Přihlášky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček

Datum:
07.05.2017
Místo konání:
Brno
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21     D21C     D35     D35C     D40     D45     D45C     D50     D55     D55C     D60     D65     D70     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21     H21C     H35     H35C     H40     H45     H45C     H50     H55     H55C     H60     H65     H65C     H70     H75     HDR     P    
1.20 km, 24 m, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
28P0750 Mianowska Tosia (POL) Saturn Piaseczno 1408261 40 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 40 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha C 888639 40 Kč
TBM0980 Ptáčková Julie KOS TJ Tesla Brno C 53250 40 Kč
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 40 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075698 40 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 40 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 230671 40 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 40 Kč
ZBM0951 Finstrlová Denisa SK Žabovřesky Brno C 2061853 40 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 0000049689 40 Kč
SJI0750 Vítková Hana OK Jihlava C 336770 40 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 40 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 40 Kč
TBM0858 Folprecht Mia KOS TJ Tesla Brno 2083390 40 Kč
1.30 km, 30 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 40 Kč
24G0650 Rush Ella May (GBR) Bristol Orienteering Klub 8180479 40 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 40 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 40 Kč
PZR0651 Doleželová Anna UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 220400 40 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 53811 40 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 40 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 40 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 40 Kč
TAP0653 Měšťanová Tereza KOB Tretra Praha C 7208207 40 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 40 Kč
ZBM0553 Ondrová Anna SK Žabovřesky Brno B 2051474 40 Kč
ZBM0651 Finstrlová Lucie SK Žabovřesky Brno C 2051514 40 Kč
ZBM0653 Barnatová Magda SK Žabovřesky Brno C 2111757 40 Kč
TBM0653 Fuchsová Ema KOS TJ Tesla Brno C 2067204 40 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 40 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno C 337648 40 Kč
TBM0560 Baláčová Natálie KOS TJ Tesla Brno C 2083375 40 Kč
1.40 km, 28 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 40 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 40 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 40 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 2060211 40 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 40 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8654 40 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 49341 40 Kč
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň B 347914 40 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 40 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 40 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 53866 40 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice B 7208094 40 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 40 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 40 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno B 2103673 40 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052239 40 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice B 442879 40 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 40 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 40 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 40 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno B 361987 40 Kč
1.40 km, 38 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 80 Kč
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 2035165 80 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 80 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 80 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga C 7207774 80 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec B 51108 80 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 80 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice B 7208226 80 Kč
LCE0152 Plášková Anna OOB TJ Slovan Luhačovice B 2056310 80 Kč
DKP0256 Ledinská Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2102803 80 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 80 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 80 Kč
ABM0199 Radová Kateřina KOB ALFA Brno B 232876 80 Kč
ZBM0252 Bašeová Klára SK Žabovřesky Brno B 2092389 80 Kč
TTR0151 Drábková Eliška OOB Třebíč C 682672 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
1.60 km, 46 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 80 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník B 2060278 80 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice C 80 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 80 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2091528 80 Kč
TBM0051 Boučková Anna KOS TJ Tesla Brno C 2083423 80 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice C 436964 80 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno B 7204506 80 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 80 Kč
Rank. koef.: 1.04
(69)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové E 8005907 0 Kč
PHK8951 Čepová Daniela OK 99 Hradec Králové E 1700076 0 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 7207347 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 0 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice C 7003009 0 Kč
VAM9051 Müllerová Věra OB Vamberk R 515442 0 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 0 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 0 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 0 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 2081369 0 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 0 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno R 515006 0 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 0 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 0 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 0 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice E 7200333 0 Kč
28P9350 Kubicka Zuzanna (POL) Saturn Piaseczno 8625739 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň R 7201820 0 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 0 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 920682 0 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 0 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 0 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 0 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 8271093 0 Kč
PGP9056 Jakobová Adélka SK Praga E 682103 0 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 0 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 0 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 0 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 0 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 0 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 0 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 0 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 0 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 0 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 361921 0 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 0 Kč
LCE9450 Tesařová Marcela OOB TJ Slovan Luhačovice C 515074 0 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 170 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 7200598 0 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 0 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 0 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 0 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice R 434574 0 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 906217 0 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 0 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice R 887635 0 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 0 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 515102 0 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 0 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 0 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 0 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 0 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 0 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 0 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 0 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 0 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 9201069 0 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 0 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 0000500556 0 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 0000981842 0 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 0 Kč
