Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
28.05.2017
Místo konání:
Láz u Radomyšle
Pořadatel:
CST - OB Strakonice
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
1.93 km, 25 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0751 Silovská Barbora OB Strakonice 50 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč
2.17 km, 45 m, 10 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 7208086 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice C 416310 50 Kč
2.66 km, 50 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 50 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek C 2064771 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
OPI0351 Simonová Eliška Orientační sporty Písek C 2091527 50 Kč
OPI0451 Fistrová Ludmila Orientační sporty Písek C 50 Kč
VCB0454 Votíková Tereza OB České Budějovice C 426387 50 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 50 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 50 Kč
4.11 km, 75 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport B 682635 50 Kč
VCB0154 Votíková Veronika OB České Budějovice C 426358 50 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 50 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 7208074 50 Kč
6.98 km, 180 m, 14 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA9951 Svobodová Jana SC vebr-sport B 682657 90 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek C 2091528 90 Kč
8.77 km, 200 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
VCB8859 Staňková Tereza OB České Budějovice C 9187 90 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 90 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice B 426398 90 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 90 Kč
VTA8951 Pacovská Romana SC vebr-sport C 7209280 90 Kč
6.98 km, 180 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 90 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 90 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 90 Kč
KTA7151 Svobodová Martina SK Kotnov Tábor C 9101708 90 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 90 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 90 Kč
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 90 Kč
SLP7451 Chumová Jana OOB Slavia Praha C 51354 90 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 53730 90 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 7207776 90 Kč
5.16 km, 135 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 90 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 90 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 90 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 90 Kč
2.62 km, 60 m, 8 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 90 Kč
KTA4351 Hudečková Alena SK Kotnov Tábor C 416338 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč
2.27 km, 25 m, 6 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MIL0750 Marešová Karolína Tesil Milevsko C 682109 50 Kč
SLP0950 Chumová Adéla OOB Slavia Praha C 51287 50 Kč
1.93 km, 25 m, 7 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
VTA0701 Svoboda Jan SC vebr-sport C 7207619 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
2.66 km, 50 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže C 428715 50 Kč
4.11 km, 75 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek C 2801033 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
CST0301 Silovský Vojtěch OB Strakonice 50 Kč
VTA0402 Deim Michal SC vebr-sport C 2025207 50 Kč
KRE0301 Pšenička Kryštof OOB TJ Sokol Křemže B 7207867 50 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 50 Kč
6.98 km, 180 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0103 Neužil Vít Orientační sporty Písek B 2091537 50 Kč
OPI0001 Prokeš Martin Orientační sporty Písek C 50 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 50 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 7207620 50 Kč
10.35 km, 260 m, 23 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 90 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 90 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 90 Kč
6.98 km, 180 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 90 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 90 Kč
8FX8900 Málek Martin TJ Kobylisy 2112747 90 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 90 Kč
8.77 km, 200 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 90 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 90 Kč
OPI7200 Váňa Richard Orientační sporty Písek C 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
VTA7301 Ruda Petr SC vebr-sport C 7208092 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 135 Kč
6.98 km, 180 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 90 Kč
KTA6501 Hudeček Jaroslav SK Kotnov Tábor C 416339 90 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 90 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 2025208 90 Kč
SLP6601 Chum Jaroslav OOB Slavia Praha C 51613 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 90 Kč
5.16 km, 135 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 90 Kč
OPI5500 Blažek Václav Orientační sporty Písek C 2088182 135 Kč
3.09 km, 65 m, 12 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 90 Kč
MIL4601 Ondruška Vladimír Tesil Milevsko C 2801024 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
2.27 km, 25 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
MIL1050 Marešová Tereza Tesil Milevsko C 682697 50 Kč
VCB0908 Hojdar Jan OB České Budějovice C 301111 50 Kč
SLP1250 Chumová Lada OOB Slavia Praha C 301528 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
2.27 km, 25 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0708 Hojdar Jakub OB České Budějovice C 301110 50 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
2.66 km, 50 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7508 Hojdar Ivan OB České Budějovice C 2087641 50 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
8FX8350 Kymlová Šárka TJ Kobylisy 2112761 50 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy zapůjčit 80 Kč
OPI7301 Pazderník Petr Orientační sporty Písek C 2064774 50 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 50 Kč
celkem přihlášených: 117, vklad: 8450 Kč