Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D10     D12     D14     D16A     D18A     D20A     D21E     D21A     D21C     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16A     H18A     H20A     H21E     H21A     H21C     H35     H45     H55     H65     Open    
1.61 km, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0851 Sobotová Kateřina KOS Slavia Plzeň C 434815 80 Kč
LPM0951 Stehlíková Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 2103247 80 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 80 Kč
JEO0850 Nožičková Eva Ještědská oblast C 2078479 80 Kč
JEO0950 Míková Sofie Ještědská oblast C 2069077 80 Kč
JEO0951 Tomášková Matilda Ještědská oblast C 2120062 80 Kč
SJC0950 Havrdová Selina Sportcentrum Jičín C 8071009 80 Kč
LPM0850 Šitrová Štěpánka OK Lokomotiva Plzeň C 2088717 80 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 80 Kč
KRL0951 Hanáková Aneta Kometa Kralovice C 9091907 80 Kč
KRL0954 Čadková Michaela Kometa Kralovice C 416186 80 Kč
KRL1055 Blechová Adéla Kometa Kralovice C 2126294 80 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 80 Kč
JEO0952 Zabořilová Anna Ještědská oblast C 2060292 80 Kč
JEO0851 Koudelková Katrin Ještědská oblast C 4441 80 Kč
JEO0953 Lošťáková Ela Ještědská oblast C 682083 80 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 80 Kč
TAP0854 Levrincová Klára KOB Tretra Praha C 2125374 100 Kč
VPM0850 Beránková Hedvika KOS Slavia Plzeň C 2127544 100 Kč
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 100 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 100 Kč
1.77 km, 13 kontrol
(93)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0751 Bauerová Aneta Západočeská oblast C 2059774 80 Kč
ZCO0654 Holíková Petra Západočeská oblast C 2087719 80 Kč
ZCO0651 Kožíšková Kateřina Západočeská oblast B 2082947 80 Kč
ZCO0650 Urbánková Eva Západočeská oblast C 9200732 80 Kč
POB0950 Mullis Carolina Pražská oblast C 2075694 80 Kč
POB0654 Měšťanová Tereza Pražská oblast B 80 Kč
POB0750 Baldrianová Eva Pražská oblast B 888639 80 Kč
POB0850 Bulířová Žofie Pražská oblast C 2113070 80 Kč
POB0655 Škáchová Viktorie Pražská oblast B 434803 80 Kč
POB0656 Škáchová Zuzana Pražská oblast C 1413720 80 Kč
POB0852 Bartalošová Anežka Pražská oblast C 2084992 80 Kč
POB0851 Hladíková Julie Pražská oblast C 2092422 80 Kč
POB0652 Rážová Dorota Pražská oblast C 9102086 80 Kč
POB0651 Priehodová Nela Pražská oblast B 2096266 80 Kč
JEO0750 Lamačová Barbora Ještědská oblast B 7111317 80 Kč
JEO0653 Skalová Jolana Ještědská oblast C 2070854 80 Kč
JEO0753 Lipenská Barbora Ještědská oblast C 2095948 80 Kč
POB0853 Malečková Pavlína Pražská oblast C 2067959 80 Kč
POB0653 Štěpová Kateřina Pražská oblast B 2099524 80 Kč
ZCO0653 Kohoutková Klára Západočeská oblast B 7204986 80 Kč
ZCO0850 Mayerová Daniela Západočeská oblast B 2116448 80 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 80 Kč
MSK0650 Pavlová Eliška Moravskoslezský kraj B 436420 80 Kč
MSK0751 Štětínská Tereza Moravskoslezský kraj B 436421 80 Kč
MSK0757 Rychlá Karolína Moravskoslezský kraj B 1400404 80 Kč
MSK0654 Čudková Kristýna Moravskoslezský kraj B 428235 80 Kč
JCO0851 Svobodová Beáta Jihočeská oblast C 2025211 80 Kč
JEO0655 Štemberová Bára Ještědská oblast B 682375 80 Kč
JEO0654 Savruková Adéla Ještědská oblast C 2111795 80 Kč
JEO0651 Háková Eliška Ještědská oblast B 2085580 80 Kč
JEO0754 Vokušová Veronika Ještědská oblast C 2104600 80 Kč
JEO0656 Dušková Viktorie Ještědská oblast C 2102568 80 Kč
ZCO0655 Gelnerová Anna Západočeská oblast B 9102084 80 Kč
ZCO0656 Fišarová Adéla Západočeská oblast C 416314 80 Kč
ZCO0657 Čadková Marcela Západočeská oblast C 416318 80 Kč
ZCO0752 Bodurková Denisa Západočeská oblast C 2127645 80 Kč
JCO0752 Janošíková Marie Jihočeská oblast B 416309 80 Kč
JCO0654 Pazderníková Petra Jihočeská oblast C 2064773 80 Kč
VCO0751 Neumannová Alžběta Východočeská oblast 2056296 80 Kč
VCO0752 Haasová Klára Východočeská oblast 2070811 80 Kč
VCO0753 Pipková Karolína Východočeská oblast 7200907 80 Kč
VCO0754 Havrdová Sheila Východočeská oblast 80 Kč
VCO0755 Novotná Vendula Východočeská oblast 405952 80 Kč
VCO0756 Košková Martina Východočeská oblast 2091529 80 Kč
VCO0757 Vošahlíková Ema Východočeská oblast 2102545 80 Kč
VCO0758 Malá Anežka Východočeská oblast 9099 80 Kč
VCO0759 Podlešáková Monika Východočeská oblast 2085583 80 Kč
VCO0760 Hammová Linda Východočeská oblast 7207778 80 Kč
JCO0852 Maršíková Lucie Jihočeská oblast C 428715 80 Kč
JCO0655 Hendrychová Veronika Jihočeská oblast C 2126293 80 Kč
JCO0751 Čerklová Eva Jihočeská oblast 7207867 80 Kč
JCO0753 Zemanová Barbora Jihočeská oblast C 2126283 80 Kč
ZCO0750 Nejedlá Barbora Západočeská oblast C 301498 80 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 80 Kč
DKL0750 Pilátová Rozálie KOB Kladno C 2103252 80 Kč
VCO0761 Netuková Anežka Východočeská oblast 1396847 80 Kč
STC0650 Bambousková Julie Středočeská oblast B 2044895 80 Kč
STC0651 Housková Barbora Středočeská oblast B 2080957 80 Kč
STC0652 Kohoutová Zdeňka Středočeská oblast B 2080902 80 Kč
STC0653 Kotková Adéla Středočeská oblast B 2049632 80 Kč
STC0654 Kotenová Markéta Středočeská oblast B 2069057 80 Kč
STC0656 Redlová Barbora Středočeská oblast B 2085659 80 Kč
STC0750 Kudrnáčová Marta Středočeská oblast C 2084937 80 Kč
STC0751 Mišeková Kateřina Středočeská oblast C 682675 80 Kč
STC0752 Vejražková Anna Středočeská oblast C 2801009 80 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 80 Kč
VYS0651 Doleželová Anna Oblast Vysočina 220400 80 Kč
VYS0652 Benešová Michaela Oblast Vysočina 553451 80 Kč
VYS0653 Pejchalová Veronika Oblast Vysočina 2126392 80 Kč
VYS0751 Vítková Hana Oblast Vysočina 336770 80 Kč
JEO0657 Koudelková Eliška Ještědská oblast B 2067681 80 Kč
JEO0650 Lošťáková Sára Ještědská oblast B 7202578 80 Kč
JMO0650 Doušková Hana Jihomoravská oblast B 2083392 80 Kč
JMO0655 Doušková Kateřina Jihomoravská oblast B 2067211 80 Kč
JMO0651 Procházková Doubravka Jihomoravská oblast B 981840 80 Kč
JMO0657 Kurečková Klára Jihomoravská oblast B 337648 80 Kč
JMO0653 Hlaváčová Lucie Jihomoravská oblast B 232732 80 Kč
JMO0656 Fuchsová Ema Jihomoravská oblast B 2067204 80 Kč
JMO0751 Dobrovolná Anna Jihomoravská oblast C 2081351 80 Kč
JMO0753 Kubáňová Tereza Jihomoravská oblast C 7204478 80 Kč
JMO0654 Ehlová Martina Jihomoravská oblast C 446326 80 Kč
LPM0750 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Plzeň C 2088719 80 Kč
ZCO0652 Řeháková Mirka Západočeská oblast C 7202879 80 Kč
HAN0651 Burdová Helena Hanácká oblast B 2108904 100 Kč
HAN0652 Gallo Natálie Hanácká oblast B 7003005 100 Kč
HAN0653 Jílková Lenka Hanácká oblast B 2069072 100 Kč
HAN0654 Pazderníková Zdeňka Hanácká oblast B 9132 100 Kč
HAN0655 Zatloukalová Julie Hanácká oblast B 2108918 100 Kč
HAN0656 Šaňáková Marie Hanácká oblast B 2111803 100 Kč
HAN0750 Jílková Pavla Hanácká oblast C 2069073 100 Kč
HAN0751 Kovalčíková Alena Hanácká oblast C 49438 100 Kč
HAN0752 Paulíčková Tereza Hanácká oblast C 2069082 100 Kč
HCE0650 Müllerová Hana TJ Hostivice C 7208098 100 Kč
1.72 km, 11 kontrol
(101)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0451 Richtrová Kamila Západočeská oblast A 2111733 80 Kč
ZCO0457 Nejedlá Klára Západočeská oblast C 301730 80 Kč
ZCO0556 Ševčíková Anežka Západočeská oblast C 2103709 80 Kč
ZCO0552 Kulová Laura Západočeská oblast B 9201325 80 Kč
ZCO0551 Holíková Simona Západočeská oblast B 7202883 80 Kč
ZCO0458 Pecko Sára Západočeská oblast C 7209780 80 Kč
ZCO0453 Ziebová Veronika Západočeská oblast B 2056284 80 Kč
POB0550 Šimšová Pavla Pražská oblast B 428269 80 Kč
POB0450 Bulířová Ema Pražská oblast A 2088202 80 Kč
POB0458 Nekvasilová Tereza Pražská oblast B 04641 80 Kč
POB0553 Floriánková Františka Pražská oblast C 2021839 80 Kč
POB0452 Beranová Hana Pražská oblast C 2021831 80 Kč
JEO0551 Martanová Lea Ještědská oblast A 2043610 80 Kč
JEO0552 Novotná Michaela Ještědská oblast B 2095942 80 Kč
JEO0553 Novotná Barbora Ještědská oblast B 2095950 80 Kč
JEO0555 Matyášová Kristýna Ještědská oblast B 2049590 80 Kč
JEO0556 Hájková Tereza Ještědská oblast B 888626 80 Kč
JEO0559 Pecková Tereza Ještědská oblast B 51600 80 Kč
JEO0459 Nagyová Kateřina Ještědská oblast B 2088165 80 Kč
JEO0452 Podrábská Alžběta Ještědská oblast A 2078460 80 Kč
POB0551 Malečková Hana Pražská oblast B 2067999 80 Kč
POB0459 Kodejšová Markéta Pražská oblast C 2021828 80 Kč
POB0454 Štraitová Jolana Pražská oblast A 2021830 80 Kč
POB0455 Aschermannová Klára Pražská oblast C 2020713 80 Kč
ZCO0454 Bartošová Marie Západočeská oblast B 2073704 80 Kč
ZCO0450 Staňková Radka Západočeská oblast C 2035169 80 Kč
ZCO0452 Šauli Kateřina Západočeská oblast B 2060388 80 Kč
MSK0453 Bruková Petra Moravskoslezský kraj B 7207881 80 Kč
MSK0455 Procnerová Veronika Moravskoslezský kraj B 2087705 80 Kč
MSK0550 Kolarczyková Eliška Moravskoslezský kraj B 428249 80 Kč
MSK0551 Zahradníková Kateřina Moravskoslezský kraj B 2102874 80 Kč
MSK0454 Rybková Vendula Moravskoslezský kraj B 7200589 80 Kč
JCO0551 Kosobudová Anna Jihočeská oblast B 7208086 80 Kč
JCO0552 Pekařová Nela Jihočeská oblast C 7207889 80 Kč
JEO0454 Pesničáková Soňa Ještědská oblast B 2085567 80 Kč
JEO0550 Kubecová Magdalena Ještědská oblast B 2019212 80 Kč
ZCO0553 Zmarzláková Olga Západočeská oblast B 232613 80 Kč
ZCO0557 Vlachová Adéla Západočeská oblast C 2126299 80 Kč
JCO0453 Pazderníková Jana Jihočeská oblast B 2064771 80 Kč
JCO0455 Počtová Klára Jihočeská oblast C 2064772 80 Kč
JCO0553 Janošíková Eva Jihočeská oblast B 416310 80 Kč
JCO0451 Teringlová Vendula Jihočeská oblast B 232975 80 Kč
VCO0551 Matěásková Šárka Východočeská oblast 2116463 80 Kč
VCO0552 Randáková Adéla Východočeská oblast 7207062 80 Kč
VCO0553 Štefanová Markéta Východočeská oblast 7204983 80 Kč
VCO0554 Čapková Anna Východočeská oblast 53164 80 Kč
VCO0555 Gottsteinová Ema Východočeská oblast 2078459 80 Kč
VCO0556 Morávková Zuzana Východočeská oblast 425542 80 Kč
