Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR0252 | Pekařová JanaPekařová Jana | OOB TJ Turnov | A | 2035709 | 0 Kč |
KAM0250 | Semíková LucieSemíková Lucie | OK Kamenice | A | 515426 | 0 Kč |
KAM0258 | Bejvlová KarolínaBejvlová Karolína | OK Kamenice | A | 8656555 | 0 Kč |
KAM0350 | Hankovcová HelenaHankovcová Helena | OK Kamenice | A | 442879 | 0 Kč |
VTA0253 | Kosobudová KateřinaKosobudová Kateřina | SC vebr-sport | B | 7208091 | 0 Kč |
VTA0254 | Rudová MagdalénaRudová Magdaléna | SC vebr-sport | B | 7208074 | 0 Kč |
STH0251 | Chrástová TerezaChrástová Tereza | SK Studenec | A | 8656737 | 0 Kč |
AOP0351 | Pachmannová BáraPachmannová Bára | Orientační Běh Opava | B | 8656710 | 0 Kč |
NEK0350 | Nádeníčková IvaNádeníčková Iva | Nejdek Orienteering | A | 2035733 | 0 Kč |
NEK0250 | Marešová KláraMarešová Klára | Nejdek Orienteering | B | 2067349 | 0 Kč |
VLI0252 | Martanová ElinMartanová Elin | Slavia Liberec orienteering | A | 2043603 | 0 Kč |
TRI0251 | Mrózek TeresaMrózek Teresa | TJ TŽ Třinec | A | 7206554 | 0 Kč |
TRI0253 | Bernatíková HanaBernatíková Hana | TJ TŽ Třinec | B | 49450 | 0 Kč |
DKP0250 | Sanna KarinSanna Karin | Oddíl OB Kotlářka | A | 7200326 | 0 Kč |
TRI0451 | Haltofová RomanaHaltofová Romana | TJ TŽ Třinec | A | 7209779 | 0 Kč |
TAP0452 | Bulířová EmaBulířová Ema | KOB Tretra Praha | A | 2088202 | 0 Kč |
DKP0251 | Řadová LucieŘadová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | B | 897371 | 0 Kč |
DKP0359 | Smutná Anna MarieSmutná Anna Marie | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103705 | 0 Kč |
VPM0451 | Richtrová KamilaRichtrová Kamila | KOS Slavia Plzeň | A | 2111733 | 0 Kč |
VRL0351 | Pilná NatáliePilná Natálie | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 2096240 | 0 Kč |
SOP0350 | Hájková LucieHájková Lucie | OOB TJ Slezan Opava | A | 7204988 | 0 Kč |
SJC0253 | Klacková ŠtěpánkaKlacková Štěpánka | Sportcentrum Jičín | A | 8242002 | 0 Kč |
SJI0250 | Dočkalová KláraDočkalová Klára | OK Jihlava | B | 1396852 | 0 Kč |
TBM0357 | Vedrová ElaVedrová Ela | KOS TJ Tesla Brno | B | 438603 | 0 Kč |
SKM0251 | Dittrichová MichaelaDittrichová Michaela | KOB Směr Kroměříž | A | 8656732 | 0 Kč |
OSN0250 | Slámová TaťánaSlámová Taťána | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 7207775 | 0 Kč |
TZL0255 | Kočová HalinaKočová Halina | SKOB Zlín | A | 2091546 | 0 Kč |
STE0252 | Marková EmaMarková Ema | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655379 | 0 Kč |
PLU0351 | Černochová MichaelaČernochová Michaela | TJ SOKOL Plumlov | A | 2061817 | 0 Kč |
SJH0252 | Blažková KateřinaBlažková Kateřina | SOS Jindřichův Hradec | A | 8636796 | 0 Kč |
SJH0454 | Novotná JitkaNovotná Jitka | SOS Jindřichův Hradec | A | 2079504 | 0 Kč |
DKP0351 | Tichá DoroteaTichá Dorotea | Oddíl OB Kotlářka | A | 2051523 | 0 Kč |
ROU0451 | Černá EmaČerná Ema | SKOB Roudnice nad Labem | A | 8662284 | 0 Kč |
TZL0253 | Tichá MarieTichá Marie | SKOB Zlín | A | 2091544 | 0 Kč |
TAP0356 | Smolková BarboraSmolková Barbora | KOB Tretra Praha | A | 8654912 | 0 Kč |
JIL0352 | Karlová AnnaKarlová Anna | OK Jilemnice | A | 8656606 | 0 Kč |
VSP0456 | Štraitová JolanaŠtraitová Jolana | USK Praha | A | 2021830 | 0 Kč |
TJN0253 | Budská AnnaBudská Anna | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 7201759 | 0 Kč |
TJN0257 | Linková LucieLinková Lucie | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659384 | 0 Kč |
TJN0259 | Podrábská MariePodrábská Marie | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 2078462 | 0 Kč |
UOL0352 | Bídová MarkétaBídová Markéta | SOB Olomouc | B | 2124801 | 0 Kč |
OSN0454 | Stoklasová ZuzanaStoklasová Zuzana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 2080908 | 0 Kč |
PZR0351 | Sobotková KláraSobotková Klára | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 1400419 | 0 Kč |
CHA0252 | Růžičková VendulaRůžičková Vendula | OK Chrastava | A | 2070839 | 0 Kč |
TZL0252 | Tichá JulieTichá Julie | SKOB Zlín | A | 2091554 | 0 Kč |
DKP0358 | Poborská EliškaPoborská Eliška | Oddíl OB Kotlářka | A | 232179 | 0 Kč |
PHK0255 | Vandasová AdélaVandasová Adéla | OK 99 Hradec Králové | A | 8623000 | 0 Kč |
LCE0252 | Bednaříková SáraBednaříková Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 9102568 | 0 Kč |
LCE0351 | Hubáčková DagmarHubáčková Dagmar | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 8656714 | 0 Kč |
LCE0352 | Mudráková EliškaMudráková Eliška | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 889308 | 0 Kč |
LCE0254 | Nevěřilová KateřinaNevěřilová Kateřina | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7208226 | 0 Kč |
LCE0251 | Pišová BarboraPišová Barbora | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 1400427 | 0 Kč |
ZBM0351 | Hovořáková KarolínaHovořáková Karolína | SK Brno Žabovřesky | B | 416017 | 0 Kč |
ZBM0359 | Bednaříková EmmaBednaříková Emma | SK Brno Žabovřesky | A | 9201326 | 0 Kč |
ABM0362 | Mulíčková MarkétaMulíčková Markéta | KOB ALFA Brno | A | 8656699 | 0 Kč |
PLU0350 | Němečková KateřinaNěmečková Kateřina | TJ SOKOL Plumlov | B | 1400409 | 0 Kč |
LPU0353 | Bártová AdélaBártová Adéla | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2102522 | 0 Kč |
LPU0360 | Fejfarová TerezaFejfarová Tereza | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656534 | 0 Kč |
LPU0352 | Koberová KateřinaKoberová Kateřina | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8654913 | 0 Kč |
LPU0351 | Kološová VeronikaKološová Veronika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 436939 | 0 Kč |
LPU0251 | Kovářová JanaKovářová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 1398986 | 0 Kč |
LPU0380 | Petrásová HanaPetrásová Hana | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656514 | 0 Kč |
LPU0357 | Pušová BáraPušová Bára | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656522 | 0 Kč |
LPU0354 | Vodičková JohanaVodičková Johana | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656504 | 0 Kč |
SHK0350 | Thýnová MartinaThýnová Martina | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656586 | 0 Kč |
SHK0252 | Kodytková DenisaKodytková Denisa | OK Slavia Hradec Králové | A | 2058528 | 0 Kč |
SHK0251 | Raková PetraRaková Petra | OK Slavia Hradec Králové | B | 2049526 | 0 Kč |
SHK0250 | Holečková PetraHolečková Petra | OK Slavia Hradec Králové | A | 8654906 | 0 Kč |
DOR0251 | Petriláková AnežkaPetriláková Anežka | OK Dobříš | B | 7205018 | 0 Kč |
ZBM0352 | Barnatová KláraBarnatová Klára | SK Brno Žabovřesky | B | 8660403 | 0 Kč |
PGP0353 | Chrzová EliškaChrzová Eliška | SK Praga | B | 2125333 | 510 Kč |
TJN0350 | Vitebská EliškaVitebská Eliška | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8662748 | 510 Kč |
HOR0350 | Vávrová VandaVávrová Vanda | TJ Jiskra Hořice | B | 2108890 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL0051 | Nešporová AlžbětaNešporová Alžběta | SKOB Zlín | A | 7200901 | 0 Kč |
KAM0051 | Aschermannová KarolínaAschermannová Karolína | OK Kamenice | A | 8100500 | 0 Kč |
KAM0153 | Šafková SofieŠafková Sofie | OK Kamenice | A | 8100401 | 0 Kč |
CHA0050 | Pavlíková MarkétaPavlíková Markéta | OK Chrastava | A | 7208096 | 0 Kč |
VTA0151 | Svobodová AnnaSvobodová Anna | SC vebr-sport | A | 682635 | 0 Kč |
STE0152 | Skoupá VendulaSkoupá Vendula | SK SKI-OB Šternberk | B | 7203461 | 0 Kč |
LTP0051 | Riby RoseRiby Rose | OOB TJ Lokomotiva Teplice | B | 7200323 | 0 Kč |
NEK0150 | Nádeníčková PavlaNádeníčková Pavla | Nejdek Orienteering | A | 2056275 | 0 Kč |
TRI0150 | Warcopová KateřinaWarcopová Kateřina | TJ TŽ Třinec | A | 7209788 | 0 Kč |
DKP0155 | Blahová PavlaBlahová Pavla | Oddíl OB Kotlářka | A | 8653088 | 0 Kč |
BBM0050 | Opálková MartinaOpálková Martina | BETA URSUS Rosice | A | 7207019 | 0 Kč |
SJC0151 | Vejražková RozárkaVejražková Rozárka | Sportcentrum Jičín | A | 8000727 | 0 Kč |
RIC0151 | Vyhnálková MarieVyhnálková Marie | OB Říčany | A | 2019236 | 0 Kč |
SRK0151 | Kosová TerezaKosová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 8660596 | 0 Kč |
STB0199 | Dolejší KateřinaDolejší Kateřina | TJ Stadion Nový Bor | A | 7205007 | 0 Kč |
SJI0051 | Foltýnová EvaFoltýnová Eva | OK Jihlava | A | 7205966 | 0 Kč |
OSN0050 | Nechanická KláraNechanická Klára | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8656601 | 0 Kč |
TBM0199 | Hlaváčová AnežkaHlaváčová Anežka | KOS TJ Tesla Brno | A | 8656742 | 0 Kč |
VIC0162 | Golová TerezaGolová Tereza | OB Vizovice | A | 8645925 | 0 Kč |
TBM0151 | Korpasová LucieKorpasová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | A | 9101707 | 0 Kč |
SRK0050 | Filipová TerezaFilipová Tereza | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2091516 | 0 Kč |
ASU0099 | Hrabošová MagdalenaHrabošová Magdalena | Magnus Orienteering | B | 2045171 | 0 Kč |
SOP0050 | Hájková LenkaHájková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | B | 7207857 | 0 Kč |
SOP0151 | Poláková LenkaPoláková Lenka | OOB TJ Slezan Opava | A | 7204985 | 0 Kč |
CHC0152 | Shánělová ŠtěpánkaShánělová Štěpánka | K.O.B. Choceň | A | 8301161 | 0 Kč |
OPI0052 | Karbusová KateřinaKarbusová Kateřina | Orientační sporty Písek | B | 2116188 | 0 Kč |
DKP0156 | Škáchová MagdalenaŠkáchová Magdalena | Oddíl OB Kotlářka | A | 7207772 | 0 Kč |
TUR0052 | Kosíková EliškaKosíková Eliška | OOB TJ Turnov | B | 9101185 | 0 Kč |
ZLH0051 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OOB TJ Zlaté Hory | B | 1421909 | 0 Kč |
TBM0058 | Grycová KateřinaGrycová Kateřina | KOS TJ Tesla Brno | A | 9101109 | 0 Kč |
CHC0051 | Chaloupková KateřinaChaloupková Kateřina | K.O.B. Choceň | A | 8320290 | 0 Kč |
DKL0150 | Horychová ZuzanaHorychová Zuzana | KOB Kladno | C | 515197 | 0 Kč |
PGP0154 | Doubková EmmaDoubková Emma | SK Praga | B | 7207774 | 0 Kč |
SJH0052 | Hojná EliškaHojná Eliška | SOS Jindřichův Hradec | A | 442882 | 0 Kč |
TBM0050 | Špringlová KamilaŠpringlová Kamila | KOS TJ Tesla Brno | A | 7210403 | 0 Kč |
SRK0153 | Šklíbová VeronikaŠklíbová Veronika | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 7203465 | 0 Kč |
MFP0150 | Šimšová BarboraŠimšová Barbora | Matfyz Praha | B | 428243 | 0 Kč |
SJC0156 | Matějková BarboraMatějková Barbora | Sportcentrum Jičín | B | 8191119 | 0 Kč |
KSU0050 | Pšenčíková AdélaPšenčíková Adéla | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446425 | 0 Kč |
DKP0052 | Holzbachová LucieHolzbachová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | 0 Kč | |
ZVO0153 | Hovorková TerezaHovorková Tereza | OB SK Zvole | B | 2800330 | 0 Kč |
STH0152 | Kejmarová JanaKejmarová Jana | SK Studenec | A | 51108 | 0 Kč |
VPM0151 | Tokárová ReginaTokárová Regina | KOS Slavia Plzeň | A | 2127865 | 0 Kč |
PZR0152 | Polanská NellyPolanská Nelly | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | B | 2088199 | 0 Kč |
TJN0152 | Mašínová AnnaMašínová Anna | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659403 | 0 Kč |
TJN0151 | Rýdlová AdélaRýdlová Adéla | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8655484 | 0 Kč |
TJN0153 | Šklíbová MíšaŠklíbová Míša | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 2053560 | 0 Kč |
OSN0055 | Stoklasová DanielaStoklasová Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | B | 7203325 | 0 Kč |
KRL0152 | Šlechtová TerezaŠlechtová Tereza | Kometa Kralovice | A | 7090701 | 0 Kč |
LCE0052 | Ressová TerezaRessová Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | B | 2091521 | 0 Kč |
LCE0051 | Špendlíková KamilaŠpendlíková Kamila | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7207020 | 0 Kč |
LCE0057 | Šrámková SáraŠrámková Sára | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2127646 | 0 Kč |
ZBM0060 | Auerműllerová AnnaAuerműllerová Anna | SK Brno Žabovřesky | A | 410338 | 0 Kč |
ABM0152 | Plášková AnnaPlášková Anna | KOB ALFA Brno | B | 2056310 | 0 Kč |
LPU0057 | Peterová JanaPeterová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656599 | 0 Kč |
LPU0060 | Škorpíková BarboraŠkorpíková Barbora | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2049516 | 0 Kč |
SHK0150 | Kroniková ŠtěpánkaKroniková Štěpánka | OK Slavia Hradec Králové | A | 2017683 | 0 Kč |
SHK0051 | Thýnová NikolaThýnová Nikola | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656672 | 0 Kč |
CHC0055 | Ciesiółka KatarzynaCiesiółka Katarzyna | K.O.B. Choceň | A | 9201008 | 0 Kč |
CHC0154 | Mazurek AgnieszkaMazurek Agnieszka | K.O.B. Choceň | C | 7203696 | 0 Kč |
OSN0099 | Zrníková AdélaZrníková Adéla | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8662727 | 0 Kč |
VPM0153 | Staňková MarkétaStaňková Markéta | KOS Slavia Plzeň | B | 7210111 | 0 Kč |
PHK0051 | Hápová PetraHápová Petra | OK 99 Hradec Králové | B | 2075681 | 510 Kč |
KRL0051 | Biersaková DagmarBiersaková Dagmar | Kometa Kralovice | B | 7150100 | 510 Kč |
TBM0059 | Štefková KláraŠtefková Klára | KOS TJ Tesla Brno | A | 7204506 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9888 | Škrabalová ŠárkaŠkrabalová Šárka | KOB Konice | B | 2108866 | 0 Kč |
LLI9854 | Fürstová AnnaFürstová Anna | LOK-o Liberec | A | 8659388 | 0 Kč |
KAM9851 | Hájková EliškaHájková Eliška | OK Kamenice | A | 515001 | 0 Kč |
KAM9852 | Čechová TerezaČechová Tereza | OK Kamenice | E | 8656609 | 0 Kč |
KAM9950 | Albrechtová IvetaAlbrechtová Iveta | OK Kamenice | A | 515491 | 0 Kč |
TUR9952 | Thořová MarkétaThořová Markéta | OOB TJ Turnov | R | 7206529 | 0 Kč |
TUR9951 | Nejezchlebová MartinaNejezchlebová Martina | OOB TJ Turnov | B | 8223 | 0 Kč |
PHK9999 | Kubíčková JanaKubíčková Jana | OK 99 Hradec Králové | A | 2075609 | 0 Kč |
PGP9954 | Sieglová EliškaSieglová Eliška | SK Praga | R | 8656705 | 0 Kč |
TUR9999 | Sokolářová ŠárkaSokolářová Šárka | OOB TJ Turnov | A | 7202880 | 0 Kč |
PGP9955 | Škarková KateřinaŠkarková Kateřina | SK Praga | B | 7207777 | 0 Kč |
SSU9953 | Janošíkova TerezaJanošíkova Tereza | SK Severka Šumperk | E | 8656582 | 0 Kč |
VRL9955 | Matoušová KateřinaMatoušová Kateřina | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 2032127 | 0 Kč |
PHK9951 | Chaloupská BarboraChaloupská Barbora | OK 99 Hradec Králové | E | 8656524 | 0 Kč |
ASU9852 | Vývodová JanaVývodová Jana | Magnus Orienteering | A | 8655412 | 0 Kč |
LPM9850 | Kinkorová TerezaKinkorová Tereza | OK Lokomotiva Plzeň | R | 2082918 | 0 Kč |
RIC9850 | Vyhnálková BarboraVyhnálková Barbora | OB Říčany | E | 8656685 | 0 Kč |
AOP9951 | Čechová KláraČechová Klára | Orientační Běh Opava | A | 2045206 | 0 Kč |
PGP9850 | Janovská KateřinaJanovská Kateřina | SK Praga | R | 8350120 | 0 Kč |
TBM9898 | Korpasová TerezaKorpasová Tereza | KOS TJ Tesla Brno | R | 9101703 | 0 Kč |
SJC9951 | Zlámalová NikolaZlámalová Nikola | Sportcentrum Jičín | R | 8107998 | 0 Kč |
SOP9951 | Poláková TerezaPoláková Tereza | OOB TJ Slezan Opava | A | 2061783 | 0 Kč |
SJI9851 | Petráčková KristýnaPetráčková Kristýna | OK Jihlava | B | 336763 | 0 Kč |
RBK9999 | Matušková JanaMatušková Jana | SK Radioklub Blansko | B | 8662330 | 0 Kč |
ZLH9851 | Novotná KláraNovotná Klára | OOB TJ Zlaté Hory | A | 331363 | 0 Kč |
PHK9966 | Cych AgnieszkaCych Agnieszka | OK 99 Hradec Králové | B | 889175 | 0 Kč |
KSU9888 | Habigerová JanaHabigerová Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 2053582 | 0 Kč |
STH9958 | Kalenská DominikaKalenská Dominika | SK Studenec | A | 7201776 | 0 Kč |
TZL9951 | Tichá VeronikaTichá Veronika | SKOB Zlín | A | 2091555 | 0 Kč |
TJN9852 | Knížková ŠárkaKnížková Šárka | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659402 | 0 Kč |
DKP9953 | Klikarová IvanaKlikarová Ivana | Oddíl OB Kotlářka | B | 2094474 | 0 Kč |
TBM9859 | Grycová VeronikaGrycová Veronika | KOS TJ Tesla Brno | R | 9988889 | 0 Kč |
CHC9951 | Semrádová JanaSemrádová Jana | K.O.B. Choceň | R | 8425544 | 0 Kč |
KRL9951 | Hanáková LenkaHanáková Lenka | Kometa Kralovice | B | 7291299 | 0 Kč |
ZBM9951 | Firešová MarkétaFirešová Markéta | SK Brno Žabovřesky | R | 8660435 | 0 Kč |
ZBM9956 | Odehnalová KláraOdehnalová Klára | SK Brno Žabovřesky | B | 8660446 | 0 Kč |
