Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Libice nad Doubravou
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
1.10 km, 9 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0750 Dvořáková Lucie BETA URSUS Orienteering C 2088166 40 Kč
CTB0752 Běloušková Kateřina SK OB Chotěboř C 2082930 40 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice C 2049541 40 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 40 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SJH Jindřichův Hradec C 2088158 40 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 40 Kč
SJH0852 Bubeníková Denisa SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
RUZ0750 Gregorová Julie TJ Růžená C 51838 40 Kč
RUZ0751 Komínová Vendula TJ Růžená C zapůjčit 40 Kč
OSN0757 Dvořáčková Jana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53158 40 Kč
OSN0777 Janíčková Jolana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53602 40 Kč
SJI0751 Oranyová Sylva OK Jihlava C 52192 40 Kč
1.10 km, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0850 Sobotková Gabriela UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53139 40 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 9211 40 Kč
CHT0751 Boučková Eva OOB SK Chrast C 40 Kč
SJH0853 Bubeníková Nicol SJH Jindřichův Hradec C zapůjčit 40 Kč
TTR0853 Kroupa Hana OOB Třebíč C 0000000000 40 Kč
SJI0950 Coufalová Júlia OK Jihlava C 2099513 40 Kč
SJI0855 Mácová Rozálie OK Jihlava C 2087651 40 Kč
SJI0951 Novotná Julie OK Jihlava C 2096133 40 Kč
SJI0953 Novotná Nicol OK Jihlava C 433091 40 Kč
1.30 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0550 Petrášová Kateřina BETA URSUS Orienteering C 2112728 40 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 206416 40 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec C 553451 40 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená C 2801042 40 Kč
OSN0555 Macková Barbora SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52000 40 Kč
SJI0556 Fialová Šárka OK Jihlava C 124 40 Kč
SJI0553 Jindřichová Eliška OK Jihlava B 2085599 40 Kč
SJI0650 Mácová Amálie OK Jihlava C 52331 40 Kč
1.60 km, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 40 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2080908 40 Kč
OSN0450 Marečková Ema SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 2011896 40 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 1400419 40 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec B 2079504 40 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 2061857 40 Kč
SJH0453 Komárková Jindra SJH Jindřichův Hradec B 426377 40 Kč
OSN0452 Pilná Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 436958 40 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2088199 80 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 80 Kč
RUZ0250 Pittnerová Adéla TJ Růžená C 129 80 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 80 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 80 Kč
2.10 km, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 80 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 2051486 80 Kč
CHT0051 Vacková Anna OOB SK Chrast C 51970 80 Kč
2.20 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast C 2059736 80 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 80 Kč
CHT9254 Ondráčková Lucie OOB SK Chrast C 53127 80 Kč
CHT6655 Bulvová Hana OOB SK Chrast C 8700 80 Kč
CHT9852 Dvořáková Klára OOB SK Chrast C 7207865 80 Kč
VAM8651 Smutná Pavla OOB Vamberk C 9674 80 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 80 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 80 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 80 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 80 Kč
CHT8651 Binková Jana OOB SK Chrast C 52312 80 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 80 Kč
CHT8551 Martincová Kristýna OOB SK Chrast C 63591 80 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 80 Kč
JHB8951 Culková Hana TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4668 80 Kč
SJH9751 Parkanová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 7770033 80 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SJH Jindřichův Hradec C 331783 80 Kč
SJH8251 Míková Michaela SJH Jindřichův Hradec C 2079502 80 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 80 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 80 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 80 Kč
JHB9160 Fencíková Lucie TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 682632 80 Kč
CHT8451 Kubanová Kateřina OOB SK Chrast C 232877 80 Kč
1.70 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8852 Kučerová Marie OOB SK Chrast C 4540 80 Kč
