Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Ivančice
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
2.80 km, 75 m, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
SJI0850 Pejchalová Zuzana OK Jihlava C 142 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 232890 40 Kč
CHT0851 Charouzová Eliška OOB SK Chrast C 232888 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
ZBM0954 Marková Eva SK Žabovřesky Brno C 232419 40 Kč
ZBM0957 Kučerová Tereza SK Žabovřesky Brno C 2094514 40 Kč
UBM0754 Ondrová Amálie MENISKOS Brno C 2049605 40 Kč
RBK0851 Kubíková Kristýna SK Radioklub Blansko C zapůjčit 80 Kč
1.80 km, 75 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 0 Kč
SJH0754 Potužníková Adéla SOS Jindřichův Hradec C 2113415 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
ADA0852 Strýčková Barbora OOB Spartak Adamov C 2073676 40 Kč
2.10 km, 90 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0652 Bružeňáková Mia KOS TJ Tesla Brno C 2067201 40 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava B 2059732 40 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 40 Kč
UBM0555 Desová Julie MENISKOS Brno C 2049609 40 Kč
SJI0652 Pejchalová Veronika OK Jihlava C 141 40 Kč
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 0 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha C 339547 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
1XX0700 Weignerová Tereza MonteMe zapůjčit 80 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
2.40 km, 75 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 40 Kč
UBM0451 Čelechovská Radka MENISKOS Brno C 2049602 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 40 Kč
2.70 km, 115 m, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 0000682672 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 80 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 80 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 160 Kč
3.20 km, 170 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 80 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 80 Kč
ZBM9957 Němcová Hana SK Žabovřesky Brno C 130 80 Kč
4.10 km, 195 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 80 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SOS Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 80 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 80 Kč
VBM8353 Čechová Jitka VSK Mendelu Brno C 209751 80 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 80 Kč
ZBM8379 Křístková Veronika SK Žabovřesky Brno C 52865 80 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 80 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 9201068 80 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 80 Kč
TTR8551 Křížová Lenka OOB Třebíč C 515158 80 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 80 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 80 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
ZBM7951 Gebauerová Jana SK Žabovřesky Brno C 703370 80 Kč
72Z9150 Fučíková Katka Vision zapůjčit 120 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 120 Kč
ZBM8676 Dvořáková Hana SK Žabovřesky Brno C 52165 160 Kč
SHK9050 Smoradová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 160 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava C 7260022 160 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 160 Kč
2.80 km, 125 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM8051 Eliášková Hana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113043 80 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 0 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 125 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
VBM8652 Otrusinová Olga VSK Mendelu Brno C 682349 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 80 Kč
CHT8852 Kučerová Marie OOB SK Chrast C 4540 80 Kč
ABM7653 Šnyrchová Jitka KOB ALFA Brno C 420410 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 80 Kč
3.20 km, 165 m, 13 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 0 Kč
HLV8153 Smětáková Ivana KČT - OB Holešov C 52670 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 80 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 2113481 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 80 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 80 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 80 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 80 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha C 981848 80 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno C 515049 80 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 80 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 80 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 80 Kč
ZBM7551 Urbánková Lenka SK Žabovřesky Brno C 2051480 80 Kč
ZBM7651 Cicvárková Lucie SK Žabovřesky Brno C 2067937 80 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 80 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 80 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 80 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 80 Kč
ABM7451 Radová Martina KOB ALFA Brno C 8010 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
TTR8154 Dvořáčková Jana OOB Třebíč C 0000224888 80 Kč
JHB8053 Brychtová Zuzana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103783 120 Kč
NNN8050 Marvánová Klára Neregistrovaní 9450 80 Kč
2.60 km, 115 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
CTB6851 Voborníková Eva SK OB Chotěboř C 2080977 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 80 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 80 Kč
TTR6951 Drábková Jitka OOB Třebíč C 0002801050 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
TTR6152 Klusáčková Jitka OOB Třebíč C 0000303944 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
ABM6664 Suchá Helena KOB ALFA Brno C 49673 80 Kč
ABM6666 Tomanová Elena KOB ALFA Brno C 2075673 80 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 80 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 80 Kč
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 80 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 80 Kč
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 80 Kč
ZBM5662 Janotová Dobra SK Žabovřesky Brno C 886279 80 Kč
TTR5351 Orálková Libuše OOB Třebíč C 0000052253 80 Kč
1.80 km, 75 m, 7 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
SJI0700 Frýba Matyáš OK Jihlava C 253125 40 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha C 52755 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 40 Kč
ZBM0801 Cicvárek Martin SK Žabovřesky Brno C 2067254 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