LPU9952 | Barnetová VeronikaBarnetová Veronika | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2082907 | 0 Kč |
LPU9958 | Kopecká AnnaKopecká Anna | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656607 | 0 Kč |
BOR9853 | Staňová KarolínaStaňová Karolína | OK Jiskra Nový Bor | R | 8640184 | 0 Kč |
SHK9951 | Větříčková AndreaVětříčková Andrea | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656704 | 0 Kč |
SJI9950 | Nechutová AnetaNechutová Aneta | OK Jihlava | B | 7210905 | 0 Kč |
JPV9898 | Pilcová SabinaPilcová Sabina | Oddíl OS SK Prostějov | B | 1007538 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
IOF ID
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|---|
KAM8952 | 33969 | Kettnerová DanaKettnerová Dana | OK Kamenice | C | 7201193 | 0 Kč |
CHA9152 | 6127 | Valešová JanaValešová Jana | OK Chrastava | C | 1008144 | 0 Kč |
LPM9651 | 28119 | Šiková KarolínaŠiková Karolína | OK Lokomotiva Plzeň | E | 8656698 | 0 Kč |
TUR8354 | 5012 | Rufferová IvaRufferová Iva | OOB TJ Turnov | R | 822282 | 0 Kč |
TUR8650 | 3100 | Krafková LucieKrafková Lucie | OOB TJ Turnov | R | 876522 | 0 Kč |
TUR8153 | 4327 | Omová MichaelaOmová Michaela | OOB TJ Turnov | E | 7205003 | 0 Kč |
PHK8051 | 5982 | Rollier MonikaRollier Monika | OK 99 Hradec Králové | R | 8005907 | 0 Kč |
CTB9451 | 25168 | Voborníková AlenaVoborníková Alena | SK OB Chotěboř | E | 2081369 | 0 Kč |
DKP8651 | 4624 | Plochová DominikaPlochová Dominika | Oddíl OB Kotlářka | R | 7207077 | 0 Kč |
PHK9451 | 4218 | Novotná MarkétaNovotná Markéta | OK 99 Hradec Králové | C | 2058530 | 0 Kč |
PHK9150 | 3061 | Kosová DenisaKosová Denisa | OK 99 Hradec Králové | E | 8629757 | 0 Kč |
CHT8754 | 33974 | Mrštíková KvětaMrštíková Květa | OOB SK Chrast | C | 896973 | 0 Kč |
TUR9358 | 19947 | Kochová NikolaKochová Nikola | OOB TJ Turnov | C | 9935817 | 0 Kč |
SJC8952 | 540 | Fujáčková IvanaFujáčková Ivana | Sportcentrum Jičín | R | 897345 | 0 Kč |
PHK9353 | 33975 | Kamenická KateřinaKamenická Kateřina | OK 99 Hradec Králové | C | 9930312 | 0 Kč |
DKP7753 | 3911 | Mullis KateřinaMullis Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 8660470 | 0 Kč |
SSU8952 | 4638 | Poklopová LenkaPoklopová Lenka | SK Severka Šumperk | E | 1007544 | 0 Kč |
PGP9656 | 28206 | Lavičková MichaelaLavičková Michaela | SK Praga | C | 2035163 | 0 Kč |
PGP9162 | 6077 | Uhlíková TerezaUhlíková Tereza | SK Praga | C | 995836 | 0 Kč |
TAP9755 | 32901 | Šimůnková GabrielaŠimůnková Gabriela | KOB Tretra Praha | R | 7779755 | 0 Kč |
TRI9751 | 33962 | Tesařová JanaTesařová Jana | TJ TŽ Třinec | R | 2073746 | 0 Kč |
TRI9750 | 33976 | Argalášová KateřinaArgalášová Kateřina | TJ TŽ Třinec | R | 2060276 | 0 Kč |
TRI9656 | 33970 | Sabelová MarkétaSabelová Markéta | TJ TŽ Třinec | C | 2073724 | 0 Kč |
KAM8851 | 1223 | Doležalová MonikaDoležalová Monika | OK Kamenice | C | 232409 | 0 Kč |
TAP9251 | 19941 | Hermannová AnnaHermannová Anna | KOB Tretra Praha | C | 232132 | 0 Kč |
DKP8756 | 1205 | Pospíšilová MariePospíšilová Marie | Oddíl OB Kotlářka | C | 7875600 | 0 Kč |
PGP9654 | 24126 | Hrabánková KláraHrabánková Klára | SK Praga | C | 232050 | 0 Kč |
PHK9255 | 4220 | Novotná TerezaNovotná Tereza | OK 99 Hradec Králové | C | 8654892 | 0 Kč |
DKP9652 | 34034 | Šňupárková AnnaŠňupárková Anna | Oddíl OB Kotlářka | C | 515071 | 0 Kč |
OSN9696 | 33113 | Vališová MartinaVališová Martina | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | R | 981804 | 0 Kč |
DKP7752 | 33884 | Snížková PetraSnížková Petra | Oddíl OB Kotlářka | C | 51845 | 0 Kč |
CTB9452 | 25996 | Benešová JanaBenešová Jana | SK OB Chotěboř | C | 8656518 | 0 Kč |
KAM9354 | 28972 | Aschermannová PetraAschermannová Petra | OK Kamenice | R | 8271093 | 0 Kč |
ASU9271 | 33954 | Křečková LenkaKřečková Lenka | Magnus Orienteering | C | 515412 | 0 Kč |
PHK9551 | 23046 | Svobodová LenkaSvobodová Lenka | OK 99 Hradec Králové | C | 995893 | 0 Kč |
TTR8551 | 33946 | Křížová LenkaKřížová Lenka | OOB Třebíč | C | 515158 | 0 Kč |
SSU8951 | 3194 | Kuncová EliškaKuncová Eliška | SK Severka Šumperk | C | 7003039 | 0 Kč |
TZL9754 | 33964 | Chovancová ZuzanaChovancová Zuzana | SKOB Zlín | C | 2032161 | 0 Kč |
SSU9651 | 20209 | Štičková AnnaŠtičková Anna | SK Severka Šumperk | E | 8640981 | 0 Kč |
VSP7850 | 288 | Baldrianová BarboraBaldrianová Barbora | USK Praha | C | 9784 | 0 Kč |
RBK9252 | 19940 | Pekárková MonikaPekárková Monika | SK Radioklub Blansko | C | 7260027 | 0 Kč |
KAM9554 | 23044 | Procházková MarieProcházková Marie | OK Kamenice | R | 8051795 | 0 Kč |
TZL9753 | 33967 | Kavánková IvaKavánková Iva | SKOB Zlín | R | 8654917 | 0 Kč |
VBM7751 | 33836 | Fučíková HanaFučíková Hana | VSK Mendelu Brno | C | 1775519 | 0 Kč |
VBM8558 | 33850 | Vernerová RadkaVernerová Radka | VSK Mendelu Brno | C | 53211 | 0 Kč |
TAP9053 | 19932 | Zajícová KateřinaZajícová Kateřina | KOB Tretra Praha | C | 515469 | 0 Kč |
PGP9650 | 24589 | Kožinová ZuzanaKožinová Zuzana | SK Praga | C | 7003042 | 0 Kč |
PGP9350 | 19943 | Kožinová AnnaKožinová Anna | SK Praga | C | 7200338 | 0 Kč |
DKP8450 | 19936 | Kolínová KristýnaKolínová Kristýna | Oddíl OB Kotlářka | R | 8450007 | 0 Kč |
LIT8551 | 4119 | Neradová AlenaNeradová Alena | KOB Litvínov | C | 886283 | 0 Kč |
KAM9550 | 24693 | Bořánková KarolínaBořánková Karolína | OK Kamenice | C | 9102089 | 0 Kč |
LTU8950 | 4558 | Panchártková TerezaPanchártková Tereza | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 515140 | 0 Kč |
KSU9393 | 19945 | Janů HanaJanů Hana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886267 | 0 Kč |
TUR9552 | 4138 | Nieke PatriciaNieke Patricia | OOB TJ Turnov | C | 1210495 | 0 Kč |
TJN8952 | 33995 | Svobodová BarboraSvobodová Barbora | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 7719 | 0 Kč |
ASU9797 | 20966 | Horvátová HanaHorvátová Hana | Magnus Orienteering | C | 980354 | 0 Kč |
TUR9753 | 33957 | Roškotová LucieRoškotová Lucie | OOB TJ Turnov | C | 1403414 | 0 Kč |
KRL9651 | 33831 | Hanáková MagdaHanáková Magda | Kometa Kralovice | C | 7140196 | 0 Kč |
LCE9155 | 19937 | Čermáková MagdalenaČermáková Magdalena | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 9890118 | 0 Kč |
LCE9353 | 19096 | Horčičková VendulaHorčičková Vendula | OOB TJ Slovan Luhačovice | E | 8644881 | 0 Kč |
LCE8951 | 2566 | Jirčáková MartinaJirčáková Martina | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 889305 | 0 Kč |
LCE9250 | 5467 | Sklenářová RadkaSklenářová Radka | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 889312 | 0 Kč |
ZBM7951 | 1720 | Gebauerová JanaGebauerová Jana | SK Brno Žabovřesky | C | 703370 | 0 Kč |
ZBM8951 | 4050 | Mádlová VěraMádlová Věra | SK Brno Žabovřesky | C | 995814 | 0 Kč |
ZBM8966 | 2673 | Kabáthová EvaKabáthová Eva | SK Brno Žabovřesky | E | 7200341 | 0 Kč |
ZBM8989 | 2221 | Hlavová JindraHlavová Jindra | SK Brno Žabovřesky | E | 515488 | 0 Kč |
ZBM9153 | 2430 | Indráková AdélkaIndráková Adélka | SK Brno Žabovřesky | E | 8644883 | 0 Kč |
ZBM9350 | 5412 | Šimková JohankaŠimková Johanka | SK Brno Žabovřesky | R | 8660401 | 0 Kč |
ZBM9353 | 19826 | Koporová PetraKoporová Petra | SK Brno Žabovřesky | C | 8660417 | 0 Kč |
ZBM9354 | 2326 | Zháňalová BarboraZháňalová Barbora | SK Brno Žabovřesky | E | 8644886 | 0 Kč |
ZBM9451 | 966 | Chromá KateřinaChromá Kateřina | SK Brno Žabovřesky | E | 9201069 | 0 Kč |
ZBM9452 | 23400 | Tužilová MagdalénaTužilová Magdaléna | SK Brno Žabovřesky | E | 8660440 | 0 Kč |
ZBM9456 | 5884 | Tesařová MarkétaTesařová Markéta | SK Brno Žabovřesky | R | 8660416 | 0 Kč |
ZBM9651 | 20212 | Hiršová GabrielaHiršová Gabriela | SK Brno Žabovřesky | R | 8660421 | 0 Kč |
ZBM9757 | 33114 | Odehnalová TerezaOdehnalová Tereza | SK Brno Žabovřesky | R | 8660420 | 0 Kč |
LPU9659 | 20932 | Hančová PetraHančová Petra | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8654895 | 0 Kč |
LPU9457 | 20820 | Horová PavlaHorová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656525 | 0 Kč |
LPU9053 | 2942 | Knapová JanaKnapová Jana | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8644877 | 0 Kč |
LPU9351 | 19823 | Knapová LenkaKnapová Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2011864 | 0 Kč |
LPU9757 | 23043 | Nováková TerezaNováková Tereza | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656515 | 0 Kč |
LPU9451 | 23401 | Procházková KláraProcházková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656512 | 0 Kč |
LPU8552 | 6072 | Udržalová PavlaUdržalová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656526 | 0 Kč |
LPU8357 | 1215 | Zvěřinová MartinaZvěřinová Martina | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8656548 | 0 Kč |
LPU9461 | 33952 | Žaloudková KláraŽaloudková Klára | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660902 | 0 Kč |
BOR8752 | 33958 | Kábrtová OldřiškaKábrtová Oldřiška | OK Jiskra Nový Bor | C | 7209434 | 0 Kč |
SHK9251 | 5878 | Teplá KarolínaTeplá Karolína | OK Slavia Hradec Králové | E | 8656708 | 0 Kč |
SHK9051 | 3830 | Mechlová LenkaMechlová Lenka | OK Slavia Hradec Králové | E | 8642186 | 0 Kč |
SHK8152 | 2169 | Hepnerová MartinaHepnerová Martina | OK Slavia Hradec Králové | C | 1398689 | 0 Kč |
SHK8150 | 5614 | Jedličková ZuzanaJedličková Zuzana | OK Slavia Hradec Králové | R | 8656667 | 0 Kč |
CHC9051 | 6443 | Wiśniewska HannaWiśniewska Hanna | K.O.B. Choceň | R | 8640913 | 0 Kč |
NPA9151 | 3161 | Nováková ZuzanaNováková Zuzana | SK LOB Nová Paka | C | 515421 | 0 Kč |
23P8950 | 22663 | Miśkiewicz MartynaMiśkiewicz Martyna | (POL) OK!Sport Warszawa | 7200382 | 340 Kč | |
23P8951 | 28653 | Ślusarczyk KatarzynaŚlusarczyk Katarzyna | (POL) OK!Sport Warszawa | 8636522 | 340 Kč | |
PGP9756 | Veljačiková HanaVeljačiková Hana | SK Praga | C | 7202891 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP8154 | Janatová LucieJanatová Lucie | Oddíl OB Kotlářka | C | 9999888 | 340 Kč |
DOK7950 | Synková PetraSynková Petra | OK Doksy | C | 7200372 | 340 Kč |
SCP7950 | Hojná SilvieHojná Silvie | OK Sparta Praha | C | 7260005 | 340 Kč |
DKP8254 | Jiřištová ZuzanaJiřištová Zuzana | Oddíl OB Kotlářka | C | 9054 | 340 Kč |
RIC7552 | Vyhnálková EvaVyhnálková Eva | OB Říčany | C | 889279 | 340 Kč |
CHA8251 | Slavíková JanaSlavíková Jana | OK Chrastava | C | 4129 | 340 Kč |
KON8277 | Ebnerová EvaEbnerová Eva | KOB Konice | C | 515485 | 340 Kč |
RBK8151 | Kozumplíková AliceKozumplíková Alice | SK Radioklub Blansko | C | 981818 | 340 Kč |
SBK8151 | Daňková VeronikaDaňková Veronika | KOB START Blansko | C | 8007503 | 340 Kč |
KRN8383 | Jiříčková BětkaJiříčková Bětka | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654901 | 340 Kč |
CHA7850 | Kašková KateřinaKašková Kateřina | OK Chrastava | C | 887906 | 340 Kč |
SKM7750 | Dittrichová AndreaDittrichová Andrea | KOB Směr Kroměříž | C | 52208 | 340 Kč |
DCE7950 | Zeman KláraZeman Klára | KOB Dobřichovice | C | 2113474 | 340 Kč |
KOR7950 | Hladká PetraHladká Petra | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 7003046 | 340 Kč |
LTU7851 | Komárková LucieKomárková Lucie | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 444091 | 340 Kč |
PGP8155 | Košárková IvaKošárková Iva | SK Praga | C | 2082714 | 340 Kč |
SCP8257 | Tesařová AnnaTesařová Anna | OK Sparta Praha | C | 51567 | 340 Kč |
SJC8152 | Podlipná VeronikaPodlipná Veronika | Sportcentrum Jičín | C | 8172882 | 340 Kč |
ZBM8160 | Kočová LenkaKočová Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 815422 | 340 Kč |
VBM8353 | Čechová JitkaČechová Jitka | VSK Mendelu Brno | C | 209751 | 340 Kč |
LPU8151 | Klimplová ZuzanaKlimplová Zuzana | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7207503 | 340 Kč |
CHT8053 | Korecká LenkaKorecká Lenka | OOB SK Chrast | C | 51924 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SOB7750 | Janderová MarkétaJanderová Markéta | SOBSA | C | 2051485 | 340 Kč |
3VX7450 | Zámečníková JitkaZámečníková Jitka | Zámečníci | 2103763 | 340 Kč | |
46P7700 | Biolik AgnieszkaBiolik Agnieszka | (POL) Trackcourse | 8197778 | 340 Kč | |
PHK7450 | Chvátilová PavlínaChvátilová Pavlína | OK 99 Hradec Králové | C | 9430 | 340 Kč |
EKP7850 | Ondráčková VeronikaOndráčková Veronika | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2045231 | 340 Kč |
DOK7650 | Synková ŠárkaSynková Šárka | OK Doksy | C | 7773 | 340 Kč |
STB7499 | Dolejší LenkaDolejší Lenka | TJ Stadion Nový Bor | C | 434839 | 340 Kč |
VCB7853 | Veselá EvaVeselá Eva | OB České Budějovice | C | 2104588 | 340 Kč |
VCB7851 | Teringlová MartinaTeringlová Martina | OB České Budějovice | C | 52113 | 340 Kč |
CET7552 | Kovářová AnnaKovářová Anna | TJ Loko Česká Třebová | C | 339546 | 340 Kč |
PHK7551 | Kubečková ZdenaKubečková Zdena | OK 99 Hradec Králové | C | 1413332 | 340 Kč |
OSN6955 | Kamenická LenkaKamenická Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9690219 | 340 Kč |
VPM7451 | Richtrová LucieRichtrová Lucie | KOS Slavia Plzeň | C | 331267 | 340 Kč |
OOP7751 | Švidrnochová HanaŠvidrnochová Hana | TJ Opava | C | 7210910 | 340 Kč |
ADA7651 | Procházková LucieProcházková Lucie | OOB Spartak Adamov | C | 352314 | 340 Kč |
KON7575 | Benešová PetraBenešová Petra | KOB Konice | C | 1418763 | 340 Kč |
JIL7554 | Vlastníková LucieVlastníková Lucie | OK Jilemnice | C | 2060258 | 340 Kč |
OSN7557 | Nechanická DanielaNechanická Daniela | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8656600 | 340 Kč |
PLU7852 | Otrubová JohanaOtrubová Johana | TJ SOKOL Plumlov | C | 995816 | 340 Kč |
MFP7651 | Šimšová JanaŠimšová Jana | Matfyz Praha | C | 682683 | 340 Kč |
SRK7651 | Šklíbová JanaŠklíbová Jana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 7204991 | 340 Kč |
JPV7650 | Chmelářová RadkaChmelářová Radka | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2085577 | 340 Kč |
VSP7450 | Svobodová JitkaSvobodová Jitka | USK Praha | C | 9102142 | 340 Kč |
OSN7850 | Dvořáčková JanaDvořáčková Jana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52230 | 340 Kč |
ABM7469 | Mulíčková EvaMulíčková Eva | KOB ALFA Brno | C | 52041 | 340 Kč |
PLU7777 | Němečková VěraNěmečková Věra | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035158 | 340 Kč |
LPU7658 | Švíglerová PavlaŠvíglerová Pavla | OK Lokomotiva Pardubice | C | 889272 | 340 Kč |
BOR7563 | Jeřábková TerezaJeřábková Tereza | OK Jiskra Nový Bor | C | 8438 | 340 Kč |
ZBM7651 | Cicvárková LucieCicvárková Lucie | SK Brno Žabovřesky | C | 2067937 | 340 Kč |
KRE7450 | Nováková AlenaNováková Alena | OOB TJ Sokol Křemže | C | 8660908 | 340 Kč |
ZPV6777 | Holinková HanaHolinková Hana | KOB ZPV Prostějov | C | 52587 | 340 Kč |
DOR7656 | Petriláková PetraPetriláková Petra | OK Dobříš | C | 2092419 | 340 Kč |
JPV7552 | Poláčková MonikaPoláčková Monika | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2109754 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LLI6950 | Fürstová KatkaFürstová Katka | LOK-o Liberec | C | 2032126 | 340 Kč |
MFP7050 | Sieglová DagmarSieglová Dagmar | Matfyz Praha | C | 7201197 | 340 Kč |
PGP6950 | Pavlů VeronikaPavlů Veronika | SK Praga | C | 232198 | 340 Kč |
KAM7053 | Hankovcová LenkaHankovcová Lenka | OK Kamenice | C | 682099 | 340 Kč |
LTP7252 | Riby KateřinaRiby Kateřina | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7205009 | 340 Kč |
UOL6951 | Kašparová IvanaKašparová Ivana | SOB Olomouc | C | 2032169 | 340 Kč |
HAV7050 | Vébrová ŠárkaVébrová Šárka | OB Havířov | C | 896971 | 340 Kč |
VTA6951 | Hudečková HelenaHudečková Helena | SC vebr-sport | C | 9101705 | 340 Kč |
SNA7155 | Douchová JaroslavaDouchová Jaroslava | TJ START Náchod | C | 9606 | 340 Kč |
AOP7251 | Kašparová ŠárkaKašparová Šárka | Orientační Běh Opava | C | 52295 | 340 Kč |
AOP7151 | Kostková JanaKostková Jana | Orientační Běh Opava | C | 2096115 | 340 Kč |
BZR6951 | Čechová ZuzanaČechová Zuzana | Bratrstvo Ždárských vrchů | C | 980334 | 340 Kč |
MFP6850 | Forstová LenkaForstová Lenka | Matfyz Praha | C | 2079501 | 340 Kč |
