Přihlášky závodu: H.S.H. Vysočina cup

pro kategorii: HDR

Datum:
14.07.2017
Místo konání:
Řásná
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP0701 Cipryán Tobiáš Báječné ženy v orientačním běhu C 2113354 Ano Ano Ano 300 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBP0852 Honsová Johana OOB SK Zbraslav zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava C 52758 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1050 Kurfürstová Marie VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1407430 Ano Ano Ano 300 Kč
FSP1450 Kurfürstová Anna VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C Ano Ano Ano 300 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 Ne Ano Ano 300 Kč
TBM1201 Hájek Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 230663 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0804 Kurfürst Matyáš SKOB Zlín C 53128 Ano Ano Ano 300 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 Ano Ano Ano 300 Kč
OTK0950 Klímová Markéta OOB TJ Jiskra Otrokovice C 330673 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL1301 Beran Matouš SKOB Zlín C Ne Ano Ne 150 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec C 2025364 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SOS Jindřichův Hradec C 301356 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1152 Svitáková Ludmila SOS Jindřichův Hradec C 331439 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 9271 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1152 Valentová Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 426315 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1159 Nekvapilová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2049515 Ano Ne Ne 150 Kč
LPU1356 Kuhnová Šárka OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
9VX1350 Kozlová Eliška Tři Kozlíci 2108883 Ano Ano Ano 300 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 Ano Ano Ano 300 Kč
VLI1200 Matějů Eda Slavia Liberec orienteering C 7981 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 Ano Ano Ano 300 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 Ano Ano Ano 300 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 52776 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1051 Slámová Julie OOB TJ Slovan Luhačovice C 218971 Ano Ano Ano 300 Kč
LCE1112 Macka Sebastián OOB TJ Slovan Luhačovice C 52677 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM13XX Karolína Kabáthová SK Žabovřesky Brno 53172 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB1202 Běloušek Matěj SK OB Chotěboř C Ano Ano Ano 300 Kč
VRL1152 Smith Laura OOS TJ Spartak Vrchlabí C 1396854 Ano Ne Ano 300 Kč
SBK0951 Jágrová Aneta KOB START Blansko 49682 Ano Ano Ano 300 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 Ano Ano Ano 300 Kč
LPU1 Šabatka Filip OK Lokomotiva Pardubice 9323 Ano Ano Ano 300 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 811213 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1003 Kyncl Ondřej SK Žabovřesky Brno C 102 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1017 Aleš Mikuláš SK Žabovřesky Brno C 1414502 Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM1077 Alešová Anna SK Žabovřesky Brno C 2092372 Ano Ano Ano 300 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C Ano Ano Ano 300 Kč
TTR1201 Kříž Jan OOB Třebíč C 0002016320 Ano Ano Ano 300 Kč
TTR0951 Dvořáčková Eliška OOB Třebíč C 0000052247 Ano Ano Ano 300 Kč
KTA1251 Klimenko Nikola SK Kotnov Tábor C 53677 Ano Ano Ano 300 Kč
RUZ0900 Fraj David TJ Růžená C 49887 Ano Ano Ano 300 Kč
RBK8556 Toušová Zuzana SK Radioklub Blansko, z.s. C 49856 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM1150 Krejčiříková Zuzana BETA URSUS Orienteering C 2112737 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM1550 Krejčiříková Kamila BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano 300 Kč
SBK1414 Sluka Matouš KOB START Blansko 49655 Ano Ano Ano 300 Kč
VBM1252 Šedivá Kristýna VSK Mendelu Brno zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
VPM1201 Hasman Jindřich KOS Slavia Plzeň C Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2103754 Ano Ano Ano 300 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 52761 Ano Ano Ano 300 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec C 2096212 Ano Ano Ano 300 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ano Ne Ne 150 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 Ano Ano Ano 300 Kč
LPM1100 Buriánek Michal OK Lokomotiva Plzeň C 2103794 Ano Ano Ano 300 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 53886 Ano Ano Ano 300 Kč
BBM1300 Denemarek Albert BETA URSUS Orienteering 0020‎59743 Ano Ano Ano 300 Kč
NNNN9992 Staňková Barbora Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
NNNN9993 Staňková Valerie Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 450 Kč
NNN9989 Doležalová Jana Neregistrovaní zapůjčit Ne Ano Ne 200 Kč