Přihlášky závodu: Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)

Datum:
01.05.2017
Místo konání:
Rozdrože Izerskie - PL
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P     T    
1.53 km, 6 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
STH0851 Chrástová Barbora SK Studenec C 9050 55 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
TJN0756 Vokušová Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104600 55 Kč
TUR0854 Krejzová Markéta OOB TJ Turnov C 1403063 110 Kč
VLI0750 Ekertová Jana Slavia Liberec orienteering C 2080993 110 Kč
1.39 km, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 50 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 23770 50 Kč
TUR0850 Heřmánková Bára OOB TJ Turnov C 8062 50 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 50 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 50 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 50 Kč
2.10 km, 9 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 55 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 55 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 55 Kč
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov B 888626 55 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 55 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 55 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 55 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 55 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 110 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 110 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 110 Kč
TJN0655 Dušková Viktorie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2102568 110 Kč
2.59 km, 8 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 55 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 55 Kč
LLI0450 Marková Hana LOK-o Liberec B 2060281 55 Kč
STH0550 Štefanová Markéta SK Studenec B 7204983 55 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 55 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2088143 55 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 55 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 55 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 55 Kč
FYD0450 Čabanová Tereza Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 55 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 55 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 55 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov C 1403054 110 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 110 Kč
3.03 km, 12 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 70 Kč
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202857 70 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 51808 70 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 70 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 70 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 2078470 70 Kč
BOR0153 Rybářová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 8419 70 Kč
CHA0254 Lišková Adélka OK Chrastava C 2049599 70 Kč
FYD0151 Čabanová Lenka Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit 110 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 70 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 70 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 70 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 70 Kč
KUO0152 Mazurek Agnieszka KOB Ústí nad Orlicí C 7203696 70 Kč
3.59 km, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering C 49951 70 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 70 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové A 889175 70 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 70 Kč
KUO0051 Ciesiółka Katarzyna KOB Ústí nad Orlicí C 9201008 70 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov B 7206529 140 Kč
3.62 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice A 1600872 70 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 70 Kč
3.52 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 70 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 70 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 70 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 70 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 70 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 70 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 70 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 70 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 70 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 140 Kč
4.97 km, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 70 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 70 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 70 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 70 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 822282 70 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 70 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 70 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 70 Kč
NPA8151 Píšová Monika SK LOB Nová Paka C 7201810 70 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 70 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 70 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 70 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 70 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 70 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 70 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 70 Kč
FYD9451 Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant C 515182 70 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering C 7200363 70 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 70 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 70 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 70 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 70 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 140 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 140 Kč
3.37 km, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 411516 70 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 140 Kč
FSP7852 Kurfürstová Magdalena VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207837 140 Kč
3.37 km, 15 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 70 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 70 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 70 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 70 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 70 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 70 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 70 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 70 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 70 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 70 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 70 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 70 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 70 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 70 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 995831 70 Kč
TUV7250 Veselá Jitka SOK TJ Turnov C 70 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 70 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8410 70 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 70 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 70 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 70 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 70 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 70 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 70 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 70 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 70 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 70 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 70 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 70 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 140 Kč
3.24 km, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 70 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 70 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 70 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 70 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 70 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 70 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 70 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 70 Kč
FYD6952 Würzová Kateřina Jizerský klub OB Frýdlant C 515004 70 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 70 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 70 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 70 Kč
TJN6851 Pustaiová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434578 70 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 70 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 140 Kč
3.13 km, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 4183 70 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 70 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 70 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 140 Kč
3.10 km, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 70 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 70 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 70 Kč
2.66 km, 11 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Malá Jitka KOB Kamenický Šenov C 682674 70 Kč
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 70 Kč
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 70 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 70 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 70 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 140 Kč
2.41 km, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 70 Kč
JEN5251 Richtrová Jaroslava OB Jenišovice C 7776 70 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 70 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 70 Kč
2.36 km, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 70 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 70 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 70 Kč
1.55 km, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov C 411519 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 55 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 55 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 55 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 55 Kč
CHA0703 Krupka Daniel OK Chrastava C 5179 55 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408033 55 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
VLI0702 Hyxa Jan Slavia Liberec orienteering C 4402224 55 Kč
1.35 km, 5 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 50 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 50 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2102587 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 50 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 50 Kč
2.36 km, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 55 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 55 Kč
STB0500 Wittur Filip TJ Stadion Nový Bor C 52909 55 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov B 8020 55 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 55 Kč
TUV0601 Veselý Václav SOK TJ Turnov C 55 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 55 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 55 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 55 Kč
VLI0501 Maškarinec Marek Slavia Liberec orienteering C 2088216 55 Kč
2.63 km, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 55 Kč
RUM0301 Novák Daniel ZOOB Rumburk C 4641718 55 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec A 9101104 55 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 55 Kč
BOR0401 Ort Haštal OK Jiskra Nový Bor B 4368 55 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 55 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 55 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 55 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 55 Kč
CHA0304 Paluba Luděk OK Chrastava C 2084437 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 55 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 55 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
