Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

pro kategorii: D16A

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

D16A 6.00 km, 190 m, 12 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 200 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 200 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 200 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 200 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 200 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 200 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 200 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 200 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 200 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 200 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 200 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 200 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 200 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 200 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 200 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 200 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 200 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 200 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 200 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Brno Žabovřesky A 9201326 200 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 200 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 200 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 200 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 200 Kč
84S0250 Weissová Ľuboslava (SVK) Klub OB ATU Košice 2032149 200 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 200 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 200 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 200 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 8636796 200 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 200 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 200 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 200 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Brno Žabovřesky A 8434822 200 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 200 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 260 Kč