PHK7051 | Chaloupská PavlínaChaloupská Pavlína | OK 99 Hradec Králové | C | 682334 | 340 Kč |
PZR7352 | Suková RenataSuková Renata | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410374 | 340 Kč |
SRK7373 | Filipová IvanaFilipová Ivana | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2096120 | 340 Kč |
HAV7051 | Kaděrová BarboraKaděrová Barbora | OB Havířov | C | 1425330 | 340 Kč |
KAM7054 | Škáchová PetraŠkáchová Petra | OK Kamenice | C | 7201760 | 340 Kč |
TZL7155 | Podmolíková DagmarPodmolíková Dagmar | SKOB Zlín | C | 1400448 | 340 Kč |
VTA7151 | Svobodová MartinaSvobodová Martina | SC vebr-sport | C | 9101708 | 340 Kč |
AOP7351 | Valíková PetraValíková Petra | Orientační Běh Opava | C | 980374 | 340 Kč |
PGP7355 | Janovská PetraJanovská Petra | SK Praga | C | 8654900 | 340 Kč |
LBM7362 | Korpasová IvanaKorpasová Ivana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409879 | 340 Kč |
BFM7152 | Řeháková JanaŘeháková Jana | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113071 | 340 Kč |
ASU6999 | Šmelíková HanaŠmelíková Hana | Magnus Orienteering | C | 2012280 | 340 Kč |
HLV7060 | Sedláčková JanaSedláčková Jana | OB Holešov z.s. | C | 416084 | 340 Kč |
SOP7351 | Procházková MartinaProcházková Martina | OOB TJ Slezan Opava | C | 433097 | 340 Kč |
CHC7251 | Křivdová LenkaKřivdová Lenka | K.O.B. Choceň | C | 8655490 | 340 Kč |
BBM7155 | Kunzová IvanaKunzová Ivana | BETA URSUS Rosice | C | 52346 | 340 Kč |
STE7054 | Skyvová KristýnaSkyvová Kristýna | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007548 | 340 Kč |
VBM7079 | Hiršová MarcelaHiršová Marcela | VSK Mendelu Brno | C | 7201756 | 340 Kč |
SCP6950 | Tloušťová EvaTloušťová Eva | OK Sparta Praha | C | 52114 | 340 Kč |
SJH7051 | Benešová IvaBenešová Iva | SOS Jindřichův Hradec | C | 9101672 | 340 Kč |
VZA7251 | Chupeková SilviaChupeková Silvia | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7204971 | 340 Kč | |
PGP7151 | Čtrnáctová MagdalenaČtrnáctová Magdalena | SK Praga | C | 231924 | 340 Kč |
ZPV7076 | Křečková PetraKřečková Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52582 | 340 Kč |
TZL7352 | Chovancová JanaChovancová Jana | SKOB Zlín | C | 426400 | 340 Kč |
BSO7250 | Hejduková JanaHejduková Jana | KOB Baník Sokolov | C | 7873 | 340 Kč |
LTU6951 | Bendáková JitkaBendáková Jitka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085652 | 340 Kč |
LTU6952 | Lazáková ŠárkaLazáková Šárka | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057594 | 340 Kč |
RIC7251 | Šrámková IvaŠrámková Iva | OB Říčany | C | 2035141 | 340 Kč |
EKP7053 | Zurynková JanaZurynková Jana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515496 | 340 Kč |
TJN7050 | Posseltová RomanaPosseltová Romana | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 410359 | 340 Kč |
VAM7250 | Vandasová MarkétaVandasová Markéta | OB Vamberk | C | 2053570 | 340 Kč |
TTR7251 | Nešporová MarieNešporová Marie | OOB Třebíč | C | 52242 | 340 Kč |
LCE7252 | Mudráková TerezaMudráková Tereza | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52689 | 340 Kč |
ZBM6251 | Hrušková LenkaHrušková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 49398 | 340 Kč |
RIC7252 | Kotenová KláraKotenová Klára | OB Říčany | C | 2073694 | 340 Kč |
MLA6951 | Jelínková RadkaJelínková Radka | MLOK Mariánské Lázně | C | 416176 | 340 Kč |
LPU6955 | Demlová JitkaDemlová Jitka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9201630 | 340 Kč |
SHK7350 | Kroniková JanaKroniková Jana | OK Slavia Hradec Králové | C | 2049540 | 340 Kč |
SHK7251 | Langrová MonikaLangrová Monika | OK Slavia Hradec Králové | C | 9802 | 340 Kč |
LBE7350 | Bialeková MartinaBialeková Martina | TJ Lokomotiva Beroun | C | 7201767 | 340 Kč |
LPU6954 | Koberová LenkaKoberová Lenka | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660905 | 510 Kč |
SJC7253 | Hanušová ZdenaHanušová Zdena | Sportcentrum Jičín | C | 8092929 | 510 Kč |
UOL7051 | Horčičková EvaHorčičková Eva | SOB Olomouc | C | 682350 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SJC6657 | Zalabová MartinaZalabová Martina | Sportcentrum Jičín | C | 8213213 | 340 Kč |
PHK6651 | Novotná PetraNovotná Petra | OK 99 Hradec Králové | C | 4146 | 340 Kč |
AOP6751 | Hadačová GabrielaHadačová Gabriela | Orientační Běh Opava | C | 682679 | 340 Kč |
HCE6450 | Kettnerová LenkaKettnerová Lenka | TJ Hostivice | C | 7202877 | 340 Kč |
UOL6451 | Poklopová IvanaPoklopová Ivana | SOB Olomouc | C | 52451 | 340 Kč |
SSU6591 | Ostřanská IvetaOstřanská Iveta | SK Severka Šumperk | C | 224901 | 340 Kč |
ZPV6553 | Jirková RenataJirková Renata | KOB ZPV Prostějov | C | 52427 | 340 Kč |
TRI6850 | Argalášová GabrielaArgalášová Gabriela | TJ TŽ Třinec | C | 2073677 | 340 Kč |
TRI6450 | Jastrzembská JarmilaJastrzembská Jarmila | TJ TŽ Třinec | C | 8659 | 340 Kč |
CHA6551 | Pavlíková PavlaPavlíková Pavla | OK Chrastava | C | 436447 | 340 Kč |
HAV6751 | Vričanová SylvaVričanová Sylva | OB Havířov | C | 1426051 | 340 Kč |
SRK6752 | Kosová MichaelaKosová Michaela | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8660597 | 340 Kč |
JPV6556 | Štorková SimonaŠtorková Simona | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075676 | 340 Kč |
VSP6650 | Němečková JarmilaNěmečková Jarmila | USK Praha | C | 2103280 | 340 Kč |
OSN6654 | Wurzelová DanaWurzelová Dana | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006654 | 340 Kč |
VAM6451 | Klapalová JanaKlapalová Jana | OB Vamberk | C | 1416361 | 340 Kč |
AOP6753 | Barcíková RenátaBarcíková Renáta | Orientační Běh Opava | C | 8656574 | 340 Kč |
BBM6550 | Peřinková IrenaPeřinková Irena | BETA URSUS Rosice | C | 331257 | 340 Kč |
VAM6452 | Veverková YvetaVeverková Yveta | OB Vamberk | C | 9678 | 340 Kč |
HCE6451 | Mudrová MartinaMudrová Martina | TJ Hostivice | C | 51984 | 340 Kč |
SRK6751 | Kulhavá JarmilaKulhavá Jarmila | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2045240 | 340 Kč |
STE6751 | Neumannová KamilaNeumannová Kamila | SK SKI-OB Šternberk | C | 52514 | 340 Kč |
VBM6655 | Chroustová PetraChroustová Petra | VSK Mendelu Brno | C | 9102082 | 340 Kč |
SJH6451 | Tichá JanaTichá Jana | SOS Jindřichův Hradec | C | 51925 | 340 Kč |
EKP6850 | Koucká IvanaKoucká Ivana | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515195 | 340 Kč |
LTU6451 | Hindráková MartinaHindráková Martina | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 7201808 | 340 Kč |
JHB6553 | Fencíková VladislavaFencíková Vladislava | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | C | 7204508 | 340 Kč |
VAM6251 | Smutná JanaSmutná Jana | OB Vamberk | C | 7210067 | 340 Kč |
LCE6461 | Ferdusová EvaFerdusová Eva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52694 | 340 Kč |
BOR6654 | Halířová EvaHalířová Eva | OK Jiskra Nový Bor | C | 8512 | 340 Kč |
SHK6651 | Thýnová IvanaThýnová Ivana | OK Slavia Hradec Králové | C | 2017663 | 340 Kč |
SHK6561 | Teplá HanaTeplá Hana | OK Slavia Hradec Králové | C | 9125 | 340 Kč |
PHK6756 | Kavalírová KateřinaKavalírová Kateřina | OK 99 Hradec Králové | C | 9833 | 340 Kč |
ZPV6666 | Jarošová PetraJarošová Petra | KOB ZPV Prostějov | C | 52654 | 340 Kč |
8FX6550 | Málková VěraMálková Věra | TJ Kobylisy | 2118474 | 340 Kč | |
DKP6750 | Klašková KateřinaKlašková Kateřina | Oddíl OB Kotlářka | C | 49806 | 340 Kč |
MLA6754 | Bínová KathrinBínová Kathrin | MLOK Mariánské Lázně | C | 416172 | 340 Kč |
KUO6499 | Mutinská ZdeňkaMutinská Zdeňka | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51751 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KPY6050 | Freyová MichaelaFreyová Michaela | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301394 | 340 Kč |
DOK5950 | Nováková PavlaNováková Pavla | OK Doksy | C | 886256 | 340 Kč |
SSU6091 | Králová ZdenkaKrálová Zdenka | SK Severka Šumperk | C | 1406132 | 340 Kč |
PGP6250 | Hrabánková IlonaHrabánková Ilona | SK Praga | C | 232184 | 340 Kč |
ROZ6150 | Voltrová SvatavaVoltrová Svatava | OK Roztoky | C | 7300179 | 340 Kč |
KON6389 | Hlavová MiroslavaHlavová Miroslava | KOB Konice | C | 52417 | 340 Kč |
HAV6250 | Sochorová HanaSochorová Hana | OB Havířov | C | 1421893 | 340 Kč |
KON6285 | Dittrichová LenkaDittrichová Lenka | KOB Konice | C | 52420 | 340 Kč |
DOK6050 | Kapounová JitkaKapounová Jitka | OK Doksy | C | 886261 | 340 Kč |
PHK6354 | Novotná IvanaNovotná Ivana | OK 99 Hradec Králové | C | 219239 | 340 Kč |
TZL6351 | Koláriková IrenaKoláriková Irena | SKOB Zlín | C | 53837 | 340 Kč |
SPE6251 | Pijáková IvetaPijáková Iveta | (SVK) KOB Sokol Pezinok | 1407866 | 340 Kč | |
PGP6352 | Ježková ReginaJežková Regina | SK Praga | C | 51660 | 340 Kč |
VBM6155 | Bravená AlexandraBravená Alexandra | VSK Mendelu Brno | C | 682079 | 340 Kč |
LTU6351 | Petrželová AlenaPetrželová Alena | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085658 | 340 Kč |
TJN6052 | Večeřová IvanaVečeřová Ivana | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2027204 | 340 Kč |
TJN6051 | Zuzánková RůženaZuzánková Růžena | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8256 | 340 Kč |
MLA6258 | Sklenářová JanaSklenářová Jana | MLOK Mariánské Lázně | C | 416175 | 340 Kč |
TTR6152 | Klusáčková JitkaKlusáčková Jitka | OOB Třebíč | C | 303944 | 340 Kč |
LCE6351 | Slezáková JitkaSlezáková Jitka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52701 | 340 Kč |
LCE6359 | Vavrysová IvaVavrysová Iva | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889289 | 340 Kč |
ASU6099 | Strachotová EvaStrachotová Eva | Magnus Orienteering | C | 52560 | 340 Kč |
LPU6052 | Knapová IvaKnapová Iva | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9316 | 340 Kč |
SHK6352 | Chmelařová MarieChmelařová Marie | OK Slavia Hradec Králové | C | 9122 | 340 Kč |
ASU6199 | Davi JanaDavi Jana | Magnus Orienteering | C | 416848 | 510 Kč |
38S6150 | Denysenko TamaraDenysenko Tamara | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7200270 | 510 Kč | |
2HD5750 | Kuleva AngelinaKuleva Angelina | (GER) Angy OL | 8622642 | 510 Kč | |
AOP6351 | Švejdíková YvonaŠvejdíková Yvona | Orientační Běh Opava | C | 49361 | 340 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LBM5795 | Janská IvaJanská Iva | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 219280 | 270 Kč |
CHA5650 | Lusková OlgaLusková Olga | OK Chrastava | C | 8170 | 270 Kč |
DKP5752 | Dudová HanaDudová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 49892 | 270 Kč |
TBM5855 | Kuchařová AdaKuchařová Ada | KOS TJ Tesla Brno | C | 7202887 | 270 Kč |
KON5887 | Smičková EvaSmičková Eva | KOB Konice | C | 52412 | 270 Kč |
DKP5650 | Mrázková IvanaMrázková Ivana | Oddíl OB Kotlářka | C | 8080100 | 270 Kč |
EKP5750 | Šedivá MiroslavaŠedivá Miroslava | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51604 | 270 Kč |
RBK5454 | Henková SvatavaHenková Svatava | SK Radioklub Blansko | C | 52092 | 270 Kč |
PGP5850 | Zelená MarkétaZelená Markéta | SK Praga | C | 2080958 | 270 Kč |
DKP5851 | Svobodná EvaSvobodná Eva | Oddíl OB Kotlářka | C | 301365 | 270 Kč |
CHA5750 | Kadavá EvaKadavá Eva | OK Chrastava | C | 8171 | 270 Kč |
LBM5558 | Salajková VěraSalajková Věra | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 2113045 | 270 Kč |
DKP5651 | Klusáková JitkaKlusáková Jitka | Oddíl OB Kotlářka | C | 8558 | 270 Kč |
PZR5654 | Rosecká AlenaRosecká Alena | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 7205030 | 270 Kč |
SCP5550 | Jahnová HelenaJahnová Helena | OK Sparta Praha | C | 682101 | 270 Kč |
VBM5754 | Dokoupilová ZuzanaDokoupilová Zuzana | VSK Mendelu Brno | C | 53306 | 270 Kč |
VBM5655 | Potěšilová VladimíraPotěšilová Vladimíra | VSK Mendelu Brno | C | 53238 | 270 Kč |
TJN5752 | Kuncová JiřinaKuncová Jiřina | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8257 | 270 Kč |
LCE5451 | Cahlová SlávkaCahlová Slávka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 416063 | 270 Kč |
LCE5852 | Vlažná MirkaVlažná Mirka | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52698 | 270 Kč |
ZBM5582 | Kabáthová JitkaKabáthová Jitka | SK Brno Žabovřesky | C | 232005 | 270 Kč |
LPU5654 | Novotná JiřinaNovotná Jiřina | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7210072 | 270 Kč |
LPU5851 | Víchová LadislavaVíchová Ladislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 888601 | 270 Kč |
EKP5650 | Fantová LibušeFantová Libuše | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51583 | 270 Kč |
DKL5550 | Cabrnochová HanaCabrnochová Hana | KOB Kladno | C | 53520 | 270 Kč |
24P5650 | Wysocka JolantaWysocka Jolanta | (POL) Slask O-Team | 886619 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR5150 | Omová JanaOmová Jana | OOB TJ Turnov | C | 2025351 | 270 Kč |
CHA5150 | Šaffková ZuzanaŠaffková Zuzana | OK Chrastava | C | 2070837 | 270 Kč |
VLI5150 | Karmazínová IvanaKarmazínová Ivana | Slavia Liberec orienteering | C | 2080996 | 270 Kč |
DKP5150 | Stehnová HanaStehnová Hana | Oddíl OB Kotlářka | C | 51799 | 270 Kč |
CHA5351 | Ševčíková AlenaŠevčíková Alena | OK Chrastava | C | 8165 | 270 Kč |
DKP5250 | Mikšová StanislavaMikšová Stanislava | Oddíl OB Kotlářka | C | 2111758 | 270 Kč |
VLI4950 | Horáčková StanislavaHoráčková Stanislava | Slavia Liberec orienteering | C | 2080918 | 270 Kč |
TZL5254 | Horynová EvaHorynová Eva | SKOB Zlín | C | 8930 | 270 Kč |
PZR5051 | Křížová ZdenkaKřížová Zdenka | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 301209 | 270 Kč |
TBM5351 | Procházková HelenaProcházková Helena | KOS TJ Tesla Brno | C | 301247 | 270 Kč |
SBK5251 | Kolaříková VěraKolaříková Věra | KOB START Blansko | C | 49685 | 270 Kč |
SJI5252 | Podhorská VěraPodhorská Věra | OK Jihlava | C | 232900 | 270 Kč |
JIL5362 | Zlesáková VlastaZlesáková Vlasta | OK Jilemnice | C | 2096111 | 270 Kč |
LBM4955 | Tomanová JanaTomanová Jana | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 52055 | 270 Kč |
LIT5051 | Neradová AlenaNeradová Alena | KOB Litvínov | C | 8110 | 270 Kč |
VSP5050 | Dohnalová DanaDohnalová Dana | USK Praha | C | 51645 | 270 Kč |
TUR5151 | Tvrdková EvaTvrdková Eva | OOB TJ Turnov | C | 303959 | 270 Kč |
LPU4950 | Kellnerová StanislavaKellnerová Stanislava | OK Lokomotiva Pardubice | C | 436429 | 270 Kč |
BOR5150 | Úlehlová IvanaÚlehlová Ivana | OK Jiskra Nový Bor | C | 2090862 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TBM4451 | Liščinská EvaLiščinská Eva | KOS TJ Tesla Brno | C | 49660 | 270 Kč |
PGP4050 | Haňkovská JanaHaňkovská Jana | SK Praga | C | 51698 | 270 Kč |
ZLH4850 | Novotná LudmilaNovotná Ludmila | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52763 | 270 Kč |
LTU4751 | Kutáčková StanislavaKutáčková Stanislava | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2058517 | 270 Kč |
LPU4752 | Kubíková KvětaKubíková Květa | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9247 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0201 | Hankovec HugoHankovec Hugo | OK Kamenice | A | 436446 | 0 Kč |
KAM0300 | Kovářík TomášKovářík Tomáš | OK Kamenice | A | 8656648 | 0 Kč |
KAM0309 | Škácha VítŠkácha Vít | OK Kamenice | A | 682695 | 0 Kč |
DKP0309 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | Oddíl OB Kotlářka | B | 7210914 | 0 Kč |
DKP0203 | Švarc AntonínŠvarc Antonín | Oddíl OB Kotlářka | A | 8020122 | 0 Kč |
AOP0302 | Čech VítČech Vít | Orientační Běh Opava | A | 8656547 | 0 Kč |
DOK0200 | Synek PetrSynek Petr | OK Doksy | A | 8657096 | 0 Kč |
HAV0200 | Vébr TomášVébr Tomáš | OB Havířov | C | 515058 | 0 Kč |
TBM0411 | Milán JakubMilán Jakub | KOS TJ Tesla Brno | A | 8651737 | 0 Kč |
TRI0200 | Haltof MarekHaltof Marek | TJ TŽ Třinec | A | 9101677 | 0 Kč |
TRI0301 | Bialožyt MarekBialožyt Marek | TJ TŽ Třinec | B | 8629759 | 0 Kč |
DKP0308 | Mareš AlbertMareš Albert | Oddíl OB Kotlářka | B | 2103741 | 0 Kč |
AOP0201 | Kostka JiříKostka Jiří | Orientační Běh Opava | A | 8656577 | 0 Kč |
TUR0212 | Hájek KryštofHájek Kryštof | OOB TJ Turnov | A | 8655411 | 0 Kč |
