Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
22.04.2017
Místo konání:
Telč, Panský dvůr
Pořadatel:
RUZ - TJ Růžená
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
0.84 km, 10 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
CHT1053 Vítková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0753 Urbanová Anna SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 60 Kč
0.71 km, 13 m, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SOS Jindřichův Hradec C 2113490 40 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SOS Jindřichův Hradec C 2099718 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
SJI0851 Krátká Eliška OK Jihlava C 111 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 7926 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
1.25 km, 20 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN0550 Nepustilová Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2080832 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
LPU0652 Kuhnová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045220 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
SJH0652 Kubičková Kateřina SOS Jindřichův Hradec C 331630 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 115 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2801042 40 Kč
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 40 Kč
1.26 km, 15 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 40 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 40 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
CTB0451 Zbínová Aneta SK OB Chotěboř C 51837 40 Kč
CTB0354 Teclová Linda SK OB Chotěboř C 51836 40 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 2025211 40 Kč
VTA0353 Přílepková Jana SC vebr-sport C 2025204 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 40 Kč
SJH0452 Kubičková Kristýna SOS Jindřichův Hradec C 436945 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
SJH0352 Veselá Aneta SOS Jindřichův Hradec B 442866 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SOS Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SOS Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
VTA0352 Cílková Tereza SC vebr-sport C 7208075 40 Kč
JHB0352 Korábová Leona TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52 Kč
1.74 km, 30 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT0251 Starková Terezie OOB SK Chrast B 9102283 80 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 2801050 104 Kč
2.03 km, 35 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB9953 Pejšková Eva TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53614 80 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 80 Kč
OSN0055 Stoklasová Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7203325 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 80 Kč
CTB0051 Boháčová Anna SK OB Chotěboř B 8884 104 Kč
2.03 km, 33 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 80 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 80 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 80 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 80 Kč
CHT8751 Kratochvílová Stanislava OOB SK Chrast C 4537 80 Kč
ZBM8459 Tvarůžková Petra SK Žabovřesky Brno C 51765 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 80 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 331783 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SOS Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 0000515158 80 Kč
CTB8351 Šťastná Lenka SK OB Chotěboř C 2082926 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 112 80 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 104 Kč
SJH9852 Hojná Dominika SOS Jindřichův Hradec A 2096232 104 Kč
1.82 km, 23 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
1.92 km, 30 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7550 Marečková Kateřina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51992 80 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
SJH7752 Kubičková Martina SOS Jindřichův Hradec C 331321 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SOS Jindřichův Hradec C 2067998 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 80 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 80 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 110 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 2230 104 Kč
TTR7451 Prášilová Mirka OOB Třebíč C 52356 120 Kč
1.82 km, 35 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 80 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 80 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SOS Jindřichův Hradec C 2090840 104 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 120 Kč
1.59 km, 25 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
1.26 km, 15 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
0.98 km, 13 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec C 2096216 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
SJH0801 Sviták Václav SOS Jindřichův Hradec C 2096234 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
RUZ0801 Pelikán Jan TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2092366 40 Kč
SJI0503 Máca Dominik OK Jihlava C 2095966 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 60 Kč
0.71 km, 13 m, 6 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 2011831 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C zapůjčit 70 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
1.27 km, 15 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0502 Mašek Jakub UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 127 40 Kč
PZR0503 Sedlák Tobiáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
SJH0604 Svoboda Matěj SOS Jindřichův Hradec zapůjčit 70 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
OSN0606 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9579 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 232335 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 125 40 Kč
SJI0502 Ficenc Richard OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C zapůjčit 70 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
PZR0501 Rosecký Adam UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 128 40 Kč
SJI0603 Černý Vojtěch OK Jihlava C 2085561 60 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 60 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 60 Kč
1.75 km, 25 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0301 Pšenička Kryštof OOB TJ Sokol Křemže B 7207867 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SOS Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 40 Kč
LPU0404 Kuhn Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2049547 40 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 2025206 40 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport C 7208093 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SOS Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 0002115144 40 Kč
SJI0304 Hudec Filip OK Jihlava C 2088724 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 7207492 52 Kč
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 52 Kč
1.97 km, 28 m, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 0002800321 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 0002115149 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 682672 104 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 120 Kč
2.18 km, 35 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 80 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř B 339559 80 Kč
CTB9903 Čermák Jiří SK OB Chotěboř C 51138 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 80 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava B 2045309 80 Kč
2.11 km, 33 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 80 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 80 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 80 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
TTR8201 Kříž Lukáš OOB Třebíč C 0000515159 80 Kč
CTB7901 Šťastný Karel SK OB Chotěboř C 2087711 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 80 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
SJI8504 Kafka Tomáš OK Jihlava C 52334 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
SJI9201 Suchý Jiří OK Jihlava C 301278 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 120 Kč
1.94 km, 25 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SOS Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SOS Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 80 Kč
PZR7302 Rosecký Karel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8707 80 Kč
2.18 km, 35 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN7700 Nepustil Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2091526 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
LPU7718 Kuhn Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2049548 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 80 Kč
SJH7501 Martínek Roman SOS Jindřichův Hradec C 2113418 80 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 80 Kč
OSN7500 Stoklasa Radek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 09306 80 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 51775 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52625 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 80 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 80 Kč
VTA7702 Žalud Zdeněk SC vebr-sport C 7208087 104 Kč
2.01 km, 30 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 80 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 80 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 80 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 80 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 124 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
SJH7002 Hojný Jaroslav SOS Jindřichův Hradec C 995874 104 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 280147 104 Kč
2.00 km, 30 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 80 Kč
CHT5802 Musil Jiří OOB SK Chrast C 1413900 80 Kč
1.59 km, 25 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
0.71 km, 13 m, 6 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 53133 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SOS Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SOS Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJH1102 Urban Jáchym SOS Jindřichův Hradec C zapůjčit 70 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 0002115140 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 0002115150 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 40 Kč
RUZ1100 Poropatich Jozef TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
RUZ1252 Nevrklová Adéla TJ Růžená C zapůjčit 70 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 2011866 40 Kč
SJI0804 Zhorela Ondřej Jakub OK Jihlava C zapůjčit 70 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 40 Kč
1.25 km, 20 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C zapůjčit 70 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 40 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 113 40 Kč
KRN8383 Jiříčková Bětka KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52627 40 Kč
celkem přihlášených: 340, vklad: 22396 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.