Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati (Česko-polské dny OB - E2)

Datum:
30.04.2017
Místo konání:
Horní Řasnice
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
2.15 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 55 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
STB0751 Mašková Lucie TJ Stadion Nový Bor C 446338 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 55 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 55 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 55 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
TJN0753 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 55 Kč
TJN0852 Nožičková Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078479 55 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070803 55 Kč
TJN0754 Ryšavá Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 55 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 55 Kč
2.43 km, 5 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 50 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 23770 50 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 50 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 50 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 50 Kč
TJN0858 Honsová Andrea OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8268 50 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 50 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 50 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 50 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 50 Kč
2.41 km, 8 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 8551 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 55 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 55 Kč
BOR0554 Stehlíková Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4370 55 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 55 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 55 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 55 Kč
TUR0660 Lamačová Kateřina OOB TJ Turnov C 1418757 55 Kč
RUM0552 Havlová Katka ZOOB Rumburk 8964 55 Kč
LLI0653 Rindová Adriana LOK-o Liberec C 2060289 55 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 55 Kč
TJN0657 Kottíková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111796 55 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 55 Kč
VLI0655 Vilémová Eliška Slavia Liberec orienteering C 2088161 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 110 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 110 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 55 Kč
2.93 km, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 55 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 55 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 55 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 55 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 55 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2088143 55 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 55 Kč
VLI0455 Podhorná Anna Slavia Liberec orienteering C 1400422 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
BOR0456 Průšková Tereza OK Jiskra Nový Bor B 446324 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
CHA0451 Cihlářová Barbora OK Chrastava C 2084431 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
TUR0451 Lamačová Pavlína OOB TJ Turnov C 2109762 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 55 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 110 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 110 Kč
3.79 km, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 80 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 80 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 80 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 80 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 80 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 80 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 80 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8419 80 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 80 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 80 Kč
RUM0152 Havlová Klára ZOOB Rumburk 9004 80 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 80 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 80 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 80 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 80 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 80 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 80 Kč
KUO0152 Mazurek Agnieszka KOB Ústí nad Orlicí C 7203696 80 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 80 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 80 Kč
4.23 km, 14 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering C 49951 80 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 80 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové A 889175 80 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 80 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 80 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 80 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 80 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí C 9201008 80 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 7206529 160 Kč
4.66 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 80 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 80 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 80 Kč
5.12 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 80 Kč
VAM8850 Klapalová Hana OB Vamberk C 52074 80 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 80 Kč
LLI8450 Křenková Geislerová Blanka LOK-o Liberec C 51207 80 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 80 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 80 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 160 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 80 Kč
5.22 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 80 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 80 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 80 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 80 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 4662 80 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 80 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 80 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 80 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 80 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 80 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 80 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 80 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 80 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 80 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 80 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 80 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 80 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 80 Kč
KAM9153 Panochová Anna OK Kamenice C 232420 80 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 160 Kč
4.36 km, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 80 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 411516 80 Kč
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 80 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 80 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 80 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 80 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 160 Kč
3.89 km, 16 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 80 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 80 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 80 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 80 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 80 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 80 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 80 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 80 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 80 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 80 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 80 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 80 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 80 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 80 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 80 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2049594 80 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 80 Kč
STH7753 Linková Eva SK Studenec C 253377 80 Kč
TUR7451 Lamačová Dana OOB TJ Turnov C 2111603 80 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 7205025 80 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 80 Kč
LLI7450 Rindová Kateřina LOK-o Liberec C 2060286 80 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 80 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 80 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 80 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 80 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 80 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 160 Kč
