Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.04.2017
Místo konání:
Lückendorf – Dorfgemeinschaftshaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21L     D21K     D21E     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H21E     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    

D10L 3.10 km, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 70 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 70 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 70 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 70 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 23770 70 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 70 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 70 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 70 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 70 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 70 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 70 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 70 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 70 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 70 Kč
TJN0951 Růtová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408041 70 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 70 Kč

D10 2.15 km, 10 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 80 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 80 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 80 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 446338 80 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 80 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 80 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 80 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 80 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 80 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 80 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 80 Kč
CHA0750 Štveráková Zuzana OK Chrastava C 2095923 80 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 80 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 80 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 80 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 80 Kč
STB0753 Halewicz Julia TJ Stadion Nový Bor C 2025001 80 Kč
STB0752 Zawada Marcelina TJ Stadion Nový Bor C 2025012 80 Kč
STB0754 Szeliga Sonia TJ Stadion Nový Bor C 2025002 80 Kč

D12 2.65 km, 10 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 80 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 80 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 80 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 80 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 80 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga C 51666 80 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 80 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 80 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 80 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 80 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 80 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 80 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 80 Kč
CHA0553 Štveráková Eliška OK Chrastava C 2095957 80 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 80 Kč
VLI0656 Kosková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2080995 80 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
RUM0551 Davidová Noemi ZOOB Rumburk 4641712 80 Kč
STB0651 Kowalczyk Honorata TJ Stadion Nový Bor C 2025013 80 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 80 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 80 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 80 Kč
JIL0651 Pitrmucová Lucie OK Jilemnice C     426343 80 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 160 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 160 Kč
STB0552 Zawada Karolina TJ Stadion Nový Bor C 2025012 80 Kč

D14 2.78 km, 10 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 80 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 80 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 80 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 80 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 80 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 80 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2088143 80 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 80 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 80 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 80 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 80 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 80 Kč
BOR0457 Jakoubková Anna OK Jiskra Nový Bor C 682369 80 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 80 Kč
CHA0352 Divišková Rebeka OK Chrastava C 2070841 80 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 80 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 80 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 80 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 80 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2049594 80 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 80 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 80 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 80 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 80 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 80 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C 2058488 80 Kč
STB0351 Piecek Emilia TJ Stadion Nový Bor C 2025004 80 Kč

D16 3.40 km, 14 kontrol

(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 120 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 120 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 120 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 120 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 120 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021842 120 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 120 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 120 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 120 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 120 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 120 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 8181 120 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 120 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 120 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8419 120 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420419 120 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 120 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 120 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 120 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C 2058493 120 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C    2078456 120 Kč

D18 3.83 km, 16 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 120 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 120 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 7206529 120 Kč
FYD0051 Macháčková Barbora Jizerský klub OB Frýdlant C 49994 120 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 120 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering C 49951 120 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 120 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 120 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 200 Kč

D20 3.83 km, 16 kontrol

(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov B 231929 120 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 120 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 120 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 120 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 120 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 120 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2020749 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 120 Kč
PGP8153 Ryšavá Vendula SK Praga C 899160 120 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 120 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 120 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 9088 120 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 0007770109 120 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 120 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 120 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 120 Kč
ASU7751 Hrobařová Lenka Magnus Orienteering C 9482 120 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 120 Kč
TUR9253 Myslivečková Zuzana OOB TJ Turnov C 7656540 120 Kč
79X8600 Kálalová Tereza Žižkovský tygři 2095963 120 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 120 Kč
DOK9450 Charousková Lucie OK Doksy C 7200373 120 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420447 120 Kč
SJC8765 Setínková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 120 Kč
TUR8651 Zatloukalová Jana OOB TJ Turnov C 7791 120 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 120 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 120 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 120 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 120 Kč
SCP7850 Khelová Petra OK Sparta Praha C 416140 120 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 120 Kč
LCE8751 Vlažná Lucie OOB TJ Slovan Luhačovice C 52675 120 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 120 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 120 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 120 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 120 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 120 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 120 Kč

