Přihlášky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Luhačovice - Radostova
Pořadatel:
LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16B     D18B     D20B     D21B     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D70B     H10C     H12C     H14B     H16B     H18B     H20B     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T4     T6    
1.60 km, 75 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 50 Kč
VIC0951 Vlčková Markéta OB Vizovice C 425437 50 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 50 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 50 Kč
TZL0858 Lázničková Alžběta SKOB Zlín C 331753 50 Kč
PLU0851 Štefková Michaela TJ SOKOL Plumlov C 896972 50 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 50 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 2127853 50 Kč
SPE0901 Siposova Hanka (SVK) KOB Sokol Pezinok 2111075 50 Kč
TZL0851 Fišerová Markéta SKOB Zlín C 8940 100 Kč
LCE0951 Mališková Libuše OOB TJ Slovan Luhačovice C 218987 100 Kč
LCE0854 Sedláčková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
LCE0955 Vyoralová Talma OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
LCE1253 Slámová Emílie Inka OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
2.10 km, 100 m, 9 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 50 Kč
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 50 Kč
TBM0655 Ehlová Martina KOS TJ Tesla Brno C 446326 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 50 Kč
38S0650 Gašparíková Janka (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423317 50 Kč
STE0652 Kotrle Sylvia SK SKI-OB Šternberk C 2108917 50 Kč
STE0650 Zatloukalová Julie SK SKI-OB Šternberk B 2108918 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 50 Kč
UOL0651 Šaňáková Marie SOB Olomouc B 2111803 50 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 50 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 50 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 50 Kč
TZL0751 Entová Kateřina SKOB Zlín C 2121124 50 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno B 2067231 50 Kč
TZL0651 Kusáková Valentýna SKOB Zlín B 7211007 50 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov B 8654916 50 Kč
TZL0650 Rosíková Růžena Eliška SKOB Zlín C 2121120 50 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 50 Kč
TZL0756 Lorencová Anna SKOB Zlín C 2121128 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc B 301263 50 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 50 Kč
TBM0758 Dobrovolná Anna KOS TJ Tesla Brno C 2081351 50 Kč
SPE0602 Kurucova Petra (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407845 50 Kč
SPE0604 Dugovicova Bianka (SVK) KOB Sokol Pezinok 219134 50 Kč
SPE0605 Siposova Lucia (SVK) KOB Sokol Pezinok 2111074 50 Kč
LCE0751 Hrbáčková Michaela OOB TJ Slovan Luhačovice C 331031 100 Kč
LCE0651 Jakůbková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 416057 100 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 100 Kč
TBM0756 Kubáňová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 7204478 100 Kč
TBM0780 Vernerová Hana KOS TJ Tesla Brno C 2087664 50 Kč
3.30 km, 140 m, 10 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 100 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 100 Kč
STE0551 Pospíšilová Stella SK SKI-OB Šternberk B 2080829 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7209281 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 100 Kč
TZL0458 Šrámková Aneta SKOB Zlín C 2121123 100 Kč
TZL0454 Dynková Alžběta SKOB Zlín B 53853 100 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 100 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 100 Kč
ZBM0456 Pánková Klára SK Žabovřesky Brno B 2094524 100 Kč
ZBM0457 Chroustová Michaela SK Žabovřesky Brno C 831011 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 100 Kč
PLU0452 Janečková Adéla TJ SOKOL Plumlov C 2087689 100 Kč
27S0006 Herna Rebecca (SVK) Farmaceut Bratislava 2104582 100 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 100 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 100 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 100 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 100 Kč
25S0501 Mihalicova Simona (SVK) KOB ATU Košice 2032148 100 Kč
SPE0402 Fedorova Klara (SVK) KOB Sokol Pezinok 2111071 100 Kč
SPE0501 Jezikova Gabriela (SVK) KOB Sokol Pezinok 8060806 100 Kč
SPE0403 Jezikova Natalia (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407843 100 Kč
43S0301 Rohalova Ivona (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 100 Kč
LCE0555 Helštýnová Nikol OOB TJ Slovan Luhačovice C 52693 200 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 200 Kč
LCE0553 Ochodnická Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 52703 200 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 200 Kč
LCE0554 Špendlíková Monika OOB TJ Slovan Luhačovice C 52687 200 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 100 Kč
3.90 km, 145 m, 10 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 08924 180 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 180 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 180 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 180 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 180 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 180 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 180 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 180 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 180 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 180 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 180 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 180 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 180 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 180 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 180 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 180 Kč
27S0007 Patassiová Michaela (SVK) Farmaceut Bratislava 2104620 180 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 180 Kč
38S0350 Trepacova Gabriela (SVK) Slávia ŽU Žilina 2045213 180 Kč
25S0304 Velgosova Miroslava (SVK) KOB ATU Košice 2051329 180 Kč
SPE0201 Mozolikova Michaela (SVK) KOB Sokol Pezinok 2120017 180 Kč
