Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 1. kolo

Datum:
06.05.2017
Místo konání:
AUTOCAMPING Jesenice
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPEN LONG     OPEN SHORT     W10     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
3.20 km, 45 m, 6 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 2067952 100 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 100 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 100 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 100 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 100 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 100 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno 2090860 100 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 100 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 100 Kč
XPU0503 Starý Martin PARDUBICE BIKERS C zapůjčit 140 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 0000004298 100 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002085566 100 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 100 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník 8808 100 Kč
11.70 km, 145 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 9579 110 Kč
XPU0500 Faltejsek Tobiáš PARDUBICE BIKERS C 2088820 110 Kč
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 232246 110 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha 416121 110 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 110 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 110 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 110 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 110 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8636759 110 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8856 110 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 7209806 220 Kč
20.20 km, 325 m, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 160 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 160 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 2056263 160 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň B 887604 160 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 160 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 7208210 160 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0002056295 160 Kč
24.80 km, 390 m, 26 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 160 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 160 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice B 2078473 160 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 160 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 160 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 160 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín B 7404404 160 Kč
BOR9705 Német Michael OK Jiskra Nový Bor C 8425 160 Kč
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk A 2069090 160 Kč
39.40 km, 595 m, 30 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 210 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 210 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 210 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 210 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 7151177 210 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 210 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 889286 210 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 210 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka E 7203328 210 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 210 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 210 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 210 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS E 7708877 210 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 210 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála A 438621 210 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 210 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 210 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 210 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 210 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 210 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2096236 210 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 210 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 210 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál E 7201199 210 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 210 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 210 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 210 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 210 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 210 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 210 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 7207358 210 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 210 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 210 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 210 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 210 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 210 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 210 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 210 Kč
32.60 km, 515 m, 28 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 210 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 210 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 7200339 210 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko A 8401151 210 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 210 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 210 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 210 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 210 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha A 2078484 210 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 7204495 210 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 210 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 2031357 210 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 210 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 210 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 210 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno A 2083415 210 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha A 7205000 210 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 210 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno A 899162 210 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering A 2042525 210 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 210 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 210 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 210 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 210 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 210 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 210 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM A 8627115 210 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 210 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 0002115001 210 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 0007201777 210 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 210 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 210 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 210 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 210 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 420 Kč
24.80 km, 390 m, 26 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 210 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 210 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky B 8629812 210 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha B 7202860 210 Kč
XHK8701 Justa Pavel MTBO Racing team Hradec Králové B 7203469 210 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko B 8000013 210 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 210 Kč
TCB8101 Urválek Jan SK Technik České Budějovice B 2032165 210 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 210 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 210 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové B 888646 210 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. B 8629814 210 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka B 416844 210 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 210 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 416164 210 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála C 416111 210 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 210 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 9896 210 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886253 210 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 210 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové B 1398688 210 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 210 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín B 7204485 210 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové B 2073671 210 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava B 439300 210 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 210 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen B 2019214 420 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 420 Kč
20.20 km, 325 m, 19 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK8900 Šabatka Zdeněk MTBO Racing team Hradec Králové C 9189 210 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 210 Kč
TZL7749 Hečko Michal SKOB Zlín C 246846 210 Kč
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov B 8322 210 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 210 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 210 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha B 7111117 210 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka C 7209369 210 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 210 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 210 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála C 7003040 210 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála C 210 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 210 Kč
SBK8301 Chaloupka Ondřej KOB START Blansko C 2102805 210 Kč
LME7401 Komín David SK Los Mělník C 9767 210 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 210 Kč
XPU7301 Starý Milan PARDUBICE BIKERS C 224865 210 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha C 2103747 210 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň B 434814 210 Kč
JES8800 Žižka Michal OK Rakovník C 8809 210 Kč
30.70 km, 525 m, 29 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 210 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 210 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 210 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 210 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 210 Kč
67D6800 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 895138 210 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 888617 210 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 210 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 210 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 210 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 210 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 210 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 210 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 210 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 210 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 210 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 210 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 210 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 210 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 210 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 7003003 210 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 210 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 210 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 210 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 210 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 210 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 210 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 210 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 210 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 210 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 210 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 210 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 210 Kč