D21E 6.25 km, 23 kontrol Rank. koef.: 1

(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 120 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 120 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 120 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 120 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 7858 120 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec E 7200361 120 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 120 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 120 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 120 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 120 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka C 887612 120 Kč
VLI8250 Trávníčková Hana Slavia Liberec orienteering C 307414 120 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 120 Kč
DOB9399 Szeliga Malgorzata KOB Dobruška C 1394898 120 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 120 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 120 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 120 Kč

D35 4.30 km, 19 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7852 Štveráková Monika OK Chrastava C 2059761 120 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 120 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 120 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 120 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 411516 120 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 52118 120 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 120 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 120 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 120 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2084437 120 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 120 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 682094 120 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 120 Kč

D40 3.70 km, 16 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 120 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 120 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 120 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 120 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 120 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 120 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 120 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 120 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 120 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 120 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 120 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 120 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 120 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 120 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 120 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 120 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 120 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 120 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 120 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 120 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 120 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 120 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 120 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 120 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 120 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 120 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 120 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 120 Kč
VLI7554 Kosková Třísková Lenka Slavia Liberec orienteering C 2113480 120 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 120 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 120 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 120 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 120 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 120 Kč
TJN7652 Růtová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067314 120 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 120 Kč
94X9999 Michiels Katerina (SUI) CA Rosé zapůjčit 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 120 Kč
5IX7550 Tomandlová Radka NOK HoRa 2099521 120 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 120 Kč

D45 3.70 km, 16 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 120 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 120 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 120 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 120 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 120 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 120 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 120 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 120 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 120 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 120 Kč
FYD7299 Macháčková Michaela Jizerský klub OB Frýdlant C 8328 120 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 120 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 120 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 120 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 120 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 120 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 120 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 120 Kč

D50 3.40 km, 16 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 120 Kč
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 120 Kč
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 120 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 120 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 120 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 120 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 120 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 120 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 120 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 120 Kč

D55 3.40 km, 16 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 120 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 120 Kč

D60 3.05 km, 14 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 120 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 120 Kč
TUR5151 Tvrdková Eva OOB TJ Turnov C 303959 120 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 120 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 120 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 120 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 120 Kč

D65 3.05 km, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 120 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 120 Kč

D70 3.05 km, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 120 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 120 Kč

H10L 3.10 km, 7 kontrol

(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 70 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 4402226 70 Kč
VLI0808 Novotný Dalibor Slavia Liberec orienteering C 4402232 70 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 70 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 70 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 70 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 70 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 70 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 70 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 70 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 70 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 70 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2059765 70 Kč
CHA0704 Šťastný Radek OK Chrastava C 2084442 70 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 70 Kč
VLI0704 Trávníček Lukáš Slavia Liberec orienteering C 2073700 70 Kč

H10 2.15 km, 10 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 80 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 80 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 411519 80 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 80 Kč
TUV0802 Bukvic Kryštof SOK TJ Turnov C 411348 80 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 80 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 80 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 80 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 80 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 80 Kč
TJN0842 Potměšil Šimon OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408042 80 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408043 80 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 80 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 80 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2067935 80 Kč
HOR0901 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice 52225 80 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 80 Kč

H12 2.65 km, 10 kontrol

(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 80 Kč
VSP0602 Mencl Josef USK Praha C 2021850 80 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha C 416121 80 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 80 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 80 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha C 2035710 80 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 80 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 80 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 80 Kč
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 80 Kč
STB0600 Lajtkep Jakub TJ Stadion Nový Bor C 2103740 80 Kč
LLI0501 Šašek Martin LOK-o Liberec C 2112779 80 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 80 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 80 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 80 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 80 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070823 80 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 80 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 80 Kč
STB0602 Pachnik Jedrzej TJ Stadion Nový Bor C 1396725 80 Kč
STH0500 Štefan Jan SK Studenec C 9045 160 Kč

H14 3.40 km, 14 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 80 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 80 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 80 Kč
VSP0408 Hejna Viktor USK Praha C 411604 80 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 80 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 80 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 80 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 80 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 80 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 80 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 897393 80 Kč
STB0402 Husák Aleš TJ Stadion Nový Bor C 52913 80 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 80 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 80 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 80 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 80 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 80 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 80 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 80 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 80 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 80 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 80 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 80 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 80 Kč
VLI0304 Maškarinec Štěpán Slavia Liberec orienteering C 2088197 80 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 80 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 80 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 80 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 80 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 80 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C zapůjčit 120 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 80 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C 446366 80 Kč