SPE0301 Ondovcikova Eva (SVK) KOB Sokol Pezinok 2111093 180 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 360 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 360 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 360 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 360 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 180 Kč
5.00 km, 160 m, 12 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 180 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno B 7210403 180 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 180 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 180 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 180 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 180 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 180 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 180 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 180 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 180 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 180 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 180 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 180 Kč
TZL0151 Rosíková Alžběta Marie SKOB Zlín C 8610 180 Kč
UOL0050 Konečná Adéla SOB Olomouc C 2035727 180 Kč
25S0002 Rohacova Viktoria (SVK) KOB ATU Košice 1403139 180 Kč
SPE0001 Ondovcikova Lucia (SVK) KOB Sokol Pezinok 2111094 180 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 360 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 1398988 180 Kč
5.80 km, 210 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 180 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 7207348 180 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 180 Kč
VIC9959 Slovenčíková Eliška OB Vizovice B 2073711 180 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 180 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 1400403 180 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 8435207 180 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 180 Kč
7.80 km, 290 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 200 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 200 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 200 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 200 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 200 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 200 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 200 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 200 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 200 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 200 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 200 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 200 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 200 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 200 Kč
TZL8052 Honnerová Blanka SKOB Zlín C 52217 200 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 200 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 200 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 400 Kč
6.10 km, 175 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR8050 Good Ludmila SKOB Bruntál C 2092369 180 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 180 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 180 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 180 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 180 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 180 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 180 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 180 Kč
AOP8050 Librová Lucie Orientační Běh Opava C 49386 180 Kč
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 180 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 180 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 180 Kč
ZBM7454 Bukovacová Alena SK Žabovřesky Brno C 522004 180 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 180 Kč
SPE7801 Ondovcikova Daniela (SVK) KOB Sokol Pezinok 338220 180 Kč
5.80 km, 170 m, 15 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 180 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 180 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 180 Kč
38S7750 Ďurčová Alena (SVK) Slávia ŽU Žilina 1152125 180 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering C 52690 180 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 180 Kč
STE6851 Górnicka-Antonowicz Anna SK SKI-OB Šternberk C 8240668 180 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 180 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 180 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 180 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 180 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 180 Kč
ZBM7353 Firešová Andrea SK Žabovřesky Brno C 1111097 180 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 180 Kč
ZBM7655 Tachovská Kamila SK Žabovřesky Brno C 2094550 180 Kč
JPV7650 Chmelářová Radka Oddíl OS SK Prostějov C 2085577 180 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 180 Kč
TZL7155 Podmolíková Dagmar SKOB Zlín C 1400448 180 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 180 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 180 Kč
5.00 km, 160 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 180 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 180 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 180 Kč
HLV7060 Sedláčková Jana KČT - OB Holešov C 416084 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 180 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49487 180 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 180 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 180 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 180 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 180 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 180 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 180 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 180 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 180 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 2116450 180 Kč
ZBM6251 Hrušková Lenka SK Žabovřesky Brno C 49398 180 Kč