SHK9352 Myslivcová Pavla OK Slavia Hradec Králové C 2051524 0 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 0 Kč
SHK9151 Chmelařová Michaela OK Slavia Hradec Králové C 995857 0 Kč
ASU9353 Koporová Petra Magnus Orienteering C 7200316 0 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7203330 0 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 0 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 0 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc E 2059758 0 Kč
1.80 km, 52 m, 11 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 80 Kč
STE0050 Głowacz Julia SK SKI-OB Šternberk C 1110200 80 Kč
STE0350 Chabiera Lena SK SKI-OB Šternberk C 8444999 80 Kč
STE0151 Mianowska Julia SK SKI-OB Šternberk C 886685 80 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 80 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice C 889305 80 Kč
PGP9255 Westin Kjersti SK Praga C 997856 80 Kč
SHK9050 Smoradová Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 80 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 7200319 80 Kč
VTA8951 Pacovská Romana SC vebr-sport C 7209280 80 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 80 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 80 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 331008 80 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno B 434822 80 Kč
ROZ9553 Zajícová Kateřina OK Roztoky C 1420234 80 Kč
1.80 km, 52 m, 11 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 170 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
24G7950 Rush Tereza Maria (GBR) Bristol Orienteering Klub 8070579 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 170 Kč
CHA8251 Slavíková Jana OK Chrastava C 4129 170 Kč
TZL8053 Kurfürstová Irena SKOB Zlín C 53129 170 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 170 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 170 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 170 Kč
SJI7852 Vítková Lenka OK Jihlava C 2081356 170 Kč
1.70 km, 38 m, 11 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 436422 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 80 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 80 Kč
UBM7451 Čelechovská Zora MENISKOS Brno C 1410001 80 Kč
TBM7371 Schwabová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 7204507 80 Kč
TUR7850 Mrázková Jana OOB TJ Turnov C 8206 80 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 120 Kč
1.70 km, 38 m, 11 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 232976 170 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 170 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 170 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 170 Kč
28P7450 Mianowska Dorota (POL) Saturn Piaseczno 1408260 170 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 339546 170 Kč
VIC7658 Fukátková Miroslava OB Vizovice C 253155 170 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 170 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 170 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 170 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C 352319 170 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 170 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 170 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205038 170 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 170 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 170 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 170 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 170 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 170 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 170 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 170 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 170 Kč
DOR7652 Arnoštová Kateřina OK Dobříš C 8857 170 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007204991 170 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 170 Kč
1.60 km, 46 m, 11 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 170 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 170 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 170 Kč
CHC7151 Švadlenová Ivana K.O.B. Choceň C 2011857 170 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 170 Kč
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 170 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 170 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
VZA7250 Chupekova Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 170 Kč
PZR7171 Doleželová Iva UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438601 170 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 2025366 170 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 9101672 170 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 170 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 170 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 170 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8950 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 170 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 170 Kč
ASU6999 Šmelíková Hana Magnus Orienteering C 2012280 170 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 170 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 170 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 170 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000301130 170 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 170 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 170 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 170 Kč
1.50 km, 44 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 80 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 80 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 80 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 80 Kč
TBM7260 Fuchsová Marcela KOS TJ Tesla Brno C 2067207 80 Kč
1.50 km, 44 m, 11 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 170 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 170 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 170 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 170 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 170 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 170 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 170 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 170 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 170 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 170 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 170 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 170 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 170 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0007207351 170 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 170 Kč
OOP6650 Binčíková Dana TJ Opava C 887164 170 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 170 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 170 Kč
1.40 km, 38 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 170 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 170 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 170 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 170 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 170 Kč
8GC6250 Hájková Lenka HIPPO 232260 170 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 0 170 Kč
SRK5551 Bártová Eva SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009484 170 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 170 Kč
1.30 km, 34 m, 10 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 80 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 80 Kč
1.30 km, 34 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 140 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 140 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 140 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 140 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 140 Kč
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 140 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 140 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 140 Kč
1.30 km, 34 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 140 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 140 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 140 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 140 Kč
1.20 km, 30 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 140 Kč
1.20 km, 24 m, 7 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 2051485 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
OOL0800 Petřivalský Nil SK Haná orienteering C 2051491 40 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 40 Kč
