Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

pro kategorii: HDR

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Bílovice nad Svitavou, Základní škola Komenského 151
Pořadatel:
LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno

HDR 1.80 km, 40 m, 4 kontrol

(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM1052 Eliášová Viktorie KOS TJ Tesla Brno C 446354 40 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 40 Kč
TBM1001 Kubáň Patrik KOS TJ Tesla Brno C 232025 40 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 40 Kč
SBK1414 Sluka Matouš KOB START Blansko 49655 40 Kč
TBM1105 Dvořák Jan KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 60 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 40 Kč
TBM1177 Urválková Anna KOS TJ Tesla Brno 40 Kč
72C1000 Pokorný Marek Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 60 Kč
NNN0006 Střelická Alena Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN0007 Andrová Vivien Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
72C0800 Pokorný Ondřej Neregistrovaní - Pokorný zapůjčit 60 Kč
TBM1358 Doušková Daniela KOS TJ Tesla Brno 2087676 40 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 40 Kč
TBM0672 Kozoňová Alžběta Tatiana KOS TJ Tesla Brno C 2087638 40 Kč
NNN0902 Svirák Benjamin Neregistrovaní 2111764 40 Kč
5RX1100 Svirák Samuel NNN 2111765 40 Kč
VBM1151 Chloupková Kristýna VSK Mendelu Brno zapůjčit 60 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 2070829 40 Kč
1DC1150 Musilová Iva Targa Orienteering zapůjčit 60 Kč
ZBM0903 Pařízek Jakub SK Brno Žabovřesky C 52454 40 Kč
ZBM0908 Polášek Vojtěch SK Brno Žabovřesky C 2111776 40 Kč
ZBM0956 Beránková Julie SK Brno Žabovřesky C 2111731 40 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Brno Žabovřesky C 136 40 Kč
ZBM1051 Bašeová Jolana SK Brno Žabovřesky C 2103690 40 Kč
ZBM1100 Koča František SK Brno Žabovřesky C 2111735 40 Kč
ZBM1150 Pařízková Eliška SK Brno Žabovřesky C 49376 40 Kč
ZBM1152 Beránková Kamila SK Brno Žabovřesky C 2111752 40 Kč
ZBM1153 Polášková Lucie SK Brno Žabovřesky C 2111778 40 Kč
ZBM1350 Kroutilová Eliška SK Brno Žabovřesky C 52007 40 Kč
ZBM8255 Stašková Petra SK Brno Žabovřesky C 49692 40 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 40 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 40 Kč
19X1350 Tomíčková Ivana ESOX ODEI 52537 40 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. brněnská C 53539 40 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 2016320 40 Kč
PBM0601 Pospíšil Jan TJ Spartak 1. brněnská 434571 40 Kč
PBM0801 Pospíšil Martin TJ Spartak 1. brněnská 232014 40 Kč
PBM1101 Pospíšil Matěj TJ Spartak 1. brněnská zapůjčit 60 Kč
NNN11xx Dokoupilová Barbora Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
BBM0751 Kurthová Amélie BETA URSUS Rosice C 886286 40 Kč
BBM0950 Kurthová Julie BETA URSUS Rosice C 2056262 40 Kč
NNN08xx Dokoupilová Adéla Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
18C1350 Klieštíková Aneta SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 2085593 40 Kč
ZBM0909 Bednář Antonín SK Brno Žabovřesky C 2051533 40 Kč
TBM0902 Mikula Marek KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 60 Kč
NNN0031 Zvarik Andrej Neregistrovaní 7060026 40 Kč