VCO0557 Hanušová Kateřina Východočeská oblast 2078482 80 Kč
VCO0558 Knobová Agáta Východočeská oblast 2053583 80 Kč
VCO0559 Chvátilová Johana Východočeská oblast 2035744 80 Kč
VCO0561 Metelková Michaela Východočeská oblast 2056274 80 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 301516 80 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering B 406938 80 Kč
ZCO0555 Beránková Šárka Západočeská oblast C 9101182 80 Kč
JEO0457 Skácelová Adéla Ještědská oblast B 2102587 80 Kč
JEO0558 Skácelová Kateřina Ještědská oblast B 2080848 80 Kč
JEO0461 Andrlová Lea Ještědská oblast B 2113493 80 Kč
JEO0451 Šestáková Marie Ještědská oblast B 2080991 80 Kč
DKL0450 Pilátová Amálie KOB Kladno C 2113496 80 Kč
STC0450 Arnoštová Veronika Středočeská oblast B 434596 80 Kč
STC0451 Čapková Lucie Středočeská oblast B 2103294 80 Kč
STC0452 Černá Ema Středočeská oblast A 2080901 80 Kč
STC0453 De Heij Laura Středočeská oblast B 443070 80 Kč
STC0454 Jedličková Kristýna Středočeská oblast B 2075621 80 Kč
STC0455 Krejčová Lucie Středočeská oblast B 2127886 80 Kč
STC0456 Pračková Ema Středočeská oblast B 7209445 80 Kč
STC0457 Víšková Veronika Středočeská oblast B 2088701 80 Kč
STC0550 Balejová Julie Středočeská oblast B 2061855 80 Kč
STC0551 Linhartová Klára Středočeská oblast B 2079497 80 Kč
STC0552 Nováková Nina Středočeská oblast B 2113491 80 Kč
STC0553 Pelantová Martina Středočeská oblast B 2051504 80 Kč
STC0554 Švecová Karolína Středočeská oblast B 2079493 80 Kč
POB0453 Kopecká Valentýna Pražská oblast C 2021847 80 Kč
VYS0451 Stoklasová Zuzana Oblast Vysočina 2080908 80 Kč
VYS0453 Novotná Jitka Oblast Vysočina 2079504 80 Kč
VYS0551 Blažková Veronika Oblast Vysočina 7210128 80 Kč
VYS0552 Srbová Michaela Oblast Vysočina 2059732 80 Kč
JEO0554 Mellanová Judita Ještědská oblast B 1418087 80 Kč
JMO0553 Ondrová Anna Jihomoravská oblast B 2051474 80 Kč
JMO0554 Dušková Tereza Jihomoravská oblast B 232389 80 Kč
ROZ0552 Šantorová Eliška OK Roztoky C 2103292 80 Kč
ROZ0550 Chobotová Klára OK Roztoky C 2103263 80 Kč
JMO0550 Ježková Ivana Jihomoravská oblast B 2115673 80 Kč
JMO0455 Rotková Markéta Jihomoravská oblast A 2103673 80 Kč
JMO0460 Miková Lenka Jihomoravská oblast B 410323 80 Kč
JMO0552 Finstrlová Julie Jihomoravská oblast B 2051495 80 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 80 Kč
HAN0450 Binarová Adéla Hanácká oblast B 1398997 100 Kč
HAN0452 Smékalová Karolína Hanácká oblast A 2020729 100 Kč
HAN0453 Smékalová Viktorie Hanácká oblast B 2020728 100 Kč
HAN0454 Kovalčíková Anna Hanácká oblast B 8796 100 Kč
HAN0550 Navrátilová Marie Hanácká oblast B 7206550 100 Kč
HAN0552 Otrubová Anna Hanácká oblast B 2019215 100 Kč
HAN0553 Cetlová Magdaléna Hanácká oblast B 2091591 100 Kč
HAN0554 Pachmannová Katka Hanácká oblast B 361953 100 Kč
HAN0458 Klechová Karolína Hanácká oblast B 436929 100 Kč
HAN0459 Lubrichová Veronika Hanácká oblast B 2102549 100 Kč
JEO0458 Hudská Štěpánka Ještědská oblast B 1403054 100 Kč
OPI0451 Fistrová Ludmila Orientační sporty Písek C 7877 100 Kč
VPM0455 Mikešová Julie KOS Slavia Plzeň C 434836 160 Kč
1.76 km, 13 kontrol
(77)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 150 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 150 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 150 Kč
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 150 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 150 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 150 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 150 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 150 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 150 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 8080815 150 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 8655447 150 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 150 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 150 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 150 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 150 Kč
TAP0252 Popová Jana KOB Tretra Praha B 1418759 150 Kč
TAP0253 Popová Veronika KOB Tretra Praha B 1418760 150 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 150 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 8659392 150 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 150 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 150 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 150 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 150 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 150 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 150 Kč
OSN0250 Slámová Taťána SK Orientační sporty Nové Město na Moravě B 7207775 150 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering B 7203336 150 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 8080813 150 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 150 Kč
PGP0255 Tomaidesová Adéla Anna SK Praga B 1418751 150 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 150 Kč
JIL0353 Kuříková Zuzana OK Jilemnice C 2078457 150 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 150 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 150 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 150 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 150 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 150 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 150 Kč
VCB0362 Procházková Dana OB České Budějovice C 52113 150 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga C 2125333 150 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 150 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 150 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 150 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 150 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 8655463 150 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 150 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 2067328 150 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 150 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 150 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 150 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 150 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 150 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 150 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 150 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 150 Kč
PZR0351 Sobotková Klára UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8655485 150 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 150 Kč
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc C 2124801 150 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8655429 150 Kč
ZVO0352 Švecová Anežka OB SK Zvole B 2079492 150 Kč
CHC0251 Lipińska Julia K.O.B. Choceň C 8650390 150 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 150 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 150 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 150 Kč
PHK0353 Horáková Veronika OK 99 Hradec Králové B 2087682 150 Kč
RUZ0251 Jelínková Adéla TJ Růžená C 232331 150 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 150 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 150 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha A 2020712 150 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 150 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 150 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 150 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 150 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 336788 200 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 200 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové C 7210923 200 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 200 Kč
1.78 km, 10 kontrol
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 150 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 150 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 150 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 8659381 150 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 150 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8659389 150 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 150 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 8655462 150 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 150 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 150 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 150 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 150 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 8655740 150 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 8656721 150 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 150 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 150 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 8030301 150 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 150 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 150 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 8659391 150 Kč
61H0000 Hajnal Dorottya (HUN) SPA 9900330 150 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 150 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 150 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 150 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 150 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 150 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 150 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 150 Kč
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 150 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 150 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 150 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 8659387 150 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 150 Kč