PZR7352 Suková Renata UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410374 80 Kč
TTR7551 Palátová Lenka OOB Třebíč C 0000004673 80 Kč
RUZ6450 Hronová Iva TJ Růžená C 2070801 80 Kč
OSN7356 Janíčková Jitka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53603 80 Kč
SJI8751 Kaňáková Petra OK Jihlava C 301207 80 Kč
SJI8350 Novotná Petra OK Jihlava C 8703 80 Kč
SJI9854 Vacková Anna OK Jihlava C 336765 80 Kč
1.90 km, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8152 Krejsová Martina OOB SK Chrast C 52175 80 Kč
LPU7958 Zitková Radka OK Lokomotiva Pardubice C 682608 80 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 80 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 80 Kč
TTR8156 Kroupa Diana OOB Třebíč C 0000002230 80 Kč
TTR7452 Cíchová Pavlína OOB Třebíč C 0002092365 80 Kč
SJI7550 Jindřichová Lenka OK Jihlava C 125 80 Kč
CHT7852 Vacková Petra OOB SK Chrast C 4329 80 Kč
CHT6460 Kučerová Vladimíra OOB SK Chrast C 49857 80 Kč
OSN7750 Turzo Iva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1010777 80 Kč
1.70 km, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT6654 Wurzelová Dana OOB SK Chrast C 8006654 80 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 80 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 80 Kč
LPU7153 Kosová Leona OK Lokomotiva Pardubice C 416272 80 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 80 Kč
SJH7052 Dundáčková Hana SJH Jindřichův Hradec C 442862 80 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 0000052237 80 Kč
RUZ7150 Pittnerová Lenka TJ Růžená C 2017679 80 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 995881 80 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 80 Kč
SJI6551 Šaterová Monika OK Jihlava C 301282 80 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 80 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 80 Kč
1.60 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5350 Oulická Hana KOS Třešť C 2102564 80 Kč
BZR6051 Rajnošková Marie Bratrstvo Ždárských vrchů C 301392 80 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 80 Kč
RUZ5552 Jelínková Jana TJ Růžená C 51922 80 Kč
1.60 km, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CJI5252 Podhorská Věra Fajn Club Jihlava C 232900 80 Kč
1.10 km, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0800 Šimon Eduard UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 126 40 Kč
TBM0800 Denemarek Max KOS TJ Tesla Brno C 7080127 40 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava C 52969 40 Kč
CHT0801 Vítek Vojtěch OOB SK Chrast C 682374 40 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SJH Jindřichův Hradec C 331244 40 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 40 Kč
SJI0703 Coufal Petr OK Jihlava C 2087645 40 Kč
1.10 km, 7 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava C 2088159 40 Kč
SJH1002 Kopenec Šimon SJH Jindřichův Hradec C 2088209 40 Kč
SJI0900 Dočkal Matouš OK Jihlava C 2113416 40 Kč
SJI1000 Emmer Matouš OK Jihlava C 2102779 40 Kč
SJI0904 Jirků Ondřej OK Jihlava C 110 40 Kč
SJI0805 Rozsypal Jakub OK Jihlava C 140 40 Kč
SJI0803 Venhauer Štepán OK Jihlava C 141 40 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 40 Kč
SJI0905 Černý Petr OK Jihlava C 111 40 Kč
TTR0901 Prášil Šimon OOB Třebíč C 232322 40 Kč
1.60 km, 11 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0503 Sedlák Tobiáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8706 40 Kč
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 40 Kč
BBM0600 Šíma Daniel BETA URSUS Orienteering C zapůjčit 40 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec C 2113419 40 Kč
SJH0604 Svoboda Matěj SJH Jindřichův Hradec zapůjčit 40 Kč
TTR0601 Palát Přemek OOB Třebíč C 0002084938 40 Kč
RUZ0500 Jelínek Filip TJ Růžená B 2113360 40 Kč
OSN0505 Dvořáček Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 2011898 40 Kč
SJI0601 Hendrych Vít OK Jihlava B 2080831 40 Kč
SJI0600 Jirků František OK Jihlava C 52966 40 Kč
SJI0504 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080939 40 Kč
SJI0602 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 446402 40 Kč
SJI0505 Venhauer Vojtěch OK Jihlava C 142 40 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 40 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř C 2081396 40 Kč
TTR0501 Prášil Tomáš OOB Třebíč B 51771 40 Kč
CHT0501 Vacek František OOB SK Chrast C 2067939 40 Kč
1.70 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0401 Splítek Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7209358 40 Kč
CHT0401 Hybeš Michal OOB SK Chrast B 336711 40 Kč