ABM7052 Odehnalová Kamila KOB ALFA Brno C 332950 180 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 180 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 180 Kč
KVS7360 Pavlicová Anna SKOB Kobra Vsetín 2116450 180 Kč
4.50 km, 140 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 180 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 180 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 180 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 180 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 180 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 180 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 180 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 180 Kč
UOL6653 Šimková Hana SOB Olomouc C 52476 180 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 9200524 180 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 180 Kč
4.20 km, 115 m, 12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 180 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 180 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 180 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 180 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 180 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 180 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 180 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 180 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 360 Kč
3.60 km, 150 m, 13 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. Brněnská C 7209368 130 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 130 Kč
TBM5253 Cigošová Anna KOS TJ Tesla Brno C 410192 260 Kč
2.80 km, 95 m, 11 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 130 Kč
38S4850 Polónyiová Darina (SVK) Slávia ŽU Žilina 416514 130 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 130 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 130 Kč
1.80 km, 85 m, 7 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 8583 50 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
TZL0814 Linhart Adam SKOB Zlín C 331259 50 Kč
TZL0813 Linhart Jakub SKOB Zlín C 52688 50 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 50 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 50 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 50 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 50 Kč
TZL0809 Lebánek Jan Maxmilián SKOB Zlín C 8582 50 Kč
PLU0900 Hřivňák Petr TJ SOKOL Plumlov C 681869 50 Kč
PLU0802 Pustějovský Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 682345 50 Kč
TZL0900 Kusák Alexander SKOB Zlín C 53900 50 Kč
TZL1001 Honner Tomáš SKOB Zlín C 7207358 50 Kč
JPV0900 Chmelář Filip Oddíl OS SK Prostějov C 50 Kč
TZL0807 Přibík Martin SKOB Zlín C 2121130 50 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 50 Kč
LBM0801 Eliášek Patrik TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2112754 50 Kč
SPE0801 Ondovcik Daniel (SVK) KOB Sokol Pezinok 219138 50 Kč
TZL1003 Solař Jan SKOB Zlín C 8586 100 Kč
TZL0801 Solař Adam SKOB Zlín C 8588 100 Kč
LCE1111 Michálek Marián OOB TJ Slovan Luhačovice C 331675 100 Kč
LCE0902 Plášek Lukáš OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
LCE0801 Skovajsa Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 100 Kč
3.00 km, 140 m, 11 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0700 Menzel Antonín SKOB Ostrava C 428276 50 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 50 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 50 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8652 50 Kč
TBM0621 Vedra Tobiáš KOS TJ Tesla Brno C 446444 50 Kč
38S0702 Babík Martin (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423312 50 Kč
VIC0713 Vlček Tomáš OB Vizovice C 2116470 50 Kč
VIC0712 Veselý Štěpán OB Vizovice C 425425 50 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 50 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 50 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 50 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 50 Kč
TZL0708 Petrla Michal SKOB Zlín C 53886 50 Kč
TZL0707 Sikora Jan SKOB Zlín C 49484 50 Kč
LCE0703 Stacke Václav OOB TJ Slovan Luhačovice C 52676 50 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 50 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 50 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín C 2126258 50 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 50 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 50 Kč
TZL0603 Pastuszek Tomáš SKOB Zlín C 53135 50 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 50 Kč
ZBM0609 Petrášek Eduard SK Žabovřesky Brno C 2090873 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 2061789 50 Kč
TZL0605 Márton Lukáš SKOB Zlín C 2121127 50 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 50 Kč
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2108899 50 Kč
SPE0601 Syrovy Tomas (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407857 50 Kč
SPE0701 Valach Eli (SVK) KOB Sokol Pezinok 2111072 50 Kč
SPE0603 Jancik Filip (SVK) KOB Sokol Pezinok 2120014 50 Kč
LCE0702 Hájek Radim OOB TJ Slovan Luhačovice C 253366 100 Kč
LCE0602 Káňa Jindřich OOB TJ Slovan Luhačovice C 416054 100 Kč
LCE0701 Skýba Jakub Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 2075691 100 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 50 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 50 Kč
TZL0705 Truneček Jakub SKOB Zlín C 53367 50 Kč
VIC0606 Hala Jaromír OB Vizovice C 425427 50 Kč
4.30 km, 195 m, 13 kontrol
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 100 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 100 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 100 Kč
38S0500 Pajger Miroslav (SVK) Slávia ŽU Žilina 2092474 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 49319 100 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec B 49396 100 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 100 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 100 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 100 Kč
38S0501 Cvopa Pavol (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423313 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 100 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073730 100 Kč