TTR0701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000053153 40 Kč
ZBM0708 Chmelík Robert SK Žabovřesky Brno C 434832 60 Kč
TBM0706 Račanský Jiří KOS TJ Tesla Brno C 2061842 60 Kč
2.80 km, 75 m, 6 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 40 Kč
LBM0701 Salajka Michal TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52068 40 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 40 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 40 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 40 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C zapůjčit 80 Kč
2.10 km, 90 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 0 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
NNN0601 Šmíd Jiří Neregistrovaní 2109702 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
SJH0504 Potužník Viktor SOS Jindřichův Hradec B 2096259 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SOS Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
SJI0501 Beneš Tomáš OK Jihlava C 2113482 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059733 40 Kč
VBM0503 Lička Jakub VSK Mendelu Brno zapůjčit 80 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0601 Cicvárek Radim SK Žabovřesky Brno C 2051515 40 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno C 2051511 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
ZBM0605 Kučera Tomáš SK Žabovřesky Brno C 1403415 40 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 40 Kč
ZBM0502 Tachovský Jáchym SK Žabovřesky Brno C 1403435 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
NNN0602 Klieštík Petr Neregistrovaní 2085593 80 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 60 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2078496 60 Kč
BBM0600 Šíma Daniel BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 40 Kč
2.70 km, 115 m, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM0300 Kycl Lukáš TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52042 40 Kč
UBM0302 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361937 40 Kč
TBM0307 Bružeňák Andrej KOS TJ Tesla Brno C 2067202 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 0002115144 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 40 Kč
TBM0410 Račanský Matěj KOS TJ Tesla Brno C 2061786 60 Kč
3.30 km, 190 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 80 Kč
UBM0202 Čelechovský Matěj MENISKOS Brno B 2049604 80 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 80 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049603 80 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 0002092400 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 0002800321 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 0002115149 80 Kč
3.50 km, 190 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 80 Kč
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 80 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno B 2054641 80 Kč
ZBM9906 Gregor Michal SK Žabovřesky Brno C 2087644 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
ABM9906 Šnyrch Jakub KOB ALFA Brno B 332946 80 Kč
ABM9919 Šnyrch Tomáš KOB ALFA Brno B 332963 80 Kč
JHB0002 Brychta Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 2103771 80 Kč
5.30 km, 250 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
SJI8309 Jirků Roman OK Jihlava C 301273 80 Kč
CHT8601 Kysilko Zdeněk OOB SK Chrast C 52304 80 Kč
CHT8501 Drahokoupil Aleš OOB SK Chrast C 899165 80 Kč
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 80 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SOS Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
KSU8506 Rajnošek Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52611 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 80 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 53311 80 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 101 80 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 1403412 80 Kč
ZBM7609 Pátek Richard SK Žabovřesky Brno C 7700077 80 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 80 Kč
ZBM8101 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno C 515478 80 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 80 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 80 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 80 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 80 Kč
ZBM8503 Stehlík Martin SK Žabovřesky Brno C 1985625 80 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 80 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 80 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 80 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 80 Kč
ABM6909 Odehnal Roman KOB ALFA Brno C 232879 80 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 80 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 80 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 436949 80 Kč
BZR8801 Rajnošek Matěj Bratrstvo Ždárských vrchů 52965 80 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 160 Kč
2YP8201 Farinha Filipe (POR) GD4C Grupo Desportivo 4 Caminhos 1302776 120 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava C 897347 160 Kč
3.50 km, 190 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 80 Kč
HLV7707 Pecka Lukáš KČT - OB Holešov C zapůjčit 120 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 0007205015 80 Kč
4.00 km, 190 m, 14 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 0 Kč
TBM8104 Šarlej Marek KOS TJ Tesla Brno 2067210 80 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
TRT8100 Adam Aleš KOS Třešť C zapůjčit 120 Kč
SJH7101 Veselý Oldřich SOS Jindřichův Hradec C 442847 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SOS Jindřichův Hradec C 51141 80 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 2113492 80 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 51775 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
VBM8001 Čech Viktor VSK Mendelu Brno C 53485 80 Kč
ZBM7504 Cicvárek Ivo SK Žabovřesky Brno C 2051489 80 Kč
ZBM7608 Kučera Viktor SK Žabovřesky Brno C 1400413 80 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 80 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 80 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 301217 80 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C zapůjčit 120 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
1XX7700 Weigner Radek MonteMe zapůjčit 120 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 80 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 2103681 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
72Z7700 Fiala Tomáš Vision zapůjčit 120 Kč
TTR7701 Dvořáček Jan OOB Třebíč C 0000052240 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 120 Kč