LPU0151 Držková Berenika OK Lokomotiva Pardubice B 7200905 150 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 150 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín B 8191119 150 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 8660507 150 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže C 8660908 150 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice B 7150100 150 Kč
KRL0152 Šlechtová Tereza Kometa Kralovice A 7090701 150 Kč
OPI0158 Kahudová Dominika Orientační sporty Písek C 2116200 150 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 150 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 150 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 150 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 150 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 150 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 150 Kč
PZR0152 Polanská Nelly UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 8656630 150 Kč
NPA0151 Nováková Světlana SK LOB Nová Paka B 2122276 150 Kč
CHC0154 Mazurek Agnieszka K.O.B. Choceň C 8645192 150 Kč
CHC0155 Ciura Aleksandra K.O.B. Choceň C 8650388 150 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 150 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 150 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering B 2045171 150 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 150 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 150 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 150 Kč
1.78 km, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 8656523 150 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 150 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 8655422 150 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 150 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 8660903 150 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 150 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 150 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 150 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 150 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 150 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 150 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 150 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 150 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 150 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 150 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 150 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 8655412 150 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 150 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 150 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 150 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 150 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660446 150 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 150 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 150 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 150 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 200 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice B 2126308 200 Kč
1.97 km, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(46)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 150 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080834 150 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 8310220 150 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 150 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 150 Kč
PGP9656 28206 Lavičková Michaela SK Praga C 8660505 150 Kč
TAP9755 32901 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8009755 150 Kč
DKP7753 3911 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 150 Kč
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 150 Kč
CTB9452 25996 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 150 Kč
18A6800 23613 Ecke-Wihan Sonja (AUT) WAT 8631099 150 Kč
SSU8951 3194 Kuncová Eliška SK Severka Šumperk C 8656622 150 Kč
TUR9358 19947 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 150 Kč
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 8660906 150 Kč
DKP8756 1205 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 8080816 150 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 150 Kč
TZL9453 33112 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 8660514 150 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 150 Kč
PGP7355 2507 Janovská Petra SK Praga C 8654900 150 Kč
LPU9659 21146 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 150 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 150 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2124771 150 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 150 Kč
ASU9797 20966 Horvátová Hana Magnus Orienteering C 980354 150 Kč
ASU8964 6295 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 150 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 8660431 150 Kč
ZBM8989 2221 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 150 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 150 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 150 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 9201068 150 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 150 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 150 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 150 Kč
61H9750 31940 Mantuano Eszter (HUN) SPA 2082338 150 Kč
CHC9051 6443 Wiśniewska Hanna K.O.B. Choceň R 8640913 150 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 150 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 150 Kč
SHK8152 2169 Hepnerová Martina OK Slavia Hradec Králové C 1398689 150 Kč
PGP9650 24589 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 150 Kč
61H9850 18880 Sárközy Zsófia (HUN) SPA 7990513 150 Kč
TUR9758 Müller Dorothea OOB TJ Turnov C 1621997 150 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 150 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 150 Kč
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 150 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 200 Kč
11J5001 Yy Tt (JPN) Yy Tt 300 Kč
1.86 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 150 Kč
TUR8951 Holasová Lucie OOB TJ Turnov C 1416368 150 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 150 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov C 1403414 150 Kč
PHK8951 Štěrbová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 150 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 150 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 150 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov C 231920 150 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 150 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 150 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 150 Kč
TAP8153 Znamenáčková Helena KOB Tretra Praha C 2092438 150 Kč
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 150 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 150 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 150 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 150 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 150 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 150 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 150 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 150 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 150 Kč
ONO9250 Urbánková Kateřina SKOB Ostrov C 8631582 150 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno C 8008870 150 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 150 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 150 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 150 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 150 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 150 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 150 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 150 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 150 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 150 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 150 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 150 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 150 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 150 Kč
VLI8456 Kopcová Michaela Slavia Liberec orienteering C 52533 150 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 150 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 150 Kč
TAP9053 Zajícová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 150 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 150 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 150 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 150 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 150 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 150 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 150 Kč
SHK9150 Mervartová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 897388 150 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice C 428250 150 Kč
DOB8971 Hošková Tereza KOB Dobruška C 9998971 150 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 150 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 150 Kč
BOR8752 Kábrtová Oldřiška OK Jiskra Nový Bor C 7209434 200 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 200 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team C 8629752 200 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 300 Kč
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 150 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 150 Kč
SHK9650 Myslivcová Markéta OK Slavia Hradec Králové C 9472 150 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 150 Kč
LCE9361 Kavánková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 7204981 150 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 200 Kč