KSU0505 Kroul Jiří Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53565 100 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
UOL0502 Vodička Igor SOB Olomouc B 7200909 100 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 100 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín C 889320 100 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín B 08595 100 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2061799 100 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 100 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2078496 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 100 Kč
38S0502 Trepac Adam (SVK) Slávia ŽU Žilina 2045214 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 100 Kč
VIC0411 Veselý Jonáš OB Vizovice C 2073737 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 100 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 100 Kč
SPE0401 Miklos Andrej (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407840 100 Kč
SPE0404 Sipos Simon (SVK) KOB Sokol Pezinok 2120012 100 Kč
OOL0501 Petřivalský Arnau SK Haná orienteering C 421860 200 Kč
LCE0501 Hrbáček Filip OOB TJ Slovan Luhačovice C 416072 200 Kč
LCE0402 Humeník David OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080833 200 Kč
LCE0503 Kovařík Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice C 416067 200 Kč
6.20 km, 270 m, 14 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 180 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 180 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 180 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 180 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 180 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 180 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 180 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 7202871 180 Kč
STE0206 Doseděl Štěpán SK SKI-OB Šternberk C 2108907 180 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 180 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 180 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 180 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 180 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 180 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 180 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 180 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 180 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 180 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 180 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 180 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 2042526 180 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 180 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 180 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 180 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 180 Kč
25S0301 Rohac Martin (SVK) KOB ATU Košice 1408128 180 Kč
25S0302 Slama Richard (SVK) KOB ATU Košice 2008508 180 Kč
SPE0202 Havlik Adam (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407834 180 Kč
SPE0302 Fedor Tibor (SVK) KOB Sokol Pezinok 416725 180 Kč
SPE0303 Lucenic Timotej (SVK) KOB Sokol Pezinok 2111073 180 Kč
SPE0304 Sipos Tomas (SVK) KOB Sokol Pezinok 2120011 180 Kč
47S0301 Kubik Maximilian (SVK) TJ Rapid Bratislava 2092468 180 Kč
47S0201 Schenk Michal (SVK) TJ Rapid Bratislava 434810 180 Kč
51S0201 Knor Martin (SVK) KOB Martin 2066091 180 Kč
LCE0306 Hájek Petr OOB TJ Slovan Luhačovice B 416071 360 Kč
LCE0307 Kovařík Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 51301 360 Kč
7.70 km, 290 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 180 Kč
38S0000 Ondrejka Tomáš (SVK) Slávia ŽU Žilina 2025367 180 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 180 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 180 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 180 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 180 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 180 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 180 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 180 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 180 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 2045678 180 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 180 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 180 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 180 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 180 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 180 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 180 Kč
25S0303 Kurak Michal (SVK) KOB ATU Košice 2051399 180 Kč
SPE0002 Simo Matus (SVK) KOB Sokol Pezinok 2088725 180 Kč
SPE0003 Ditri Dominic (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407842 180 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 360 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno C 2008502 180 Kč
39S0001 Adam Jonas (SVK) KOBRA Bratislava 7209670 180 Kč
9.00 km, 415 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 180 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 180 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 253106 180 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 180 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 8655373 180 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 9201065 180 Kč
ZBM9903 Říčný Vojta SK Žabovřesky Brno C 410331 180 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno A 2054641 180 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 180 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 180 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 180 Kč
47S9901 Lovas Dominik (SVK) TJ Rapid Bratislava 2045687 180 Kč
12.60 km, 550 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(65)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 200 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 200 Kč
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 200 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 200 Kč
MOV9602 Montero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 200 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 200 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 200 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 200 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 200 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 200 Kč