3.53 km, 14 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 80 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 80 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 80 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 80 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 80 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 80 Kč
LDC6850 Patzeltová Beatrice KOB Děčín C 8345 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 80 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 80 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 80 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 4402231 80 Kč
CHA6250 Čechlovská Jana OK Chrastava C 8175 80 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 80 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 80 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 80 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 80 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 80 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 160 Kč
3.22 km, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6551 Pološčuková Monika SKOB Mladá Boleslav C 7722 80 Kč
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 2085634 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 80 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
3.01 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 80 Kč
2.95 km, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 80 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 80 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 80 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 80 Kč
CHA5651 Vajcová Hana OK Chrastava C 8566 80 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8162 80 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 80 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 80 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 160 Kč
2.60 km, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 80 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 80 Kč
LLI4851 Kubíková Hela LOK-o Liberec C 8242 80 Kč
CHA4951 Vokálová Pavla OK Chrastava C 8158 80 Kč
2.27 km, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
2.40 km, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 411519 55 Kč
VLI0800 Habán Eduard Slavia Liberec orienteering C 4100 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 55 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 55 Kč
VLI0705 Podhorný Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4411240 55 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 55 Kč
BOR0703 Válek Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4425 55 Kč
VLI0701 Miklas Ondřej Slavia Liberec orienteering C 4402223 55 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 55 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0809 Nožička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088176 55 Kč
TJN0814 Oravec Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111800 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
LTU0702 Vondra Matěj OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057580 110 Kč
2.43 km, 5 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2102587 50 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 50 Kč
BOR0708 Vacek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4378 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 50 Kč
CHA0803 Krojidlo Matyáš OK Chrastava C 2084450 50 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 50 Kč
CHA0802 Sychra Šimon OK Chrastava C 8169 50 Kč
TUR0906 Vřešťál František OOB TJ Turnov C 1403052 50 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 50 Kč
VLI0904 Berka Tadeáš Slavia Liberec orienteering C 2103255 50 Kč
VLI0902 Vilém Štěpán Slavia Liberec orienteering C 4411246 50 Kč
2.82 km, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 55 Kč
VLI0600 Habán Oliver Slavia Liberec orienteering C 4214 55 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 55 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 55 Kč
CHA0604 Sychra Marek OK Chrastava C 2084432 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 55 Kč
TJN0504 Sýkora Oliver OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073664 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 55 Kč
TUR0502 Holiday Mathyas Olivier OOB TJ Turnov 8080 110 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 110 Kč
3.43 km, 11 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 55 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 55 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 4641718 55 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 55 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 55 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 55 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
LLI0400 Rind Matyáš LOK-o Liberec C 2060282 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 55 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 55 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 110 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
4.31 km, 14 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 80 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 80 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav LOK-o Liberec C 2032134 80 Kč
TUR0111 Vambera Matyáš OOB TJ Turnov C 8488 80 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 80 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec C 2032132 80 Kč
JEN0101 Zabořil Vojtěch OB Jenišovice B 2060290 80 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 80 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 80 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 8418 80 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 80 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 80 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 80 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 80 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 80 Kč
TJN0203 Sýkora Adam OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2103701 80 Kč
5.31 km, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 80 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň C 504029 80 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 80 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 80 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk C 4641715 80 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 80 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 80 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 80 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 80 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 80 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 80 Kč
5.83 km, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec B 7205022 80 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec B 7200375 80 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 80 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 80 Kč
5.35 km, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 80 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 80 Kč
BOR8905 Mareš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8460 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 80 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 80 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 80 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 80 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 160 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 2083373 160 Kč
6.33 km, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 80 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 80 Kč
ZBM8507 Palas Jan SK Žabovřesky Brno C 500267 80 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 80 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 80 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 80 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 80 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 80 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 80 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 80 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 80 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 80 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 80 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 80 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 80 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 80 Kč
VAM8802 Klapal Michal OB Vamberk C 9670 80 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 80 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 80 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 80 Kč
92X7701 Pešík Michal OB Jizerky 2025338 80 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 2095954 80 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 80 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 80 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 80 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 80 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 80 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 7207866 80 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 80 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 80 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 80 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 80 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 80 Kč
