Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
SUCHÁ RUDNÁ, hotel PARAMON, GPS: 50°03´48.2´´N, 17°21´39,5´´E
Pořadatel:
SBR - SKOB Bruntál
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HD10N     HDR     P    
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 50 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 50 Kč
2.40 km, 55 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 50 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc C 2111803 50 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava C 2091591 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 50 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk C 2080967 50 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 50 Kč
STE0653 Burdová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2108904 50 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 50 Kč
UOL0652 Dráčová Barbora SOB Olomouc C 2069085 50 Kč
KSU0660 Pattermanová Magdalena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085598 50 Kč
KSU0656 Stryková Karolína Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53652 50 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 50 Kč
VRB0660 Tomášková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 50 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C 52844 50 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 06710 S 80 Kč
3.00 km, 60 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 50 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk C 2102549 50 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 50 Kč
UOL0453 Slehová Eliška SOB Olomouc C 2112727 50 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 50 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 50 Kč
KSU0484 Skoumalová Petra Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446428 50 Kč
KSU0464 Knyplová Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446430 50 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 50 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 50 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 50 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 50 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 80 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 80 Kč
KON0272 Kličková Anna KOB Konice C 52722 80 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 80 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 80 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 80 Kč
KSU0197 Hajduková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067338 120 Kč
3.50 km, 90 m, 15 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 80 Kč
ZPV9999 Křečková Jana KOB ZPV Prostějov B 2073659 80 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 80 Kč
4.80 km, 125 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 80 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory B 331363 80 Kč
4.80 km, 125 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 995815 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
KRN9151 Bohunská Monika KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52637 80 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 80 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 80 Kč
UOL7651 Janošíková Lenka SOB Olomouc C 301554 80 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 120 Kč
4.10 km, 100 m, 14 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 80 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 80 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 80 Kč
ZLH7451 Siatková Silvie OOB TJ Zlaté Hory C zapůjčit 80 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 80 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 80 Kč
UOL7650 Šaňáková Šárka SOB Olomouc C 1420235 80 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 80 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 80 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 80 Kč
AOP7651 Salichová Gabriela Orientační Běh Opava C 2096268 80 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 80 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 80 Kč
CEL7451 Tomášková Radka TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52405 80 Kč
AOP7751 Krčková Lenka Orientační Běh Opava C 410176 80 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 80 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 80 Kč
KSU7793 Smolíková Kateřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067339 80 Kč
KSU7787 Štáblová Michaela Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 49418 80 Kč
KSU7667 Stryková Vlasta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446436 80 Kč
KSU7551 Pattermanová Ivana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2085601 80 Kč
KSU7499 Reichlová Jiřina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067330 80 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 80 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 80 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 80 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C 53032 80 Kč
ASU7498 Šneiderová Lucie Magnus Orienteering C 7201755 80 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 80 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 80 Kč
KSU7676 Ondráčková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443099 120 Kč
3.50 km, 90 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 80 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 80 Kč
UOL6953 Kotrlová Gita SOB Olomouc C 352324 80 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 80 Kč
STE6751 Neumannová Kamila SK SKI-OB Šternberk C 52514 80 Kč
JPV6363 Vavrečková Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 52864 80 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 80 Kč
KRN6551 Bohunská Jana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52635 80 Kč
SOP7150 Hájková Jitka OOB TJ Slezan Opava C 515407 80 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 80 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C doplní pozdeji 80 Kč
OOL6955 Slavíčková Katka SK Haná orienteering C 421852 80 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 80 Kč
KSU6950 Pšenčíková Eva Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443106 80 Kč
UOL6750 Holečková Lenka SOB Olomouc C 301560 80 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 80 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 80 Kč
UOL6954 Jeřábková Jana SOB Olomouc C 361997 80 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 80 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 80 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 120 Kč
3.10 km, 70 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL5651 Künstlerová Milada SOB Olomouc C 52445 80 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 80 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 80 Kč
TTR6051 Zháňalová Jana OOB Třebíč C 420428 80 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 682075 80 Kč
JPV5757 Dudíková Eva Oddíl OS SK Prostějov C 307335 80 Kč
HSU5050 Čadilová Alena Horizont klub Šumperk C 52599 80 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 80 Kč
2.20 km, 45 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 53278 50 Kč
STE0701 Akrap Kryštof SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
STE0801 Janda Oskar SK SKI-OB Šternberk C 2108894 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