TBM0717 Ptáček Jonáš KOS TJ Tesla Brno C 232730 40 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín C 53360 40 Kč
SSU0701 Cveček Jan SK Severka Šumperk C 08041 40 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 40 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 40 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 40 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 442590 40 Kč
TUR0701 Drahoňovský Tomáš OOB TJ Turnov C 1403065 40 Kč
ZBM0702 Finstrle Filip SK Žabovřesky Brno C 2092386 40 Kč
ZBM0805 Saitl David SK Žabovřesky Brno C 2103687 40 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 40 Kč
TBM0707 Urválek Jan KOS TJ Tesla Brno C 410702 40 Kč
TBM0710 Schwab Filip KOS TJ Tesla Brno C 53234 40 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 40 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering C 331259 40 Kč
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering C 52688 40 Kč
1.30 km, 30 m, 9 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 40 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 2053552 40 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 40 Kč
CET0501 Kovář Radim TJ Loko Česká Třebová C 2056307 40 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 40 Kč
TBM0604 Eliáš Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 446328 40 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová C 2060236 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 40 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 40 Kč
UBM0503 Račanský Jakub MENISKOS Brno C 361966 40 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 40 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 40 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín C 7209291 40 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 40 Kč
ZBM0511 Filip Bernard SK Žabovřesky Brno C 2103686 40 Kč
ZBM0603 Lasota Jan SK Žabovřesky Brno C 2067241 40 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2061850 40 Kč
BBM0503 Martinkovič Šimon BETA URSUS Orienteering C 40 Kč
TBM0603 Fuchs Marek KOS TJ Tesla Brno C 2067206 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 0000051771 40 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč C 0000052248 40 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 40 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 2102571 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno C 232377 40 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 40 Kč
TBM0606 Folprecht Matyáš KOS TJ Tesla Brno C 2801025 40 Kč
1.40 km, 28 m, 12 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 40 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 410340 40 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 7207618 40 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 40 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 7260011 40 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno C 2075632 40 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 231948 40 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 40 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 40 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 40 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec C 49319 40 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 40 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 2102814 40 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 40 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 40 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno B 7202856 40 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice B 7200595 40 Kč
BRU0301 Rusin Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broumov B 2032387 40 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 40 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno B 2051518 40 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 40 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 40 Kč
ZBM0509 Baše Matěj SK Žabovřesky Brno B 2092394 40 Kč
SKM0300 Frkal Jiří KOB Směr Kroměříž C 416079 40 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 40 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 0002115144 40 Kč
TZL0400 Šemnický Jakub SKOB Zlín B 2091553 40 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 40 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 40 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga B 2800293 40 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 888640 40 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 40 Kč
1.70 km, 50 m, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 80 Kč
CET0102 Kovář Lukáš TJ Loko Česká Třebová C 2035730 80 Kč
TBM0105 Svoboda Martin KOS TJ Tesla Brno B 2087673 80 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
UBM0203 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049603 80 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 80 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 80 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 80 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 80 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory B 2078478 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 0002115149 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 2800321 80 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice B 436446 80 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 80 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 0002070826 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 2092400 80 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 80 Kč
ZBM0103 Svoboda Marek SK Žabovřesky Brno 80 Kč
1.90 km, 46 m, 13 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 80 Kč
TZL9901 Láznička Václav SKOB Zlín B 9200524 80 Kč
Rank. koef.: 1.04
(105)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 0 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 0 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 0 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 0 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 0 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 0 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 0 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 0 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 0 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 0 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 0 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 0 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 0 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 0 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 0 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 0 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 0 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 0 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 0 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 0 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 0 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 0 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 0 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 0 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 0 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 0 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 0 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 0 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 0 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 0 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 0 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 7887934 0 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 0 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 0 Kč
STE9500 Wołowczyk Krzysztof SK SKI-OB Šternberk E 9200095 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 0 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 0 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 0 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 0 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 0 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 0 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 0 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 0 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 0 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 0 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 0 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 0 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 0 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 0 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice R 682333 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 0 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 0 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889313 0 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 0 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 0 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 0 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 0 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 0 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 0 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 0 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 0 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 0 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 0 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 0 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 0 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 0 Kč
