Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Benešov
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    
1.80 km, 40 m, 5 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
2.40 km, 60 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
KSU0550 Konečná Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2053569 50 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 50 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C 0 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 301263 50 Kč
2.60 km, 90 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
KSU0454 Heclová Marie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446447 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
NNNXX04 Švehlová Eliška Neregistrovaní 2112727 80 Kč
2.90 km, 95 m, 13 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc B 2092433 80 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 80 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 80 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
KON0282 Greplová Adéla KOB Konice C 49367 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
3.80 km, 120 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 331514 80 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc B 2035727 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
4.80 km, 210 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL9853 Holečková Anna SOB Olomouc C 301555 80 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
PLU9082 Kaprálová Hana TJ SOKOL Plumlov C 49872 80 Kč
UOL9151 Štrajtová Štěpánka SOB Olomouc C 52465 80 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 80 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 80 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 80 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 80 Kč
PLU8976 Stoklasová Barbora TJ SOKOL Plumlov C 49878 80 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko C 1985526 80 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 80 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 80 Kč
PTE8750 Cetkovská Tereza TJ Sokol Ptení C 2109697 80 Kč
PTE8550 Šebková Klára TJ Sokol Ptení C 80 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko C 920679 80 Kč
PTE8365 Mikušová Ivana TJ Sokol Ptení C 8831 80 Kč
SVS8151 Bouzková Katka Orientklub Vsetín C 53385 80 Kč
PTE8771 Boháčová Lucie TJ Sokol Ptení C 8829 120 Kč
4.20 km, 200 m, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
ABM6854 Mokrá Regina KOB ALFA Brno C 232740 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 80 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
SBK7789 Jágrová Vlasta KOB START Blansko C 53205 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 8007503 80 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 80 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 80 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 80 Kč
JPV6971 Soldánová Karin Oddíl OS SK Prostějov C 49888 80 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál 2075650 80 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 80 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C 301698 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
SSU7450 Seidenglanzová Irena SK Severka Šumperk 6713 80 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 420402 80 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
3.50 km, 120 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 80 Kč
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 80 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 80 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 80 Kč
JPV5959 Papoušková Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2045209 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
1.80 km, 40 m, 5 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0801 Janda Oskar SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
KSU0808 Paloncý Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058484 50 Kč
KSU0700 Mlček Vincenc Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53654 50 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál C 416040 50 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 50 Kč
2.40 km, 60 m, 10 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 1417249 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0600 Ondráček Viktor Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53670 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál C 2045229 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
2.90 km, 95 m, 13 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 50 Kč
PLU0300 Novák Rostislav TJ SOKOL Plumlov C 2087634 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
UOL0400 Náhončík Jakub SOB Olomouc C 2115721 50 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 50 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 50 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc C 2113074 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416079 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
3.80 km, 120 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
UOL0200 Chovanec Jan SOB Olomouc C 2069083 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 80 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 80 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058486 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 80 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 80 Kč
37C0100 Chmelář Jan Bez registrace zapůjčit 80 Kč
UOL0202 Jedzok Vojtěch SOB Olomouc C 2112759 120 Kč
4.80 km, 215 m, 18 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 80 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 80 Kč
6.20 km, 300 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 80 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 80 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 80 Kč
KSU6504 Souček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027203 80 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 330657 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
AOP8300 Stoszek Jakub Orientační Běh Opava C 2090837 80 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 80 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 80 Kč
ZBM8403 Jirka Michal SK Žabovřesky Brno C 8401151 80 Kč
PTE8204 Mikuš Oldřich TJ Sokol Ptení C 8830 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 80 Kč
CEL5628 Špičák František TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52744 80 Kč
ZBM7502 Veselý Martin SK Žabovřesky Brno C 751114 80 Kč
SVS7901 Bouzek Petr Orientklub Vsetín C 53388 80 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 120 Kč
