Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

pro kategorii: H21A

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

H21A 12.80 km, 360 m, 24 kontrol Rank. koef.: 1.06

(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 200 Kč
OOL8801 Zdráhal Tomáš SK Haná orienteering C 1931332 200 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 200 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 200 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 200 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 8656669 200 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 200 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 200 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 200 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
MOV9602 Montero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 200 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8656374 200 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 200 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 200 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 200 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 200 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Brno Žabovřesky C 2067240 200 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Brno Žabovřesky C 2103680 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Brno Žabovřesky C 49690 200 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Brno Žabovřesky R 8660443 200 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Brno Žabovřesky E 8644883 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Brno Žabovřesky C 8660442 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Brno Žabovřesky R 9201063 200 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 200 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 200 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 200 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 200 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 200 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 260 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 260 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 260 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 260 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 260 Kč