STH9202 Uvizl Marek SK Studenec C 7202571 0 Kč
ZBM8101 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno C 515478 0 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 0 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 0 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 0 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 0 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 0 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 0 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 0 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 232245 0 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 0 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 0 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 0 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 0 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 0 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 0 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 0 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 0 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 0 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 0 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 0 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 0 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 0 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 0 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 170 Kč
38P9600 Rzenca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 8640930 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 0 Kč
2.10 km, 60 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 80 Kč
STE0209 Olszewski Bartłomiej SK SKI-OB Šternberk C 1403087 80 Kč
STE0105 Pierzchała Michał SK SKI-OB Šternberk C 886683 80 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 80 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102144 80 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 80 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 80 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 80 Kč
LPU9611 Jurica Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1400447 80 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 330657 80 Kč
VBM8305 Sychra Tomáš VSK Mendelu Brno C 53311 80 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 682621 80 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 80 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 80 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 80 Kč
5KX Novotný Petr Neregistrovaní - Novotný Petr 2067992 80 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 80 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 80 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 80 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 80 Kč
MAS8200 Redlich Tomáš KČT Aš C 9097 80 Kč
VBM8206 Dokoupil Zbyněk VSK Mendelu Brno C 53210 80 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 80 Kč
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 120 Kč
2.20 km, 66 m, 14 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB7902 Hübner Jan SK OB Chotěboř C 2082923 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
CET7601 Pilgr Luděk TJ Loko Česká Třebová C 2075666 170 Kč
CET8002 Pešek Kamil TJ Loko Česká Třebová C 336732 170 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 170 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 170 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 170 Kč
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 170 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
LPU8105 Fukátko Jan OK Lokomotiva Pardubice C 9282 170 Kč
DKP7901 Ledinský Martin Oddíl OB Kotlářka C 2087675 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 170 Kč
VBM8102 Rouš Pavel VSK Mendelu Brno C 53679 170 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 170 Kč
ASU7517 Aleš David Magnus Orienteering C 7502167 170 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 170 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 170 Kč
17H Less Aron (HUN) Hungarian Team 9800420 170 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 2044889 170 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 170 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 170 Kč
CET8001 Pilgr Aleš TJ Loko Česká Třebová C 361914 170 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 170 Kč
82Z7700 Rovensky Milan Neregistrovany - Rovensky 9999020 255 Kč
2.00 km, 54 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
TBM7611 Nečas David KOS TJ Tesla Brno C 682073 80 Kč
UBM7903 Račanský Jan MENISKOS Brno C 361980 80 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 80 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 80 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7201805 80 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
ABM7210 Kurečka Robert KOB ALFA Brno C 2060216 80 Kč
ABM7401 Rada Pavel KOB ALFA Brno C 8004 80 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 80 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 80 Kč
2.00 km, 54 m, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 2011854 170 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 170 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 7300190 170 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 170 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 170 Kč
DOB7733 Klimeš Petr KOB Dobruška C 682673 170 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 170 Kč
28P7300 Mianowski Rafał (POL) Saturn Piaseczno 886687 170 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 170 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 170 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 170 Kč
STE7601 Jašek Petr SK SKI-OB Šternberk C 7003007 170 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 170 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8629813 170 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 331394 170 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 170 Kč
JPV7713 Skřivanek Marcel Oddíl OS SK Prostějov C 52592 170 Kč
DOB7405 Čáp Ondřej KOB Dobruška C 7241 170 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 170 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 170 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 170 Kč
ZBM7529 Štěrbák Eduard SK Žabovřesky Brno C 2087667 170 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C zapůjčit 210 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
DOR7301 Arnošt Kamil OK Dobříš C 2044896 170 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 170 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 170 Kč
TBM7401 Schwab David KOS TJ Tesla Brno C 1700079 170 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53242 170 Kč
TBM7305 Folprecht Jaroslav KOS TJ Tesla Brno 2801014 170 Kč
RBK7215 Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko C 2060227 255 Kč
1.90 km, 46 m, 13 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 170 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 170 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 170 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 170 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 170 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 170 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 170 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 170 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 170 Kč
VZA7100 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 170 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 170 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 336767 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 170 Kč
TJN7000 Rydl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 170 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 170 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 888638 170 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 170 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 170 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 9595959 170 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 170 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 170 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000425579 170 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 170 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 170 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 170 Kč