1.72 km, 10 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 120 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 120 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 120 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 120 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 120 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 120 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 120 Kč
ONO7450 Ševčíková Petra SKOB Ostrov C 49607 120 Kč
SKV7752 Dítkova Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 120 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 120 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 120 Kč
MLA8050 Pivcová Žaneta MLOK Mariánské Lázně C 1421925 120 Kč
MLA8150 Prinzová Nikola MLOK Mariánské Lázně C 120 Kč
BOR7650 Tučková Monika OK Jiskra Nový Bor C 7913579 120 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 120 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 120 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8656659 120 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 120 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 410784 120 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655465 120 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 8113000 120 Kč
MAS7850 Halíková Renata KČT Aš C 301512 120 Kč
JEO7451 Podrábská Marie Ještědská oblast C 1400433 120 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C 2115739 120 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 120 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 120 Kč
MLA8250 Placková Veronika MLOK Mariánské Lázně C 515060 120 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 120 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 120 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 120 Kč
RIC7575 Rožková Petra OB Říčany C 428270 120 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 120 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 150 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 150 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 150 Kč
BSO7250 Hejduková Jana KOB Baník Sokolov C 7873 150 Kč
SKV7551 Vlašímská Tereza TJ Slovan Karlovy Vary C 7204502 150 Kč
1.75 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 120 Kč
11T7150 SARP CIMEN (TUR) BALIKESIR OSK 9200560 120 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 120 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 120 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 120 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 120 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 120 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 120 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 120 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 120 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 120 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 120 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 120 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 120 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 120 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 120 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 120 Kč
MAS7350 Milionová Hedvika KČT Aš 2087633 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 120 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 120 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 120 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 120 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 120 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 120 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 120 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 120 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 120 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 150 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 240 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 120 Kč
1.42 km, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 120 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 120 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 120 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
SHK6351 Mádlová Iva OK Slavia Hradec Králové C 9121 120 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 150 Kč
1.42 km, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 120 Kč
1.61 km, 12 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 80 Kč
MLA0901 Prinz Mikuláš MLOK Mariánské Lázně C 1421915 80 Kč
JEO0801 Nožička Jan Ještědská oblast C 2088176 80 Kč
JEO0802 Štembera Vítek Ještědská oblast C 682376 80 Kč
JEO0900 Skácel Jan Ještědská oblast C 2073665 80 Kč
JEO0803 Lesák Marek Ještědská oblast C 2104590 80 Kč
MAS0800 Mála Matyáš KČT Aš C 2026162 80 Kč
MAS0801 Křížek Ivo KČT Aš C 301728 80 Kč
MAS0802 Pjenčák Adam KČT Aš C 2087659 80 Kč
KRL1003 Bejvančický Jan Kometa Kralovice C 2017667 80 Kč
KRL0803 Blecha Adam Kometa Kralovice C 2127636 80 Kč
DKL0900 Pilát Jaromír KOB Kladno C 2124767 80 Kč
DLP0803 Dostál Jorik OOB TJ Dukla Praha C 2111743 80 Kč
DLP0902 Kantůrek Tomáš OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C 2111739 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
MLA0902 Placek Tomas MLOK Mariánské Lázně C 888609 80 Kč
DLP0901 Novák Adam OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
MFP0801 Král Samuel Matfyz Praha C 7205563 80 Kč
KAM0900 Kříž Matěj OK Kamenice C 2090857 80 Kč
HCE1000 Müller Karel TJ Hostivice C 232490 100 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 100 Kč
LPM1000 Parula Egon OK Lokomotiva Plzeň C 2113095 100 Kč
VPM0802 Vodrážka Štěpán KOS Slavia Plzeň C 2031365 100 Kč
VPM0901 Anděl Robin KOS Slavia Plzeň C 08531 100 Kč
VPM0808 Mikeš Šimon KOS Slavia Plzeň C 160 Kč
VPM0801 Krs Jakub KOS Slavia Plzeň C 52381 160 Kč
1.74 km, 13 kontrol
(98)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZCO0702 Donda Jakub Západočeská oblast B 9200731 80 Kč
ZCO0701 Stehlík Jakub Západočeská oblast B 2103269 80 Kč
ZCO0703 Pávek Štěpán Západočeská oblast C 2096262 80 Kč
ZCO0601 Ječmen Matyáš Západočeská oblast C 7201205 80 Kč
ZCO0600 Svoboda Antonín Západočeská oblast B 7207338 80 Kč
POB0800 Šubrt Jáchym Pražská oblast C 2103736 80 Kč
POB0602 Bulíř Jáchym Pražská oblast B 2103723 80 Kč
POB0801 Brandejs Štěpán Pražská oblast C 2088156 80 Kč
POB0802 Víteček Šimon Pražská oblast C 446360 80 Kč
JEO0601 Míka Albert Ještědská oblast B 2067319 80 Kč
JEO0700 Podrábský Ctibor Ještědská oblast C 2078463 80 Kč
POB0604 Elleder David Pražská oblast C 80 Kč
POB0605 Machar Matěj Pražská oblast B 51793 80 Kč
POB0803 Machar Eda Pražská oblast C 2102794 80 Kč
POB0700 Štrait Vilém Pražská oblast B 2021829 80 Kč
ZCO0700 Janoch Mikuláš Západočeská oblast C 2085576 80 Kč
ZCO0704 Petruš Ondřej Západočeská oblast C 232235 80 Kč
MSK0600 Vojvodík Eduard Moravskoslezský kraj B 2125380 80 Kč
MSK0700 Menzel Antonín Moravskoslezský kraj B 428276 80 Kč
MSK0604 Ryška Matěj Moravskoslezský kraj C 2027246 80 Kč
MSK0701 Tuharský Tobiáš Moravskoslezský kraj C 232399 80 Kč
MSK0702 Krupa Jan Moravskoslezský kraj C 515149 80 Kč
POB0601 Skripnik Nikola Pražská oblast B 80 Kč
POB0804 Skripnik Matouš Pražská oblast C 80 Kč
JCO0702 Svoboda Jan Jihočeská oblast C 7207619 80 Kč
JCO0602 Novák Vítek Jihočeská oblast B 2127615 80 Kč
JEO0602 Mairich Filip Ještědská oblast B 2067316 80 Kč
JEO0800 Mairich Martin Ještědská oblast C 2096129 80 Kč
JEO0701 Riby Philip Ještědská oblast C 7208204 80 Kč
JEO0607 Zurynek Jan Ještědská oblast C 2102701 80 Kč
ZCO0705 Biersak Petr Západočeská oblast C 232960 80 Kč
ZCO0706 Škrle Michael Západočeská oblast C 207825 80 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný B 2067945 80 Kč
JCO0601 Pelc Tadeáš Jihočeská oblast B 51330 80 Kč
JCO0603 Hrdlička Šimon Jihočeská oblast C 2064776 80 Kč
JCO0701 Teringl Vojtěch Jihočeská oblast B 232980 80 Kč
VCO0701 Hanuš Filip Východočeská oblast 2078481 80 Kč
VCO0702 Čihák Jan Východočeská oblast 2104603 80 Kč
VCO0703 Metelka Tomáš Východočeská oblast 331689 80 Kč
VCO0704 Třešňák Matěj Východočeská oblast 2096128 80 Kč
VCO0705 Hanák Matěj Východočeská oblast 2103287 80 Kč
VCO0706 Hájek Dominik Východočeská oblast 2060236 80 Kč
VCO0708 Kopecký Matyáš Východočeská oblast 80 Kč
VCO0709 Vaníček Jan Východočeská oblast 80 Kč
SLA0601 Václavík Martin SKOB Slaný C 2099522 80 Kč
SLA0700 Beran František SKOB Slaný C 2129245 80 Kč
MAS0700 Halík Libor KČT Aš C 237548 80 Kč
MAS0701 Brabec Matěj KČT Aš C 2026161 80 Kč
VCO0710 Jiroušek Dominik Východočeská oblast 2091551 80 Kč
VCO0707 Ticháček Jakub Východočeská oblast 80 Kč
JCO0703 Homolka Adam Jihočeská oblast C 2127618 80 Kč
JCO0801 Vačkář Štěpán Jihočeská oblast C 428714 80 Kč
JCO0704 Padrta Ondřej Jihočeská oblast C 2127621 80 Kč
JCO0705 Stráský Přemysl Jihočeská oblast C 2127625 80 Kč
KRL0703 Bejvančický Josef Kometa Kralovice C 2127632 80 Kč
ZCO0602 Myslík Vojtěch Západočeská oblast C 301494 80 Kč
JEO0702 Řehoř Hynek Ještědská oblast C 2053559 80 Kč
POB0701 Maroušek Dominik Pražská oblast C 2129223 80 Kč
STC0600 Bárta Viktor Středočeská oblast B 2083401 80 Kč
STC0601 Čech Adam Středočeská oblast C 2085006 80 Kč
STC0700 Heller Jakub Středočeská oblast C 51438 80 Kč
STC0701 Jiras Antonín Středočeská oblast B 2042522 80 Kč
STC0702 Lorenc Vašek Středočeská oblast B 2044885 80 Kč
STC0703 Španěl Filip Středočeská oblast C 2080956 80 Kč
STC0800 Sedláček Patrik Středočeská oblast B 2092429 80 Kč
STC0802 Matys Ondřej Středočeská oblast C 2050495 80 Kč
VYS0601 Zrník Tomáš Oblast Vysočina 1398988 80 Kč
VYS0701 Srb Vladimír Oblast Vysočina 2059733 80 Kč
VYS0702 Blažek Cyril Oblast Vysočina 2096216 80 Kč
VYS0703 Červinka Adam Oblast Vysočina 53142 80 Kč
DLP0600 Šimík Marek OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
DLP0701 Weiss Hugo OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 120 Kč
PHK0701 Horák Filip OK 99 Hradec Králové C 2088727 80 Kč
JEO0603 Dolejší Jan Ještědská oblast B 438039 80 Kč
ROZ0602 Jirásek Šimon OK Roztoky C 7948 80 Kč
