Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Proboštov - Přítkov
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     T4    
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 55 Kč
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 55 Kč
TUR0751 Houžvičková Daniela OOB TJ Turnov C 2106741 55 Kč
CHA0751 Klustová Tereza OK Chrastava C 2070848 55 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 55 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava C 2095948 55 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor C 4424 55 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor C 4393 55 Kč
BOR0759 Vaňourková Sára OK Jiskra Nový Bor C 4421 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 7531975 55 Kč
BOR0752 Kocmanová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 4359 55 Kč
TJN0750 Baloghová Mile OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073663 55 Kč
BOR0857 Michálková Ema OK Jiskra Nový Bor C 4427 55 Kč
2.30 km, 95 m, 9 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0952 Houžvičková Kateřina OOB TJ Turnov C 2106736 55 Kč
LIT0851 Pavlíková Rozárie KOB Litvínov C 8116 55 Kč
CHA0754 Krtičková Ester OK Chrastava C 8908 55 Kč
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2084444 55 Kč
BOR0856 Koudelková Katrin OK Jiskra Nový Bor C 4441 55 Kč
BOR0753 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 4408 55 Kč
BOR1051 Ouzká Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2569 55 Kč
BOR0762 Horáčková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 4651 55 Kč
VLI0853 Šestáková Johana Slavia Liberec orienteering C 4402234 55 Kč
TJN0753 Adamcová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408031 55 Kč
TJN0950 Míková Sofie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069077 55 Kč
TJN0952 Zappová Elisabeth OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027206 55 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 55 Kč
2.30 km, 75 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202578 80 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 347916 80 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 80 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 80 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering C 51600 80 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 2080848 80 Kč
CHA0552 Houdová Veronika OK Chrastava C 2070843 80 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 80 Kč
CHA0653 Šírlová Markéta OK Chrastava C 2059768 80 Kč
CHA0654 Šírlová Zdeňka OK Chrastava C 2070834 80 Kč
BOR0656 Rejmanová Nikola OK Jiskra Nový Bor C 4364 80 Kč
BOR0652 Koudelková Eliška OK Jiskra Nový Bor C 2067681 80 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085580 80 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111795 80 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682375 80 Kč
TJN0554 Zoubková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078475 80 Kč
KUL0651 Procházková Veronika KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 120 Kč
2.60 km, 100 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 80 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 80 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering B 2078460 80 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering C 2113493 80 Kč
KAS0351 Bujná Natalie KOB Kamenický Šenov C 51383 80 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 80 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202886 80 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 80 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava C 436428 80 Kč
BOR0452 Neradová Natálie OK Jiskra Nový Bor C 4358 80 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 80 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering C 2080991 80 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 80 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 80 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085567 80 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 80 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 80 Kč
3.80 km, 150 m, 10 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 110 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 110 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 110 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering B 2078462 110 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava B 2070839 110 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 110 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 110 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027211 110 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7201759 110 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032102 110 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 110 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 110 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 110 Kč
5.20 km, 220 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 110 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 110 Kč
EKP0050 Koucká Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 361943 110 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering C 49951 110 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 110 Kč
5.20 km, 220 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 110 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070852 110 Kč
4.80 km, 175 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 110 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 110 Kč
BOR7950 Neradová Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8501 110 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 110 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 110 Kč
6.40 km, 230 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 110 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 110 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 110 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 110 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 110 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 110 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor C 1602628 110 Kč
5.10 km, 200 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8150 Horáčková Kateřina Slavia Liberec orienteering C 51230 110 Kč
CHA7952 Krtičková Michaela OK Chrastava C 8897 110 Kč
CHA7951 Lipenská Eva OK Chrastava C 2084448 110 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 110 Kč
BOR7951 Murswieková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8422 110 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 110 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín C 347881 110 Kč
SUL7853 Kalenská Lenka OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 51134 110 Kč
KUL8150 Budilová Jana KOB Ústí nad Labem C 2082939 110 Kč
4.20 km, 170 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 110 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 110 Kč
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 110 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 110 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 110 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 110 Kč
TUR7254 Houžvičková Karolína OOB TJ Turnov C 7207877 110 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 110 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 110 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava C 2084436 110 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 110 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 110 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2084447 110 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 110 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 110 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 110 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 110 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 110 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 110 Kč