KSU0818 Polášek Filip Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073739 50 Kč
ASU0749 Šneider Kvido Magnus Orienteering C 53003 50 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067386 80 Kč
2.40 km, 50 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0500 Daněk Vít KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428244 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 50 Kč
KRN0601 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428288 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428264 50 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 50 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056276 50 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 50 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 50 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073730 50 Kč
KSU0515 Opravil Vojtěch Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2073734 50 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53565 50 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 9132 50 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 2102553 50 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 50 Kč
AOP0501 Salich Jonáš Orientační Běh Opava C 50 Kč
3.10 km, 75 m, 15 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 50 Kč
KRN0300 Jurčík Martin KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446411 50 Kč
ZPV0300 Hošťálek Ondřej KOB ZPV Prostějov C 303923 50 Kč
ZPV0302 Karásek Matyáš KOB ZPV Prostějov C 426397 50 Kč
KON0222 Havelka Jan KOB Konice C 52718 50 Kč
UOL0403 Špaček Vojtěch SOB Olomouc C 2800331 50 Kč
STE0300 Cupal Petr SK SKI-OB Šternberk C 2027236 50 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 50 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc C 2113074 50 Kč
CEL0400 Tomášek Adam TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301567 50 Kč
JPV0306 Poláček Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108865 50 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 50 Kč
KSU0402 Polášek Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446419 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442865 50 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 50 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 50 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 50 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 50 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 50 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 50 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 50 Kč
JPV0304 Slezák Aleš Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit 50 Kč
3.60 km, 100 m, 16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov B 2075675 80 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 80 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 80 Kč
STE0200 Hájek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2027240 80 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk B 2032142 80 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk C 2027241 80 Kč
CEL0100 Tomášek Ondřej TJ Sokol Čelechovice na Hané C 301562 80 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53649 80 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 80 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 80 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2067396 80 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 80 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk B 2073721 80 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 7208224 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 120 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 S 120 Kč
4.50 km, 120 m, 18 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 80 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 80 Kč
ZPV0001 Karásek Adam KOB ZPV Prostějov B 2070842 80 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 80 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 80 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 80 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 80 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 80 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2067336 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 80 Kč
5.60 km, 160 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 80 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 80 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 80 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 80 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 80 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 80 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 80 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 80 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 80 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 80 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 80 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 80 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 80 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 80 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 80 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 1602630 80 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 80 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering B 920686 80 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 80 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 80 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 80 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 7200365 80 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 120 Kč
5.10 km, 150 m, 21 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 80 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 80 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 80 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 80 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 80 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 80 Kč
STE7504 Matoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2025356 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
OOP8100 Pietraszek Martin TJ Opava C 682681 80 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 80 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 80 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 80 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 80 Kč
AOP7302 Krček Martin Orientační Běh Opava C 253130 80 Kč
KSU7700 Kočandrle Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2088163 80 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 80 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 80 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 80 Kč
KSU7337 Patterman Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446410 80 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 80 Kč
KSU6844 Mátl Pavel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515459 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 80 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 80 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 80 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 80 Kč
KON Panský Jan KOB Konice 2112776 80 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 120 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 S 120 Kč