NNN8001 Klieštík Jiří Neregistrovaní 2060219 160 Kč
3.20 km, 175 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 80 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 0 Kč
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 80 Kč
LBM7100 Kycl Miroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52026 80 Kč
SJI6900 Beneš Martin OK Jihlava C 2115741 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 80 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 80 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 80 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 80 Kč
VSP6600 Mach Radovan USK Praha C 8631586 80 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 80 Kč
NNN6100 Fuchs Vladimír Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
TTR6701 Drábek Petr OOB Třebíč C 0002801047 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
3RX7000 Pánek Tomáš SKOB Zlín zapůjčit 120 Kč
TBM6901 Král Jan KOS TJ Tesla Brno C 7200328 80 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
2.60 km, 115 m, 12 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI6207 Bořil Petr OK Jihlava C 6607 80 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 80 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SOS Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
SJH6201 Havlík Milan SOS Jindřichův Hradec C 231209 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 80 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 80 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 80 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 301201 80 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 80 Kč
TTR5601 Klusáček Martin OOB Třebíč C 0002103756 80 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
ABM4902 Šnyrch František KOB ALFA Brno C 52521 80 Kč
ADA5505 Věžník Antonín OOB Spartak Adamov C 52712 80 Kč
ADA5111 Truhlář Karel OOB Spartak Adamov C 2032151 80 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 80 Kč
2.50 km, 90 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5004 Sponar Jan KOS TJ Tesla Brno C 53295 80 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 80 Kč
TBM5103 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno C 53251 80 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 80 Kč
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
2.80 km, 70 m, 6 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM1101 Eliášek Jakub TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112765 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 436948 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0952 Szablaturová Nela OK Jihlava C 140 40 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 40 Kč
CHT1151 Boučková Elena OOB SK Chrast C 336706 40 Kč
UBM1052 Kvítková Karolína MENISKOS Brno C 515445 40 Kč
UBM0854 Kvítková Kristýna MENISKOS Brno C 2049601 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Žabovřesky Brno C 2111731 40 Kč
ZBM1002 Šicha Matěj SK Žabovřesky Brno C 102 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 104 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Žabovřesky Brno C 2111735 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Žabovřesky Brno C 2111752 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Žabovřesky Brno C 52007 40 Kč
BBM0700 Holík Ondřej BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 40 Kč
BBM1151 Holíková Kristýna BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 40 Kč
ZBM0909 Bednář Antonín SK Žabovřesky Brno C 53172 40 Kč
ZBM0907 Mynář Petr SK Žabovřesky Brno C 52454 40 Kč
TTR0777 Věžníková Natálie OOB Třebíč C 0002115140 40 Kč
TTR1111 Věžník Roman OOB Třebíč C 0002115150 40 Kč
TTR0999 Věžníková Veronika OOB Třebíč C 0002115145 40 Kč
ZBM0751 Stašková Sára SK Žabovřesky Brno C 436987 40 Kč
ZBM0952 Stašková Sofie SK Žabovřesky Brno C 52364 40 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Žabovřesky Brno C 49692 40 Kč
84C1050 Evstafeva Simona Dolni Kounice 232853 40 Kč
1XX0900 Weigner Richard MonteMe zapůjčit 80 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 40 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Žabovřesky Brno C 40 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Žabovřesky Brno C 40 Kč
SJH1103 Veselý Matyáš SOS Jindřichův Hradec C 361950 40 Kč
NNN1000 Marván Timotej Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
2.40 km, 95 m, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6850 Kovačičová Ivona SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 80 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 2113478 80 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 80 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 80 Kč
LBM7450 Kyclová Jitka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52029 80 Kč
SJI7950 Pejchalová Petra OK Jihlava C 110 80 Kč
VBM6651 Pinterová Kateřina VSK Mendelu Brno 515032 80 Kč
8RC7702 Novotný Tomáš BZP 53113 80 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 120 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 120 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 80 Kč
UBM8152 Kvítková Kateřina MENISKOS Brno C 515446 80 Kč
UBM8003 Kvítek Franjo MENISKOS Brno C 2049600 80 Kč
ZBM7303 Urbánek Petr SK Žabovřesky Brno C 2103688 80 Kč
ZBM7603 Finstrle Aleš SK Žabovřesky Brno C 2051547 80 Kč
ZBM7652 Finstrlová Jarmila SK Žabovřesky Brno C 2094535 80 Kč
ZBM7654 Kučerová Renata SK Žabovřesky Brno C 2090859 80 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 80 Kč
4YX8000 Jirásková Dora Easy Step 330694 80 Kč
4YX7900 Petříček Michal Easy Step 253144 80 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 361974 80 Kč
ABM9309 Toman Filip KOB ALFA Brno C 331211 80 Kč
ABM9610 Theiner Lukáš KOB ALFA Brno C 438046 80 Kč
TBM7650 Králová Dana KOS TJ Tesla Brno C 446404 80 Kč
84C8050 Evstafeva Jana Dolni Kounice 232870 80 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 80 Kč
UBM7351 Humlíčková Jana MENISKOS Brno C 2049607 80 Kč
RBK0050 Kubíková Soňa SK Radioklub Blansko zapůjčit 120 Kč
NNN0002 Obdržálek Milan Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
NNN0051 Obdržálková Radmila Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
TBM1700 Račanský Martin KOS TJ Tesla Brno zapůjčit 120 Kč
ZBM0353 Bednářová Anna SK Žabovřesky Brno C 2051532 80 Kč
NNN8003 Bednář Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 120 Kč
63C0550 Vojnová Sofie Sobík team Brno zapůjčit 120 Kč
63C0800 Vojna Tobiáš Sobík team Brno 80 Kč
63C7000 Vojna Petr Sobík team Brno zapůjčit 120 Kč
celkem přihlášených: 472, vklad: 33460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.