SPC7401 Berka Michal SPORTICUS team C 2102788 80 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 2115001 80 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 80 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 80 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 80 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 80 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 80 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 80 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 80 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 80 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 80 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 160 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 160 Kč
5.37 km, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín C 7205956 80 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 80 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 80 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 80 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 80 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 80 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 80 Kč
4.99 km, 14 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 80 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 80 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411598 80 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 80 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 80 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 80 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 4641714 80 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 80 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 80 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 80 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 80 Kč
CHA7302 Sychra Zdeněk OK Chrastava C 2085623 80 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 80 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 7205031 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
TJN7505 Oravec Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059775 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 80 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 80 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 80 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně C 301186 80 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 80 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 80 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 80 Kč
VLI7703 Vilém Stanislav Slavia Liberec orienteering C 2080992 80 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 160 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 160 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 160 Kč
4.48 km, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 80 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 80 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 80 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 80 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 80 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 80 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 80 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 80 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 80 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 80 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 80 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 80 Kč
TUR7203 Lamač Jaroslav OOB TJ Turnov C 8068 80 Kč
LTU6800 Vondra Václav OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2057584 160 Kč
3.91 km, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 80 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 80 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 80 Kč
BOR6502 Mašek Petr OK Jiskra Nový Bor C 7765 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
VRL6401 Havel Leoš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2060209 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 80 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 80 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 160 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 160 Kč
3.59 km, 13 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 80 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 80 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 80 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 80 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 80 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 80 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 160 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 160 Kč
3.04 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 80 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 80 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 80 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 80 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 80 Kč
2.69 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 80 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 80 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 80 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 80 Kč
2.33 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 80 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 80 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 80 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 160 Kč
2.43 km, 5 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616799 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 50 Kč
TUR1257 Slámová Simona OOB TJ Turnov C 4616795 50 Kč
TUR0859 Slámová Barbora OOB TJ Turnov C 4616796 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín C 8344 50 Kč
LDC1300 Zít Václav KOB Děčín C 222651 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 50 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 50 Kč
TJN1150 Honsová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8269 50 Kč
TJNxxx4 Kottíková Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408038 50 Kč
TJNxxx5 Oravcová Amálka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 50 Kč
TJNxxx6 Ryšavá Anežka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408037 50 Kč
VLI1151 Berková Leontýna Slavia Liberec orienteering C 2103275 50 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 50 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava 4403315 50 Kč
CHA1001 Diener Jannik OK Chrastava 8159 50 Kč
2.24 km, 8 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6251 Petrová Věra Slavia Liberec orienteering C 51218 55 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 55 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 55 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 55 Kč
CHA7350 Krojidlová Martina OK Chrastava 2084434 55 Kč
CHA7801 Krojidlo Marek OK Chrastava 2084435 55 Kč
TJNxxx2 Kottík Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103712 55 Kč
TJNxxx3 Kottíková Pavlína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103734 55 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 55 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 55 Kč
TJNxxx1 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103706 55 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 55 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 55 Kč
LTU7950 Vondrová Denisa OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 55 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec C 51203 55 Kč
CHA7651 Tomanicová Petra OK Chrastava 2095972 55 Kč
4.70 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 80 Kč
LLI6953 Hořáková Petra LOK-o Liberec C 8547 80 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie LOK-o Liberec C 2060204 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
92X6900 Blín Oldřich OB Jizerky 2051500 80 Kč
92X0600 Blín Jonáš OB Jizerky 2051478 80 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 80 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 80 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 80 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 80 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 80 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2049591 80 Kč
CHA6601 Cihlář Robert OK Chrastava 2084433 80 Kč
LLI7400 Rind Pavel LOK-o Liberec C 2060283 80 Kč
SPC8156 Berková Renata SPORTICUS team C 2102796 80 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 80 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec C 2092413 160 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 160 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka 7203329 80 Kč
celkem přihlášených: 595, vklad: 44695 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.