Přihlášky závodu: Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček

pro kategorii: H21

Datum:
07.05.2017
Místo konání:
Brno
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Rank. koef.: 1.04
(105)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 0 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové R 515420 0 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 0 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 0 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 0 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 0 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 7207507 0 Kč
PHK9104 Kamenický Jakub OK 99 Hradec Králové C 553445 0 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 0 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 0 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava E 1625050 0 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 0 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 0 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 0 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 0 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec R 887630 0 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 0 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 0 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 0 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 0 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 0 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 0 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 0 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 7995797 0 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 0 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 0 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 910714 0 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 0 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko, z.s. C 515193 0 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 0 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 0 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga R 502088 0 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 0 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 515110 0 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 0 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 0 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín R 7887934 0 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 0 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 0 Kč
STE9500 Wołowczyk Krzysztof SK SKI-OB Šternberk E 9200095 0 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 0 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 7207366 0 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 0 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 0 Kč
PHK9200 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 9920924 0 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 0 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 0 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 0 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov R 8628698 0 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 0 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 2025344 0 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 0 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 0 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 0 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 0 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 0 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629756 0 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 0 Kč
LCE9301 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice R 682333 0 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 889308 0 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 0 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 889313 0 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 0 Kč
LCE9302 Vavrys Johan OOB TJ Slovan Luhačovice C 553457 0 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 0 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové R 2045215 0 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1080493 0 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice C 515487 0 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 0 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 8137666 0 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 0 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 0 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 0 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 0 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 0 Kč
STH9202 Uvizl Marek SK Studenec C 7202571 0 Kč
ZBM8101 Bukovac Palo SK Žabovřesky Brno C 515478 0 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 0 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 0 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 0 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 0 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 0007717777 0 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 0 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 0 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 0 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 0 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 2025343 0 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice C 232245 0 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 7207364 0 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 0 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 0 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 0 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 0 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 0 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 0 Kč
ASU8808 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 8422248 0 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno z.s. C 886814 0 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava R 7003044 0 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 0 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 0 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 0 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 0 Kč
38P8100 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 8640929 170 Kč
38P9600 Rzenca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 8640930 170 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 0 Kč