Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E1)

Datum:
29.04.2017
Místo konání:
Swieradów – Zdrój -PL
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
0.98 km, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 55 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 55 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 55 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 55 Kč
0.97 km, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 23770 50 Kč
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 50 Kč
VLI0950 Čalounová Klára Slavia Liberec orienteering C 4411233 50 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 50 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 50 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 50 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 50 Kč
1.31 km, 13 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0657 Vamberová Markéta OOB TJ Turnov C 2103240 55 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 55 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 55 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 110 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 110 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 110 Kč
1.46 km, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 55 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 55 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 55 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 55 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 55 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 55 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2088143 55 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 55 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 110 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 110 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 4663 110 Kč
1.85 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 70 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 70 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 70 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 70 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 70 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 70 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 70 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 70 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 70 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 70 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 70 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 70 Kč
KUO0152 Mazurek Agnieszka KOB Ústí nad Orlicí C 7203696 70 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 70 Kč
1.95 km, 17 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering C 49951 70 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 70 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové A 889175 70 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 70 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 70 Kč
BOR9957 Jeřábková Ema OK Jiskra Nový Bor C 1333177 70 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí C 9201008 70 Kč
KUO0099 Nováková Markéta KOB Ústí nad Orlicí C 2075693 70 Kč
2.05 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 70 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 70 Kč
FYD9852 Würzová Karolína Jizerský klub OB Frýdlant C 49995 70 Kč
2.07 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 70 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 70 Kč
2.36 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 70 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 70 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 70 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 70 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 70 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 70 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 70 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 70 Kč
BOR8850 Šákrová Michaela OK Jiskra Nový Bor C 7880102 70 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 70 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 70 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 70 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 70 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 70 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 70 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 140 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 140 Kč
TJN7950 Vokurková Marta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253111 140 Kč
1.94 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 411516 70 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 140 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 140 Kč
1.84 km, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 70 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 70 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 70 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 70 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 70 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 70 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 70 Kč
STH7752 Štefanová Klára SK Studenec C 2303942 70 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 70 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 70 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 70 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 70 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 70 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 70 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 70 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 70 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 70 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 70 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 70 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 70 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 70 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 70 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 70 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 140 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 140 Kč
1.81 km, 13 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 70 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 70 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 70 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 70 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 70 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 70 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 70 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 70 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 140 Kč
1.78 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 70 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 140 Kč
1.64 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 70 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 70 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 70 Kč
JIL6052 Jiřištová Hana OK Jilemnice C 9093 140 Kč
1.49 km, 12 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 70 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 140 Kč
1.37 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 70 Kč
1.42 km, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 70 Kč
0.99 km, 11 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 411519 55 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
TJN0803 Zaňka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
TJN1000 Vokurka Václav OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 110 Kč
TJN0800 Vokurka Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 110 Kč
0.97 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0901 Žemlík Eduard SOK TJ Turnov C 20162 50 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 50 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2102587 50 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 50 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 50 Kč
1.30 km, 12 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 55 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 110 Kč
1.81 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 55 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 55 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 55 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 4641718 55 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 55 Kč
BOR0406 Veselý Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4392 55 Kč
CHA0300 Husák Martin OK Chrastava C 8173 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 55 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 110 Kč
1.85 km, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 70 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 70 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 70 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 70 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 70 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 70 Kč
2.07 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň C 504029 70 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 70 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 70 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk C 4641715 70 Kč
KUO9901 Skalický Johan KOB Ústí nad Orlicí B 920657 70 Kč
2.21 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 70 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 70 Kč
2.10 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 70 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 70 Kč
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 70 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 70 Kč
LLI8300 Křenek Tomáš LOK-o Liberec C 1409872 70 Kč
2.59 km, 18 kontrol
Rank. koef.: 1
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 1418761 70 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 70 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 70 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 70 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 70 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 70 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 70 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 70 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 70 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 70 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 70 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 70 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 70 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 70 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 70 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 70 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 70 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 70 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 70 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 70 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 70 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 70 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 70 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 70 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 70 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 70 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 70 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 70 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 70 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 70 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 70 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 70 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 70 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 70 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 2115001 70 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 70 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 70 Kč
SMR7902 Pesničák Jan SNS Smržovka C 8266 70 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 70 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 70 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 70 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 140 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 253145 140 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 140 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 140 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 140 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 140 Kč
2.19 km, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 70 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 70 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 70 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 70 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 140 Kč
1.93 km, 12 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 70 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 70 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411598 70 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 70 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 70 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 4641714 70 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 70 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 70 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 70 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 70 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 70 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 70 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 70 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 70 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 70 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně C 301186 70 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 140 Kč
2.18 km, 17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 70 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 70 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 70 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 70 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 70 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 70 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 70 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 70 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 70 Kč
1.84 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 70 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 70 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 70 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 140 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 140 Kč
1.82 km, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 70 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel LOK-o Liberec C 51209 70 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 70 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 70 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 140 Kč
1.69 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 70 Kč
1.76 km, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 70 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 70 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 70 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 70 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 70 Kč
1.47 km, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 70 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 70 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
0.97 km, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 50 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 50 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 50 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 50 Kč
STB1450 Kučerková Adéla TJ Stadion Nový Bor C 8118 50 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 50 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 50 Kč
CEP1300 Pilař Jiří Čepíci C 53459 50 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 49967 50 Kč
1.78 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 55 Kč
TJNxxx1 Zaňka Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2103706 55 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 55 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 55 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 55 Kč
2.19 km, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 70 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 70 Kč
62X6800 Čaloun Michal Och421X 2109695 70 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 70 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 70 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 70 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 70 Kč
celkem přihlášených: 329, vklad: 23330 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.