PHK0302 | Chaloupský JakubChaloupský Jakub | OK 99 Hradec Králové | A | 682336 | 0 Kč |
PGP0309 | Šimša MartinŠimša Martin | SK Praga | A | 8654907 | 0 Kč |
HOR0201 | Rücker JanRücker Jan | TJ Jiskra Hořice | A | 8659404 | 0 Kč |
OPI0300 | Sobotka RadimSobotka Radim | Orientační sporty Písek | B | 2064779 | 0 Kč |
TBM0326 | Lička AdamLička Adam | KOS TJ Tesla Brno | A | 7202856 | 0 Kč |
LLI0203 | Bradáč DavidBradáč David | LOK-o Liberec | B | 2032132 | 0 Kč |
OSN0201 | Mareček ŠimonMareček Šimon | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8000543 | 0 Kč |
LLI0404 | Peterka JakubPeterka Jakub | LOK-o Liberec | A | 8659397 | 0 Kč |
PGP0304 | Kolář MatyášKolář Matyáš | SK Praga | B | 8654897 | 0 Kč |
PGP0200 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | B | 2060249 | 0 Kč |
DKP0210 | Malačka MilanMalačka Milan | Oddíl OB Kotlářka | A | 446345 | 0 Kč |
PGP0305 | Hřivna JakubHřivna Jakub | SK Praga | A | 8662292 | 0 Kč |
VPM0204 | Richtr LukášRichtr Lukáš | KOS Slavia Plzeň | A | 8656696 | 0 Kč |
KAM0202 | Škvor AdamŠkvor Adam | OK Kamenice | B | 425596 | 0 Kč |
JIL0201 | Vlastník MatoušVlastník Matouš | OK Jilemnice | B | 2073749 | 0 Kč |
OSN0200 | Nechanický JanNechanický Jan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | A | 8000321 | 0 Kč |
SRK0202 | Šabata RadekŠabata Radek | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 2070826 | 0 Kč |
ZLH0301 | Novotný ErikNovotný Erik | OOB TJ Zlaté Hory | B | 2020722 | 0 Kč |
STE0208 | Doležal MatyášDoležal Matyáš | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655382 | 0 Kč |
STE0202 | Lukašák ŠimonLukašák Šimon | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655380 | 0 Kč |
STE0204 | Světnický FrantišekSvětnický František | SK SKI-OB Šternberk | A | 8656687 | 0 Kč |
STE0207 | Svoboda RadekSvoboda Radek | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655381 | 0 Kč |
PLU0301 | Karásek FrantišekKarásek František | TJ SOKOL Plumlov | B | 2124774 | 0 Kč |
VPM0301 | Šauli FilipŠauli Filip | KOS Slavia Plzeň | A | 8656560 | 0 Kč |
SJH0302 | Pobuda VojtěchPobuda Vojtěch | SOS Jindřichův Hradec | B | 436440 | 0 Kč |
PGP0300 | Kožina ŠtěpánKožina Štěpán | SK Praga | A | 8656580 | 0 Kč |
TBM0401 | Doušek TomášDoušek Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | A | 7207618 | 0 Kč |
VRL0301 | Štregl Matyᚊtregl Matyáš | OOS TJ Spartak Vrchlabí | A | 8636759 | 0 Kč |
BSO0201 | Hejduk ZdeněkHejduk Zdeněk | KOB Baník Sokolov | B | 1428921 | 0 Kč |
BSO0301 | Kohoutek OldřichKohoutek Oldřich | KOB Baník Sokolov | B | 8655420 | 0 Kč |
BSO0203 | Lill PetrLill Petr | KOB Baník Sokolov | B | 8687 | 0 Kč |
DKP0205 | Šubrt MatějŠubrt Matěj | Oddíl OB Kotlářka | B | 888625 | 0 Kč |
VPM0208 | Kurz ŠimonKurz Šimon | KOS Slavia Plzeň | B | 2115069 | 0 Kč |
KSU0401 | Štábl AdamŠtábl Adam | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662429 | 0 Kč |
KSU0333 | Patterman ProkopPatterman Prokop | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 442865 | 0 Kč |
KSU0306 | Stryk ŠtěpánStryk Štěpán | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 229473 | 0 Kč |
KSU0201 | Hecl FrantišekHecl František | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662428 | 0 Kč |
VRB0202 | Matuš VítMatuš Vít | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | A | 2067396 | 0 Kč |
JIL0301 | Malý Evžen ml.Malý Evžen ml. | OK Jilemnice | C | 53224 | 0 Kč |
MLA0300 | Milota BřetislavMilota Břetislav | MLOK Mariánské Lázně | C | 1421923 | 0 Kč |
STH0202 | Štefan VítŠtefan Vít | SK Studenec | A | 7201763 | 0 Kč |
STH0205 | Link LukášLink Lukáš | SK Studenec | A | 7204987 | 0 Kč |
SSU0202 | Seidenglanz JáchymSeidenglanz Jáchym | SK Severka Šumperk | B | 1407427 | 0 Kč |
KAM0405 | Gajda MartinGajda Martin | OK Kamenice | A | 9201061 | 0 Kč |
KSH0202 | Mayer ŠimonMayer Šimon | OB Kašperské Hory | A | 8656537 | 0 Kč |
VPM0300 | Tokár RadimTokár Radim | KOS Slavia Plzeň | A | 2049567 | 0 Kč |
SJI0200 | Tkáč JurajTkáč Juraj | OK Jihlava | B | 2080961 | 0 Kč |
TJN0401 | Tkáč MatějTkáč Matěj | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8660911 | 0 Kč |
TJN0302 | Vitebský LukášVitebský Lukáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8636193 | 0 Kč |
VPM0205 | Spěváček VojtěchSpěváček Vojtěch | KOS Slavia Plzeň | A | 8627108 | 0 Kč |
TBM0404 | Ehl OndřejEhl Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 8654918 | 0 Kč |
PZR0205 | Sitař MiroslavSitař Miroslav | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232348 | 0 Kč |
ZBM0200 | Coufal JáchymCoufal Jáchym | SK Brno Žabovřesky | A | 8660432 | 0 Kč |
ZBM0302 | Urbánek AdamUrbánek Adam | SK Brno Žabovřesky | A | 8660426 | 0 Kč |
LPU0310 | Fejfar LukášFejfar Lukáš | OK Lokomotiva Pardubice | B | 232602 | 0 Kč |
LPU0401 | Haas FilipHaas Filip | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656543 | 0 Kč |
LPU0403 | Krpata MichalKrpata Michal | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656545 | 0 Kč |
LPU0209 | Macek OndřejMacek Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656535 | 0 Kč |
LPU0205 | Mrskoč MarekMrskoč Marek | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8654896 | 0 Kč |
LPU0203 | Pipek OndřejPipek Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8651710 | 0 Kč |
LPU0321 | Rusin VojtěchRusin Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656610 | 0 Kč |
LPU0204 | Šišma VojtěchŠišma Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | B | 7208077 | 0 Kč |
LPU0309 | Waněk HubertWaněk Hubert | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656616 | 0 Kč |
TBM0305 | Musil ŠtěpánMusil Štěpán | KOS TJ Tesla Brno | B | 2075632 | 0 Kč |
UOL0201 | Dostál FrantišekDostál František | SOB Olomouc | B | 2088178 | 0 Kč |
SHK0305 | Fábera DavidFábera David | OK Slavia Hradec Králové | A | 8656641 | 0 Kč |
SHK0303 | Tichý LubomírTichý Lubomír | OK Slavia Hradec Králové | B | 7206348 | 0 Kč |
CHC0202 | Kurzyp StanisławKurzyp Stanisław | K.O.B. Choceň | A | 1401454 | 0 Kč |
TAP0200 | Melišík MartinMelišík Martin | KOB Tretra Praha | A | 8654905 | 0 Kč |
KRE0201 | Novák JakubNovák Jakub | OOB TJ Sokol Křemže | B | 8660920 | 0 Kč |
VRB0303 | Peňáz VojtěchPeňáz Vojtěch | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 2092391 | 0 Kč |
VRB0313 | Peňáz RadekPeňáz Radek | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | B | 2092364 | 0 Kč |
TZL0202 | Bartík FilipBartík Filip | SKOB Zlín | B | 2091549 | 0 Kč |
SKM0201 | Blank NoahBlank Noah | KOB Směr Kroměříž | B | 436930 | 0 Kč |
DOR0301 | Kučera JáchymKučera Jáchym | OK Dobříš | A | 8660917 | 0 Kč |
TBM0406 | Gryc OndřejGryc Ondřej | KOS TJ Tesla Brno | A | 888648 | 0 Kč |
TJN0306 | Lesák OndřejLesák Ondřej | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8659385 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KAM0105 | Gajda JanGajda Jan | OK Kamenice | A | 8656513 | 0 Kč |
KAM0101 | Šafka SebastianŠafka Sebastian | OK Kamenice | A | 8221133 | 0 Kč |
PGP0104 | Siegl MatyášSiegl Matyáš | SK Praga | B | 7201196 | 0 Kč |
SJC0101 | Zalaba TomášZalaba Tomáš | Sportcentrum Jičín | A | 8397397 | 0 Kč |
DOK0001 | Synek AntonínSynek Antonín | OK Doksy | A | 8657097 | 0 Kč |
PHK0007 | Galbavý MatějGalbavý Matěj | OK 99 Hradec Králové | A | 2059764 | 0 Kč |
MOV0004 | Vavřík TomášVavřík Tomáš | SKOB Ostrava | B | 1403424 | 0 Kč |
TRI0002 | Filipek SebastianFilipek Sebastian | TJ TŽ Třinec | A | 2060277 | 0 Kč |
TRI0100 | Tuharský ErikTuharský Erik | TJ TŽ Třinec | A | 7202876 | 0 Kč |
TRI0101 | Kovařík MartinKovařík Martin | TJ TŽ Třinec | A | 7200589 | 0 Kč |
SJI0001 | Čech PetrČech Petr | OK Jihlava | A | 8656540 | 0 Kč |
PGP0106 | Forst AntonínForst Antonín | SK Praga | B | 218851 | 0 Kč |
LTP0104 | Bílý JakubBílý Jakub | OOB TJ Lokomotiva Teplice | A | 7200331 | 0 Kč |
SSU0000 | Kaprál JanKaprál Jan | SK Severka Šumperk | B | 7207780 | 0 Kč |
CHC0101 | Švadlena MichalŠvadlena Michal | K.O.B. Choceň | A | 9990101 | 0 Kč |
DKP0107 | Novák PřemyslNovák Přemysl | Oddíl OB Kotlářka | B | 2106739 | 0 Kč |
TAP0100 | Měšťan OndřejMěšťan Ondřej | KOB Tretra Praha | A | 7201203 | 0 Kč |
LLI0002 | Bradáč JakubBradáč Jakub | LOK-o Liberec | B | 2032105 | 0 Kč |
VTA0001 | Vondruška JanVondruška Jan | SC vebr-sport | B | 2019543 | 0 Kč |
PGP0101 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | A | 8636798 | 0 Kč |
TBM0106 | Gryc VojtěchGryc Vojtěch | KOS TJ Tesla Brno | A | 8645931 | 0 Kč |
TBM0003 | Rajnoha DavidRajnoha David | KOS TJ Tesla Brno | A | 7204496 | 0 Kč |
TBM0010 | Sedlář JanSedlář Jan | KOS TJ Tesla Brno | A | 7201210 | 0 Kč |
OPI0102 | Valenta AdamValenta Adam | Orientační sporty Písek | B | 2091528 | 0 Kč |
PHK0001 | Samek TomášSamek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | B | 8656629 | 0 Kč |
DKL0102 | Melichna MatějMelichna Matěj | KOB Kladno | B | 682699 | 0 Kč |
JIL0107 | Gottstein JonášGottstein Jonáš | OK Jilemnice | A | 2078455 | 0 Kč |
TBM0103 | Kligl RadimKligl Radim | KOS TJ Tesla Brno | A | 8655419 | 0 Kč |
CHA0103 | Bek JiříBek Jiří | OK Chrastava | A | 436431 | 0 Kč |
STE0000 | Jirka MikulášJirka Mikuláš | SK SKI-OB Šternberk | A | 8655377 | 0 Kč |
STE0101 | Neumann DavidNeumann David | SK SKI-OB Šternberk | B | 2027241 | 0 Kč |
UOL0000 | Prachař MatoušPrachař Matouš | SOB Olomouc | B | 2102871 | 0 Kč |
ROU0001 | Buk PetrBuk Petr | SKOB Roudnice nad Labem | B | 8662366 | 0 Kč |
BSO0001 | Hejduk JanHejduk Jan | KOB Baník Sokolov | B | 1428929 | 0 Kč |
LTU0001 | Šitina JakubŠitina Jakub | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | B | 2057577 | 0 Kč |
KSU0005 | Matoušek MatějMatoušek Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662433 | 0 Kč |
KSU0049 | Grulich OndřejGrulich Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2067336 | 0 Kč |
KSU0044 | Kroul JosefKroul Josef | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056268 | 0 Kč |
KSU0111 | Babišta AntonínBabišta Antonín | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2080935 | 0 Kč |
KSU0105 | Šafář MartinŠafář Martin | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662432 | 0 Kč |
KSU0101 | Krč MatějKrč Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2058481 | 0 Kč |
TZL0103 | Janda PřemekJanda Přemek | SKOB Zlín | B | 53147 | 0 Kč |
SJC0001 | Karásek MatějKarásek Matěj | Sportcentrum Jičín | B | 8499900 | 0 Kč |
STH0104 | Mühlbach AlešMühlbach Aleš | SK Studenec | B | 7207505 | 0 Kč |
BSO0002 | Solomko AdamSolomko Adam | KOB Baník Sokolov | B | 9102149 | 0 Kč |
TJN0105 | Budský OndřejBudský Ondřej | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8656738 | 0 Kč |
TJN0006 | Nagy JosefNagy Josef | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8656507 | 0 Kč |
DKL0101 | Kohout VáclavKohout Václav | KOB Kladno | C | 2080903 | 0 Kč |
JIL0104 | Ježek JakubJežek Jakub | OK Jilemnice | A | 2035716 | 0 Kč |
LLI0001 | Melichar PetrMelichar Petr | LOK-o Liberec | A | 8659416 | 0 Kč |
TTR0101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | B | 7300192 | 0 Kč |
LCE0011 | Panovec KryštofPanovec Kryštof | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 331216 | 0 Kč |
LCE0012 | Zentrich DušanZentrich Dušan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 2082929 | 0 Kč |
ZBM0111 | Milán TomášMilán Tomáš | SK Brno Žabovřesky | A | 7070007 | 0 Kč |
ABM0101 | Adámek FilipAdámek Filip | KOB ALFA Brno | A | 8656745 | 0 Kč |
LPU0105 | Paleček OndřejPaleček Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | B | 8656505 | 0 Kč |
LPU0001 | Roudný VáclavRoudný Václav | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656528 | 0 Kč |
LPU0002 | Roudný MartinRoudný Martin | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656620 | 0 Kč |
LPU0008 | Rusin JanRusin Jan | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656619 | 0 Kč |
LPU0010 | Volák OndřejVolák Ondřej | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656613 | 0 Kč |
BOR0000 | Mareš VítMareš Vít | OK Jiskra Nový Bor | A | 7202852 | 0 Kč |
BOR0001 | Pavlovec DanPavlovec Dan | OK Jiskra Nový Bor | A | 8655456 | 0 Kč |
SHK0101 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 51179 | 0 Kč |
SHK0100 | Porkert JanPorkert Jan | OK Slavia Hradec Králové | B | 7207030 | 0 Kč |
SHK0000 | Tichý RadomírTichý Radomír | OK Slavia Hradec Králové | A | 7300181 | 0 Kč |
CHC0001 | Krawczyński MikołajKrawczyński Mikołaj | K.O.B. Choceň | A | 7203701 | 0 Kč |
CHC0002 | Rosłaniec MateuszRosłaniec Mateusz | K.O.B. Choceň | C | 895003 | 0 Kč |
SSU0007 | Bořánek MichalBořánek Michal | SK Severka Šumperk | A | 8656733 | 0 Kč |
DOR0100 | Janda OndřejJanda Ondřej | OK Dobříš | A | 2045310 | 0 Kč |
DKP0100 | Klaška MartinKlaška Martin | Oddíl OB Kotlářka | B | 9889 | 0 Kč |
TJN0102 | Růta MatyášRůta Matyáš | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | B | 8659386 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
KON9915 | Beneš MiroslavBeneš Miroslav | KOB Konice | B | 1418762 | 0 Kč |
TUR9904 | Thoř TomášThoř Tomáš | OOB TJ Turnov | A | 7201809 | 0 Kč |
KAM9802 | Jíra TomášJíra Tomáš | OK Kamenice | A | 9005139 | 0 Kč |
KAM9900 | Škvor OtaŠkvor Ota | OK Kamenice | A | 8656655 | 0 Kč |
PHK9908 | Chvátil ŠimonChvátil Šimon | OK 99 Hradec Králové | A | 8656633 | 0 Kč |
DOK9800 | Koštejn VítKoštejn Vít | OK Doksy | R | 7209363 | 0 Kč |
OPI9800 | Bečvář PetrBečvář Petr | Orientační sporty Písek | B | 2091539 | 0 Kč |
PHK9901 | Kavalír JáchymKavalír Jáchym | OK 99 Hradec Králové | A | 7202866 | 0 Kč |
PHK9800 | Bendák JanBendák Jan | OK 99 Hradec Králové | R | 7681889 | 0 Kč |
JPV9807 | Vystavěl OndřejVystavěl Ondřej | Oddíl OS SK Prostějov | R | 8656693 | 0 Kč |
TRI9801 | Cienciala JanCienciala Jan | TJ TŽ Třinec | A | 1400410 | 0 Kč |
UOL9801 | Chaloupka JosefChaloupka Josef | SOB Olomouc | B | 2090849 | 0 Kč |
SRK9904 | Šabata MilanŠabata Milan | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 7205561 | 0 Kč |
CTB9902 | Sabol JosefSabol Josef | SK OB Chotěboř | A | 436413 | 0 Kč |
FSP9801 | Borovička TomášBorovička Tomáš | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | B | 888614 | 0 Kč |
TAP9805 | Ransdorf JakubRansdorf Jakub | KOB Tretra Praha | B | 8655405 | 0 Kč |
PHK9813 | Starý OndraStarý Ondra | OK 99 Hradec Králové | A | 2025354 | 0 Kč |
TUR9901 | Karatsiolis KryštofKaratsiolis Kryštof | OOB TJ Turnov | A | 888618 | 0 Kč |
SJI9902 | Šenkýř MatějŠenkýř Matěj | OK Jihlava | A | 2045309 | 0 Kč |
JPV9800 | Hubáček FilipHubáček Filip | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602631 | 0 Kč |
SOP9901 | Procházka ZdeněkProcházka Zdeněk | OOB TJ Slezan Opava | B | 7209362 | 0 Kč |
JIL9804 | Hrouda MatějHrouda Matěj | OK Jilemnice | A | 2035717 | 0 Kč |
JIL9903 | Ježek VítJežek Vít | OK Jilemnice | B | 7210404 | 0 Kč |
SJI9903 | Kafka MatějKafka Matěj | OK Jihlava | B | 7200364 | 0 Kč |
STE9919 | Horčička VítHorčička Vít | SK SKI-OB Šternberk | R | 8656558 | 0 Kč |
SRK9802 | Locker TomášLocker Tomáš | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | A | 2017682 | 0 Kč |
CHC9901 | Křivda TomášKřivda Tomáš | K.O.B. Choceň | E | 8656592 | 0 Kč |
PHK9805 | Vandas DanielVandas Daniel | OK 99 Hradec Králové | E | 8656624 | 0 Kč |
KSU9933 | Ondráček RadekOndráček Radek | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 2056305 | 0 Kč |
KSU9909 | Šrámek OndřejŠrámek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662436 | 0 Kč |
KSU9908 | Jílek OndřejJílek Ondřej | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662437 | 0 Kč |
KSU9906 | Müller JonášMüller Jonáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | A | 8662444 | 0 Kč |
SRK9900 | Šklíba MichalŠklíba Michal | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | B | 7201758 | 0 Kč |
TJN9804 | Janeček MirekJaneček Mirek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 2027208 | 0 Kč |
TJN9802 | Michek DavidMichek David | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8655371 | 0 Kč |
TJN9901 | Novotný MarekNovotný Marek | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | A | 8659418 | 0 Kč |