SJH0402 Kinšt Jan SJH Jindřichův Hradec 330596 40 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec C 436440 40 Kč
SJH0401 Dundáček Karel SJH Jindřichův Hradec B 420435 40 Kč
TTR0401 Cícha Václav OOB Třebíč B 0002092373 40 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 0002115144 40 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 40 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 2087716 40 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 40 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 361999 40 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 51770 40 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec B 443062 40 Kč
2.10 km, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR0205 Sitař Miroslav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232348 80 Kč
PZR0202 Kopecký Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2087700 80 Kč
PZR0105 Kalas Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52970 80 Kč
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 80 Kč
TTR0103 Drábek Vojtěch OOB Třebíč C 0002801047 80 Kč
TTR0102 Cícha Matěj OOB Třebíč C 0002800321 80 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 0002115149 80 Kč
TTR0201 Palát Bohuslav OOB Třebíč B 0000004538 80 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 0007300192 80 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava B 2061788 80 Kč
2.30 km, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR9902 Pastyřík Martin UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 438608 80 Kč
CHT9903 Hybeš David OOB SK Chrast C 53168 80 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SJH Jindřichův Hradec B 331357 80 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 80 Kč
2.20 km, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHT8701 Krejsa Jan OOB SK Chrast C 53155 80 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 7207628 80 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
CHT8401 Kuban Jiří OOB SK Chrast C 52302 80 Kč
PZR8814 Hladílek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49824 80 Kč
CHT9202 Krejsa Vladimír OOB SK Chrast C 52158 80 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 52161 80 Kč
VAM8401 Veverka Tomáš OOB Vamberk C 9669 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 80 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 80 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 80 Kč
BBM9700 Peřinka Šimon BETA URSUS Orienteering B 331797 80 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 80 Kč
BBM9701 Drozd Michal BETA URSUS Orienteering B 331262 80 Kč
CHT7500 Klvaňa Milan OOB SK Chrast C 53145 80 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205032 80 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 80 Kč
PZR8903 Novohradský Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53700 80 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 80 Kč
LPU9302 Kos Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7207355 80 Kč
CHT8502 Martinec Petr OOB SK Chrast C 52168 80 Kč
LPU8402 Zitka Adam OK Lokomotiva Pardubice C 2075601 80 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 80 Kč
OSN9339 Kamenický Tobiáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9930517 80 Kč
CHT7501 Vítek Pavel OOB SK Chrast C 51999 80 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 981817 80 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 80 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 7207016 80 Kč
CHT7901 Korecký Miroslav OOB SK Chrast C 301360 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 80 Kč
SJI9801 Foltýn Tomáš OK Jihlava B 219260 80 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 2073707 80 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava C 1700080 80 Kč
SJI7313 Prášil Marek OK Jihlava R 500580 80 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 80 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 80 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 80 Kč
BBM Pavelec Jan BETA URSUS Orienteering 7790320 80 Kč
2.00 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7700 Splítek Václav UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 52608 80 Kč
PZR9502 Skryja Ondřej UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232483 80 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 80 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 80 Kč
2.30 km, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7838 Šíma Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8708 80 Kč
PZR7008 Sobotka Petr UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 53709 80 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 52152 80 Kč