TBM7402 Vedra David KOS TJ Tesla Brno C 436405 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín C 515174 200 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 200 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 200 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 200 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 200 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 200 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 200 Kč
SKM8700 Lachendro Jan KOB Směr Kroměříž C 7207146 200 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 200 Kč
ASU8849 Oľhava Richard Magnus Orienteering C 307266 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 200 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 200 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové C 2045215 200 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 200 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 200 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 200 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 200 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 1111187 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 911220 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 888891 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 886812 200 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 7209357 200 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 1591995 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 200 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 200 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 200 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 200 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 200 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 200 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 200 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 200 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 200 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 200 Kč
TZL9003 Kolárik Jan SKOB Zlín C 7209283 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 200 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 400 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 400 Kč
84S8701 Tysz Adam (SVK) Akademik TU Košice 2020702 400 Kč
KRN8600 Žaloudík Jiří KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8630865 200 Kč
NNN8810 Ondrusz Martin Neregistrovaní 53534 200 Kč
NNN9010 Tesař Jan Neregistrovaní 301319 200 Kč
9.10 km, 330 m, 20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 180 Kč
VIC7624 Marek Martin OB Vizovice C 762400 180 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 180 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 180 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 180 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 180 Kč
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 180 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 180 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 180 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 180 Kč
TZL7801 Mašláň Jakub SKOB Zlín C 1400424 180 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 180 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 180 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 180 Kč
8.10 km, 290 m, 16 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 180 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 180 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 180 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 180 Kč
VZA7100 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 180 Kč
SKM7301 Pěček Martin KOB Směr Kroměříž C 253369 180 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 180 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 180 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 180 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 180 Kč
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 180 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 52201 180 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 180 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 180 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 180 Kč
EZL6502 Kusák Ivan PEV Zlín C 53896 180 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 180 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 180 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 180 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 180 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 8008112 180 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 180 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 180 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 180 Kč
7.50 km, 310 m, 18 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 180 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 180 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 180 Kč
OTK6910 Kunz Petr OOB TJ Jiskra Otrokovice C 052344 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 180 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 180 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 180 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 180 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 180 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 180 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 180 Kč
STE6907 Petřivalský Marek SK SKI-OB Šternberk C 1004660 180 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 180 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 180 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 180 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 180 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 180 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 180 Kč
ASU7101 Šneider Miroslav Magnus Orienteering C 51471 180 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 180 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 180 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 180 Kč
25H7100 Tornai Szabolcs (HUN) Tabáni Spartacus 9127807 180 Kč