DKP9907 | Ridzoň DanielRidzoň Daniel | Oddíl OB Kotlářka | B | 2102784 | 0 Kč |
UOL9901 | Vostál DominikVostál Dominik | SOB Olomouc | B | 1400425 | 0 Kč |
LLI9802 | Melichar VojtěchMelichar Vojtěch | LOK-o Liberec | A | 8656608 | 0 Kč |
CHC9905 | Vaněk MartinVaněk Martin | K.O.B. Choceň | C | 425544 | 0 Kč |
DKL9802 | Pelikán LukášPelikán Lukáš | KOB Kladno | B | 7207341 | 0 Kč |
LCE9803 | Černocký LiborČernocký Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 8656550 | 0 Kč |
LCE9801 | Sýkora VojtěchSýkora Vojtěch | OOB TJ Slovan Luhačovice | E | 8656697 | 0 Kč |
LCE9911 | Vopařil JanVopařil Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | A | 7201825 | 0 Kč |
ZBM9801 | Hirš OtakarHirš Otakar | SK Brno Žabovřesky | E | 8656722 | 0 Kč |
ZBM9901 | Hlaváč OndřejHlaváč Ondřej | SK Brno Žabovřesky | R | 8651709 | 0 Kč |
ZBM9902 | Komenda JanKomenda Jan | SK Brno Žabovřesky | A | 8660415 | 0 Kč |
ZBM9911 | Svoboda MichaelSvoboda Michael | SK Brno Žabovřesky | C | 9991110 | 0 Kč |
ABM9901 | Florián VojtěchFlorián Vojtěch | KOB ALFA Brno | A | 438043 | 0 Kč |
LPU9902 | Fencl JonášFencl Jonáš | OK Lokomotiva Pardubice | A | 8656603 | 0 Kč |
LPU9802 | Žák JanŽák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | B | 2025379 | 0 Kč |
SHK9801 | Gebrt JanGebrt Jan | OK Slavia Hradec Králové | R | 8656729 | 0 Kč |
PGP9809 | Bartoš VojtěchBartoš Vojtěch | SK Praga | B | 8656598 | 0 Kč |
Reg. číslo
|
IOF ID
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|---|
JIL8702 | 13209 | Malý AlešMalý Aleš | OK Jilemnice | C | 8087007 | 0 Kč |
KON8911 | 18456 | Zimmermann JakubZimmermann Jakub | KOB Konice | C | 8645930 | 0 Kč |
LPM9202 | 19809 | Kolovský FrantišekKolovský František | OK Lokomotiva Plzeň | E | 8656683 | 0 Kč |
LLI9603 | 23036 | Fürst MatoušFürst Matouš | LOK-o Liberec | R | 8651739 | 0 Kč |
TUR9301 | 19977 | Zakouřil VítZakouřil Vít | OOB TJ Turnov | C | 886823 | 0 Kč |
KAM9601 | 20171 | Kettner VojtěchKettner Vojtěch | OK Kamenice | E | 8644887 | 0 Kč |
TUR8900 | 19976 | Schulhof JanSchulhof Jan | OOB TJ Turnov | R | 8627110 | 0 Kč |
TUR9701 | 33506 | Wolf FilipWolf Filip | OOB TJ Turnov | R | 9101181 | 0 Kč |
SJC9703 | 34036 | Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk | Sportcentrum Jičín | C | 2045221 | 0 Kč |
KAM9401 | 20167 | Semík OndřejSemík Ondřej | OK Kamenice | E | 920683 | 0 Kč |
PHK8802 | 14618 | Panchártek JanPanchártek Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 553446 | 0 Kč |
TUR8401 | 17895 | Váňa MartinVáňa Martin | OOB TJ Turnov | C | 1840303 | 0 Kč |
TUR8700 | 19975 | Luštický MartinLuštický Martin | OOB TJ Turnov | C | 7092626 | 0 Kč |
SSU9303 | 19442 | Schuster MarekSchuster Marek | SK Severka Šumperk | E | 995871 | 0 Kč |
KAM9203 | 14032 | Navrátil BorisNavrátil Boris | OK Kamenice | C | 8656539 | 0 Kč |
PHK9101 | 12195 | Kubát PavelKubát Pavel | OK 99 Hradec Králové | E | 8644491 | 0 Kč |
PHK8200 | 15576 | Rollier BaptisteRollier Baptiste | OK 99 Hradec Králové | E | 1394262 | 0 Kč |
PGP8206 | 15181 | Procházka JanProcházka Jan | SK Praga | C | 886265 | 0 Kč |
EKP7414 | 14462 | Ondráček RadimOndráček Radim | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2045232 | 0 Kč |
CHT9501 | 33263 | Hledík JakubHledík Jakub | OOB SK Chrast | C | 7207628 | 0 Kč |
ASU9447 | 20169 | Horvát PetrHorvát Petr | Magnus Orienteering | E | 8644873 | 0 Kč |
PGP9702 | 23039 | Navrátil ŠimonNavrátil Šimon | SK Praga | R | 681882 | 0 Kč |
KAM9301 | 19819 | Rusý TomášRusý Tomáš | OK Kamenice | C | 2051509 | 0 Kč |
PHK9001 | 33953 | Zelenka TomášZelenka Tomáš | OK 99 Hradec Králové | C | 886259 | 0 Kč |
AOP9602 | 24672 | Glonek JakubGlonek Jakub | Orientační Běh Opava | R | 1625050 | 0 Kč |
TZL8508 | 8875 | Dlabaja ŠtěpánDlabaja Štěpán | SKOB Zlín | R | 8185818 | 0 Kč |
LPM9502 | 24673 | Valeš JiříValeš Jiří | OK Lokomotiva Plzeň | R | 8656689 | 0 Kč |
TRI9301 | 7088 | Argaláš MichalArgaláš Michal | TJ TŽ Třinec | C | 887630 | 0 Kč |
SJI7313 | 15210 | Prášil MarekPrášil Marek | OK Jihlava | R | 500580 | 0 Kč |
OSN9549 | 21060 | Kamenický JeronýmKamenický Jeroným | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8651708 | 0 Kč |
PGP8700 | 16949 | Sysel CtiborSysel Ctibor | SK Praga | C | 515161 | 0 Kč |
JPV8235 | 33460 | Perknovský RadimPerknovský Radim | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52475 | 0 Kč |
TUR8103 | 9523 | Fodor PetrFodor Petr | OOB TJ Turnov | C | 981821 | 0 Kč |
OKP8901 | 34015 | Červinka JanČervinka Jan | SK OK 24 Praha | C | 8002400 | 0 Kč |
TUR7603 | 7261 | Baier MartinBaier Martin | OOB TJ Turnov | C | 7677777 | 0 Kč |
AOP9301 | 10299 | Hadač FilipHadač Filip | Orientační Běh Opava | C | 8656686 | 0 Kč |
DKP8717 | 19817 | Pospíšil OndřejPospíšil Ondřej | Oddíl OB Kotlářka | C | 7202874 | 0 Kč |
MBM8740 | 18381 | Zelinka JiříZelinka Jiří | O-mikron | C | 232019 | 0 Kč |
PGP8409 | 16065 | Šedivý JanŠedivý Jan | SK Praga | E | 8644492 | 0 Kč |
KAM9403 | 25165 | Kettner LukášKettner Lukáš | OK Kamenice | C | 8654886 | 0 Kč |
TAP8511 | 13173 | Makovský JakubMakovský Jakub | KOB Tretra Praha | C | 7778511 | 0 Kč |
TZL9703 | 33326 | Mikel DavidMikel David | SKOB Zlín | C | 8662440 | 0 Kč |
LLI7502 | 19961 | Peterka VojtěchPeterka Vojtěch | LOK-o Liberec | C | 8656591 | 0 Kč |
DOB8002 | 11120 | Janda MartinJanda Martin | KOB Dobruška | C | 920696 | 0 Kč |
SJI9601 | 25344 | Čech JanČech Jan | OK Jihlava | C | 7003044 | 0 Kč |
TZL9101 | 14042 | Nečas JiříNečas Jiří | SKOB Zlín | C | 7887934 | 0 Kč |
PGP6401 | 11136 | Janovský TomášJanovský Tomáš | SK Praga | C | 8632139 | 0 Kč |
PHK8900 | 19820 | Šabatka ZdeněkŠabatka Zdeněk | OK 99 Hradec Králové | C | 8660923 | 0 Kč |
PGP9601 | 28230 | Landovský JakubLandovský Jakub | SK Praga | C | 7210114 | 0 Kč |
BBM7205 | 19965 | Fiala JanFiala Jan | BETA URSUS Rosice | C | 515468 | 0 Kč |
TZL8002 | 16456 | Slováček TomášSlováček Tomáš | SKOB Zlín | C | 2084933 | 0 Kč |
TZL8808 | 18376 | Zbranek RomanZbranek Roman | SKOB Zlín | R | 8422248 | 0 Kč |
TZL8301 | 12127 | Krejčík JiříKrejčík Jiří | SKOB Zlín | C | 8931 | 0 Kč |
TZL9003 | 33959 | Kolárik JanKolárik Jan | SKOB Zlín | C | 7209283 | 0 Kč |
RBK8605 | 19969 | Henek MichalHenek Michal | SK Radioklub Blansko | C | 515193 | 0 Kč |
SJC8309 | 18354 | Žaloudek PetrŽaloudek Petr | Sportcentrum Jičín | C | 7890000 | 0 Kč |
ASU8949 | 15352 | Oľhava RastislavOľhava Rastislav | Magnus Orienteering | C | 7201826 | 0 Kč |
TZL8601 | 15043 | Polášek JanPolášek Jan | SKOB Zlín | C | 52340 | 0 Kč |
CHC9402 | 32849 | Sháněl JanSháněl Jan | K.O.B. Choceň | C | 8199402 | 0 Kč |
SJI9700 | 33966 | Bořil JanBořil Jan | OK Jihlava | R | 7200584 | 0 Kč |
TUR9003 | 8965 | Dragowski KubaDragowski Kuba | OOB TJ Turnov | R | 8628698 | 0 Kč |
SJI9602 | 33972 | Vacek VojtěchVacek Vojtěch | OK Jihlava | C | 7200366 | 0 Kč |
AOV7900 | 17813 | Vlach JiříVlach Jiří | OOB TJ Baník Ostrava | C | 7202896 | 0 Kč |
TUR8702 | 17818 | Vlček MartinVlček Martin | OOB TJ Turnov | C | 8656670 | 0 Kč |
TUR8303 | 8876 | Dlabaja TomášDlabaja Tomáš | OOB TJ Turnov | R | 500850 | 0 Kč |
STE9411 | 24668 | Skoupý JanSkoupý Jan | SK SKI-OB Šternberk | C | 2027239 | 0 Kč |
VBM8801 | 7923 | Bravený AdamBravený Adam | VSK Mendelu Brno | C | 866998 | 0 Kč |
TAP8610 | 19970 | Zajíc VítězslavZajíc Vítězslav | KOB Tretra Praha | C | 8655221 | 0 Kč |
PHK7901 | 12938 | Losman PetrLosman Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 8656658 | 0 Kč |
SJC8104 | 12066 | Kovář MiroslavKovář Miroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8008104 | 0 Kč |
PGP8610 | 9499 | Flašar JanFlašar Jan | SK Praga | R | 9418870 | 0 Kč |
CHC8801 | 19981 | Grundman VojtěchGrundman Vojtěch | K.O.B. Choceň | C | 8080807 | 0 Kč |
TZL8131 | 16494 | Smola MichalSmola Michal | SKOB Zlín | R | 515174 | 0 Kč |
ASU8304 | 33956 | Khýn VítězslavKhýn Vítězslav | Magnus Orienteering | C | 7203321 | 0 Kč |
SSU8802 | 15038 | Poklop MartinPoklop Martin | SK Severka Šumperk | E | 1007536 | 0 Kč |
DOB9200 | 9048 | Dutkowski MikolajDutkowski Mikolaj | KOB Dobruška | C | 8010192 | 0 Kč |
TUV7500 | 18348 | Zakouřil TomášZakouřil Tomáš | SOK TJ Turnov | C | 51726 | 0 Kč |
KSU9202 | 19803 | Jílek JakubJílek Jakub | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662445 | 0 Kč |
KSU7945 | 19821 | Turczer PetrTurczer Petr | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515179 | 0 Kč |
KSU7410 | 17312 | Tomanek DanielTomanek Daniel | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 7200324 | 0 Kč |
PGP9103 | 12410 | Landovský TomášLandovský Tomáš | SK Praga | C | 8071491 | 0 Kč |
VLI8800 | 18563 | Škoda JakubŠkoda Jakub | Slavia Liberec orienteering | R | 1302790 | 0 Kč |
PGP9606 | 22833 | Jonáš MartinJonáš Martin | SK Praga | C | 515307 | 0 Kč |
TUR9100 | 18128 | Wolf DanielWolf Daniel | OOB TJ Turnov | C | 8086808 | 0 Kč |
CHC8603 | 14689 | Pátek MichalPátek Michal | K.O.B. Choceň | C | 8025343 | 0 Kč |
SJI8306 | 22914 | Kadlec JanKadlec Jan | OK Jihlava | C | 2073707 | 0 Kč |
PGP7107 | 12019 | Košárek PavelKošárek Pavel | SK Praga | C | 51568 | 0 Kč |
VLI7707 | 10296 | Habán IvoHabán Ivo | Slavia Liberec orienteering | C | 7207861 | 0 Kč |
ZBM8101 | 8059 | Bukovac PaloBukovac Palo | SK Brno Žabovřesky | C | 515478 | 0 Kč |
PHK9200 | 14896 | Petržela JanPetržela Jan | OK 99 Hradec Králové | E | 8627109 | 0 Kč |
STE9202 | 24669 | Doležel OndřejDoležel Ondřej | SK SKI-OB Šternberk | C | 8654919 | 0 Kč |
CHC9501 | 33352 | Křivda MartinKřivda Martin | K.O.B. Choceň | C | 8659400 | 0 Kč |
CHC9701 | 33064 | Semrád LadislavSemrád Ladislav | K.O.B. Choceň | R | 8053577 | 0 Kč |
KRL9304 | 33934 | Pova OndřejPova Ondřej | Kometa Kralovice | C | 9995599 | 0 Kč |
LCE7701 | 7496 | Bencúr JurajBencúr Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 682377 | 0 Kč |
LCE8803 | 8149 | Cahel MarekCahel Marek | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889288 | 0 Kč |
LCE7602 | 10789 | Horyna RomanHoryna Roman | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 1399000 | 0 Kč |
LCE8903 | 11830 | Klusáček MatějKlusáček Matěj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 303927 | 0 Kč |
LCE9601 | 23040 | Mudrák ŠtěpánMudrák Štěpán | OOB TJ Slovan Luhačovice | R | 7210097 | 0 Kč |
LCE9201 | 26343 | Valenta JiříValenta Jiří | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 896968 | 0 Kč |
ZBM6708 | 15169 | Přikryl PetrPřikryl Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 7030567 | 0 Kč |
ZBM8511 | 8961 | Drábek JanDrábek Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 8660410 | 0 Kč |
ZBM8721 | 18404 | Zháňal JanZháňal Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 8660422 | 0 Kč |
ZBM8919 | 10320 | Hájek DanielHájek Daniel | SK Brno Žabovřesky | E | 8644878 | 0 Kč |
ZBM9005 | 14322 | Nykodým MilošNykodým Miloš | SK Brno Žabovřesky | E | 8091209 | 0 Kč |
ZBM9101 | 18458 | Zimmermann ŠtěpánZimmermann Štěpán | SK Brno Žabovřesky | E | 8660448 | 0 Kč |
ZBM9102 | 7924 | Bravený VítBravený Vít | SK Brno Žabovřesky | C | 8660450 | 0 Kč |
ZBM9103 | 18574 | Švirák OndřejŠvirák Ondřej | SK Brno Žabovřesky | R | 8660443 | 0 Kč |
ZBM9104 | 11622 | Kazda AdamKazda Adam | SK Brno Žabovřesky | C | 8660406 | 0 Kč |
ZBM9202 | 13767 | Mokrý StanislavMokrý Stanislav | SK Brno Žabovřesky | C | 8660442 | 0 Kč |
ZBM9300 | 18881 | Chloupek AdamChloupek Adam | SK Brno Žabovřesky | R | 995849 | 0 Kč |
ZBM9302 | 19794 | Brlica PavelBrlica Pavel | SK Brno Žabovřesky | E | 8660414 | 0 Kč |
ZBM9515 | 25169 | Hruška JakubHruška Jakub | SK Brno Žabovřesky | C | 8660404 | 0 Kč |
ZBM9711 | 33531 | Kelbl VladimírKelbl Vladimír | SK Brno Žabovřesky | R | 9201063 | 0 Kč |
ABM9211 | 19813 | Novotný OndřejNovotný Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 7003038 | 0 Kč |
CHC8502 | 14849 | Pešek OndřejPešek Ondřej | K.O.B. Choceň | C | 2025363 | 0 Kč |
ZBM9301 | 19808 | Klusáček JanKlusáček Jan | SK Brno Žabovřesky | C | 899179 | 0 Kč |
LPU9301 | 19979 | Čermák JanČermák Jan | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8654903 | 0 Kč |
LPU9410 | 23402 | Grundmann JanGrundmann Jan | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8654891 | 0 Kč |
LPU9036 | 11471 | Kamenický MatějKamenický Matěj | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8137666 | 0 Kč |
LPU9303 | 33963 | Kos TomášKos Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8660901 | 0 Kč |
LPU9307 | 19046 | Kubelka TomášKubelka Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | E | 8644885 | 0 Kč |
LPU9113 | 15180 | Procházka DavidProcházka David | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656511 | 0 Kč |
LPU8002 | 17500 | Udržal TomášUdržal Tomáš | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656530 | 0 Kč |
LPU9306 | 25991 | Záveský FilipZáveský Filip | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656510 | 0 Kč |
LPU8208 | 18493 | Zvěřina PetrZvěřina Petr | OK Lokomotiva Pardubice | R | 8656529 | 0 Kč |
DKP9600 | 31860 | Illner VojtěchIllner Vojtěch | Oddíl OB Kotlářka | C | 899156 | 0 Kč |
BOR9503 | 26407 | Pavlovec JanPavlovec Jan | OK Jiskra Nový Bor | C | 9200728 | 0 Kč |
BOR9608 | 28245 | Burda MatějBurda Matěj | OK Jiskra Nový Bor | C | 8200008 | 0 Kč |
BOR9007 | 12017 | Kořínek TomášKořínek Tomáš | OK Jiskra Nový Bor | C | 8654931 | 0 Kč |
PGP8407 | 15178 | Procházka JanProcházka Jan | SK Praga | E | 8409111 | 0 Kč |
SHK9701 | 33399 | Netuka VojtěchNetuka Vojtěch | OK Slavia Hradec Králové | R | 8656727 | 0 Kč |
SHK9403 | 33999 | Remeš PetrRemeš Petr | OK Slavia Hradec Králové | C | 8655415 | 0 Kč |
SHK7601 | 10606 | Hepner DavidHepner David | OK Slavia Hradec Králové | C | 1008172 | 0 Kč |
CHC8904 | 16684 | Stefański DawidStefański Dawid | K.O.B. Choceň | C | 7203700 | 0 Kč |
PGP9503 | 33960 | Veselý JakubVeselý Jakub | SK Praga | C | 7209346 | 0 Kč |
ASU9444 | 20166 | Minář MarekMinář Marek | Magnus Orienteering | E | 8396969 | 0 Kč |
AOP9701 | 33971 | Mielec JaromírMielec Jaromír | Orientační Běh Opava | C | 515123 | 0 Kč |
23P9001 | 14958 | Piłkowski TadeuszPiłkowski Tadeusz | (POL) OK!Sport Warszawa | 8653083 | 340 Kč | |
SSU8841 | 12187 | Král VojtěchKrál Vojtěch | SK Severka Šumperk | E | 8629754 | 510 Kč |
SHK8406 | 11934 | Komanec VáclavKomanec Václav | OK Slavia Hradec Králové | R | 995807 | 510 Kč |
13P9401 | 11349 | Jurczyk TomaszJurczyk Tomasz | (POL) UKS Sparta Czyżowice | 8640246 | 340 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
CHT8001 | Matras TomášMatras Tomáš | OOB SK Chrast | C | 7210808 | 340 Kč |
JPV8201 | Otrusina JiříOtrusina Jiří | Oddíl OS SK Prostějov | C | 1602629 | 340 Kč |
DKP8306 | Janata MartinJanata Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 888608 | 340 Kč |
PGP8302 | Sysel OndřejSysel Ondřej | SK Praga | C | 515038 | 340 Kč |
TTR8201 | Kříž LukášKříž Lukáš | OOB Třebíč | C | 515159 | 340 Kč |
CTB7902 | Hübner JanHübner Jan | SK OB Chotěboř | C | 2082923 | 340 Kč |
SRK8001 | Krmaš VáclavKrmaš Václav | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 8008111 | 340 Kč |
PHK7605 | Kadeřávek PetrKadeřávek Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 9399 | 340 Kč |
VAM8201 | Hladký ViktorHladký Viktor | OB Vamberk | C | 7003026 | 340 Kč |
SJC8007 | Uhlík MichalUhlík Michal | Sportcentrum Jičín | C | 8003099 | 340 Kč |
OPI7800 | Šmahel Lukᚊmahel Lukáš | Orientační sporty Písek | C | 2103772 | 340 Kč |
KRN8100 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654914 | 340 Kč |
OSN8000 | Voráček MichalVoráček Michal | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9201330 | 340 Kč |
PLU7917 | Otruba KarelOtruba Karel | TJ SOKOL Plumlov | C | 2035148 | 340 Kč |
VBM7246 | Fučík KarelFučík Karel | VSK Mendelu Brno | C | 720921 | 340 Kč |
VBM8103 | Mazal ZdeněkMazal Zdeněk | VSK Mendelu Brno | C | 7207858 | 340 Kč |
VBM8204 | Verner TomášVerner Tomáš | VSK Mendelu Brno | C | 49679 | 340 Kč |
BSO7907 | Rambousek KarelRambousek Karel | KOB Baník Sokolov | C | 7204979 | 340 Kč |