JMO0600 Štěpánek Jan Jihomoravská oblast B 2090860 80 Kč
JMO0601 Brosch Ondřej Jihomoravská oblast B 2061789 80 Kč
JMO0604 Urbánek Tomáš Jihomoravská oblast B 2061850 80 Kč
JMO0602 Koča Vojtěch Jihomoravská oblast B 2051511 80 Kč
JMO0717 Ptáček Jonáš Jihomoravská oblast B 232730 80 Kč
JMO0611 Čech Radan Jihomoravská oblast C 53275 80 Kč
JMO0700 Schwab Filip Jihomoravská oblast C 7210817 80 Kč
JMO0606 Folprecht Matyáš Jihomoravská oblast B 2801025 80 Kč
JMO0701 Račanský Jiří Jihomoravská oblast C 2061842 80 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 80 Kč
HAN0600 Štábl Patrik Hanácká oblast B 446437 100 Kč
HAN0601 Borunský Matěj Hanácká oblast B 428264 100 Kč
HAN0602 Jordán Alexandr Hanácká oblast B 2056276 100 Kč
HAN0603 Soldán Robin Hanácká oblast C 682687 100 Kč
HAN0604 Šána Robert Hanácká oblast B 2073738 100 Kč
HAN0800 Světnický Antonín Hanácká oblast C 426369 100 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 1425329 100 Kč
STC0801 Zápotocký Jiří Středočeská oblast B 2075658 100 Kč
ZCO0603 Spiřík František Západočeská oblast C 8683 80 Kč
ZCO0604 Veseleňák Karel Západočeská oblast C 232239 80 Kč
JEO0703 Tomášek Prokop Ještědská oblast C 2120075 100 Kč
OPI0602 Petit Rémi Orientační sporty Písek C 160 Kč
POB0702 Jandera Kryštof Pražská oblast C 7300279 80 Kč
1.89 km, 14 kontrol
(97)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 80 Kč
ZCO0401 Donda Jiří Západočeská oblast B 9101105 80 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 80 Kč
ZCO0400 Štěrba Marek Západočeská oblast A 9005143 80 Kč
ZCO0509 Pelikán Aleš Západočeská oblast C 2113367 80 Kč
ZCO0506 Stehlík Šimon Západočeská oblast B 2082911 80 Kč
ZCO0402 Čáslavský David Západočeská oblast C 2115080 80 Kč
POB0501 Šubrt Vojtěch Pražská oblast B 886289 80 Kč
POB0403 Průša Dominik Pražská oblast A 2032107 80 Kč
POB0404 Baldrian Tomáš Pražská oblast B 8287 80 Kč
POB0402 Tůma Šimon Pražská oblast B 2075696 80 Kč
POB0408 Kabát Martin Pražská oblast B 2099511 80 Kč
POB0504 Bartaloš Matyáš Pražská oblast B 2084972 80 Kč
POB0503 Melišík Jan Pražská oblast B 2081357 80 Kč
POB0401 Janas Adam Pražská oblast B 443090 80 Kč
POB0405 Blaha Jiří Pražská oblast B 7209480 80 Kč
POB0406 Blaha Michal Pražská oblast B 2075608 80 Kč
POB0506 Sork Dominik Pražská oblast B 2092402 80 Kč
POB0507 Černý Matouš Pražská oblast B 7207616 80 Kč
POB0413 Černý Antonín Pražská oblast B 7207629 80 Kč
POB0508 Smolka Jakub Pražská oblast C 2096222 80 Kč
POB0505 Dlouhý Aleš Pražská oblast B 2086527 80 Kč
JEO0407 Waldhauser Štěpán Ještědská oblast B 4443 80 Kč
JEO0509 Maškarinec Marek Ještědská oblast B 2088216 80 Kč
JEO0406 Ort Haštal Ještědská oblast B 4368 80 Kč
JEO0507 Hoetzel Hugo Ještědská oblast B 2060291 80 Kč
JEO0400 Tkáč Matěj Ještědská oblast A 8660911 80 Kč
JEO0403 Zabořil Ondřej Ještědská oblast B 7780 80 Kč
POB0502 Bolehovský Daniel Pražská oblast A 2073716 80 Kč
ZCO0502 Janoch Samuel Západočeská oblast B 1421918 80 Kč
ZCO0507 Pivec Jan Západočeská oblast B 9201380 80 Kč
ZCO0500 Kurz Ondřej Západočeská oblast A 1400429 80 Kč
MSK0400 Kovařík Tomáš Moravskoslezský kraj B 7200590 80 Kč
MSK0401 Mrózek Pawel Moravskoslezský kraj B 7209795 80 Kč
MSK0402 Krupa Jakub Moravskoslezský kraj B 7200587 80 Kč
MSK0501 Damek Ondřej Moravskoslezský kraj B 7200588 80 Kč
MSK0503 Kirschner Damian Moravskoslezský kraj B 2099502 80 Kč
MSK0504 Byrtus Jakub Moravskoslezský kraj B 7209459 80 Kč
MSK0500 Sikora Matěj Moravskoslezský kraj B 420438 80 Kč
POB0407 Titz Adam Pražská oblast C 2032183 80 Kč
JCO0501 Straka Denis Jihočeská oblast C 2025214 80 Kč
JEO0401 Pokorný Jan Ještědská oblast B 2103719 80 Kč
JEO0408 Klein Martin Ještědská oblast C 2082919 80 Kč
ZCO0504 Šustr Ondřej Západočeská oblast B 2080905 80 Kč
JCO0401 Pelc Matyáš Jihočeská oblast B 436432 80 Kč
JCO0403 Velát Vojtěch Jihočeská oblast B 7300468 80 Kč
VCO0501 Kolář Šimon Východočeská oblast 7200597 80 Kč
VCO0502 Štichhauer Daniel Východočeská oblast 80 Kč
VCO0503 Neumann Matěj Východočeská oblast 2073740 80 Kč
VCO0504 Šeps Daniel Východočeská oblast 2027229 80 Kč
VCO0505 Choutka Matěj Východočeská oblast 2122280 80 Kč
VCO0506 Krpata Michal Východočeská oblast 80 Kč
VCO0507 Novák Stanislav Východočeská oblast 2122278 80 Kč
VCO0508 Černík Adam Východočeská oblast 7210119 80 Kč
VCO0509 Kodytek Adam Východočeská oblast 2073745 80 Kč
VCO0510 Dohnálek Tomáš Východočeská oblast 1400421 80 Kč
ZCO0501 Hasman Jakub Západočeská oblast C 2042516 80 Kč
ZCO0510 Sobota Ondřej Západočeská oblast B 232337 80 Kč
ZCO0508 Němec David Západočeská oblast C 236995 80 Kč
JEO0402 Haslinger Leopold Ještědská oblast C 420453 80 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 80 Kč
STC0400 Bejvl Marek Středočeská oblast B 2056261 80 Kč
STC0401 Gajda Martin Středočeská oblast A 9201061 80 Kč
STC0402 Janda Jakub Středočeská oblast B 2045308 80 Kč
STC0403 Jedlička Jakub Středočeská oblast B 2075622 80 Kč
STC0404 Petrilák Matouš Středočeská oblast B 7204994 80 Kč
STC0405 Snížek Martin Středočeská oblast B 2042541 80 Kč
STC0406 Snížek Ondřej Středočeská oblast B 2042548 80 Kč
STC0500 Heller Jiří Středočeská oblast B 2085605 80 Kč
STC0501 Milota Jakub Středočeská oblast B 2099497 80 Kč
STC0502 Pilát Bořivoj Středočeská oblast B 2115077 80 Kč
VYS0401 Orany Vojtěch Oblast Vysočina 2126366 80 Kč
VYS0501 Vítek Matěj Oblast Vysočina 2061841 80 Kč
VYS0502 Prášil Tomáš Oblast Vysočina 51771 80 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 80 Kč
LPM0405 Houška Jindřich OK Lokomotiva Plzeň C 301715 80 Kč
VSP0407 Hejna Igor USK Praha C 411602 80 Kč
JMO0401 Doušek Tomáš Jihomoravská oblast A 7207618 80 Kč
JMO0406 Gryc Ondřej Jihomoravská oblast A 888648 80 Kč
JMO0404 Ehl Ondřej Jihomoravská oblast A 410340 80 Kč
JMO0505 Zřídkaveselý Adam Jihomoravská oblast B 8660411 80 Kč
JMO0409 Štěrbák Josef Jihomoravská oblast B 2087662 80 Kč
JMO0501 Bukovác Filip Jihomoravská oblast B 2096113 80 Kč
JMO0504 Strýček Jan Jihomoravská oblast B 2073679 80 Kč
JMO0402 Ježek Filip Jihomoravská oblast B 2103684 80 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096235 80 Kč
RIC0501 Rožek Vojtěch OB Říčany C 2060269 80 Kč
HAN0400 Beneš Jindřich Hanácká oblast B 1418768 100 Kč
HAN0401 Štábl Adam Hanácká oblast A 2058480 100 Kč
HAN0402 Štoudek Martin Hanácká oblast B 53112 100 Kč
HAN0403 Šperlich Jan Hanácká oblast B 2082903 100 Kč
HAN0501 Černoch Martin Hanácká oblast B 2061762 100 Kč
HAN0502 Otruba František Hanácká oblast B 2051506 100 Kč
HAN0503 Antonowicz Jan Hanácká oblast C 504405 100 Kč
HAN0505 Štorek Jan Hanácká oblast B 2075670 100 Kč
HAN0506 Vodička Igor Hanácká oblast B 7200909 100 Kč
POB0500 Král Adam Pražská oblast C 2053580 80 Kč
1.93 km, 13 kontrol
(84)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 150 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 150 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080825 150 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657097 150 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 150 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 150 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080814 150 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 8080819 150 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 150 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 7210914 150 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 8660918 150 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 150 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 150 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 150 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 150 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 150 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 150 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 150 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 150 Kč
MLA0201 Kováč František MLOK Mariánské Lázně C 301465 150 Kč
MLA0202 Rákos Adam MLOK Mariánské Lázně C 416180 150 Kč
MLA0300 Milota Břetislav MLOK Mariánské Lázně C 1421923 150 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 150 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 150 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 150 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 150 Kč
61H0200 Bujdosó Zoltán (HUN) SPA 8020217 150 Kč
LPM0302 Břečka Vojtěch OK Lokomotiva Plzeň C 301713 150 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 150 Kč
VTA0201 Lukeš Prokop SC vebr-sport C 7208093 150 Kč
VTA0202 Kouba Marek SC vebr-sport C 7210239 150 Kč
VTA0301 Novotný Jan SC vebr-sport C 2025218 150 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 150 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 150 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 150 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 150 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 150 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 150 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 150 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 150 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 150 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 150 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 150 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 150 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 150 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 150 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 150 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 150 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 150 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 150 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 150 Kč
LPU0320 Novák Adam OK Lokomotiva Pardubice B 2096140 150 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 150 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 150 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 7208077 150 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 150 Kč
