Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

pro kategorii: H18A

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
1.95 km, 10 kontrol
(66)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 150 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 150 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 150 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657096 150 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 150 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 150 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 150 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 150 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 150 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 150 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 8655413 150 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 150 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 150 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 150 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080812 150 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 150 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 150 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 150 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 150 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 8656664 150 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 150 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 150 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 150 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 150 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 150 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 8659395 150 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 150 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 150 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 150 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 150 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 150 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 150 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 150 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 150 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 150 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 150 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656505 150 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 150 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 150 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 150 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8660501 150 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 2045678 150 Kč
ZBM0108 Pompura Daniel SK Žabovřesky Brno C 2008502 150 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 150 Kč
OPI0101 Bican Martin Orientační sporty Písek C 2091533 150 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 150 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 150 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 150 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 150 Kč
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice B 426392 150 Kč
CHC0003 Czapliński Jakub K.O.B. Choceň C 8645188 150 Kč
CHC0002 Rosłaniec Mateusz K.O.B. Choceň C 8645187 150 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 150 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 150 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 150 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga 681881 150 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 150 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 150 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 2102871 150 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 150 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 200 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 200 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové B 8656629 200 Kč
SJI0101 Záboj Petr OK Jihlava C 2061788 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 200 Kč
LTU0001 Šitina Jakub OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057577 200 Kč