Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

pro kategorii: H35

Datum:
26.05.2018
Místo konání:
Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
2.00 km, 13 kontrol
(53)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 120 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 120 Kč
79X8000 Ježowicz Roman Žižkovský tygři 2113390 120 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 120 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 7201768 120 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 120 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 8080822 120 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 120 Kč
DKP8106 Margold Martin Oddíl OB Kotlářka C 8080821 120 Kč
DKP8013 Horálek Radek Oddíl OB Kotlářka C 8080831 120 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 120 Kč
DKP7703 Collis Mark Oddíl OB Kotlářka C 8080818 120 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 120 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 120 Kč
SKV8101 Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary C 7200904 120 Kč
VSP7602 Štrait Martin USK Praha C 410393 120 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 120 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 120 Kč
VLI8203 Kopec Tomáš Slavia Liberec orienteering C 52641 120 Kč
ASU8101 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 8018801 120 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 120 Kč
MAS7800 Křížek Filip KČT Aš C 301726 120 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 7003022 120 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 120 Kč
LPM7904 Šitra Vladimír OK Lokomotiva Plzeň C 2103744 120 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 120 Kč
SKV7201 Vlašímský Robert TJ Slovan Karlovy Vary C 7204490 120 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 120 Kč
ONO7401 Ritter Aleš SKOB Ostrov C 7202865 120 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2103282 120 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 120 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 120 Kč
DLP7400 Dostál Tomáš OOB TJ Dukla Praha C 2131186 120 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C 2127562 120 Kč
ZVO7601 Švec Karel OB SK Zvole C 2092351 120 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 120 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 120 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 2088726 120 Kč
MLA8000 Placek Petr MLOK Mariánské Lázně C 1421927 120 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 120 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 120 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 120 Kč
ASU7501 Kolek Petr Magnus Orienteering C 8636194 120 Kč
LPM7805 Dvořák Pavel OK Lokomotiva Plzeň C 2042509 120 Kč
KRL7800 Kříž Dušan Kometa Kralovice C 2801021 120 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 120 Kč
37C8300 Malyshkin Alexandr Bez registrace zapůjčit 160 Kč
MAS7501 Pjenčák Roman KČT Aš C 2087640 150 Kč
98Z7900 Kábrt Filip OK Viníci 51473 150 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 150 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 150 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 8656617 150 Kč
NEK7700 Pávek Jiří Nejdek Orienteering C 2096214 150 Kč