VPM6602 Koprnický Kamil KOS Slavia Plzeň C 434806 210 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga 2067268 210 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 210 Kč
21.50 km, 400 m, 25 kontrol
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 210 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 210 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 210 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 210 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 210 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 210 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 210 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 210 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 210 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 210 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 210 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 210 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 7207359 210 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 210 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 210 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 2031370 210 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 210 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 2102780 210 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 210 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 210 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0002114999 210 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 210 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 210 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 210 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 210 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 420 Kč
VSP6500 Seifert Jan USK Praha 219293 210 Kč
18.30 km, 300 m, 18 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 210 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 210 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 9007900 210 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 210 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 210 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 210 Kč
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 210 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 210 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 210 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 210 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 210 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha 7003050 210 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 210 Kč
21.50 km, 400 m, 25 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha 51558 200 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 200 Kč
SPC8003 Ouhrabka Jakub SPORTICUS team C 9200528 200 Kč
11.70 km, 145 m, 12 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 100 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 100 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka A 7201202 100 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM C 446404 100 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 100 Kč
5RX7101 Kubant Pavel NNN zapůjčit 140 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové B 1398687 100 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 100 Kč
HCE0100 Černý Petr TJ Hostivice C zapůjčit 140 Kč
SKL6950 Pelikánová Lucie SMS Team Kladno C 410387 100 Kč
VPM7455 Svobodová Petra KOS Slavia Plzeň C 232356 100 Kč
TZL7849 Tomeš Radim SKOB Zlín C 331606 100 Kč
TZL8251 Tomešová Steľa SKOB Zlín C 330608 100 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 100 Kč
3.20 km, 45 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 100 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 100 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 100 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 100 Kč
XPU0750 Faltejsková Laura PARDUBICE BIKERS C 9267 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha 2067959 100 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 100 Kč
XPU0755 Stará Magdalena PARDUBICE BIKERS C zapůjčit 140 Kč
11.70 km, 145 m, 12 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 110 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 110 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 110 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 361972 110 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 110 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha 2067999 110 Kč
HCE0652 Černá Justina TJ Hostivice C 1417251 110 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 110 Kč
15.60 km, 230 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha 246899 160 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 160 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 2051546 160 Kč
20.70 km, 385 m, 24 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096238 160 Kč
30.60 km, 450 m, 29 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 210 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 210 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 210 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 434824 210 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 7260003 210 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 210 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 210 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín E 8636187 210 Kč
TZL8853 Hančíková Barbora SKOB Zlín E 7200376 210 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 210 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 210 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 210 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 210 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 210 Kč
20.70 km, 385 m, 24 kontrol
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 210 Kč
TZL8153 Hečková Petra SKOB Zlín A 416041 210 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 210 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 210 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 210 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 210 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 210 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 210 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 210 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 210 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 210 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team A 8629752 210 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 210 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha A 756220 210 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 210 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 210 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 210 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 210 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering A 49844 210 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 9102561 210 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 210 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 210 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 210 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 9200521 210 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 2051473 210 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 210 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 210 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 210 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 210 Kč
TUR7650 Kvapilová Věra OOB TJ Turnov A 8204 210 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 210 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 210 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka A 2011824 210 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 210 Kč
VPM8051 Honnerová Blanka KOS Slavia Plzeň A 52217 210 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 210 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 0002067255 210 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 210 Kč
18.30 km, 300 m, 18 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 210 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha B 51841 210 Kč
TUR8151 Kvapilová Lenka OOB TJ Turnov B 7707 210 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 210 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk B 9480 210 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka B 434840 210 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 210 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast B 2059736 210 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 210 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 210 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál B 7205021 210 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 210 Kč
TZL8154 Nečasová Petra SKOB Zlín C 52215 210 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo B 2053563 210 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha B 2069042 210 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 210 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 8441 210 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 210 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor B 7204511 210 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha C 51659 210 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 210 Kč
VBA8151 Trojanova Zuzana ŠK VAZKA Bratislava C 307370 210 Kč
16.10 km, 305 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha A 51746 210 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team A 7204522 210 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 210 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 53227 210 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 2086560 210 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 210 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C 222651 210 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 210 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 210 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 1420735 210 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 210 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 210 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 210 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 210 Kč
XPU7557 Stará Marta PARDUBICE BIKERS C 9348 210 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 210 Kč
15.60 km, 230 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 210 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 210 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 210 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 210 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 210 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 210 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 210 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 210 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 210 Kč
BOR6551 Kroeber Andrea OK Jiskra Nový Bor C 1965216 210 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 210 Kč
celkem přihlášených: 378, vklad: 73380 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.