4.40 km, 125 m, 22 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 80 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 80 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 80 Kč
UOL7005 Kotrle Miroslav SOB Olomouc C 515079 80 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 307338 80 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 80 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 2035724 80 Kč
STE7000 Zatloukal Radek SK SKI-OB Šternberk C 80 Kč
PLU6219 Kubeš Jaromír TJ SOKOL Plumlov C 52500 80 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 80 Kč
CEL6426 Tomášek Jiří TJ Sokol Čelechovice na Hané C 52406 80 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 80 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 80 Kč
OOL6303 Konečný Jiří SK Haná orienteering C 342524 80 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 80 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 80 Kč
OOL6708 Slavíček Stanislav SK Haná orienteering C 2023805 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
KSU6504 Souček Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027203 80 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 80 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 80 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 80 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 80 Kč
3.80 km, 85 m, 16 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 80 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 80 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
KRN5901 Bohunský Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52634 80 Kč
KRN5401 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106888 80 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 80 Kč
KRN5201 Hrouza Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52623 80 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 80 Kč
UOL5600 Janošík Zdeněk SOB Olomouc C zapůjčit 80 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 80 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 80 Kč
UOL5201 Janošík Antonín SOB Olomouc C 2092418 80 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 80 Kč
2.90 km, 75 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 80 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 80 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 80 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 80 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 80 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 80 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 80 Kč
STE4101 Čermák Miloslav SK SKI-OB Šternberk C 52529 80 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 80 Kč
UOL4602 Gottfried Jan SOB Olomouc C 352323 80 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 80 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 80 Kč
2.20 km, 40 m, 6 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 50 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 50 Kč
STE0751 Matoušková Johana SK SKI-OB Šternberk C 52561 50 Kč
PLU0800 Kubeš David TJ SOKOL Plumlov C 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
KSU0979 Kočandrlová Natálie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446412 50 Kč
KSU0888 Reichlová Pavla Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 51309 50 Kč
KSU0850 Reichlová Lucie Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 50 Kč
KSU1100 Štábl Vít Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 53668 50 Kč
AOP0753 Salichová Ivana Orientační Běh Opava C 52453 50 Kč
HOB0701 Kurečka Jakub SK OB Horní Benešov C 80 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 247250 80 Kč
2.10 km, 40 m, 7 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN0707 Zavřel Mikuláš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 425525 50 Kč
STE1050 Fendrychová Laura SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE0909 Matoušek Jan SK SKI-OB Šternberk C 224904 50 Kč
STE0703 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
STE0852 Burdová Hana SK SKI-OB Šternberk C 50 Kč
VRB0778 Langerová Lucie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067393 50 Kč
VRB0900 Škařupová Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067399 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
VRB1111 Peňáz Jan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 50 Kč
KSU Mátl Jáchym Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50 Kč
NNN05 Možná Veronika Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN10 Staroštík Jakub Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN13 Staroštíková Eliška Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 50 Kč
SBR1050 Holá Veronika SKOB Bruntál C 52493 50 Kč
SBR1071 Jandová Tereza SKOB Bruntál 50 Kč
HOB0902 Kurečka Šimon SK OB Horní Benešov C 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
KON0757 Benešová Anežka KOB Konice C 361976 50 Kč
KON0909 Beneš Jan KOB Konice C 515427 50 Kč
KON0787 Hájková Michaela KOB Konice C 2020743 50 Kč
2.50 km, 40 m, 10 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRN7100 Špok Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 428248 50 Kč
4HC7900 Zifčák Robin PSÍ TÝM zapůjčit 50 Kč
4HC8751 Zifčáková Miroslava PSÍ TÝM zapůjčit 50 Kč
6YC8550 Karásková Lucie Neregistrovaní 428210 50 Kč
88Z8600 Zapletal Frantisek Neregistrováni - Zapletal zapůjčit 50 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
STE0253 Pospíšilová Helena SK SKI-OB Šternberk C 2080839 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
STE0100 Juránek Richard SK SKI-OB Šternberk 50 Kč
KRN0351 OLekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446426 50 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446407 50 Kč
KRN0606 Herman Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446405 50 Kč
ZLH5950 Pavlíková Hana OOB TJ Zlaté Hory C 52658 50 Kč
KSU7550 Heclová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443087 50 Kč
KSU7171 Polášková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 420442 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301290 50 Kč
VRB0452 Svačinková Berenika Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 50 Kč
25C6750 Chmelařová Blanka péčkaři 8885 50 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
JPV6773 Fajkusová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 52586 50 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 50 Kč
PLU7201 Černoch Petr TJ SOKOL Plumlov 2061839 50 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 0 50 Kč
ASUZZCC Musilová Jana Magnus Orienteering 0 50 Kč
UOL5900 Frydrychovský Josef SOB Olomouc C 2020735 50 Kč
KSU7222 Ondráček Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443095 50 Kč
AOP7603 Salich Radomír Orientační Běh Opava C 50 Kč
NNN Povrová Zuzana Neregistrovaní 50 Kč
NNN0101 Pinkrtonová Štěpánka Neregistrovaní 2060240 50 Kč
34Z8900 Kirman Štěpán SK Černé plíce zapůjčit 50 Kč
34Z9050 Bajerová Barbora SK Černé plíce 8043 50 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SK OB Horní Benešov C 231950 50 Kč
HOB6001 Hendrych Jaromír SK OB Horní Benešov C 50 Kč
HOB6251 Hendrychová Pavla SK OB Horní Benešov C 301312 50 Kč
KON1701 Beneš Miroslav KOB Konice 2020738 50 Kč
celkem přihlášených: 387, vklad: 26460 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.