PLU7931 | Krtička JanKrtička Jan | TJ SOKOL Plumlov | C | 2067929 | 340 Kč |
DKL8000 | Jedlička MichalJedlička Michal | KOB Kladno | C | 1416366 | 340 Kč |
ZBM7704 | Rotek PavelRotek Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 2103682 | 340 Kč |
ZBM7902 | Finstrle LuděkFinstrle Luděk | SK Brno Žabovřesky | C | 2067240 | 340 Kč |
ZBM8206 | Koča JaroslavKoča Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 301217 | 340 Kč |
ZBM8208 | Stehlík MiroslavStehlík Miroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 8009153 | 340 Kč |
ZBM8242 | Brabec JaroslavBrabec Jaroslav | SK Brno Žabovřesky | C | 520540 | 340 Kč |
RIC7702 | Sládeček PetrSládeček Petr | OB Říčany | C | 448937 | 340 Kč |
SHK8200 | Souček TomášSouček Tomáš | OK Slavia Hradec Králové | C | 7203456 | 340 Kč |
SHK7911 | Weiner JakubWeiner Jakub | OK Slavia Hradec Králové | C | 9140 | 340 Kč |
DLP7200 | Šindelka AntonínŠindelka Antonín | OOB TJ Dukla Praha | C | 2060227 | 340 Kč |
23P0000 | Cwalina KarolCwalina Karol | (POL) OK!Sport Warszawa | 1418714 | 340 Kč | |
UOL7701 | Paulíček MichalPaulíček Michal | SOB Olomouc | C | 2118494 | 340 Kč |
SJI7823 | Prošek MichalProšek Michal | OK Jihlava | C | 888644 | 510 Kč |
ASU8101 | Bubela TomášBubela Tomáš | Magnus Orienteering | C | 8018801 | 510 Kč |
CHT7901 | Korecký MiroslavKorecký Miroslav | OOB SK Chrast | C | 301360 | 510 Kč |
BFM8303 | Frainšic MichalFrainšic Michal | SKOB Frýdek - Místek | C | 443092 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
46P7600 | Biolik GrzegorzBiolik Grzegorz | (POL) Trackcourse | 770327 | 340 Kč | |
DOK7800 | Synek AntonínSynek Antonín | OK Doksy | C | 7200371 | 340 Kč |
VLI7702 | Matějů MichalMatějů Michal | Slavia Liberec orienteering | C | 887154 | 340 Kč |
SCP7400 | Bašus PetrBašus Petr | OK Sparta Praha | C | 7200592 | 340 Kč |
ROZ7500 | Svoboda JiříSvoboda Jiří | OK Roztoky | C | 8069069 | 340 Kč |
ADA7400 | Odehnal LuděkOdehnal Luděk | OOB Spartak Adamov | C | 2053551 | 340 Kč |
CHC7502 | Švadlena PavelŠvadlena Pavel | K.O.B. Choceň | C | 7502000 | 340 Kč |
PHK7702 | Vítek TomášVítek Tomáš | OK 99 Hradec Králové | C | 9526 | 340 Kč |
PGP7506 | Pokorný OndřejPokorný Ondřej | SK Praga | C | 682686 | 340 Kč |
DOK7600 | Synek MarcelSynek Marcel | OK Doksy | C | 2056288 | 340 Kč |
JPV7713 | Skřivanek MarcelSkřivanek Marcel | Oddíl OS SK Prostějov | C | 52592 | 340 Kč |
PGP7510 | Střelba OndřejStřelba Ondřej | SK Praga | C | 7209464 | 340 Kč |
AOP7402 | Borunský TomášBorunský Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 682655 | 340 Kč |
ASU7501 | Kolek PetrKolek Petr | Magnus Orienteering | C | 8636194 | 340 Kč |
SBK7541 | Daněk RomanDaněk Roman | KOB START Blansko | C | 8008112 | 340 Kč |
ADA7512 | Procházka JiříProcházka Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 49864 | 340 Kč |
SKM7501 | Dittrich PavelDittrich Pavel | KOB Směr Kroměříž | C | 52207 | 340 Kč |
VAM7401 | Netopil LiborNetopil Libor | OB Vamberk | C | 1700083 | 340 Kč |
FSP7400 | Kurfürst PavelKurfürst Pavel | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 207827 | 340 Kč |
STE7501 | Marek AntonínMarek Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 2049564 | 340 Kč |
VBM7401 | Kořan PavelKořan Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 889316 | 340 Kč |
SJH7402 | Blažek PetrBlažek Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2051486 | 340 Kč |
PGP7603 | Čtrnáct JiříČtrnáct Jiří | SK Praga | C | 231948 | 340 Kč |
DKP7701 | Kolín JanKolín Jan | Oddíl OB Kotlářka | C | 8007701 | 340 Kč |
KSU7601 | Hecl MilošHecl Miloš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886296 | 340 Kč |
KSU7501 | Štábl RomanŠtábl Roman | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 446432 | 340 Kč |
STH7401 | Chrást TomášChrást Tomáš | SK Studenec | C | 7203467 | 340 Kč |
SCP7507 | Šístek DanielŠístek Daniel | OK Sparta Praha | C | 1406141 | 340 Kč |
OSN7502 | Dvořáček JiříDvořáček Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 52250 | 340 Kč |
OSN7500 | Stoklasa RadekStoklasa Radek | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 09306 | 340 Kč |
VAM7601 | Koblic JanKoblic Jan | OB Vamberk | C | 2032163 | 340 Kč |
KSU7849 | Růžička LukášRůžička Lukáš | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8656712 | 340 Kč |
LCE7708 | Zicha JiříZicha Jiří | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 51609 | 340 Kč |
ZBM7504 | Cicvárek IvoCicvárek Ivo | SK Brno Žabovřesky | C | 2051489 | 340 Kč |
ABM7405 | Mulíček OndřejMulíček Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 337650 | 340 Kč |
ABM7415 | Palát PetrPalát Petr | KOB ALFA Brno | C | 52056 | 340 Kč |
PLU7417 | Otruba MarekOtruba Marek | TJ SOKOL Plumlov | C | 995892 | 340 Kč |
BOR7409 | Vácha TomášVácha Tomáš | OK Jiskra Nový Bor | C | 8534 | 340 Kč |
SHK7704 | Slovák MiroslavSlovák Miroslav | OK Slavia Hradec Králové | C | 9101117 | 340 Kč |
SHK7605 | Svoboda OndřejSvoboda Ondřej | OK Slavia Hradec Králové | C | 9101116 | 340 Kč |
SKM7325 | Rytíř MichalRytíř Michal | KOB Směr Kroměříž | C | 7210886 | 340 Kč |
NPA7502 | Novák JiříNovák Jiří | SK LOB Nová Paka | C | 682098 | 340 Kč |
DOR7600 | Janda PavelJanda Pavel | OK Dobříš | C | 2044882 | 340 Kč |
ASU7848 | Greschner LubošGreschner Luboš | Magnus Orienteering | C | 7203335 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VTA6901 | Vébr JiříVébr Jiří | SC vebr-sport | C | 515484 | 340 Kč |
VLI6001 | Henych PetrHenych Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 515132 | 340 Kč |
SOB7300 | Jandera TomášJandera Tomáš | SOBSA | C | 7300190 | 340 Kč |
3VX7200 | Zámečník PavelZámečník Pavel | Zámečníci | 2801012 | 340 Kč | |
AOP7101 | Valík LuděkValík Luděk | Orientační Běh Opava | C | 7203322 | 340 Kč |
AOP7301 | Kovalčík TomášKovalčík Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2085619 | 340 Kč |
HAV7103 | Vébr RadekVébr Radek | OB Havířov | C | 515066 | 340 Kč |
SNA7105 | Doucha JiříDoucha Jiří | TJ START Náchod | C | 8655470 | 340 Kč |
PHK7200 | Chvátil JiříChvátil Jiří | OK 99 Hradec Králové | C | 336717 | 340 Kč |
VLI7300 | Martan JiříMartan Jiří | Slavia Liberec orienteering | C | 7999888 | 340 Kč |
PHK7107 | Mašata RomanMašata Roman | OK 99 Hradec Králové | C | 515050 | 340 Kč |
VLI6900 | Řezáč PavelŘezáč Pavel | Slavia Liberec orienteering | C | 301152 | 340 Kč |
SJI7104 | Venhoda MilanVenhoda Milan | OK Jihlava | C | 7206548 | 340 Kč |
UOL7100 | Horký JanHorký Jan | SOB Olomouc | C | 2020741 | 340 Kč |
MOV7000 | Vavřík RenéVavřík René | SKOB Ostrava | C | 1403416 | 340 Kč |
VSP7310 | Průša MichalPrůša Michal | USK Praha | C | 553437 | 340 Kč |
MOV7202 | Svěchota MilanSvěchota Milan | SKOB Ostrava | C | 9101186 | 340 Kč |
AOP7001 | Čech TomášČech Tomáš | Orientační Běh Opava | C | 2045205 | 340 Kč |
SCP7201 | Podivínský TomášPodivínský Tomáš | OK Sparta Praha | C | 51557 | 340 Kč |
LLI7201 | Bradáč StanislavBradáč Stanislav | LOK-o Liberec | C | 434598 | 340 Kč |
TZL6915 | Podmolík TomášPodmolík Tomáš | SKOB Zlín | C | 1400443 | 340 Kč |
PHK7103 | Chaloupský DavidChaloupský David | OK 99 Hradec Králové | C | 682359 | 340 Kč |
SJI6901 | Vacek MilanVacek Milan | OK Jihlava | C | 219243 | 340 Kč |
PGP7106 | Janas PetrJanas Petr | SK Praga | C | 7201200 | 340 Kč |
SRK7101 | Filip LiborFilip Libor | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 2080850 | 340 Kč |
SJI7201 | Vítek JaroslavVítek Jaroslav | OK Jihlava | C | 2061827 | 340 Kč |
PBM7301 | Kheil RadimKheil Radim | TJ Spartak 1. brněnská | C | 2131192 | 340 Kč |
JIL6901 | Vlastník ZdeněkVlastník Zdeněk | OK Jilemnice | C | 2060259 | 340 Kč |
OSN7209 | Nechanický PavelNechanický Pavel | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7205006 | 340 Kč |
ZLH7001 | Novotný TomášNovotný Tomáš | OOB TJ Zlaté Hory | C | 7001234 | 340 Kč |
KON7219 | Procházka JosefProcházka Josef | KOB Konice | C | 2083412 | 340 Kč |
TUR7201 | Drahoňovský AlešDrahoňovský Aleš | OOB TJ Turnov | C | 8656594 | 340 Kč |
BBM7101 | Kunz MartinKunz Martin | BETA URSUS Rosice | C | 553435 | 340 Kč |
65X6700 | Auermüller VítAuermüller Vít | Laněk | 2088711 | 340 Kč | |
STE7102 | Janků MarekJanků Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 2080826 | 340 Kč |
STE6907 | Petřivalský MarekPetřivalský Marek | SK SKI-OB Šternberk | C | 1004660 | 340 Kč |
SJH7001 | Beneš JanBeneš Jan | SOS Jindřichův Hradec | C | 8651725 | 340 Kč |
VZA7102 | Chupek JozefChupek Jozef | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 7204980 | 340 Kč | |
SNA7201 | Sokolář ZdeněkSokolář Zdeněk | TJ START Náchod | C | 2113361 | 340 Kč |
VSP7301 | Arnošt KamilArnošt Kamil | USK Praha | C | 2044896 | 340 Kč |
MFP7100 | Šimša JaromírŠimša Jaromír | Matfyz Praha | C | 2090836 | 340 Kč |
66S7300 | Porubský JúliusPorubský Július | (SVK) ŠK Triturus Nitra | 2045596 | 340 Kč | |
SLA7103 | Kolář TomášKolář Tomáš | SKOB Slaný | C | 8654898 | 340 Kč |
LTU6900 | Lazák JanLazák Jan | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2057593 | 340 Kč |
KSU7004 | Kašpar JaroslavKašpar Jaroslav | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2069100 | 340 Kč |
RIC6905 | Šrámek PetrŠrámek Petr | OB Říčany | C | 2035144 | 340 Kč |
VSP7000 | Bořánek PetrBořánek Petr | USK Praha | C | 9101108 | 340 Kč |
TJN7002 | Novotný DušanNovotný Dušan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 232502 | 340 Kč |
TJN5901 | Zuzánek ZdeněkZuzánek Zdeněk | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8255 | 340 Kč |
PZR7008 | Sobotka PetrSobotka Petr | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 53709 | 340 Kč |
VZA7302 | Vandlicek PeterVandlicek Peter | (SVK) Slávia ŽU Žilina | 682120 | 340 Kč | |
ZBM7302 | Zelený PavelZelený Pavel | SK Brno Žabovřesky | C | 8660434 | 340 Kč |
LPU7304 | Haas KarelHaas Karel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7210409 | 340 Kč |
LPU7308 | Vávra JaroslavVávra Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7203457 | 340 Kč |
BOR7105 | Jeřábek PetrJeřábek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8439 | 340 Kč |
SHK7300 | Kolář ViktorKolář Viktor | OK Slavia Hradec Králové | C | 2049537 | 340 Kč |
SHK7001 | Netuka JanNetuka Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9126 | 340 Kč |
SHK6902 | Kohout JosefKohout Josef | OK Slavia Hradec Králové | C | 2017669 | 340 Kč |
CHC7101 | Sobczyński KalikstSobczyński Kalikst | K.O.B. Choceň | C | 9595959 | 340 Kč |
LPU7102 | Filičko MarekFiličko Marek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 301168 | 340 Kč |
19P6900 | Pachnik DariuszPachnik Dariusz | (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny | 1396727 | 340 Kč | |
SKM7000 | Vlček RomanVlček Roman | KOB Směr Kroměříž | C | 7200330 | 340 Kč |
PGP7203 | Baldrian PetrBaldrian Petr | SK Praga | C | 2460 | 340 Kč |
SKM7104 | Pěček VítězslavPěček Vítězslav | KOB Směr Kroměříž | C | 52199 | 340 Kč |
DOR7302 | Bambousek MartinBambousek Martin | OK Dobříš | C | 8662328 | 340 Kč |
SLA7000 | Doubek PetrDoubek Petr | SKOB Slaný | C | 7209351 | 340 Kč |
VSP7302 | Kučera JanKučera Jan | USK Praha | C | 51650 | 340 Kč |
UBM7104 | Rajnoha MiroslavRajnoha Miroslav | MENISKOS Brno | C | 515472 | 340 Kč |
TJN7000 | Rýdl JiříRýdl Jiří | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 2096117 | 510 Kč |
LTP7307 | Würz BohuslavWürz Bohuslav | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7200322 | 510 Kč |
3HZ6900 | Klaška JanKlaška Jan | Cibulák | 301602 | 510 Kč | |
KVS7301 | Švestka VítězslavŠvestka Vítězslav | SKOB Kobra Vsetín | C | 53372 | 510 Kč |
RBK7201 | Ježek PetrJežek Petr | SK Radioklub Blansko | C | 7300188 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
LLI6801 | Fürst AlešFürst Aleš | LOK-o Liberec | C | 8657098 | 340 Kč |
KAM6201 | Semík LubošSemík Luboš | OK Kamenice | C | 52279 | 340 Kč |
LTP6805 | Bílý PetrBílý Petr | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 51279 | 340 Kč |
AOP6501 | Hadač MiroslavHadač Miroslav | Orientační Běh Opava | C | 8656723 | 340 Kč |
SBR6601 | Sklenář JosefSklenář Josef | SKOB Bruntál | C | 7200586 | 340 Kč |
MFP6700 | Siegl RomanSiegl Roman | Matfyz Praha | C | 9201746 | 340 Kč |
AOP6702 | Tesař JiříTesař Jiří | Orientační Běh Opava | C | 352349 | 340 Kč |
TUR6602 | Stárek FilipStárek Filip | OOB TJ Turnov | C | 8218 | 340 Kč |
PHK6502 | Novotný MilanNovotný Milan | OK 99 Hradec Králové | C | 2045248 | 340 Kč |
JPV6526 | Soldán VladimírSoldán Vladimír | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2020730 | 340 Kč |
EKP6800 | Pecka JanPecka Jan | VŠTJ Ekonom Praha | C | 515152 | 340 Kč |
MOV6701 | Holec HonzaHolec Honza | SKOB Ostrava | C | 9101189 | 340 Kč |
PHK6401 | Hlaváček LubomírHlaváček Lubomír | OK 99 Hradec Králové | C | 2059745 | 340 Kč |
BBM6508 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 980377 | 340 Kč |
PZR6701 | Suk MarekSuk Marek | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 410394 | 340 Kč |
KRN6804 | Zavřel MichalZavřel Michal | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 52643 | 340 Kč |
PTE6622 | Vítek ZbyněkVítek Zbyněk | TJ Sokol Ptení | C | 8828 | 340 Kč |
VCB6502 | Teringl RadekTeringl Radek | OB České Budějovice | C | 8044 | 340 Kč |
JPV6505 | Štorek PetrŠtorek Petr | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2075678 | 340 Kč |
SJI6801 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 219258 | 340 Kč |
PHK6504 | Melichar IgorMelichar Igor | OK 99 Hradec Králové | C | 1413331 | 340 Kč |
VIC6808 | Gola MiroslavGola Miroslav | OB Vizovice | C | 2451515 | 340 Kč |
33P6800 | Cych PiotrCych Piotr | (POL) Oborygeni Oborniki Śląskie | 1010100 | 340 Kč | |
UOL6503 | Šimek RomanŠimek Roman | SOB Olomouc | C | 2011817 | 340 Kč |
VPM6601 | Richtr AlešRichtr Aleš | KOS Slavia Plzeň | C | 51686 | 340 Kč |
AOP6502 | Schuster MartinSchuster Martin | Orientační Běh Opava | C | 8662321 | 340 Kč |
HLV6404 | Sedláček JaroslavSedláček Jaroslav | OB Holešov z.s. | C | 53827 | 340 Kč |
AOP6601 | Barcík PeterBarcík Peter | Orientační Běh Opava | C | 8656700 | 340 Kč |
CHA6600 | Vydra IvanVydra Ivan | OK Chrastava | C | 2124770 | 340 Kč |
CHC6701 | Křivda IvanKřivda Ivan | K.O.B. Choceň | C | 9200535 | 340 Kč |
TZL6401 | Vrubel KarelVrubel Karel | SKOB Zlín | C | 7210876 | 340 Kč |
NPA6705 | Zikmund ZdeněkZikmund Zdeněk | SK LOB Nová Paka | C | 7003002 | 340 Kč |
STE6501 | Skyva PetrSkyva Petr | SK SKI-OB Šternberk | C | 1007547 | 340 Kč |
VBM6501 | Jordanov NikolajJordanov Nikolaj | VSK Mendelu Brno | C | 410321 | 340 Kč |
SJH6401 | Tichý MartinTichý Martin | SOS Jindřichův Hradec | C | 51929 | 340 Kč |
DKP6703 | Sanna RobertoSanna Roberto | Oddíl OB Kotlářka | C | 9180967 | 340 Kč |
PHK6601 | Kamenický JanKamenický Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 7210813 | 340 Kč |
MFP6401 | Suk JiříSuk Jiří | Matfyz Praha | C | 515016 | 340 Kč |
LTU6500 | Bendák PetrBendák Petr | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085654 | 340 Kč |
TJN6802 | Posselt MartinPosselt Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 232256 | 340 Kč |
PHK6503 | Kavalír KarelKavalír Karel | OK 99 Hradec Králové | C | 9650526 | 340 Kč |
SJH6501 | Nouza PetrNouza Petr | SOS Jindřichův Hradec | C | 2079498 | 340 Kč |
VAM6601 | Vandas LuděkVandas Luděk | OB Vamberk | C | 9111166 | 340 Kč |
LCE6603 | Šmelík JurajŠmelík Juraj | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7208215 | 340 Kč |
LCE6413 | Vavrys PetrVavrys Petr | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 7206527 | 340 Kč |
ABM6707 | Adámek LiborAdámek Libor | KOB ALFA Brno | C | 207849 | 340 Kč |
LPU6401 | Kaplan JanKaplan Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7200596 | 340 Kč |
LPU6504 | Procházka RadekProcházka Radek | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2060272 | 340 Kč |
BOR6600 | Karvánek PetrKarvánek Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 8513 | 340 Kč |