MAS0302 Vendelberger Tomáš KČT Aš B 2026165 150 Kč
MAS0201 Křížek Josef KČT Aš B 2026164 150 Kč
MAS0301 Křížek Filip KČT Aš C 301509 150 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 150 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 150 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 150 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8655461 150 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 150 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 150 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 150 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 150 Kč
CHC0202 Kurzyp Stanisław K.O.B. Choceň A 8645191 150 Kč
CHC0305 Łagoda Franciszek K.O.B. Choceň C 8650820 150 Kč
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 150 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 150 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 150 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 150 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 150 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8687 150 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 150 Kč
RUZ0301 Jelínek Kryštof TJ Růžená B 2099490 150 Kč
VSP0300 Trnka Martin jun USK Praha B 2021842 150 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 150 Kč
VSP0202 Bolehovský Michal USK Praha B 601169 150 Kč
RIC0301 Rožek Vilém OB Říčany C 9200525 150 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 200 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 2080961 200 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 150 Kč
1.95 km, 10 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 150 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 150 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 150 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657096 150 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 150 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 150 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 150 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 150 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 150 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 150 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 8655413 150 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 150 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 150 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 150 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka C 8080812 150 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 150 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 150 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 150 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 150 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 8656664 150 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 150 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 150 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 150 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 150 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 150 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 8659395 150 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 150 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 150 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 150 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 150 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 150 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 150 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 150 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 150 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 150 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656505 150 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 150 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 150 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 150 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8660501 150 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 2045678 150 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno C 2008502 150 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 150 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 150 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 150 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 150 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 150 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 150 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 150 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 8645188 150 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 8645187 150 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 150 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 150 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 150 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga 681881 150 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 150 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 150 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 150 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 150 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 200 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 200 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 200 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 200 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 200 Kč
1.95 km, 10 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 8430131 150 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 150 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 150 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 150 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 150 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 150 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 8656584 150 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 150 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 7209362 150 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 150 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 150 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk R 8656558 150 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 150 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 8656632 150 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 150 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 150 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 150 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 7200360 150 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 150 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 150 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno A 2054641 150 Kč
ZBM9911 Svoboda Michael SK Žabovřesky Brno C 0 150 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 150 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 150 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 150 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 150 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 150 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 150 Kč
PGP9903 Ždimera Jan SK Praga B 336710 150 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 150 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 150 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656550 150 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 150 Kč
2.78 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(110)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8103 9523 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 150 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 150 Kč
TUR8401 17895 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 150 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 150 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 150 Kč
TBM8841 8435 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 150 Kč
CHC7502 18572 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 150 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 8656758 150 Kč
KAM9203 14032 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 150 Kč
TUR8406 12087 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 8656588 150 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 8008610 150 Kč
TUR8801 10815 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 150 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 150 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 8656521 150 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 8656669 150 Kč
PGP8206 15181 Procházka Jan SK Praga C 8656639 150 Kč
TUR7603 7261 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 150 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8660513 150 Kč
TBM8833 19799 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 8008833 150 Kč
DKP9600 31860 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8080811 150 Kč
DKP8717 19817 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8080827 150 Kč
PHK8900 19820 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 150 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 150 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 150 Kč
PGP9702 23039 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 150 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660515 150 Kč
PGP8700 16949 Sysel Ctibor SK Praga C 8660508 150 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 150 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 150 Kč
TAP8511 13173 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 8651715 150 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 150 Kč
PGP9601 28230 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 150 Kč