SBK8101 Bařina Jiří KOB START Blansko C zapůjčit 120 Kč
PTE8527 Klváček Aleš TJ Sokol Ptení C 8822 120 Kč
5.20 km, 270 m, 19 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
JPV7505 Kopecký Ivo Oddíl OS SK Prostějov C 1420762 80 Kč
JPV8101 Jurenka Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 210 8915 80 Kč
PTE7700 Martinek Pavel TJ Sokol Ptení C 52740 80 Kč
UOL7601 Šaňák Daniel SOB Olomouc C 2115724 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 80 Kč
STE6703 Maťátko Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 980364 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 80 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 80 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
9VX8100 Kozel Jiří Tři Kozlíci 80 Kč
CEL7015 Hubáček Martin TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52409 80 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 7502167 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 80 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 80 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 80 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2108896 80 Kč
PVP7700 Možný Stanislav VSK Přírodní vědy Praha C 2115730 80 Kč
JPV7501 Chmelář Jan Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 80 Kč
JPV8237 Vlach Jan Oddíl OS SK Prostějov C 210440 120 Kč
4.60 km, 220 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 80 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 80 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 80 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 80 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 80 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 80 Kč
KSU6349 Paloncý Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886291 80 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 49698 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 80 Kč
CEL6827 Janeček Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52407 80 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 52656 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 232166 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 211 80 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 80 Kč
3.60 km, 130 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 80 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 80 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
1.80 km, 40 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 50 Kč
PLU0950 Chytráčková Zuzana TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
UOL0901 Šaňák Hynek SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 50 Kč
NNNXX56 Skácel Viktor Neregistrovaní 50 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 410174 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU0950 Paloncý Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058485 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
PTE0808 Mikuš Matěj TJ Sokol Ptení C 2102684 50 Kč
ZBM0899 Veselá Veronika SK Žabovřesky Brno 53201 50 Kč
1.80 km, 40 m, 7 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
PLU1000 Slepánek Kryštof TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 50 Kč
SBK0951 Jágrová Aneta KOB START Blansko 410339 50 Kč
NNNXX55 Foltin David Neregistrovaní 50 Kč
NNNYY55 Foltinová Anna Neregistrovaní 50 Kč
NNNYY56 Skácelová Beáta Neregistrovaní 50 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 811213 50 Kč
JPV6117 Uchytil Vlastimil Oddíl OS SK Prostějov 52854 50 Kč
KSU1010 Kroul František Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
VBM1151 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno zapůjčit 50 Kč
9VX1350 Kozlová Eliška Tři Kozlíci 50 Kč
KON0669 Greplová Kateřina KOB Konice C 2020743 50 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 2020738 50 Kč
SBK1234 Urban Jan KOB START Blansko C 500884 50 Kč
JPV8077 Ratiborská Veronika Oddíl OS SK Prostějov C 49364 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc C 428280 50 Kč
SSU1150 Tichá Anna SK Severka Šumperk C 2111615 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
ZBM1099 Veselá Martina SK Žabovřesky Brno zapůjčit 50 Kč
JPV09YY Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov 50 Kč
UOL1350 Staroštíková Eliška SOB Olomouc C zapůjčit 50 Kč
NNNXX61 Fráňová Anežka Neregistrovaní 446435 50 Kč
2.40 km, 75 m, 12 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8VX0050 Dostálová Jindra Klub zapůjčit 50 Kč
8VX7050 Tabarková Lenka Klub zapůjčit 50 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 Kč
8VX7200 Pavel Dráč Klub 2109764 50 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 428210 50 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM zapůjčit 50 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM zapůjčit 50 Kč
NNNXXXX Zapletal František Neregistrovaní 50 Kč
NNNYYYY Herecová Martina Neregistrovaní 50 Kč
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
JPV6677 Uchytilová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 52863 50 Kč
KSU7474 Kroulová Markéta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53662 50 Kč
NNNXX77 Hrůza Vladimír Neregistrovaní 50 Kč
9VX8350 Kozlová Hana Tři Kozlíci 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
ASUXXCC Musilová Jana Magnus Orienteering 416715 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 00000 50 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 50 Kč
37C0300 Chmelář Pavel Bez registrace 50 Kč
NNNXX37 Karásek Antonín Neregistrovaní 50 Kč
NNNXX57 Martínková Romana Neregistrovaní 50 Kč
NNNXX59 Martínková Michaela Neregistrovaní 50 Kč
NNNXX38 Indra Jan Neregistrovaní 50 Kč
KSU7502 Opravil Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073735 50 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 50 Kč
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 50 Kč
NNNXX39 Fráňa Petr Neregistrovaní 50 Kč
NNNXX60 Fráňová Petra Neregistrovaní 7260019 50 Kč
NNNXX40 Homolka Martin Neregistrovaní 50 Kč
NNNXX62 Homolková Michaela Neregistrovaní 50 Kč
4.80 km, 215 m, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2KX8900 Koutný Lukáš Zoufalí Zbloudilci zapůjčit 50 Kč
KSU9090 Buiová Andrea Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446450 50 Kč
KSU7878 Paloncý Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 995833 50 Kč
NNN9999 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 50 Kč
PTE7619 Dušek Václav TJ Sokol Ptení C 8824 50 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 50 Kč
6KC8550 Muchová Barbora Neregistrovaní 2080849 50 Kč
celkem přihlášených: 400, vklad: 27240 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.