Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 2. kolo

Datum:
07.05.2017
Místo konání:
AUTOCAMPING Jesenice
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     OPEN SHORT     W10     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
3.20 km, 65 m, 5 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 2067952 100 Kč
SPC0701 Štěňha David SPORTICUS team C 2102795 100 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 100 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 100 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 100 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 100 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno 2090860 100 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 100 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 100 Kč
XPU0503 Starý Martin PARDUBICE BIKERS C zapůjčit 140 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 0002085566 100 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 100 Kč
SJC1201 Kazda František Sportcentrum Jičín C 4298 100 Kč
JES0602 Vaníček Viktor OK Rakovník 8808 100 Kč
6.60 km, 110 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 9579 60 Kč
XPU0500 Faltejsek Tobiáš PARDUBICE BIKERS C 2088820 60 Kč
VSP0600 Městka Václav USK Praha 416121 60 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8636759 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 8856 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 7209806 120 Kč
10.60 km, 150 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 110 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 110 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 2056263 110 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň B 887604 110 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042505 110 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 7208210 110 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 0002056295 110 Kč
12.90 km, 180 m, 19 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice B 2078473 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 110 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 110 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín B 7404404 110 Kč
BOR9705 Német Michael OK Jiskra Nový Bor C 8425 110 Kč
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk A 2069090 110 Kč
14.40 km, 230 m, 20 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 150 Kč
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 150 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 7151177 150 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 150 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 889286 150 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 150 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 150 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 150 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka E 7203328 150 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 150 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 150 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 150 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS E 7708877 150 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 7003041 150 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 150 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála A 438621 150 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 150 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 150 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 150 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 150 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 150 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 150 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 150 Kč
ABR7501 Hruška Miloš A-team NOVO Bruntál E 7201199 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 150 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 150 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 150 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2096236 150 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 150 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 150 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 7207358 150 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 150 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 150 Kč
SLA7200 Kouřimský Jan SKOB Slaný E 515495 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 150 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 150 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 150 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 150 Kč
13.40 km, 210 m, 18 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 150 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 7200339 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 150 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko A 8401151 150 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 150 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 150 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 150 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 150 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha A 2078484 150 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 150 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 7204495 150 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering A 8627111 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 150 Kč
EKP8606 Mikan Albert VŠTJ Ekonom Praha A 2031357 150 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 150 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 150 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha A 7205000 150 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno A 899162 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering A 2042525 150 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno A 2083415 150 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 150 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 150 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 150 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 150 Kč
VPM7803 Tošner Michal KOS Slavia Plzeň A 301412 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 150 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 150 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM A 8627115 150 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 150 Kč
SJC8500 Drobník Lukáš Sportcentrum Jičín A 0007431985 150 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 0002115001 150 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 150 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 150 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 150 Kč
VBA8001 Šenk Petr ŠK VAZKA Bratislava A 2045151 150 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 300 Kč
10.80 km, 155 m, 14 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 150 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 150 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky B 8629812 150 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha B 7202860 150 Kč
TUR7410 Kvapil Petr OOB TJ Turnov B 8322 150 Kč
XHK8701 Justa Pavel MTBO Racing team Hradec Králové B 7203469 150 Kč
SBK7621 Šafek Jiří KOB START Blansko B 8000013 150 Kč
VSP7500 Pastuszek Jakub USK Praha B 53399 150 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 150 Kč
TCB8101 Urválek Jan SK Technik České Budějovice B 2032165 150 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 150 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové B 888646 150 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. B 8629814 150 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka B 416844 150 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 150 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 416164 150 Kč
DMS7700 Haničák Tomáš Dynamo Malá Skála C 416111 150 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 9896 150 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 150 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové B 1398688 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 150 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín B 7204485 150 Kč
XHK7908 Ševčík Matěj MTBO Racing team Hradec Králové B 2073671 150 Kč
VBA7901 Klíma David ŠK VAZKA Bratislava B 439300 150 Kč
VPM8203 Tesař Daniel KOS Slavia Plzeň B 434814 150 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886253 150 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen B 2019214 300 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 300 Kč
9.30 km, 140 m, 15 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XHK8900 Šabatka Zdeněk MTBO Racing team Hradec Králové B 9189 150 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 51557 150 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 150 Kč
TZL7749 Hečko Michal SKOB Zlín C 246846 150 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka C 7209369 150 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 150 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7208100 150 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála C 7003040 150 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála C 150 Kč
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 150 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 150 Kč
VPM8701 Václavík Jan KOS Slavia Plzeň C 2031375 150 Kč
SBK8301 Chaloupka Ondřej KOB START Blansko C 2102805 150 Kč
BSO7300 Vít Daniel KOB Baník Sokolov C 236998 150 Kč
LME7401 Komín David SK Los Mělník C 9767 150 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 150 Kč
XPU7301 Starý Milan PARDUBICE BIKERS C 224865 150 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha C 2103747 150 Kč
BSO6901 Smaržík Jan KOB Baník Sokolov 04454 150 Kč
TZL7849 Tomeš Radim SKOB Zlín C 331606 300 Kč
JES8800 Žižka Michal OK Rakovník C 8809 150 Kč
12.90 km, 180 m, 19 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 150 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 150 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 150 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 150 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 150 Kč