H16 3.83 km, 16 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 120 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 120 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 120 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 120 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 120 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 8418 120 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 120 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 120 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 120 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 120 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 120 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 120 Kč
TJN0203 Sýkora Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103706 120 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 120 Kč
STB0103 Sloma Grzegorz TJ Stadion Nový Bor C 2016464 120 Kč

H18 4.85 km, 19 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 120 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 120 Kč
BOR0006 Waldhauser Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8407 120 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 120 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk C 4641715 120 Kč

H20 4.85 km, 19 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice B 2035717 120 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 120 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 120 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 120 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 120 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 120 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 51796 120 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 0007654324 120 Kč
BOR7809 Kolařík Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 1302816 120 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 120 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec B 7200375 120 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 120 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 120 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 53643 120 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 120 Kč
79X8500 Kálal Tomáš Žižkovský tygři 2095978 120 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 120 Kč
79X8401 Šimek Petr Žižkovský tygři zapůjčit 240 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 120 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 120 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 120 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 120 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 120 Kč
VSP6201 Němeček Karel USK Praha C 682682 120 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 1398538 120 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 120 Kč
TUR8703 Zatloukal Václav OOB TJ Turnov C 2049587 120 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 120 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 120 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 120 Kč
SCP7500 Khel Richard OK Sparta Praha C 7202899 120 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 120 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 120 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 120 Kč
88P9999 Kalata Michal (POL) MKS Paulinum Jelenia Góra 8636526 120 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 120 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 120 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 120 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 120 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 120 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 232325 120 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 120 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 120 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 120 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 120 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 120 Kč

H21E 8.35 km, 29 kontrol Rank. koef.: 1

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 53226 120 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 120 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 120 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 120 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 120 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 120 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 120 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 120 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 120 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 120 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 120 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 120 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 120 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 0000886513 120 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 0001414501 120 Kč
SJC8801 Špicar Petr Sportcentrum Jičín C 0007106922 120 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 0007207702 120 Kč
VLI8202 Trávníček Tomáš Slavia Liberec orienteering C 8275 120 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 120 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 120 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 120 Kč
DOB9101 Pachnik Wojciech KOB Dobruška C 504407 120 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 120 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 120 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 120 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 120 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 120 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 120 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 120 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 120 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C    1155115 120 Kč

H35 6.28 km, 25 kontrol

(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 120 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 120 Kč
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 120 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 120 Kč
FYD6400 Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant C 8333 120 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 120 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 120 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 120 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 120 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 120 Kč
1VP7900 Golinowski Pawel (POL) HKS Azymut Mochy 7200181 120 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 120 Kč
ASU8049 Vančura Martin Magnus Orienteering C 51234 120 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 120 Kč
9BC8200 Kautský Jiří NNN 7260018 120 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 120 Kč

H40 5.53 km, 21 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 120 Kč
CHA7301 Štverák Jan OK Chrastava C 2059762 120 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 120 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 120 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 120 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 120 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 120 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 120 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411598 120 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 2045241 120 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 120 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 120 Kč
HOR7300 Kolář Viktor TJ Jiskra Hořice C 2049537 120 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 120 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSK Přírodní vědy Praha C 2087658 120 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 120 Kč
SOB6901 Šašek Luděk SOBSA C 4189 120 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 120 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 120 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 120 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 120 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 120 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 120 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 120 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 120 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 120 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 120 Kč
BOR7714 Prošek Jan OK Jiskra Nový Bor C 8409 120 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 120 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 120 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 120 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 120 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 120 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 120 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 120 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 4641714 120 Kč
1DP7300 Plesinski Mariusz (POL) Indywidualnie 7200192 120 Kč
JIL7703 Pitrmuc Jan OK Jilemnice C    2075603 120 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 200 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 120 Kč

