Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

pro kategorii: D20

Datum:
23.06.2018
Místo konání:
Chlébské, louka nad obcí
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
3.50 km, 120 m, 15 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 0 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 0 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 0 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 0 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov B 8223 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 0 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 0 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 0 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 8655412 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
SJI9851 Petráčková Kristýna OK Jihlava B 336763 0 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 8662330 0 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 0 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 889175 0 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053582 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 0 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 0 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno R 9988889 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 0 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660446 0 Kč
LPU9952 Barnetová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 2082907 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 0 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava B 7210905 0 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 510 Kč