65X6700 Auermüller Vít Laněk 2088711 180 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 180 Kč
TZL6915 Podmolík Tomáš SKOB Zlín C 1400443 180 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 180 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 180 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 180 Kč
TZL6301 Galík Svatopluk SKOB Zlín C 53369 180 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 180 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 180 Kč
6.70 km, 200 m, 17 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 180 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 180 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 180 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 180 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 180 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 180 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 180 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 180 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 180 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 180 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 180 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 180 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 180 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 180 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 180 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 180 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 180 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 515149 180 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 180 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 180 Kč
25H6700 Koltai Zoltan (HUN) Tabáni Spartacus 362952 180 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 307338 180 Kč
6.00 km, 200 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 180 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336792 180 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 180 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 180 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 180 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 180 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 180 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 180 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 180 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 180 Kč
SBK6201 Peťovský Jan KOB START Blansko C 52076 180 Kč
SBK6301 Buřt Vladimír KOB START Blansko C 2102705 180 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 180 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 180 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 360 Kč
5.40 km, 145 m, 13 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5807 Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno C 410327 130 Kč
38S5500 Polakovič Peter (SVK) Slávia ŽU Žilina 416537 130 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 130 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 130 Kč
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 130 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 130 Kč
TZL5806 Lanc Marian SKOB Zlín C 53897 130 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 130 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 130 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 130 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 130 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 130 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 260 Kč
4.70 km, 145 m, 15 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 130 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 130 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 130 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 130 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 130 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 130 Kč
VBM5329 Hanzl Vlastimil VSK Mendelu Brno C 49558 130 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 130 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 130 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 130 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 130 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 130 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 130 Kč
3.70 km, 135 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 130 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 130 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 130 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 130 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 130 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 130 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 130 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 130 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 2087637 130 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 130 Kč
3.40 km, 95 m, 10 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 130 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 130 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083416 130 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 130 Kč
1.90 km, 70 m, 8 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 130 Kč
1.80 km, 85 m, 8 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
38S0900 Polónyi Samuel (SVK) Slávia ŽU Žilina 2092368 50 Kč
TBM1351 Vedrová Anika KOS TJ Tesla Brno C 2103788 50 Kč
38S0701 Patková Lucia (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423314 50 Kč
38S0750 Káčerová Viktória (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423316 50 Kč
38S0901 Paulus Michal (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423315 50 Kč
38S0800 Babík Tomáš (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423311 50 Kč
38S0751 Gašparíková Beáta (SVK) Slávia ŽU Žilina 1423318 50 Kč
KON1171 Ebnerová Alena KOB Konice C 4634081 50 Kč
KVS1000 Budínský Vojtěch SKOB Kobra Vsetín C 50 Kč
TBM1101 Kozák Vojtěch KOS TJ Tesla Brno C 53103 50 Kč
TBM1352 Kozáková Zuzana KOS TJ Tesla Brno C 9577 50 Kč
LCE5551 Stackeová Anna OOB TJ Slovan Luhačovice C 889300 50 Kč
STE1150 Janků Michala SK SKI-OB Šternberk C 52510 50 Kč