H45 5.30 km, 21 kontrol

(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 120 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 120 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 120 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 120 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 120 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 120 Kč
LTP7202 Kruschina Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 120 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 120 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 120 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 120 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 120 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 51565 120 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 120 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 120 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 120 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 120 Kč
TUV7000 Bukvic Martin SOK TJ Turnov C doplníme 120 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 120 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 120 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 120 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 120 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 120 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 120 Kč
CHA7201 Lipenský Robert OK Chrastava C 2084440 120 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 120 Kč
VSP6910 Nosek Jan USK Praha C 446367 120 Kč
5IX7001 Tomandl Jan NOK HoRa 2090861 120 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 120 Kč

H50 4.30 km, 19 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 120 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 120 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 120 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 120 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 120 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 120 Kč
BOR6502 Mašek Petr OK Jiskra Nový Bor C 7765 120 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 120 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 120 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 120 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 120 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 120 Kč

H55 4.30 km, 19 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 120 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 120 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 120 Kč
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 120 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 120 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 120 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 120 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 120 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 120 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 120 Kč
CHA5900 Čechlovský Josef OK Chrastava C 8172 120 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060231 120 Kč

H60 3.85 km, 17 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 120 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 120 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 120 Kč
TJN5603 Janata Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232507 120 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 120 Kč

H65 3.85 km, 17 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 120 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 120 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 120 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 120 Kč
55P4800 Edward Bartkowiak (POL) Grunwald Poznań 412412 120 Kč
TUR4949 Tvrdek Vojtěch OOB TJ Turnov C 51283 120 Kč
1YP4800 Michalek Janusz (POL) KOS Modrzew Skwierzyna 886317 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 120 Kč

H70 3.05 km, 14 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 120 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 120 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 120 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 120 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 120 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 120 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 120 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 120 Kč

HDR 3.10 km, 7 kontrol

(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 70 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411248 70 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 70 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 70 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 70 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 70 Kč
LME1111 Albl Matouš SK Los Mělník C 70 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 70 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 70 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 70 Kč
SOB0200 Šašek Adam SOBSA 53026 70 Kč
8KC1000 Kruliš Janek ZŠ a MŠ Chotyně C 2092397 70 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 70 Kč
BOR0905 Mitiska Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4407 70 Kč
BOR0951 Prokopová Dorotka OK Jiskra Nový Bor C 4406 70 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 70 Kč
BOR0804 Bouda Jakub OK Jiskra Nový Bor C 361279 70 Kč
BOR0953 Zemancová Nelly OK Jiskra Nový Bor C 4439 70 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 70 Kč
92X0800 Štryncl Vilém OB Jizerky 4402220 70 Kč
CHA0950 Šťastná Barbora OK Chrastava C 4403301 70 Kč
TJN1201 Štembera Oskar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51536 70 Kč
TJNxx21 Nagyová Zuzana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103746 70 Kč
VLI1051 Trávníčková Eliška Slavia Liberec orienteering C 4411239 70 Kč

P 2.65 km, 9 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 80 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 80 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 80 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 80 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 80 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 80 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 80 Kč
SOB7451 Šašková Petra SOBSA C 4186 80 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 80 Kč
31Z7250 Vaňourková Jitka Aktivit Nový Bor 1420232 80 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 80 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 80 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 80 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava 2084431 80 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2084448 80 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084445 80 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 80 Kč
DLT9999 Smejkalová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice zapůjčit 120 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 80 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 80 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 80 Kč
TJNxxx5 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 232618 80 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C 2058494 80 Kč
JIL7852 Pitrmucová Šárka OK Jilemnice C     301611 80 Kč
TJNxx22 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103759 80 Kč
ROU04xx Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 120 Kč
ROU73xx Krejčí Ladislav SKOB Roudnice nad Labem zapůjčit 120 Kč

T 4.58 km, 18 kontrol

(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7102 Novotný Jiří Slavia Liberec orienteering C 2078464 120 Kč
31Z7900 Válek Ondřej Aktivit Nový Bor 1420239 120 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 120 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 120 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 120 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 2095954 120 Kč
92X7600 Keltner Marek OB Jizerky 2019216 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 120 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 120 Kč
74Cxxxx Francke Pavla NER 2059727 120 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 2102079 120 Kč
44C83xx Janáková Eva Neregistrovaní borci 8976 120 Kč
44C77xx Janák Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 160 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 120 Kč
celkem přihlášených: 674, vklad: 71600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.