Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

pro kategorii: D21A

Datum:
05.05.2018
Místo konání:
Hostomice-Lštěň
Pořadatel:
PGP - SK Praga
4.97 km, 125 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(91)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín R 500556 170 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 889669 170 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 170 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 170 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
KAM9152 Procházková Andrea OK Kamenice C 224884 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 170 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 170 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 170 Kč
38P9750 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 170 Kč
82P9500 Mazan Aleksandra (POL) UKS Traper Złocieniec 8650884 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 170 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 170 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 170 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8009755 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 170 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 170 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 170 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 981804 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 170 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň C 8656622 170 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 170 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka C 9944499 170 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 170 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 170 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 9005227 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 170 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 170 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 170 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 9201068 170 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 7200367 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 170 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 170 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 170 Kč
CHA9651 Valešová Martina OK Chrastava C 8194 170 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 170 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 170 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 170 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 170 Kč
BOR9161 Havlová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 170 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 170 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk C 9480 170 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 170 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 170 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2011864 170 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 170 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 170 Kč
12A9650 Gassner Anika (AUT) Naturfreunde Wien 8290996 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 170 Kč
LCE9454 Polishchuk Mariya OOB TJ Slovan Luhačovice C 889179 170 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov C 2020750 170 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 170 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 255 Kč
SNA8255 Hančová Marie TJ START Náchod C 2085610 255 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 255 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 255 Kč
SSU8951 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 7003039 255 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň C 7210310 340 Kč
KSU9394 Vozdová Aneta Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 897363 340 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 340 Kč