LTP0403 Haslinger Leopold OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420453 55 Kč
LLI0300 Hejna Hynek LOK-o Liberec C 682626 110 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 110 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 110 Kč
3.54 km, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 70 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 70 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 70 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 70 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 70 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8417 70 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 8418 70 Kč
CHA0201 Krupka Štěpán OK Chrastava C 8164 70 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 70 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 70 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 70 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 70 Kč
4.28 km, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň C 504029 70 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 895003 70 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 1401455 70 Kč
JIL9904 Vlastník Šimon OK Jilemnice B 2060257 70 Kč
RUM0001 Novák Jakub ZOOB Rumburk C 4641715 70 Kč
4.92 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 70 Kč
5.44 km, 15 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 70 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 70 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 1398538 70 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 70 Kč
BOR8905 Mareš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8460 70 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 70 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 70 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 70 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 70 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 70 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 70 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 70 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 70 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 140 Kč
6.03 km, 21 kontrol
Rank. koef.: 1
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 70 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 70 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 70 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka R 888608 70 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 70 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 70 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 70 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 70 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 70 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 70 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 70 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 70 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 70 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 70 Kč
KAM6501 Kozák Petr OK Kamenice C 51733 70 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 70 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 70 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 70 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 70 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 70 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 70 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 70 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 70 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 70 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec B 7200375 70 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 70 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 70 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 70 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 70 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 70 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 70 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 70 Kč
SJC8205 Hanzl Tomáš Sportcentrum Jičín C 0000009965 70 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 70 Kč
92X7700 Štryncl Pavel OB Jizerky 2095954 70 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 70 Kč
BOR9301 Šákr Vít OK Jiskra Nový Bor C 2032136 70 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 70 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 70 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 70 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 70 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 70 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 70 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 70 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 70 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 2115001 70 Kč
LPU8605 Lenner Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 1403417 70 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 70 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 70 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 70 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 70 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 8188 70 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 70 Kč
PHK7905 Tihon Michal OK 99 Hradec Králové C 2078454 70 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 70 Kč
FSP7400 Kurfürst Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 207827 140 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 140 Kč
JIL8702 Malý Aleš OK Jilemnice C 1155115 140 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 140 Kč
4.36 km, 17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 70 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 70 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 70 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 70 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 70 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 70 Kč
4.14 km, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 253351 70 Kč
TUV7001 Tomášek Ondřej SOK TJ Turnov C 411598 70 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 70 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 70 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 4641714 70 Kč
BOR7612 Kocman Jindřich OK Jiskra Nový Bor C 8479 70 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 70 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 70 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 70 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 70 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 70 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 70 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 70 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 70 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 70 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 70 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 70 Kč
VLI7303 Maškarinec Petr Slavia Liberec orienteering C 2088185 70 Kč
8KC6900 Kruliš Petr ZŠ a MŠ Chotyně C 301186 70 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 70 Kč
VLI7600 Ekert Vladimír Slavia Liberec orienteering C 2058477 140 Kč
3.88 km, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 70 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 70 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200337 70 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 70 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 70 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 70 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 70 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 70 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 70 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 70 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 70 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8408 70 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 70 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 70 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 70 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav LOK-o Liberec C 682678 140 Kč
3.60 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 70 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 70 Kč
TJN6300 Pustai Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232643 70 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 70 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 140 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 140 Kč
3.35 km, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 70 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 70 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 70 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 70 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 70 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 70 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 140 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 140 Kč
3.15 km, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 70 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2080917 70 Kč
2.75 km, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 70 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 70 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 70 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 70 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 70 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 70 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 70 Kč
2.49 km, 11 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 70 Kč
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 70 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 70 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 70 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 70 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 70 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 70 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 49885 140 Kč
1.35 km, 5 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 50 Kč
VLI1250 Raisrová Soňa Slavia Liberec orienteering C 4411249 50 Kč
VLI1054 Raisrová Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4411248 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 50 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 50 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 50 Kč
TUR1152 Heřmánková Kateřina OOB TJ Turnov C 1403059 50 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 50 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 50 Kč
STB1350 Hanušová Lenka TJ Stadion Nový Bor C 49987 50 Kč
TUR0950 Krejzová Jana OOB TJ Turnov C 4616799 50 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 50 Kč
2.56 km, 10 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 55 Kč
STB0402 Husák Aleš TJ Stadion Nový Bor C 52913 55 Kč
PGP7152 Janasová Barbora SK Praga C 446439 55 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 55 Kč
CHA7552 Krupková Martina OK Chrastava 2084438 55 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 55 Kč
TJN7750 Vokušová Dana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104591 55 Kč
VLI7553 Maškarincová Hana Slavia Liberec orienteering C 2088151 55 Kč
DOR7401 Bašta Jaroslav OK Dobříš 2112756 55 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš 2113394 55 Kč
3.64 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP6505 Mencl Miloslav USK Praha C 52277 70 Kč
9XC5500 Hnídek Stanislav Neregistr 2073662 70 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 70 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 70 Kč
4HX7100 Votava David DSVJ 2106735 70 Kč
BOR7513 Koudelka Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8415 70 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 70 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 70 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 70 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 70 Kč
celkem přihlášených: 424, vklad: 29915 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.