3.80 km, 150 m, 12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 110 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 110 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 110 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 110 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 110 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 110 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 110 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 110 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 110 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 110 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 110 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 110 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 110 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 110 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 110 Kč
3.40 km, 125 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 110 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 110 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 110 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 110 Kč
3.30 km, 100 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 110 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 110 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8423 110 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 110 Kč
2.40 km, 80 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 110 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 110 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 110 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 110 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 110 Kč
2.40 km, 80 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 110 Kč
2.40 km, 60 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 110 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 682619 110 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 110 Kč
LLI4451 Krausová Marie TJ Loko Liberec C 51214 110 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 110 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 110 Kč
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 55 Kč
TUR0704 Mertlík Vojtěch OOB TJ Turnov C 2108913 55 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2078463 55 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 55 Kč
BOR0704 Zeman Jakub OK Jiskra Nový Bor C 4434 55 Kč
BOR0701 Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor C 4400 55 Kč
BOR0700 Vávra Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 4415 55 Kč
TJN0813 Havel Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408032 55 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 55 Kč
TJN0812 Mairich Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096129 55 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 55 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 55 Kč
KUL0700 Raška Ondřej KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 95 Kč
TAP0801 Šubrt Ondřej KOB Tretra Praha C 2085632 55 Kč
2.30 km, 95 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0700 Hübner Ondřej TJ Stadion Nový Bor C 52908 55 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 55 Kč
CHA0800 Houda Lukáš OK Chrastava C 2049586 55 Kč
CHA0700 Kučera Radek OK Chrastava C 2059765 55 Kč
BOR0901 Murswiek Jan OK Jiskra Nový Bor C 4410 55 Kč
BOR0809 Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 8237 55 Kč
BOR0903 Vaňourek Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 4428 55 Kč
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 55 Kč
2.60 km, 100 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 80 Kč
KAS0501 Kurenda Karel KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov C 1403061 80 Kč
TUR0501 Houžvička David OOB TJ Turnov C 2106748 80 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava C 2095974 80 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava B 2059763 80 Kč
JEN0503 Hoetzel Hugo OB Jenišovice B 2060291 80 Kč
BOR0509 Chalupa Jan OK Jiskra Nový Bor C 4420 80 Kč
BOR0500 Vávra Jan OK Jiskra Nový Bor C 4389 80 Kč
SUL0600 Kalenský Tomáš OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2099530 80 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 80 Kč
TJN0506 Harakaĺ Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 80 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2067316 80 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 80 Kč
TJN0505 Pitra Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408036 80 Kč
3.80 km, 150 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 80 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 682685 80 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 9101104 80 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 682626 80 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 80 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 80 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 80 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 80 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov C 888622 80 Kč
VLI0302 Ekert Tomáš Slavia Liberec orienteering C 2078461 80 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 80 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor B 2800602 80 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 80 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor B 4360 80 Kč
24D0400 Heinemann Per (GER) SV Robotron Dresden 2196 80 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 80 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 80 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085591 80 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 80 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2080823 80 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 80 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398971 80 Kč
5.20 km, 220 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava B 436431 110 Kč
LLI0102 Hořák Jaroslav TJ Loko Liberec C 2032134 110 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov B 9102562 110 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 7207878 110 Kč
CHA0202 Matyáš Vojtěch OK Chrastava C 2049595 110 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor B 8418 110 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 110 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2032159 110 Kč
6.60 km, 280 m, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov B 888618 110 Kč
CHA0000 Galbavý Matěj OK Chrastava B 2059764 110 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 110 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 7209352 110 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 110 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 110 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045201 110 Kč
6.60 km, 280 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec B 7200375 110 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 110 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 110 Kč
6.40 km, 230 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 110 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 110 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 110 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 51227 110 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 110 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 110 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232509 110 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 110 Kč