1XP6800 Cych Piotr (POL) WKS Slask Wroclaw 1010100 170 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 170 Kč
1.80 km, 46 m, 12 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 80 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 80 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 80 Kč
TBM7101 Fuchs Jan KOS TJ Tesla Brno C 2067208 80 Kč
ABM7124 Svoboda Petr KOB ALFA Brno C 49694 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 120 Kč
1.80 km, 46 m, 12 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 170 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 170 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443101 170 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 170 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 170 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 170 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 170 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 170 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 170 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 170 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 170 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 170 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 170 Kč
LCE6413 Vavrys Petr OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206527 170 Kč
DOK6600 Lederer Pavel OK Doksy C 7150266 170 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 170 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 170 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 170 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 170 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 170 Kč
SKM6301 Kavan Luboš KOB Směr Kroměříž C 619094 170 Kč
ZBM6301 Hájek Petr SK Žabovřesky Brno C 630426 170 Kč
CHC6602 Semrád Pavel K.O.B. Choceň C 9555 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 170 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 170 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 170 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 170 Kč
SRK6401 Pokorný Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000438611 170 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 170 Kč
1.70 km, 50 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 170 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 170 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 170 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 170 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 170 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 170 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 170 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 170 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 170 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 170 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 170 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9277 170 Kč
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 170 Kč
TBM6107 Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53296 170 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 0000995847 170 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 170 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 9101679 170 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 170 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 170 Kč
1.50 km, 48 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 80 Kč
1.50 km, 48 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 140 Kč
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 1550616 140 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 140 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 140 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 140 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 140 Kč
OOP5601 Šrajer Jan TJ Opava C 2112739 140 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 140 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 140 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 0000052251 140 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 140 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 140 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000681857 140 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 140 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 140 Kč
1.50 km, 48 m, 11 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 140 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 140 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 140 Kč
CET5101 Pilgr Bohuslav TJ Loko Česká Třebová C 2075656 140 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 140 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 140 Kč
CET5002 Čípa Jiří TJ Loko Česká Třebová C 2085582 140 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 140 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 140 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 140 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 140 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 140 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 140 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 140 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 140 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 140 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 140 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 0000052252 140 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 140 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 140 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 140 Kč
UBM4401 Novotný Jan MENISKOS Brno C 682606 140 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 140 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 140 Kč
1.40 km, 28 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 80 Kč
1.40 km, 28 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 140 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421916 140 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 140 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 140 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 140 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 140 Kč
LCE4301 Šmelík Ľudo OOB TJ Slovan Luhačovice C 2104604 140 Kč
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 0000009798 140 Kč
1.40 km, 28 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH4201 Gřunděl Ivan SOS Jindřichův Hradec C 9200531 140 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 140 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0009005225 140 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 140 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 140 Kč
1.30 km, 26 m, 9 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 40 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 40 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 40 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
TBM1372 Ptáčková Lucie KOS TJ Tesla Brno C 53240 40 Kč
TZL0804 Kurfürst Matyáš SKOB Zlín C 53128 40 Kč
DKP1200 Mullis Robert Oddíl OB Kotlářka C 2075694 40 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 0 40 Kč
CHA1150 Slavíková Anna OK Chrastava 1444010 40 Kč
TBM1188 Schwabová Barbora KOS TJ Tesla Brno C 53273 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
ZBM1010 Maláč Eduard SK Žabovřesky Brno 1976000 40 Kč
ZBM1221 Maláč Hubert SK Žabovřesky Brno 976000 40 Kč
1.60 km, 38 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8050 Petřivalská Jana SK Haná orienteering C 1700082 40 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 40 Kč
STE9751 Dosedělová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2060297 40 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 40 Kč
STE9307 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007546 40 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 40 Kč
RBK6767 Pekárková Radka SK Radioklub Blansko C 2067938 40 Kč
SRK9999 Netíková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 9811 40 Kč
6BX7600 Verner Leoš NOCH Brno zapůjčit 80 Kč
TBM7664 Jelínková Irena KOS TJ Tesla Brno 2801248 40 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 40 Kč
77Z0400 Štěrbák Eda Neregistrovaní - Štěrbák zapůjčit 80 Kč
77Z0401 Tesáček Štěpán Neregistrovaní - Štěrbák zapůjčit 80 Kč
9MX0001 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 80 Kč
9MX0051 Buráňová Hana BzB zapůjčit 80 Kč
8CX8800 Karlík Jan Neregistrovaní - Karlík 49667 40 Kč
celkem přihlášených: 778, vklad: 67960 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.