Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

pro kategorii: H16A

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

H16A 8.10 km, 250 m, 13 kontrol

(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 200 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 200 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 200 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 200 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 200 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 200 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 200 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 200 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 200 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 200 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 200 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 200 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 200 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 200 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 200 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 200 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 200 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 200 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 200 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 200 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Brno Žabovřesky A 8660432 200 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Brno Žabovřesky A 8660426 200 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 200 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 200 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 200 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 200 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 200 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 200 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 200 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 200 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 200 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 200 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 260 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 400 Kč