BZR8000 Choutka Jaroslav Bratrstvo Ždárských vrchů C 53664 80 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 331394 80 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 336767 80 Kč
TTR7503 Cícha Radek OOB Třebíč C 0002092381 80 Kč
3MC8000 Coufal Petr FBŠ Jihlava 2099510 80 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 80 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 80 Kč
OSN7502 Dvořáček Jiří SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 52250 80 Kč
CHT7102 Šebesta Petr OOB SK Chrast C 232868 80 Kč
SJI7828 Hendrych Martin OK Jihlava C 51775 80 Kč
SJI7613 Izdný Pavel OK Jihlava C 8709 80 Kč
SJI7700 Novotný Jakub OK Jihlava C 2080936 80 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 80 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 80 Kč
CHT7001 Vacek František OOB SK Chrast C 4634 80 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 88644 80 Kč
2.00 km, 13 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN6005 Wurzel Břetislav SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8006005 80 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 80 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 80 Kč
BZR6301 Rajnošek Zdeněk Bratrstvo Ždárských vrchů C 52963 80 Kč
PZR6106 Skryja Bořivoj UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232492 80 Kč
PZR6701 Suk Marek UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 410394 80 Kč
CHT6903 Hülle Jan OOB SK Chrast C 53604 80 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 51140 80 Kč
SJH6902 Dundáček Milan SJH Jindřichův Hradec C 336790 80 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
SJH6601 Trojan Jiří SJH Jindřichův Hradec C 434831 80 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 80 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 0000052235 80 Kč
RUZ7200 Komín Petr TJ Růžená C 2800299 80 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 80 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 80 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 80 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 80 Kč
SJI6901 Vacek Milan OK Jihlava C 219243 80 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 80 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 80 Kč
1.90 km, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 80 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
PZR5309 Novohradský Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232741 80 Kč
CHT4802 Vítek Josef OOB SK Chrast C 51948 80 Kč
CHT5301 Matras Jaroslav OOB SK Chrast C 51953 80 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 80 Kč
SJH6101 Romanovský Alois SJH Jindřichův Hradec C 331118 80 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SJH Jindřichův Hradec C 442873 80 Kč
SJH6201 Havlík Milan SJH Jindřichův Hradec C 231209 80 Kč
OSN6025 Černík Zdeněk SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8620015 80 Kč
SJI6000 Šenkýř Vladimír OK Jihlava C 2044881 80 Kč
SJI5414 Vácha Jiří OK Jihlava C 8627107 80 Kč
1.60 km, 12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRT5100 Blecha Ladislav KOS Třešť C 51989 80 Kč
CHT4801 Starka František OOB SK Chrast C 51949 80 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 80 Kč
SJI4600 Izdný Pavel OK Jihlava C 8712 80 Kč
1.10 km, 7 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 40 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 40 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SJH Jindřichův Hradec C 2079509 40 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 436948 40 Kč
CHT1054 Korecká Eva OOB SK Chrast C 7207853 40 Kč
CHT1401 Korecký Radan OOB SK Chrast C 515504 40 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 40 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 40 Kč
OSN1151 Pilná Anna SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 436927 40 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 40 Kč
CTB1101 Šťastný Antonín SK OB Chotěboř C 51830 40 Kč
CTB1301 Šťastný Vilém SK OB Chotěboř C 2082926 40 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C 40 Kč
CHT0901 Škapa Jan OOB SK Chrast C 40 Kč
CTB1200 Fikar Michal SK OB Chotěboř C 2082924 40 Kč
1.50 km, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR7550 Sobotková Helena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8705 40 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 40 Kč
RUZ7950 Frajová Kamila TJ Růžená C 2092366 40 Kč
SJI6751 Foltýnová Lenka OK Jihlava C 2080979 40 Kč
CHT8003 Škapa Jiří OOB SK Chrast C 40 Kč
NNN9051 Kačírková Tereza Neregistrovaní 2059743 40 Kč
celkem přihlášených: 289, vklad: 18880 Kč