SHK6701 | Langr JanLangr Jan | OK Slavia Hradec Králové | C | 9531 | 340 Kč |
SHK6402 | Chmelař PavelChmelař Pavel | OK Slavia Hradec Králové | C | 9151 | 340 Kč |
SHK6401 | Teplý JiříTeplý Jiří | OK Slavia Hradec Králové | C | 9123 | 340 Kč |
CHC6501 | Půlpán RomanPůlpán Roman | K.O.B. Choceň | C | 9561 | 340 Kč |
LTP6502 | Würz JiříWürz Jiří | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 7204992 | 340 Kč |
8FX6500 | Málek MartinMálek Martin | TJ Kobylisy | 1418753 | 340 Kč | |
DKP6500 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 8650 | 340 Kč |
TZL6835 | Černoch KarelČernoch Karel | SKOB Zlín | C | 8933 | 340 Kč |
58P6700 | Urbaniak KrzysztofUrbaniak Krzysztof | (POL) Team 360 | 670819 | 340 Kč | |
MLA6701 | Bartoš LuděkBartoš Luděk | MLOK Mariánské Lázně | C | 8656657 | 340 Kč |
KUO6501 | Mutinský ViktorMutinský Viktor | KOB Ústí nad Orlicí | C | 51752 | 510 Kč |
PGP6501 | Kondrát MartinKondrát Martin | SK Praga | C | 2067946 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SCP6001 | Hošek LadislavHošek Ladislav | OK Sparta Praha | C | 1413715 | 340 Kč |
KPY6201 | Kohl JiříKohl Jiří | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | C | 301391 | 340 Kč |
AOP6301 | Peřinka JanPeřinka Jan | Orientační Běh Opava | C | 887168 | 340 Kč |
HAV6000 | Lužný LadislavLužný Ladislav | OB Havířov | C | 8660919 | 340 Kč |
OSN6004 | Kamenický RadanKamenický Radan | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9601003 | 340 Kč |
JPV6217 | Chmelař MiroslavChmelař Miroslav | Oddíl OS SK Prostějov | C | 9998666 | 340 Kč |
SJI6301 | Petráček AlešPetráček Aleš | OK Jihlava | C | 53631 | 340 Kč |
ADA5901 | Mareček JiříMareček Jiří | OOB Spartak Adamov | C | 2032120 | 340 Kč |
75S5900 | Palicka MiroslavPalicka Miroslav | (SVK) KOB Čingov Spišská Nová Ves | 416561 | 340 Kč | |
SSU6301 | Valenta JiříValenta Jiří | SK Severka Šumperk | C | 51508 | 340 Kč |
KON6111 | Grepl LadislavGrepl Ladislav | KOB Konice | C | 433100 | 340 Kč |
FSP6104 | Borovička MilanBorovička Milan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 515097 | 340 Kč |
HAV6301 | Sochor TomášSochor Tomáš | OB Havířov | C | 515436 | 340 Kč |
VSP6201 | Němeček JanNěmeček Jan | USK Praha | C | 682682 | 340 Kč |
JPV6112 | Jeřábek LubošJeřábek Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2092403 | 340 Kč |
TAP6102 | Tihon JaroslavTihon Jaroslav | KOB Tretra Praha | C | 515440 | 340 Kč |
TUR6204 | Švarc JiříŠvarc Jiří | OOB TJ Turnov | C | 682108 | 340 Kč |
OSN6005 | Wurzel BřetislavWurzel Břetislav | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 8006005 | 340 Kč |
LBM6113 | Korpas JaroslavKorpas Jaroslav | TJ Lokomotiva Ingstav Brno | C | 1409878 | 340 Kč |
SJI5901 | Zeman JaroslavZeman Jaroslav | OK Jihlava | C | 52337 | 340 Kč |
HOR6302 | Vávra MartinVávra Martin | TJ Jiskra Hořice | C | 2059759 | 340 Kč |
SJI6115 | Kaňák PetrKaňák Petr | OK Jihlava | C | 7003047 | 340 Kč |
SCP6200 | Veljačik PavelVeljačik Pavel | OK Sparta Praha | C | 2800319 | 340 Kč |
PCB5901 | Blabla ZdeněkBlabla Zdeněk | SKP České Budějovice | C | 51406 | 340 Kč |
STE6307 | Hepnar LubošHepnar Luboš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655386 | 340 Kč |
VBM6000 | Hirš LiborHirš Libor | VSK Mendelu Brno | C | 7201772 | 340 Kč |
VBM6201 | Pulec PavelPulec Pavel | VSK Mendelu Brno | C | 515090 | 340 Kč |
EKP6301 | Koucký RomanKoucký Roman | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2035738 | 340 Kč |
ZPV6213 | Křeček MiroslavKřeček Miroslav | KOB ZPV Prostějov | C | 52581 | 340 Kč |
PGP6000 | Kožina PetrKožina Petr | SK Praga | C | 1700084 | 340 Kč |
TUR5906 | Dragowski RobertDragowski Robert | OOB TJ Turnov | C | 887222 | 340 Kč |
LTU6301 | Petržela PavelPetržela Pavel | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 2085656 | 340 Kč |
OOL5904 | Višňa MilanVišňa Milan | SK Haná orienteering | C | 307337 | 340 Kč |
PZR6106 | Skryja BořivojSkryja Bořivoj | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 232492 | 340 Kč |
TUR6100 | Mareš HynekMareš Hynek | OOB TJ Turnov | C | 2067342 | 340 Kč |
SJI6207 | Bořil PetrBořil Petr | OK Jihlava | C | 6607 | 340 Kč |
TZL6301 | Galík SvatoplukGalík Svatopluk | SKOB Zlín | C | 53369 | 340 Kč |
TJN6301 | Schindler JiříSchindler Jiří | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 416828 | 340 Kč |
DCE6100 | Pavlů JaroslavPavlů Jaroslav | KOB Dobřichovice | C | 232041 | 340 Kč |
DKP6300 | Betlach MiroslavBetlach Miroslav | Oddíl OB Kotlářka | C | 49818 | 340 Kč |
TTR6101 | Nešpor JanNešpor Jan | OOB Třebíč | C | 995847 | 340 Kč |
SJI6000 | Šenkýř VladimírŠenkýř Vladimír | OK Jihlava | C | 2044881 | 340 Kč |
SJI6002 | Kopecký ZdeněkKopecký Zdeněk | OK Jihlava | C | 52360 | 340 Kč |
LCE6207 | Slezák LiborSlezák Libor | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 889301 | 340 Kč |
LPU6003 | Kološ OldřichKološ Oldřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9899 | 340 Kč |
LPU5905 | Novotný MiroslavNovotný Miroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2108909 | 340 Kč |
LPU6102 | Roudný VáclavRoudný Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7209277 | 340 Kč |
BOR6003 | Dikoš PavelDikoš Pavel | OK Jiskra Nový Bor | C | 995805 | 340 Kč |
BOR6302 | Krejčí JaroslavKrejčí Jaroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 7630319 | 340 Kč |
BOR6303 | Pavlovec PetrPavlovec Petr | OK Jiskra Nový Bor | C | 219203 | 340 Kč |
ZPV5706 | Jaroš VojtěchJaroš Vojtěch | KOB ZPV Prostějov | C | 231248 | 340 Kč |
23P5901 | Konstanciak AndrzejKonstanciak Andrzej | (POL) OK!Sport Warszawa | 412316 | 340 Kč | |
PGP6003 | Hrabánek DavidHrabánek David | SK Praga | C | 303940 | 510 Kč |
MFP6301 | Forst LiborForst Libor | Matfyz Praha | C | 1418752 | 510 Kč |
STE5902 | Neumann JaroslavNeumann Jaroslav | SK SKI-OB Šternberk | C | 8276 | 510 Kč |
HOR6301 | Vávra RadekVávra Radek | TJ Jiskra Hořice | C | 2032106 | 510 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VAM5801 | Tupec JiříTupec Jiří | OB Vamberk | C | 2126289 | 270 Kč |
TAP5501 | Fiala ZdeněkFiala Zdeněk | KOB Tretra Praha | C | 7209455 | 270 Kč |
HAV5702 | Juračka ZdeněkJuračka Zdeněk | OB Havířov | C | 52752 | 270 Kč |
DOK5500 | Novák TomNovák Tom | OK Doksy | C | 886255 | 270 Kč |
HAV5701 | Jakobi ZdeněkJakobi Zdeněk | OB Havířov | C | 1421900 | 270 Kč |
OOP5803 | Ryšavý JiříRyšavý Jiří | TJ Opava | C | 2049558 | 270 Kč |
CHA5400 | Pavlík MilanPavlík Milan | OK Chrastava | C | 51231 | 270 Kč |
EKP5500 | Šedivý JiříŠedivý Jiří | VŠTJ Ekonom Praha | C | 682645 | 270 Kč |
TTR5401 | Koudelný JiříKoudelný Jiří | OOB Třebíč | C | 52251 | 270 Kč |
JBM5700 | Gawel JiříGawel Jiří | JG Sport | 301272 | 270 Kč | |
SBK5406 | Kolařík ZdeněkKolařík Zdeněk | KOB START Blansko | C | 49683 | 270 Kč |
HOR5700 | Škorpil MartinŠkorpil Martin | TJ Jiskra Hořice | C | 2011900 | 270 Kč |
TAP5802 | Hejtmánek VladimírHejtmánek Vladimír | KOB Tretra Praha | C | 682651 | 270 Kč |
KRN5401 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 8654899 | 270 Kč |
DCE5500 | Procházka AntonínProcházka Antonín | KOB Dobřichovice | C | 1955315 | 270 Kč |
SRK5701 | Kulhavý JosefKulhavý Josef | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 681857 | 270 Kč |
SCP5500 | Jahn PavelJahn Pavel | OK Sparta Praha | C | 7207870 | 270 Kč |
SPE5801 | Piják JaroslavPiják Jaroslav | (SVK) KOB Sokol Pezinok | 1407868 | 270 Kč | |
PHK5702 | Dušátko PetrDušátko Petr | OK 99 Hradec Králové | C | 2112740 | 270 Kč |
UOL5601 | Poklop LubomírPoklop Lubomír | SOB Olomouc | C | 52425 | 270 Kč |
STE5809 | Václavek TomášVáclavek Tomáš | SK SKI-OB Šternberk | C | 8655374 | 270 Kč |
VBM5613 | Potěšil VáclavPotěšil Václav | VSK Mendelu Brno | C | 53237 | 270 Kč |
KSU5801 | Šrámek JaromírŠrámek Jaromír | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 515101 | 270 Kč |
KSU5749 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 886293 | 270 Kč |
MLA5801 | Milota JosefMilota Josef | MLOK Mariánské Lázně | C | 8656692 | 270 Kč |
SNA5702 | Zákravský ZdeněkZákravský Zdeněk | TJ START Náchod | C | 232953 | 270 Kč |
TJN5549 | Kunc RadovanKunc Radovan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8249 | 270 Kč |
TJN5604 | Novotný OtakarNovotný Otakar | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 8260 | 270 Kč |
TUR5803 | Konopáč JiříKonopáč Jiří | OOB TJ Turnov | C | 8220 | 270 Kč |
TUR5501 | Folprecht MiroslavFolprecht Miroslav | OOB TJ Turnov | C | 1550616 | 270 Kč |
TTR5601 | Klusáček MartinKlusáček Martin | OOB Třebíč | C | 2103756 | 270 Kč |
MAS5501 | Pilař KarelPilař Karel | OOB Aš | C | 7003021 | 270 Kč |
ASU5600 | Strachota JaroslavStrachota Jaroslav | Magnus Orienteering | C | 52556 | 270 Kč |
LPU5404 | Juračka VojtěchJuračka Vojtěch | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9234 | 270 Kč |
LPU5401 | Klimpl PetrKlimpl Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8656533 | 270 Kč |
LPU5408 | Štěrba PavelŠtěrba Pavel | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2116196 | 270 Kč |
LPU5801 | Vícha VladimírVícha Vladimír | OK Lokomotiva Pardubice | C | 7207852 | 270 Kč |
SHK5801 | Hausvater KarelHausvater Karel | OK Slavia Hradec Králové | C | 301648 | 270 Kč |
SHK5702 | Gazdačko MilanGazdačko Milan | OK Slavia Hradec Králové | C | 410797 | 270 Kč |
DKL5400 | Cabrnoch JiříCabrnoch Jiří | KOB Kladno | C | 416324 | 270 Kč |
EKP5800 | Fanta MiroslavFanta Miroslav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 51147 | 270 Kč |
OSN5501 | Hruška JiříHruška Jiří | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 550310 | 270 Kč |
CHC5501 | Guga RomualdGuga Romuald | K.O.B. Choceň | C | 889177 | 270 Kč |
KUN5801 | Trejtnar PavelTrejtnar Pavel | OB Kunvald | C | 9014 | 405 Kč |
DKP5500 | Špičák AlešŠpičák Aleš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8641 | 405 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
VLI5201 | Hickethier ManfredHickethier Manfred | Slavia Liberec orienteering | C | 9005174 | 270 Kč |
15H5000 | Korbély TiborKorbély Tibor | (HUN) VHS Veszprémi Honvéd | 2088249 | 270 Kč | |
TUR5102 | Provazník JiříProvazník Jiří | OOB TJ Turnov | C | 1511127 | 270 Kč |
CHA5002 | Lusk KarelLusk Karel | OK Chrastava | C | 8160 | 270 Kč |
DKP4900 | Stehno PavelStehno Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 51760 | 270 Kč |
VLI4901 | Karmazín PetrKarmazín Petr | Slavia Liberec orienteering | C | 361986 | 270 Kč |
VLI4900 | Ježek LadislavJežek Ladislav | Slavia Liberec orienteering | C | 253372 | 270 Kč |
CHA5003 | Ševčík MilanŠevčík Milan | OK Chrastava | C | 8199 | 270 Kč |
VLI5000 | Horáček MiroslavHoráček Miroslav | Slavia Liberec orienteering | C | 2080998 | 270 Kč |
VLI5101 | Přinda OldřichPřinda Oldřich | Slavia Liberec orienteering | C | 1302773 | 270 Kč |
TJP4900 | Peterka FrantišekPeterka František | TJ Sokol Troja | C | 8861 | 270 Kč |
TJP5000 | Paukert MilanPaukert Milan | TJ Sokol Troja | C | 51329 | 270 Kč |
RBK5307 | Henek MilanHenek Milan | SK Radioklub Blansko | C | 52078 | 270 Kč |
CET5101 | Pilgr BohuslavPilgr Bohuslav | TJ Loko Česká Třebová | C | 2075656 | 270 Kč |
KBP4500 | Valter PetrValter Petr | KBP Praha | C | 6645 | 270 Kč |
TBM5004 | Sponar JanSponar Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 7204482 | 270 Kč |
CHA4901 | Kadavý ZdeněkKadavý Zdeněk | OK Chrastava | C | 8155 | 270 Kč |
MOV5201 | Juřeník JosefJuřeník Josef | SKOB Ostrava | C | 52774 | 270 Kč |
VSP5000 | Hořínek JaroslavHořínek Jaroslav | USK Praha | C | 51643 | 270 Kč |
SOP5101 | Jurčák KarelJurčák Karel | OOB TJ Slezan Opava | C | 7209463 | 270 Kč |
BBM5100 | Denemarek OldřichDenemarek Oldřich | BETA URSUS Rosice | C | 7510216 | 270 Kč |
TBM4907 | Procházka JanProcházka Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 320135 | 270 Kč |
ADA5300 | Kyzlink ZdeněkKyzlink Zdeněk | OOB Spartak Adamov | 2073729 | 270 Kč | |
TZL4902 | Jelínek PetrJelínek Petr | SKOB Zlín | C | 7300470 | 270 Kč |
TZL5102 | Jelínek VítJelínek Vít | SKOB Zlín | C | 7209285 | 270 Kč |
VBM5329 | Hanzl VlastimilHanzl Vlastimil | VSK Mendelu Brno | C | 2124752 | 270 Kč |
BFM5301 | Zeman LudvíkZeman Ludvík | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113053 | 270 Kč |
BBM5300 | Ptáček LadislavPtáček Ladislav | BETA URSUS Rosice | C | 2113090 | 270 Kč |
LPU5201 | Farář VáclavFarář Václav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9260 | 270 Kč |
LPU5101 | Knap JanKnap Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 51105 | 270 Kč |
LPU5206 | Třasák MilanTřasák Milan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9257 | 270 Kč |
BOR5004 | Rančák JosefRančák Josef | OK Jiskra Nový Bor | C | 886284 | 270 Kč |
TBM5003 | Zabloudil PavelZabloudil Pavel | KOS TJ Tesla Brno | C | 53256 | 270 Kč |
24P5100 | Wysocki AndrzejWysocki Andrzej | (POL) Slask O-Team | 222893 | 270 Kč | |
PBM5303 | Robotka LiborRobotka Libor | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7209359 | 270 Kč |
LPU5102 | Sáňka BedřichSáňka Bedřich | OK Lokomotiva Pardubice | C | 2032164 | 405 Kč |
EKP5212 | Borák StanislavBorák Stanislav | VŠTJ Ekonom Praha | C | 2042539 | 405 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SRK4702 | Hrobař RudolfHrobař Rudolf | SOOB Spartak Rychnov n.Kn. | C | 9798 | 270 Kč |
VCB4801 | Rychtecký JosefRychtecký Josef | OB České Budějovice | C | 7206533 | 270 Kč |
DKP4700 | Procházka AlešProcházka Aleš | Oddíl OB Kotlářka | C | 8266333 | 270 Kč |
PZR4800 | Kříž PavelKříž Pavel | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 2023807 | 270 Kč |
BOV4403 | Vlach OldřichVlach Oldřich | TJ Baník Ostrava OKD | C | 2060210 | 270 Kč |
TUV4601 | Gurka JiříGurka Jiří | SOK TJ Turnov | C | 8101111 | 270 Kč |
TZL4801 | Šmakal PavelŠmakal Pavel | SKOB Zlín | C | 2049597 | 270 Kč |
SBR4701 | Blažek VáclavBlažek Václav | SKOB Bruntál | C | 51904 | 270 Kč |
PZR4417 | Pospíšil JaromírPospíšil Jaromír | UNITOP SKP Žďár nad Sázavou | C | 51994 | 270 Kč |
TUV4701 | Pospíšil JiříPospíšil Jiří | SOK TJ Turnov | C | 8323 | 270 Kč |
SCP4700 | Buriánek JaromírBuriánek Jaromír | OK Sparta Praha | C | 7206545 | 270 Kč |
MKP4700 | Koč ZdeněkKoč Zdeněk | SK Meteor Kačerov | C | 9101102 | 270 Kč |
CHC4601 | Švadlena JiříŠvadlena Jiří | K.O.B. Choceň | C | 2011854 | 270 Kč |
ZLH4800 | Novotný StanislNovotný Stanisl | OOB TJ Zlaté Hory | C | 52762 | 270 Kč |
HLV4801 | Peška AntonínPeška Antonín | OB Holešov z.s. | C | 416088 | 270 Kč |
SBR4801 | Toman StanislavToman Stanislav | SKOB Bruntál | C | 51917 | 270 Kč |
VBM4410 | Bauer EmilBauer Emil | VSK Mendelu Brno | C | 2087637 | 270 Kč |
VBM4732 | Chmelík AlešChmelík Aleš | VSK Mendelu Brno | C | 2085633 | 270 Kč |
VBM4806 | Dokoupil VladimírDokoupil Vladimír | VSK Mendelu Brno | C | 53305 | 270 Kč |
KON4617 | Skácel JaroslavSkácel Jaroslav | KOB Konice | C | 341715 | 270 Kč |
DKL4800 | Fujan SlávaFujan Sláva | KOB Kladno | C | 49645 | 270 Kč |
MLA4401 | Fišák JanFišák Jan | MLOK Mariánské Lázně | C | 8657099 | 270 Kč |
STE4801 | Sklenář AntonínSklenář Antonín | SK SKI-OB Šternberk | C | 52517 | 270 Kč |
LPU4501 | Fridrich JaroslavFridrich Jaroslav | OK Lokomotiva Pardubice | C | 9256 | 270 Kč |
PGP4800 | Zelený VladimírZelený Vladimír | SK Praga | C | 51863 | 270 Kč |
OTK4601 | Šidla AntonínŠidla Antonín | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 433083 | 405 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
SSU4302 | Ostřanský JosefOstřanský Josef | SK Severka Šumperk | C | 52549 | 270 Kč |
HAV4201 | Beneš KarelBeneš Karel | OB Havířov | C | 1421901 | 270 Kč |
SJH4201 | Gřunděl IvanGřunděl Ivan | SOS Jindřichův Hradec | C | 9200531 | 270 Kč |
TBM4231 | Dufek JanDufek Jan | KOS TJ Tesla Brno | C | 2083416 | 270 Kč |
PUL4200 | Novotný FrantišekNovotný František | OOB USK Slavie Ústí n.L. | C | 205614 | 270 Kč |
VSP4300 | Dohnal JosefDohnal Josef | USK Praha | C | 51743 | 270 Kč |
MLA4201 | Sklenář JanSklenář Jan | MLOK Mariánské Lázně | C | 51611 | 270 Kč |
