Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

pro kategorii: D16A

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

D16A 3.30 km, 115 m, 14 kontrol

(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 170 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 170 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 170 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 170 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 170 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Brno Žabovřesky A 9201326 170 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 170 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 170 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 170 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 170 Kč
84S0250 Weissová Ľuboslava (SVK) Klub OB ATU Košice 2032149 170 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 170 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 170 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 170 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 170 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 170 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Brno Žabovřesky A 8434822 170 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 170 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 220 Kč