kč
LPU5002 Mrštík VáclavMrštík Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9215 90 Kč
VAM5401 Kotlář VladimírKotlář Vladimír OB Vamberk C 9667 90 Kč

H65C 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4701 Vítek ZdeněkVítek Zdeněk SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9799 90 Kč
SRK4702 Hrobař RudolfHrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 90 Kč
VRL5002 Farář JaroslavFarář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 90 Kč
CET5002 Čípa JiříČípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 90 Kč
LTU4801 Rejmont MilanRejmont Milan OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 9777 90 Kč
LPU5201 Farář VáclavFarář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 90 Kč
LPU5206 Třasák MilanTřasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 90 Kč
NPA5001 Novák KarelNovák Karel SK LOB Nová Paka C 2060215 90 Kč

H70C 1.70 km, 40 m, 13 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný PetrNovotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 90 Kč
SRK4703 Wenke JosefWenke Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 52647 90 Kč
CHC4601 Švadlena JiříŠvadlena Jiří K.O.B. Choceň C 9554 90 Kč
JIL4701 Zlesák ZdeněkZlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 90 Kč
SNA4501 Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk TJ START Náchod C 9610 90 Kč
ZAM4701 Šponar JosefŠponar Josef OB T.J. Sokol Žamberk C 9038 90 Kč
LPU4701 Čepelka PetrČepelka Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9334 90 Kč
LPU3901 Málek JosefMálek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 90 Kč
LPU4601 Vávra JaroslavVávra Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 9258 90 Kč
ZAM4401 Tobiška VáclavTobiška Václav OB T.J. Sokol Žamberk C 9039 90 Kč

HDR 2.80 km, 36 m, 5 kontrol

(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK0951 Růžičková MagdaRůžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 60 Kč
PHK1051 Besedová BarborkaBesedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 60 Kč
CHC1201 Macháček VítMacháček Vít K.O.B. Choceň C 9545 60 Kč
KOR1350 Hladká EmmaHladká Emma OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2011867 60 Kč
HOR0850 Bartošová ŠtěpánkaBartošová Štěpánka TJ Jiskra Hořice C 2108890 60 Kč
SJC1049 Posolda LukášPosolda Lukáš Sportcentrum Jičín 2115009 60 Kč
SJC1000 Havelka PepčaHavelka Pepča Sportcentrum Jičín C 0000009962 60 Kč
JIL0951 Suchardová EllaSuchardová Ella OK Jilemnice C 425538 60 Kč
LPU1052 Froschová MagdalénaFroschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 60 Kč
LPU1302 Fukátko VáclavFukátko Václav OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1053 Fukátková LudmilaFukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 60 Kč
LPU0803 Goláň FrantišekGoláň František OK Lokomotiva Pardubice C 0 60 Kč
LPU1352 Jirásková JulieJirásková Julie OK Lokomotiva Pardubice C 2080983 60 Kč
LPU1003 Juška VojtěchJuška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 60 Kč
LPU1155 Kay LeilaKay Leila OK Lokomotiva Pardubice C 2103249 60 Kč
LPU1252 Odvodyová NikolaOdvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 60 Kč
LPU1151 Stryková JohanaStryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 9333 60 Kč
LPU1351 Stryková ZuzanaStryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 60 Kč
LPU0952 Švíglerová AnnaŠvíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 60 Kč
LPU1152 Valentová VeronikaValentová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 426315 60 Kč
CET1103 Šafář JakubŠafář Jakub TJ Loko Česká Třebová C 9725 60 Kč
SHK1050 Jedličková LucieJedličková Lucie OK Slavia Hradec Králové C 51781 60 Kč
SHK1350 Jedličková MichaelaJedličková Michaela OK Slavia Hradec Králové C 9856 60 Kč

P 1.70 km, 34 m, 9 kontrol

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK5002 Stárek JiříStárek Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9818 60 Kč
SRK7652 Cejpková LenkaCejpková Lenka SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301107 60 Kč
SRK5752 Dusílková MarieDusílková Marie SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2091518 60 Kč
VRL7654 Hanušová MonikaHanušová Monika OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2080989 60 Kč
KOR7050 Hammová DitaHammová Dita OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087632 60 Kč
JIL6902 Třešňák MilošTřešňák Miloš OK Jilemnice C 2096118 60 Kč
JIL7051 Třešňáková BlankaTřešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 60 Kč
LTU6800 Vondra VáclavVondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 60 Kč
LTU7950 Vondrová DenisaVondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 60 Kč
LTUaaaa Hlavničková VendulaHlavničková Vendula OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
VRL7454 Hájková EvaHájková Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
VRL7202 Hájek TiborHájek Tibor OOS TJ Spartak Vrchlabí C 60 Kč
BRU0000 Meierová LenkaMeierová Lenka Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 0002011826 60 Kč
LTUyyyy Liška MartinLiška Martin OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
LTUzzzz Andělová IvanaAndělová Ivana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60 Kč
NNN0101 Denisa MoravcováDenisa Moravcová Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
31P0112 DOBROS WIKTORIADOBROS WIKTORIA (POL) UKS ARKADY Raszkow 2037839 60 Kč

T 2.50 km, 52 m, 19 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK6401 Pokorný JanPokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 90 Kč
DOB8158 Stolinová LenkaStolinová Lenka KOB Dobruška C 7233 90 Kč
CHC5101 Šafr MartinŠafr Martin K.O.B. Choceň C 9565 90 Kč
SHK7503 Prokeš TomášProkeš Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7204995 90 Kč
1JC8100 Hulec JanHulec Jan Klub přátel kofoly 780815 90 Kč
NNN0102 Karel RůžičkaKarel Růžička Neregistrovaní 336724 90 Kč
NNN0301 Michal JanoušekMichal Janoušek Neregistrovaní 331131 90 Kč
LTU0000 Hašek PatrikHašek Patrik OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057579 90 Kč
celkem přihlášených: 753, vklad: 59940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.