8.10 km, 345 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 110 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 110 Kč
CHA9105 Vejstrk Daniel OK Chrastava C 2049588 110 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 110 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 110 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 110 Kč
LTP9901 Matějka Šimon OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51331 110 Kč
CHA9300 Čechlovský Jan OK Chrastava C 8200 110 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 110 Kč
BOR9008 Pávek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8466 110 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor R 7667667 110 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 110 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 110 Kč
TJN8600 Francke Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045203 110 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 110 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 110 Kč
6.60 km, 280 m, 18 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 110 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 110 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 110 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 110 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 110 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 110 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 110 Kč
5.80 km, 260 m, 15 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 110 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 110 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 110 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 110 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 436410 110 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 110 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 110 Kč
24D7301 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 2035202 110 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 110 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 110 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 110 Kč
5.60 km, 220 m, 14 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 682631 110 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 110 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 303922 110 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 110 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 110 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 110 Kč
TUR6912 Houžvička Jindřich OOB TJ Turnov C 51225 110 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 8185 110 Kč
BOR7004 Studničný Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8412 110 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 110 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 110 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 110 Kč
KUL7000 Glöckner Michael KOB Ústí nad Labem C 2082938 110 Kč
5.10 km, 200 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 110 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 110 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 110 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 110 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 110 Kč
TJN6500 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416839 110 Kč
4.50 km, 190 m, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 110 Kč
LLI5901 Hoidekr Pavel TJ Loko Liberec C 51209 110 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 110 Kč
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 110 Kč
4.10 km, 160 m, 12 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JEN5301 Jedlička Miroslav OB Jenišovice C 336709 110 Kč
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 110 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 110 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 110 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 110 Kč
3.40 km, 125 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8890 110 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 110 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 8161 110 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 110 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 110 Kč
STB5003 Našinec Jiří TJ Stadion Nový Bor C 49982 110 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 110 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 110 Kč
3.30 km, 100 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 110 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 110 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 682601 110 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 682613 110 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 110 Kč
LLI4501 Kraus Jan TJ Loko Liberec C 51213 110 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 2090863 110 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 110 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 110 Kč
24D3700 Heinemann Rolf (GER) SV Robotron Dresden 2060 110 Kč
2.30 km, 95 m, 9 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI1111 Horáček Jáchym Slavia Liberec orienteering C 4402235 55 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 55 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 55 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 55 Kč
CHA1450 Šírlová Kamila OK Chrastava 2049591 55 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 55 Kč
BOR1100 Lamač Vítek OK Jiskra Nový Bor C 8550 55 Kč
BOR1102 Kocman Lukáš OK Jiskra Nový Bor C 4362 55 Kč
SUL0950 Kalenská Pavla OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 2112760 55 Kč
KUL1300 Budil Kvído KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 95 Kč
LTP1001 Voroncov Filip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 55 Kč
2.60 km, 100 m, 9 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5151 Nedvídková Jitka ZOOB Rumburk 5991 60 Kč
STB0402 Husák Aleš TJ Stadion Nový Bor C 52913 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 60 Kč
LIT8352 Pavlíková Jitka KOB Litvínov C 8113 60 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C zapůjčit 100 Kč
31Z7250 Vaňourková Jitka Aktivit Nový Bor 1420232 60 Kč
CHA7300 Houda Vítězslav OK Chrastava C 2084431 60 Kč
CHA7653 Houdová Miloslava OK Chrastava C 2084450 60 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2084432 60 Kč
CHA7604 Březina Jan OK Chrastava C 2095960 60 Kč
BOR0106 Tymeš Jan OK Jiskra Nový Bor C 8428 60 Kč
BOR0404 Čapek Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4369 60 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 60 Kč
TJN0204 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078465 60 Kč
TJNxxx1 Potměšil Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408033 60 Kč
TJNxxx2 Špringlová Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 4408034 60 Kč
3.90 km, 150 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6953 Hořáková Petra TJ Loko Liberec C 8547 100 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 100 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 100 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 100 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 100 Kč
CHA7851 Šírlová Jarmila OK Chrastava 2084433 100 Kč
CHA7303 Šírl Kamil OK Chrastava 2084449 100 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 100 Kč
celkem přihlášených: 356, vklad: 33015 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.