Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

pro kategorii: H21A

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
2.00 km, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(95)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 150 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 150 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 150 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8660500 150 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 8644887 150 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 150 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 150 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 150 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8655423 150 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 150 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 150 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 150 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 150 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 8660506 150 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 150 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 8660576 150 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 150 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 150 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 150 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 8655417 150 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 150 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 150 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 9998737 150 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 150 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 150 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654882 150 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 150 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 150 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 150 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor C 9200728 150 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 7003001 150 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 150 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 150 Kč
MLA9306 Macura Jan MLOK Mariánské Lázně C 1421921 150 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080810 150 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 8636195 150 Kč
SJI8306 Kadlec Jan OK Jihlava C 8660511 150 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 150 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 150 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 150 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 150 Kč
TRI9203 Gazda Viktor TJ TŽ Třinec C 49395 150 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 150 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 150 Kč
PHK8903 Műller Martin OK 99 Hradec Králové C 553440 150 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 150 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 150 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 150 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 150 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 150 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 150 Kč
MLA9800 Macura Vít MLOK Mariánské Lázně C 1421922 150 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 150 Kč
SJC8507 Palas Jan Sportcentrum Jičín C 8008014 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 150 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 150 Kč
ASU9747 Kašpar Jakub Magnus Orienteering C 8133133 150 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 150 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 150 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 150 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 1602634 150 Kč
SRK9002 Ptáček Jiří SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7210306 150 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7209655 150 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 8660504 150 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 150 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 2051488 150 Kč
SLA8002 Hanák Jan SKOB Slaný C 8660460 150 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 150 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 150 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 150 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 150 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 150 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 150 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 150 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 150 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 150 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 150 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 150 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 8660433 150 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 150 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava C 7200599 150 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 150 Kč
RIC7403 Rožek David OB Říčany C 1111550 150 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 150 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 150 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 200 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 200 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 200 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 200 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 200 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8656711 200 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 200 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team C 7201206 200 Kč