Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
23.04.2017
Místo konání:
Frymburk - Ranč U Tří Anč
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Kategorie:
D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P - příchozí    
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0651 Přílepková Radka SC vebr-sport C 2025203 50 Kč
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 2025211 50 Kč
VTA0353 Přílepková Jana SC vebr-sport C 2025204 50 Kč
OPI0351 Simonová Eliška Orientační sporty Písek C 2091527 50 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 50 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 50 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 50 Kč
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 7208091 100 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 100 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 100 Kč
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 100 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 100 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 100 Kč
3.00 km, 135 m, 17 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2091528 100 Kč
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 100 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 100 Kč
3.50 km, 120 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 100 Kč
VTA8951 Pacovská Romana SC vebr-sport C 2025213 100 Kč
3.00 km, 135 m, 17 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 100 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 100 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
67Z0002 Maxerová Jana neexistujcí 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 100 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 100 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 100 Kč
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 100 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 100 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 100 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 100 Kč
2.40 km, 70 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 100 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 100 Kč
1.70 km, 40 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
67Z0001 Maxera Kryštof neexistujcí 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 50 Kč
1.80 km, 60 m, 11 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428715 50 Kč
2.40 km, 70 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0301 Pšenička Kryštof OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 50 Kč
VCB0303 Mikuláš Jiří OB České Budějovice C 426393 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport C 2025207 50 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 50 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 7207492 50 Kč
3.30 km, 120 m, 18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 100 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 100 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C 426391 100 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 100 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek C 2091535 100 Kč
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 100 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport C 7208093 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 436440 100 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 2025206 100 Kč
3.70 km, 145 m, 20 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 100 Kč
4.40 km, 195 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
KTA8901 Krška Vojtěch SK Kotnov Tábor C 2080931 100 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 100 Kč
KRE9500 Heřman Ondřej OOB TJ Sokol Křemže C 428719 100 Kč
DOB7733 Klimeš Petr KOB Dobruška C 682673 100 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 100 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 100 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 100 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 100 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 100 Kč
3.70 km, 145 m, 20 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 100 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
3.30 km, 120 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 100 Kč
VTA7201 Kosobud Dušan SC vebr-sport C 7208073 100 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 100 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 100 Kč
ACB6301 Honsa Luděk ABK České Budějovice - Šumava 446445 100 Kč
2.80 km, 105 m, 17 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 100 Kč
2.60 km, 90 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
2.50 km, 40 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 50 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 50 Kč
2.50 km, 40 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 50 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 100 Kč
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice B 51409 100 Kč
celkem přihlášených: 92, vklad: 7850 Kč