TAP8610 19970 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 8655221 150 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 150 Kč
VBM8801 7923 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 150 Kč
BOR9608 28245 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 7667667 150 Kč
61H9202 7286 Bakó Áron (HUN) SPA 8101092 150 Kč
61H9401 20111 Tugyi Levente (HUN) SPA 8646283 150 Kč
61H9700 22983 Peregi Dániel (HUN) SPA 2022134 150 Kč
61H9800 25455 Egei Patrik (HUN) SPA 2037814 150 Kč
61H9802 25291 Divin Péter (HUN) SPA 2061645 150 Kč
61H9803 33354 Gurály Attila (HUN) SPA 2067289 150 Kč
61H9901 25454 Ormay Mihaly (HUN) SPA 8636768 150 Kč
61H9902 28502 Kalman Erik (HUN) SPA 8088801 150 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 150 Kč
KAM9301 19819 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 150 Kč
PGP8301 10767 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 150 Kč
CHC9501 33352 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 150 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 150 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 150 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 150 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8660509 150 Kč
PGP9405 Uhlíř Marek SK Praga C 331157 150 Kč
KAM9604 18564 Šmelík Martin OK Kamenice C 682340 150 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 150 Kč
PGP6401 11136 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 150 Kč
ASU9547 20191 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 150 Kč
CHC8603 14689 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 150 Kč
TZL9703 33326 Mikel David SKOB Zlín C 7208084 150 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 150 Kč
PGP8202 12357 Laciga Radek SK Praga C 7003030 150 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 150 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 150 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 150 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 150 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 150 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 150 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 150 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 150 Kč
LPU8002 17500 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 150 Kč
SJC8703 19973 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 150 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 150 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 150 Kč
ASU8949 15352 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 8660503 150 Kč
SJI9601 25344 Čech Jan OK Jihlava C 7003044 150 Kč
5RX8801 Nesterov Dmitry NNN zapůjčit 190 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga C 53007 150 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 150 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 150 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 150 Kč
ZBM9102 7924 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 150 Kč
ZBM9104 11622 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 150 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 150 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 8660447 150 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 150 Kč
ZBM9515 25169 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 150 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 150 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 150 Kč
TUR9100 18128 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 150 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava C 7200366 150 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 150 Kč
CHC8801 19981 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 150 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 150 Kč
CHC8904 16684 Stefański Dawid K.O.B. Choceň C 8199402 150 Kč
SHK9701 33399 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 150 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 150 Kč
SHK8901 11226 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 150 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 150 Kč
SHK7601 10606 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 150 Kč
38P9101 Podzinski Rafal (POL) UKS Orientus Lodz 8640917 150 Kč
34P9200 Olejnik Michał (POL) WKS Grunwald Poznań 8653291 150 Kč
PGP9606 Jonáš Martin SK Praga C 515307 150 Kč
TUR9504 Döllgast Moritz OOB TJ Turnov R 1180295 150 Kč
LCE8803 8149 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 150 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 150 Kč
LCE8801 14846 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 150 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 150 Kč
LPU9306 25991 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 7207493 150 Kč
TZL9206 Benroth Martin SKOB Zlín C 553455 200 Kč
89D8401 Yordanov Teodor (GER) OC München 1840330 300 Kč
2.00 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 150 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 150 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 150 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8660500 150 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8644887 150 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 150 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 150 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 150 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8655423 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 150 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 150 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 150 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 8660506 150 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 150 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 8660576 150 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 150 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 150 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 150 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 8655417 150 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 150 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 150 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 150 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 150 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 150 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 150 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 150 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 150 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 150 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 150 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 150 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421921 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080810 150 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 8636195 150 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8660511 150 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 150 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 150 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 150 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 150 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 150 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 150 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 150 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 150 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 150 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 150 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 150 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 150 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 1421922 150 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 150 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 150 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering C 8133133 150 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 150 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 150 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 150 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 150 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 150 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 150 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 8660504 150 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 150 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 150 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 150 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 150 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 150 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 150 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 150 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 150 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 150 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 150 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 150 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 150 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 150 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 150 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 150 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 150 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 150 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 150 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 200 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 200 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 200 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 200 Kč
1.97 km, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 150 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 150 Kč
MAS9300 Šulc Marek KČT Aš 301507 150 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 150 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 8656579 150 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 150 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 150 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8655375 150 Kč