STE1101 Kotrle David SK SKI-OB Šternberk C 2122263 50 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 247250 50 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C 2049585 50 Kč
SKM1100 Pěček Tobiáš KOB Směr Kroměříž C 416083 50 Kč
AOP1000 Liber Václav Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 50 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 50 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 50 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 50 Kč
27S0008 Bukovác Lukáš (SVK) Farmaceut Bratislava 307460 50 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 50 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 50 Kč
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 50 Kč
6RZ1300 Mikšík Oliver O-sport zapůjčit 90 Kč
LOU1050 Kolářová Veronika SK Moravan Louňovice C zapůjčit 90 Kč
LOU1250 Kolářová Zuzana SK Moravan Louňovice C zapůjčit 90 Kč
LOU7700 Kolář David SK Moravan Louňovice C 50 Kč
13C1000 Graubner Mikuláš SKK Tatanka Zlín 2067974 50 Kč
LCE0952 Divilová Regina OOB TJ Slovan Luhačovice C 246840 50 Kč
LCE1053 Velichová Denisa OOB TJ Slovan Luhačovice C 50 Kč
TBM1114 Verner Jan KOS TJ Tesla Brno C 2083371 50 Kč
PLU1000 Slepánek Kryštof TJ SOKOL Plumlov C 2051531 50 Kč
TZL0952 Novosadová Klára SKOB Zlín C 2070833 50 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 50 Kč
2.10 km, 110 m, 9 kontrol
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OTK7151 Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331069 50 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 50 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 50 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 50 Kč
OTK0500 Riessler Štěpán OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426385 50 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 50 Kč
STE7551 Pospíšilová Lucie SK SKI-OB Šternberk C 2102551 50 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 50 Kč
AOP6402 Liber Vlastimil Orientační Běh Opava C 0 50 Kč
KSU7302 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067331 50 Kč
SKM7351 Blank Radka KOB Směr Kroměříž 53809 50 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 50 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 50 Kč
NNN6900 Dorčáková Pavlína Neregistrovaní 53004 50 Kč
NNN0100 Dorčák Jan Neregistrovaní 428205 50 Kč
NNN0800 Dorčák Tomáš Neregistrovaní 428290 50 Kč
NNN0300 Fajkoš Lubomír Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB zapůjčit 90 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB zapůjčit 90 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering C 8133133 50 Kč
7SC0050 Štrosová Jana Neregistrovaní - MOV 2025346 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 50 Kč
NNN3001 Klumpar Filip Neregistrovaní 50 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 50 Kč
TZL0508 Mikšík Michal SKOB Zlín C 8601 50 Kč
13C7650 Graubnerová Martina SKK Tatanka Zlín 2067256 50 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 50 Kč
9BC0001 Pinkrtonová Štěpánka NNN 2060240 50 Kč
TZL07XX Kovalčíková Nela SKOB Zlín 8614 50 Kč
TZL0654 Hořáková Amálie SKOB Zlín C 8593 50 Kč
TZL0653 Florešová Hana SKOB Zlín C 2121122 50 Kč
4.00 km, 145 m, 11 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice R 8635805 50 Kč
LOV8400 Langer Martin lepus.cz C 887937 50 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 50 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 50 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 50 Kč
JZL7200 Kundrata Petr TJ Jižní svahy Zlín C 53353 50 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 50 Kč
STE7900 Novák Jan SK SKI-OB Šternberk C 2102537 50 Kč
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 50 Kč
SKM7350 Pěčková Monika KOB Směr Kroměříž C 2017677 50 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 50 Kč
EZL6205 Otrusina Milan PEV Zlín C 52338 50 Kč
27S0001 Koman Marek (SVK) Farmaceut Bratislava 2124765 50 Kč
27S0002 Komanová Kristína (SVK) Farmaceut Bratislava 2124760 50 Kč
27S0003 Novosad Tibor (SVK) Farmaceut Bratislava 2103265 50 Kč
27S0004 Herna Ida (SVK) Farmaceut Bratislava 2103272 50 Kč
27S0005 Koman Ján (SVK) Farmaceut Bratislava 2124800 50 Kč
UOL6452 Štrajtová Zuzana SOB Olomouc C 52466 50 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 50 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 50 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 50 Kč
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 50 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 50 Kč
VIC7857 Marková Pavla OB Vizovice C 1400414 50 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 50 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 50 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 50 Kč
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní 682616 50 Kč
6RZ6500 Mikšík Pavel O-sport 8065 50 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 50 Kč
OOL0203 Petřivalský Bernat SK Haná orienteering C 421859 50 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 50 Kč
KVS5904 Kaloč Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 2021853 50 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 50 Kč
PTE8485 Zavadilová Simona TJ Sokol Ptení C 8843 50 Kč
KVS9700 Švestka Vít SKOB Kobra Vsetín C 51527 50 Kč
SJC8602 Vágner Vladislav Sportcentrum Jičín C 2083384 50 Kč
SJC8754 Vágnerová Michaela Sportcentrum Jičín C 8653299 50 Kč
6.00 km, 230 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 50 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 50 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 50 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655376 50 Kč
KVS7501 Pavlica Jiří SKOB Kobra Vsetín 2116484 50 Kč
5CZ7300 Novotný Petr Dukla Blansko 2067992 50 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 50 Kč
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 50 Kč
VIC9601 Sadílek Jan OB Vizovice C 53126 50 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2011864 50 Kč
1TS6301 Pompura Ladislav (SVK) Terezka Banska Bystrica 406991 50 Kč
ABM9205 Bouška Tomáš KOB ALFA Brno C 337647 50 Kč
VIC7601 Hala Miroslav OB Vizovice C 50 Kč
celkem přihlášených: 782, vklad: 106400 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.