Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

pro kategorii: D45

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
1.75 km, 12 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 120 Kč
11T7150 SARP CIMEN (TUR) BALIKESIR OSK 9200560 120 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 120 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 120 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 120 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 120 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 120 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 120 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 120 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 120 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 120 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 120 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 120 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 120 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 120 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 120 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 120 Kč
UOL6951 Kašparová Ivana SOB Olomouc C 2032169 120 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 120 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 120 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 120 Kč
MLA6551 Tenglerová Helena MLOK Mariánské Lázně C 1421930 120 Kč
SLA6852 Kašparová Irena SKOB Slaný C 336731 120 Kč
MAS7350 Milionová Hedvika KČT Aš 2087633 120 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 120 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 120 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 120 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 897353 120 Kč
MLA6651 Kamarytová Martina MLOK Mariánské Lázně C 1421920 120 Kč
TJN6354 Kočibová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 307418 120 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 120 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 120 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 120 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 120 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 120 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 120 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 120 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 150 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 150 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 240 Kč
MLA6951 Jelínková Radka MLOK Mariánské Lázně C 416176 120 Kč