TUR9201 Lněnička Jakub OOB TJ Turnov C 246875 150 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 150 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 150 Kč
LCE9001 Slezák Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 515424 150 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 200 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 200 Kč
ROU9002 Forejt Michal SKOB Roudnice nad Labem C 51437 200 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 300 Kč
TUR8407 Neumann Josef OOB TJ Turnov C 1984123 300 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 300 Kč
SRK8001 Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8008111 150 Kč
2.00 km, 13 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 120 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 120 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 120 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 120 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 120 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8080822 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 120 Kč
DKP8106 Margold Martin Oddíl OB Kotlářka C 8080821 120 Kč
DKP8013 Horálek Radek Oddíl OB Kotlářka C 8080831 120 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 120 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8080818 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 120 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 120 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 120 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 120 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 120 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 120 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 120 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 120 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 7003022 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 120 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 120 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 120 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 120 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 120 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 120 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 120 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 120 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 120 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 120 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 120 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 120 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 120 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 120 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 120 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 120 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 120 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 120 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 120 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 120 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 120 Kč
37C8300 Malyshkin Alexandr Bez registrace zapůjčit 160 Kč
MAS7501 Pjenčák Roman KČT Aš C 2087640 150 Kč
98Z7900 Kábrt Filip OK Viníci 51473 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 150 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 150 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8656617 150 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 150 Kč
1.72 km, 10 kontrol
(50)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 120 Kč
11T7200 SARP TUFAN (TUR) BALIKESIR OSK 9200559 120 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 120 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 8080823 120 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 120 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 120 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8660512 120 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 120 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 120 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 120 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 120 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 120 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 120 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8656743 120 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8636797 120 Kč
61H6400 Bujdosó István (HUN) SPA 7020217 120 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 120 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 120 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 8636188 120 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 120 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 8659390 120 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 120 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 120 Kč
JPV6526 Soldán Vladimír Oddíl OS SK Prostějov C 2020730 120 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 120 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 120 Kč
SRK7101 Filip Libor SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2080850 120 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 120 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 120 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 120 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 120 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 120 Kč
DKL7200 Kohout Zdeněk KOB Kladno C 2116190 120 Kč
MLA6404 Kamaryt Miloš MLOK Mariánské Lázně C 2067948 120 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 120 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 120 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 120 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 8100101 120 Kč
17P7000 Mazurek Piotr (POL) WKS Śląsk Wrocław 504050 120 Kč
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 2049537 120 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 120 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 120 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 120 Kč
RIC7301 Tolar Jan OB Říčany C 2073691 120 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 120 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 120 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 120 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice C 7208085 150 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 150 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 150 Kč
1.75 km, 12 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
11T6100 DEVER KORAY (TUR) BALIKESIR OSK 9200558 120 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 120 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 120 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 120 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 120 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 120 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 120 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 120 Kč
BOR6303 Pavlovec Petr OK Jiskra Nový Bor C 219203 120 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 120 Kč
SJI6115 Kaňák Petr OK Jihlava C 7003047 120 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 120 Kč
SJI5901 Zeman Jaroslav OK Jihlava C 52337 120 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 120 Kč
DOR5700 Ouška Jiří OK Dobříš C 2104703 120 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 120 Kč
MLA5903 Macura Jaroslav MLOK Mariánské Lázně C 301486 120 Kč
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208240 120 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 120 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 120 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 150 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 303940 150 Kč
1.42 km, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 120 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 120 Kč
LCV5000 Mágr Zdeněk TJ Lokomotiva Chomutov C 301718 120 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 120 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 240 Kč
1.83 km, 12 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 100 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 100 Kč
ONO1100 Ševčík Vít SKOB Ostrov C 2102671 100 Kč
ONO0300 Ševčík Adam SKOB Ostrov C 1403425 100 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 100 Kč
6KC9500 Bláha David Neregistrovaný 09491 100 Kč
SRK9451 Hovadová Agáta SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 100 Kč
ZVO0101 Marhold Ondřej OB SK Zvole B 2023808 100 Kč
ZVO0301 Marhold Přemysl OB SK Zvole C 2023809 100 Kč
ZVO7451 Marholdová Martina OB SK Zvole C 438635 100 Kč
ZVO0501 Marhold Václav OB SK Zvole B 2051483 100 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 1421919 100 Kč
SHK0251 Raková Petra OK Slavia Hradec Králové B 2049526 100 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 100 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 100 Kč
LPM8153 Dubská Radka OK Lokomotiva Plzeň C 51577 100 Kč
37C0001 Zakharov Alexandr Bez registrace zapůjčit 140 Kč
37C0002 Zakharova Liudmila Bez registrace zapůjčit 140 Kč
37C0003 Nesterova Elena Bez registrace zapůjčit 140 Kč
37C0004 Chichvarova Julia Bez registrace zapůjčit 140 Kč
LBE1650 Šimonová Zuzana TJ Lokomotiva Beroun C 416331 100 Kč
SLA7551 Beranová Jana SKOB Slaný C 515052 100 Kč
ZPV0201 Jirka Matyáš KOB ZPV Prostějov C 7202871 100 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 100 Kč
37C0011 Fiala Michal Bez registrace 100 Kč
37C5012 Fialová Monika Bez registrace 100 Kč
celkem přihlášených: 1361, vklad: 170590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.