Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

pro kategorii: H21E

Datum:
10.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

H21E 15.20 km, 570 m, 28 kontrol Rank. koef.: 1.06

(50)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8911 18456 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 200 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 200 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 200 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 200 Kč
TUR8900 19976 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 200 Kč
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 200 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 200 Kč
KAM9203 14032 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 200 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 200 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 200 Kč
PHK9001 33953 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 200 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 200 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 200 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 200 Kč
KSU7945 19821 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 200 Kč
KSU7410 17312 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 200 Kč
LCE7602 10789 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 200 Kč
LCE8903 11830 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 200 Kč
ZBM8707 7622 Bialožyt Michal SK Brno Žabovřesky C 995883 200 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Brno Žabovřesky E 8091209 200 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Brno Žabovřesky E 8660448 200 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Brno Žabovřesky R 995849 200 Kč
ZBM9301 19808 Klusáček Jan SK Brno Žabovřesky C 899179 200 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 200 Kč
KSU9202 19803 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 200 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 200 Kč
ZBM8721 18404 Zháňal Jan SK Brno Žabovřesky C 8660422 200 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 200 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 200 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 200 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 200 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 200 Kč
LPU8208 18493 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 200 Kč
SHK9701 33399 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 200 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 200 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Brno Žabovřesky E 9890118 200 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 200 Kč
CHC9701 33064 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 200 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 200 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) Športový klub Sandberg 2095924 200 Kč
TZL8603 15166 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 200 Kč
SSU8243 12098 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 200 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 260 Kč
KAM9403 25165 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 260 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 200 Kč
ASU9547 20191 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 200 Kč
ASU9348 13927 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 200 Kč