pro kategorii: D12
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
UOL0650 | Kopecká NelaKopecká Nela | SOB Olomouc | C | 301263 | 50 Kč |
KON0666 | Jílková LenkaJílková Lenka | KOB Konice | B | 2069072 | 50 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | B | 981840 | 50 Kč |
TZL0651 | Kusáková ValentýnaKusáková Valentýna | SKOB Zlín | B | 53896 | 50 Kč |
UOL0651 | Šaňáková MarieŠaňáková Marie | SOB Olomouc | B | 2111803 | 50 Kč |
KRN0757 | Rychlá KarolínaRychlá Karolína | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 1400404 | 50 Kč |
AOP0552 | Cetlová MagdalénaCetlová Magdaléna | Orientační Běh Opava | C | 20911591 | 50 Kč |
JPV0653 | Přikrylová IvanaPřikrylová Ivana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112741 | 50 Kč |
JPV0652 | Přikrylová JanaPřikrylová Jana | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112722 | 50 Kč |
JPV0555 | Plachá AnetaPlachá Aneta | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108881 | 50 Kč |
UOL0652 | Dráčová BarboraDráčová Barbora | SOB Olomouc | C | 2069085 | 50 Kč |
MOV0751 | Štětínská TerezaŠtětínská Tereza | SKOB Ostrava | C | 436421 | 50 Kč |
TRI0551 | Kolarczyková EliškaKolarczyková Eliška | TJ TŽ Třinec | B | 49312 | 50 Kč |
AOP0551 | Pachmannová KatkaPachmannová Katka | Orientační Běh Opava | B | 361953 | 50 Kč |
PLU0577 | Otrubová AnnaOtrubová Anna | TJ SOKOL Plumlov | B | 2019215 | 50 Kč |
STE0653 | Burdová HelenaBurdová Helena | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108904 | 50 Kč |
STE0552 | Mikošková MarieMikošková Marie | SK SKI-OB Šternberk | C | 2108903 | 50 Kč |
STE0550 | Neumannová KristýnaNeumannová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | B | 2035719 | 50 Kč |
SBR0550 | Good EliškaGood Eliška | SKOB Bruntál | 2091593 | 50 Kč | |
LCE0552 | Mališková KristýnaMališková Kristýna | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7207037 | 50 Kč |
LCE0553 | Ochodnická SáraOchodnická Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52703 | 50 Kč |
LCE0551 | Pišová AdélaPišová Adéla | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2049511 | 50 Kč |
BFM0551 | Zahradníková KateřinaZahradníková Kateřina | SKOB Frýdek - Místek | C | 2102874 | 50 Kč |
BFM0652 | Matulová ValérieMatulová Valérie | SKOB Frýdek - Místek | C | 2087691 | 50 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | B | 53811 | 50 Kč |
SSU0650 | Seidenglanzová JohanaSeidenglanzová Johana | SK Severka Šumperk | C | 6710 | 50 Kč |
TZL0550 | Batani ValeriaBatani Valeria | SKOB Zlín | B | 7053853 | 50 Kč |
TZL0551 | Batani ValentinaBatani Valentina | SKOB Zlín | B | 7053354 | 50 Kč |
KRN0351 | OLekšová ViktorieOLekšová Viktorie | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 446443 | 50 Kč |
ASU0599 | Navrátilová MarieNavrátilová Marie | Magnus Orienteering | B | 7206550 | 50 Kč |
ASU0698 | Pazderníková ZdeňkaPazderníková Zdeňka | Magnus Orienteering | B | 0 | 50 Kč |
KSU0660 | Pattermanová MagdalenaPattermanová Magdalena | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2085598 | 50 Kč |
KSU0656 | Stryková KarolínaStryková Karolína | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 53652 | 50 Kč |
KSU0550 | Konečná JulieKonečná Julie | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2053569 | 50 Kč |
VRB0660 | Tomášková EliškaTomášková Eliška | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | C | 2067387 | 50 Kč |
TZL0650 | Rosíková Růžena EliškaRosíková Růžena Eliška | SKOB Zlín | C | 8594 | 50 Kč |