LCE4301 | Šmelík ĽudoŠmelík Ľudo | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 2104604 | 270 Kč |
BOR3900 | Beránek MiroslavBeránek Miroslav | OK Jiskra Nový Bor | C | 4131 | 270 Kč |
FSP4300 | Čadil JanČadil Jan | VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha | C | 53267 | 270 Kč |
LTP4201 | Klawun Kendray Werner GeorgeKlawun Kendray Werner George | OOB TJ Lokomotiva Teplice | C | 2112867 | 405 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TZL3125 | Valla StanislavValla Stanislav | SKOB Zlín | C | 53321 | 270 Kč |
PGP3800 | Attl VladimírAttl Vladimír | SK Praga | C | 682666 | 270 Kč |
PHK3801 | Mikulecký JanMikulecký Jan | OK 99 Hradec Králové | C | 9005137 | 270 Kč |
SJC3601 | Havlík JaroslavHavlík Jaroslav | Sportcentrum Jičín | C | 8338383 | 270 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
DKP0950 | Janatová ViolkaJanatová Violka | Oddíl OB Kotlářka | C | 9785 | 150 Kč |
DKP1111 | Janata MatějJanata Matěj | Oddíl OB Kotlářka | C | 8277 | 150 Kč |
DKP0951 | Mullis CarolinaMullis Carolina | Oddíl OB Kotlářka | C | 2075697 | 150 Kč |
SNA0801 | Doucha TomášDoucha Tomáš | TJ START Náchod | C | 9616 | 150 Kč |
7CC1300 | Stehlík ŠimonStehlík Šimon | S-team | 2111772 | 150 Kč | |
OOP0950 | Švidrnochová NelaŠvidrnochová Nela | TJ Opava | C | 2060211 | 150 Kč |
PTE6952 | Vítková MiroslavaVítková Miroslava | TJ Sokol Ptení | C | 8826 | 150 Kč |
DOK0450 | Synková BarboraSynková Barbora | OK Doksy | C | 2053515 | 150 Kč |
DOK0850 | Synková ElenaSynková Elena | OK Doksy | C | 2056280 | 150 Kč |
PGP8454 | Voborská JanaVoborská Jana | SK Praga | C | 9332 | 150 Kč |
SJI0602 | Rachůnek StanislavRachůnek Stanislav | OK Jihlava | C | 446402 | 150 Kč |
SJI7150 | Rachůnková MarkétaRachůnková Markéta | OK Jihlava | C | 2102817 | 150 Kč |
OSN0888 | Kamenická Tereza EsterKamenická Tereza Ester | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 7208071 | 150 Kč |
DKP0850 | Snížková AdélaSnížková Adéla | Oddíl OB Kotlářka | C | 2095965 | 150 Kč |
TAP5452 | Hejtmánková AlenaHejtmánková Alena | KOB Tretra Praha | C | 53641 | 150 Kč |
VSP1100 | Baldrian JosefBaldrian Josef | USK Praha | C | 2075606 | 150 Kč |
VSP0751 | Baldrianová EvaBaldrianová Eva | USK Praha | B | 888639 | 150 Kč |
RBK7474 | Matušková KateřinaMatušková Kateřina | SK Radioklub Blansko | C | 2111890 | 150 Kč |
TZL5757 | Jelínková DagmarJelínková Dagmar | SKOB Zlín | C | 207823 | 150 Kč |
DCE1850 | Zeman AnnabelZeman Annabel | KOB Dobřichovice | C | 416316 | 150 Kč |
TUR0701 | Drahoňovský TomášDrahoňovský Tomáš | OOB TJ Turnov | C | 1403065 | 150 Kč |
6FC7300 | Benešová JanaBenešová Jana | Rabiny Šternberk | 150 Kč | ||
OTK5250 | Volencová IvanaVolencová Ivana | OOB TJ Jiskra Otrokovice | C | 2103245 | 150 Kč |
KOR0700 | Hladký MatějHladký Matěj | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 2060299 | 150 Kč |
KOR0900 | Hladký RadovanHladký Radovan | OB DDM Kostelec nad Orlicí | C | 2087655 | 150 Kč |
TUV1201 | Zakouřil FrantišekZakouřil František | SOK TJ Turnov | C | 51238 | 150 Kč |
LPM9453 | Štádlerová ŠárkaŠtádlerová Šárka | OK Lokomotiva Plzeň | 887626 | 150 Kč | |
KSU7797 | Růžičková JanaRůžičková Jana | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051479 | 150 Kč |
KSU0901 | Růžička MatějRůžička Matěj | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 2051494 | 150 Kč |
MLA0500 | Milota JanMilota Jan | MLOK Mariánské Lázně | C | 232234 | 150 Kč |
PBM5451 | Robotková LenkaRobotková Lenka | TJ Spartak 1. brněnská | C | 7209368 | 150 Kč |
DOK5600 | Synek AntonínSynek Antonín | OK Doksy | C | 2053518 | 150 Kč |
DOK5751 | Synková MarcelaSynková Marcela | OK Doksy | C | 2053519 | 150 Kč |
ZBM0601 | Cicvárek RadimCicvárek Radim | SK Brno Žabovřesky | C | 2051515 | 150 Kč |
DOR0953 | Petriláková AmáliePetriláková Amálie | OK Dobříš | C | 7205024 | 150 Kč |
DKP9651 | Klašková JosefinaKlašková Josefina | Oddíl OB Kotlářka | C | 443061 | 150 Kč |
SLA0600 | Husák OndřejHusák Ondřej | SKOB Slaný | B | 2067945 | 150 Kč |
SLA7452 | Husáková PetraHusáková Petra | SKOB Slaný | C | 426378 | 150 Kč |
OSN0505 | Dvořáček TomášDvořáček Tomáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2011898 | 150 Kč |
OSN1050 | Dvořáčková EvaDvořáčková Eva | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53177 | 150 Kč |
JPV0520 | Poláček TomášPoláček Tomáš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2108908 | 150 Kč |
9MX5800 | Buráň ZdeněkBuráň Zdeněk | BzB | 2127637 | 150 Kč | |
9MX7050 | Buráňová HanaBuráňová Hana | BzB | 2108870 | 150 Kč | |
RBK0801 | Ježek DavidJežek David | SK Radioklub Blansko | C | 2103681 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
TUR6550 | Kosíková HelenaKosíková Helena | OOB TJ Turnov | C | 9101184 | 150 Kč |
SNA0501 | Doucha MartinDoucha Martin | TJ START Náchod | B | 9636 | 150 Kč |
KAM9150 | Škvorová BarboraŠkvorová Barbora | OK Kamenice | C | 7208079 | 150 Kč |
PHK0450 | Chvátilová JohanaChvátilová Johana | OK 99 Hradec Králové | B | 2035744 | 150 Kč |
VLI0555 | Martanová LeaMartanová Lea | Slavia Liberec orienteering | A | 2043610 | 150 Kč |
OOP0451 | Švidrnochová EliškaŠvidrnochová Eliška | TJ Opava | B | 8656605 | 150 Kč |
TBM8603 | Kavan TomášKavan Tomáš | KOS TJ Tesla Brno | C | 8644875 | 150 Kč |
8CX8800 | Karlík JanKarlík Jan | Neregistrovaní - Karlík | 49667 | 150 Kč | |
ADA0500 | Odehnal TomášOdehnal Tomáš | OOB Spartak Adamov | B | 2053552 | 150 Kč |
AOP9051 | Hadačová TerezaHadačová Tereza | Orientační Běh Opava | C | 8798 | 150 Kč |
MOV7450 | Vavříková IvetaVavříková Iveta | SKOB Ostrava | C | 2025346 | 150 Kč |
AOP8800 | Fiala JanFiala Jan | Orientační Běh Opava | C | 8810 | 150 Kč |
VCB0702 | Teringl VojtěchTeringl Vojtěch | OB České Budějovice | B | 232980 | 150 Kč |
VCB0451 | Teringlová VendulaTeringlová Vendula | OB České Budějovice | B | 232975 | 150 Kč |
JPV0505 | Štorek JanŠtorek Jan | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075670 | 150 Kč |
VTA0701 | Svoboda JanSvoboda Jan | SC vebr-sport | C | 7207619 | 150 Kč |
TZL9090 | Fialová TerezaFialová Tereza | SKOB Zlín | 887934 | 150 Kč | |
BFM5701 | Mutina VlastimilMutina Vlastimil | SKOB Frýdek - Místek | C | 2113057 | 150 Kč |
VLI0551 | Pecková TerezaPecková Tereza | Slavia Liberec orienteering | B | 51600 | 150 Kč |
KON8215 | Ebner ZdeněkEbner Zdeněk | KOB Konice | C | 150 Kč | |
TZL9308 | Kašpar MichalKašpar Michal | SKOB Zlín | C | 886701 | 150 Kč |
HOR6500 | Rücker PetrRücker Petr | TJ Jiskra Hořice | C | 2035741 | 150 Kč |
VSP0405 | Baldrian TomášBaldrian Tomáš | USK Praha | B | 2102778 | 150 Kč |
ADA0651 | Procházková DoubravkaProcházková Doubravka | OOB Spartak Adamov | B | 981840 | 150 Kč |
RBK7001 | Matuška PavelMatuška Pavel | SK Radioklub Blansko | C | 2801035 | 150 Kč |
KRN1300 | Hrouza JanHrouza Jan | KOS TJ Lokomotiva Krnov | C | 150 Kč | |
ZAM8552 | Kmentová LenkaKmentová Lenka | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 2108886 | 150 Kč |
SKM0551 | Dittrichová LucieDittrichová Lucie | KOB Směr Kroměříž | B | 8655378 | 150 Kč |
KVS0301 | Rohlík ZbyněkRohlík Zbyněk | SKOB Kobra Vsetín | C | 7864 | 150 Kč |
KVS6402 | Rohlík PetrRohlík Petr | SKOB Kobra Vsetín | C | 426339 | 150 Kč |
PGP9053 | Ježková DominikaJežková Dominika | SK Praga | C | 7300087 | 150 Kč |
KON6515 | Hlava MiroslavHlava Miroslav | KOB Konice | C | 500581 | 150 Kč |
SJH0551 | Blažková VeronikaBlažková Veronika | SOS Jindřichův Hradec | B | 7210128 | 150 Kč |
SJH7403 | Pobuda MichalPobuda Michal | SOS Jindřichův Hradec | C | 442870 | 150 Kč |
PGP0001 | Čtrnáct ŠimonČtrnáct Šimon | SK Praga | C | 2032143 | 150 Kč |
SJI9854 | Vacková AnnaVacková Anna | OK Jihlava | C | 336765 | 150 Kč |
MFP0551 | Šimšová PavlaŠimšová Pavla | Matfyz Praha | B | 428269 | 150 Kč |
66S0450 | Porubská LenkaPorubská Lenka | (SVK) ŠK Triturus Nitra | 7210405 | 150 Kč | |
66S7650 | Porubská AndreaPorubská Andrea | (SVK) ŠK Triturus Nitra | 7450754 | 150 Kč | |
TUV8557 | Zakouřilová KamilaZakouřilová Kamila | SOK TJ Turnov | C | 1302868 | 150 Kč |
LTU9250 | Bendáková EliškaBendáková Eliška | OOB TJ Lokomotiva Trutnov | C | 681889 | 150 Kč |
KSU0606 | Štábl PatrikŠtábl Patrik | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | B | 446437 | 150 Kč |
SJC8151 | Uhlíková ŠárkaUhlíková Šárka | Sportcentrum Jičín | C | 7207702 | 150 Kč |
VTA0551 | Kosobudová AnnaKosobudová Anna | SC vebr-sport | B | 7208086 | 150 Kč |
VPM6950 | Tokárová ReginaTokárová Regina | KOS Slavia Plzeň | C | 2067965 | 150 Kč |
MOV7150 | Svěchotová HanaSvěchotová Hana | SKOB Ostrava | C | 9101678 | 150 Kč |
CHC6651 | Semrádová JitkaSemrádová Jitka | K.O.B. Choceň | C | 331708 | 150 Kč |
LCE9555 | Končáková KláraKončáková Klára | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 53828 | 150 Kč |
ZBM5662 | Janotová DobraJanotová Dobra | SK Brno Žabovřesky | C | 886279 | 150 Kč |
ZBM7303 | Urbánek PetrUrbánek Petr | SK Brno Žabovřesky | C | 2103688 | 150 Kč |
ZBM7551 | Urbánková LenkaUrbánková Lenka | SK Brno Žabovřesky | C | 2051480 | 150 Kč |
ABM6854 | Mokrá ReginaMokrá Regina | KOB ALFA Brno | C | 232740 | 150 Kč |
RIC0452 | Kotenová BarboraKotenová Barbora | OB Říčany | B | 2060260 | 150 Kč |
RIC0651 | Kotenová MarkétaKotenová Markéta | OB Říčany | B | 2069057 | 150 Kč |
KON9175 | Dittrichová ZuzanaDittrichová Zuzana | KOB Konice | C | 52416 | 150 Kč |
LCE9450 | Tesařová MarcelaTesařová Marcela | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 515074 | 150 Kč |
ASU9696 | Hošeková VandaHošeková Vanda | Magnus Orienteering | C | 7200369 | 150 Kč |
DOB9399 | Szeliga MalgorzataSzeliga Malgorzata | KOB Dobruška | C | 1394898 | 150 Kč |
OPI0156 | Houserová TerezaHouserová Tereza | Orientační sporty Písek | C | 2091517 | 150 Kč |
OPI0157 | Winzigová GabrielaWinzigová Gabriela | Orientační sporty Písek | C | 2091523 | 150 Kč |
SKM7351 | Blank RadkaBlank Radka | KOB Směr Kroměříž | 53809 | 150 Kč | |
SKM0401 | Pěček DominikPěček Dominik | KOB Směr Kroměříž | C | 53817 | 150 Kč |
SKM0700 | Pěček JakubPěček Jakub | KOB Směr Kroměříž | C | 51305 | 150 Kč |
OPI0101 | Bican MartinBican Martin | Orientační sporty Písek | C | 2091533 | 150 Kč |
DOR0403 | Janda JakubJanda Jakub | OK Dobříš | B | 2045308 | 150 Kč |
OSN0303 | Dvořáček JakubDvořáček Jakub | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 53173 | 150 Kč |
JPV7214 | Poláček LubošPoláček Luboš | Oddíl OS SK Prostějov | C | 2112735 | 150 Kč |
VIC7752 | Rydlová JanaRydlová Jana | OB Vizovice | C | 426333 | 150 Kč |
SJI8751 | Kaňáková PetraKaňáková Petra | OK Jihlava | C | 301207 | 150 Kč |
TBM0660 | Hlaváčová LucieHlaváčová Lucie | KOS TJ Tesla Brno | B | 232732 | 150 Kč |
OSN0353 | Novotná VeronikaNovotná Veronika | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 2050497 | 150 Kč |
KSU0099 | Večeřová BarboraVečeřová Barbora | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 51309 | 150 Kč |
Reg. číslo
|
Jméno
|
Klub
|
Licence
|
SI čip
|
Vklad
|
---|---|---|---|---|---|
BZP8750 | Králová VandaKrálová Vanda | Báječné ženy v orientačním běhu | C | 7260013 | 150 Kč |
TAP9702 | Vlášek JakubVlášek Jakub | KOB Tretra Praha | C | 7779702 | 150 Kč |
SJC9603 | Zlámal DavidZlámal David | Sportcentrum Jičín | C | 8053542 | 150 Kč |
7CC8600 | Stehlík OndřejStehlík Ondřej | S-team | 8087 | 150 Kč | |
KAM9202 | Hájek AdamHájek Adam | OK Kamenice | C | 2019240 | 150 Kč |
1VZ9200 | Rýdel JiříRýdel Jiří | ranovačka | 428234 | 150 Kč | |
HCE9750 | Náhlíková ErikaNáhlíková Erika | TJ Hostivice | C | 51986 | 150 Kč |
BBM7300 | Dvořák MilošDvořák Miloš | BETA URSUS Rosice | C | 2088211 | 150 Kč |
JPV0202 | Štorek DavidŠtorek David | Oddíl OS SK Prostějov | B | 2075675 | 150 Kč |
KAM9300 | Němeček JanNěmeček Jan | OK Kamenice | C | 52282 | 150 Kč |
MOV9602 | Montero Cárceles ElmarMontero Cárceles Elmar | SKOB Ostrava | C | 1415225 | 150 Kč |
ASU9243 | Ostřanský FilipOstřanský Filip | Magnus Orienteering | C | 920681 | 150 Kč |
KAM9404 | Nebeský DanielNebeský Daniel | OK Kamenice | C | 2102810 | 150 Kč |
SOP9551 | Procházková MarieProcházková Marie | OOB TJ Slezan Opava | C | 49302 | 150 Kč |
KON0404 | Beneš JindřichBeneš Jindřich | KOB Konice | B | 1418768 | 150 Kč |
OSN8555 | Voráčková LenkaVoráčková Lenka | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9201331 | 150 Kč |
ZAM8401 | Andrš PetrAndrš Petr | OB T.J. Sokol Žamberk | C | 7210085 | 150 Kč |
5CZ7300 | Novotný PetrNovotný Petr | Dukla Blansko | 2067992 | 150 Kč | |
SBK7911 | Dressler JanDressler Jan | KOB START Blansko | C | 2045244 | 150 Kč |
PTE8485 | Zavadilová SimonaZavadilová Simona | TJ Sokol Ptení | C | 8843 | 150 Kč |
PGP0401 | Čtrnáct FrantišekČtrnáct František | SK Praga | B | 2121096 | 150 Kč |
DKP9301 | Klaška PavelKlaška Pavel | Oddíl OB Kotlářka | C | 1700077 | 150 Kč |
OSN9339 | Kamenický TobiášKamenický Tobiáš | SK Orientační sporty Nové Město na Moravě | C | 9930517 | 150 Kč |
KSU9045 | Janů ZdeněkJanů Zdeněk | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | C | 8662682 | 150 Kč |
TJN9101 | Picek JanPicek Jan | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 9102144 | 150 Kč |
TJN9501 | Posselt MartinPosselt Martin | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 9102087 | 150 Kč |
TJN9252 | Posseltová TerezaPosseltová Tereza | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 411767 | 150 Kč |
TJN9301 | Pustai DavidPustai David | OOB TJ Tatran Jablonec n. N. | C | 232645 | 150 Kč |
DKP8704 | Klusák MartinKlusák Martin | Oddíl OB Kotlářka | C | 8557 | 150 Kč |
CHC6602 | Semrád PavelSemrád Pavel | K.O.B. Choceň | C | 9555 | 150 Kč |
LCE8901 | Vlažný JanVlažný Jan | OOB TJ Slovan Luhačovice | C | 52707 | 150 Kč |
SCP8501 | Tesař JanTesař Jan | OK Sparta Praha | C | 1400437 | 150 Kč |
ZBM8309 | Chvátal LukášChvátal Lukáš | SK Brno Žabovřesky | C | 348120 | 150 Kč |
ZBM8411 | Liščinský TomášLiščinský Tomáš | SK Brno Žabovřesky | C | 2103680 | 150 Kč |
ZBM8509 | Pauschek KarelPauschek Karel | SK Brno Žabovřesky | C | 8660430 | 150 Kč |
ZBM8954 | Hendrychová ZuzanaHendrychová Zuzana | SK Brno Žabovřesky | C | 416329 | 150 Kč |
ZBM9503 | Jordanov AlexandrJordanov Alexandr | SK Brno Žabovřesky | C | 8660419 | 150 Kč |
ABM9205 | Bouška TomášBouška Tomáš | KOB ALFA Brno | C | 337647 | 150 Kč |
ABM9210 | Otrusina JanOtrusina Jan | KOB ALFA Brno | C | 7209784 | 150 Kč |
ABM9410 | Mokrý OndřejMokrý Ondřej | KOB ALFA Brno | C | 886814 | 150 Kč |
LPU8701 | Fiala PetrFiala Petr | OK Lokomotiva Pardubice | C | 8662325 | 150 Kč |
LPU9006 | Klapal JanKlapal Jan | OK Lokomotiva Pardubice | C | 515142 | 150 Kč |
LPU9657 | Kulhavá EliškaKulhavá Eliška | OK Lokomotiva Pardubice | C | 887635 | 150 Kč |
SHK8804 | Vojta MarekVojta Marek | OK Slavia Hradec Králové | C | 8656695 | 150 Kč |
SHK5451 | Hepnerová DagmarHepnerová Dagmar | OK Slavia Hradec Králové | C | 9108 | 150 Kč |
UOL7700 | Jadviščok LadislavJadviščok Ladislav | SOB Olomouc | C | 2075671 | 150 Kč |
ASU9547 | Hraboš MatějHraboš Matěj | Magnus Orienteering | C | 7698697 | 150 Kč |
DOB9101 | Pachnik WojciechPachnik Wojciech | KOB Dobruška | C | 504407 | 150 Kč |
SHK9650 | Myslivcová MarkétaMyslivcová Markéta | OK Slavia Hradec Králové | C | 9472 | 150 Kč |
DOR0409 | Petrilák MatoušPetrilák Matouš | OK Dobříš | B | 7204994 | 150 Kč |
DOR6600 | Petrilák MiroslavPetrilák Miroslav | OK Dobříš | C | 2092439 | 150 Kč |
PTE8771 | Boháčová LucieBoháčová Lucie | TJ Sokol Ptení | C | 8822 | 150 Kč |
CHA9300 | Čechlovský JanČechlovský Jan | OK Chrastava | C | 2070852 | 150 Kč |
BBM9600 | Ptáček PavelPtáček Pavel | BETA URSUS Rosice | C | 7207026 | 150 Kč |
VIC7212 | Chmelař DanielChmelař Daniel | OB Vizovice | C | 53119 | 150 Kč |
OTK9901 | Müller TomášMüller Tomáš | OOB TJ Jiskra Otrokovice | B | 433087 | 150 Kč |
RBK0405 | Ježek FilipJežek Filip | SK Radioklub Blansko | B | 2103684 | 150 Kč |
RBK0555 | Ježková IvanaJežková Ivana | SK Radioklub Blansko | B | 2115673 | 150 Kč |
ADA7301 | Provazník DušanProvazník Dušan | OOB Spartak Adamov | 2127612 | 150 Kč |