67D6800 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 895138 150 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 888617 150 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 150 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 150 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 150 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 150 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 150 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 150 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 150 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 150 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 7003003 150 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 150 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 150 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 150 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 150 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 150 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 150 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 150 Kč
SCP7417 Boudný Jan OK Sparta Praha C 51773 150 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 150 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 0007090004 150 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
RCP7141 Klučár Daniel RC&P TEAM Bratislava C 2051949 150 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 150 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 150 Kč
PGP6801 Maleček Vít SK Praga 2067268 150 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 300 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 150 Kč
10.60 km, 150 m, 15 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 150 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 150 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 150 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 150 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 150 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 150 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 150 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 150 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 150 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 150 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 7207359 150 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 150 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 150 Kč
TBM6620 Tišnovský Zdeněk KOS TJ Tesla Brno C 2031370 150 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 150 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 2102780 150 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 150 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 150 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0002114999 150 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 150 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 150 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 150 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 150 Kč
9.30 km, 140 m, 15 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 150 Kč
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 49606 150 Kč
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 9007900 150 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 150 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 150 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 150 Kč
TZL4501 Vintr Ivan SKOB Zlín C 53379 150 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 150 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 150 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 150 Kč
VSP5200 Laciga Zdeněk USK Praha 7003050 150 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 150 Kč
8.10 km, 130 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM C 446404 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
5RX7101 Kubant Pavel NNN zapůjčit 140 Kč
HCE6800 Müller Jan TJ Hostivice 7208085 100 Kč
TZL8251 Tomešová Steľa SKOB Zlín C 330608 100 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín B 2020719 100 Kč
4LC0050 Punčochářová Simona Neregistrovaná - Punčochářová 51314 100 Kč
3.20 km, 65 m, 5 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 100 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 100 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 100 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 100 Kč
XPU0750 Faltejsková Laura PARDUBICE BIKERS C 9267 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha 2067959 100 Kč
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 100 Kč
XPU0755 Stará Magdalena PARDUBICE BIKERS C zapůjčit 140 Kč
6.60 km, 110 m, 9 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 60 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 361972 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha 2067999 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
8.80 km, 155 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0050 Lacigová Marie USK Praha 246899 110 Kč
BSO0250 Vítová Lucie KOB Baník Sokolov C 7260007 110 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 110 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 110 Kč
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 2051546 110 Kč
10.50 km, 180 m, 18 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096238 110 Kč
12.40 km, 195 m, 20 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 150 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 150 Kč
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 150 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 434824 150 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha A 756220 150 Kč
SMR8850 Fólová Martina SNS Smržovka E 7260003 150 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 150 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 150 Kč
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín E 8636187 150 Kč
TZL8853 Hančíková Barbora SKOB Zlín E 7200376 150 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 150 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 150 Kč
SJC8450 Drobníková Markéta Sportcentrum Jičín E 0001985821 150 Kč
TSU8889 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk E 1400406 150 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 150 Kč
10.50 km, 180 m, 18 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 150 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 150 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 150 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 150 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 150 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 150 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 7518567 150 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 150 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 150 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 150 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team A 8629752 150 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka A 7201202 150 Kč
TZL8153 Hečková Petra SKOB Zlín A 416041 150 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering A 8629817 150 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 150 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 150 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 150 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering A 49844 150 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 9102561 150 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 150 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 150 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 7260021 150 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 150 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 9200521 150 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka A 1413714 150 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 150 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 150 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 150 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 150 Kč
VPM8787 Bouchalová Vendula KOS Slavia Plzeň C 995858 150 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 2051473 150 Kč
TUR7650 Kvapilová Věra OOB TJ Turnov A 8204 150 Kč
SBK8379 Křístková Veronika KOB START Blansko A 52865 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 150 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka A 2011824 150 Kč
VSP7799 Košíková Jitka USK Praha A 887910 150 Kč
VPM8051 Honnerová Blanka KOS Slavia Plzeň A 52217 150 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 150 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 0002067255 150 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 150 Kč
9.30 km, 160 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 150 Kč
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha B 51841 150 Kč
TUR8151 Kvapilová Lenka OOB TJ Turnov B 7707 150 Kč
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 150 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk B 9480 150 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast B 2059736 150 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 150 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 150 Kč
PGP8853 Marečková Edita SK Praga C 52106 150 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál B 7205021 150 Kč
SKV8651 Eretová Kateřina TJ Slovan Karlovy Vary C 237530 150 Kč
TZL8154 Nečasová Petra SKOB Zlín C 52215 150 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo B 2053563 150 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové B 1398687 150 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha B 2069042 150 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 150 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 8441 150 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 150 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor B 7204511 150 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha C 51659 150 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 150 Kč
VBA8151 Trojanova Zuzana ŠK VAZKA Bratislava C 307370 150 Kč
9.30 km, 160 m, 14 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha A 51746 150 Kč
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team A 7204522 150 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 150 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 53227 150 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 2086560 150 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 150 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 150 Kč
GIG7550 Chmelíková Michaela GIGANT Orienteering C 1420735 150 Kč
SLA7351 Kolářová Michaela SKOB Slaný C 981813 150 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 150 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 150 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
XPU7557 Stará Marta PARDUBICE BIKERS C 9348 150 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 0002056297 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 150 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 150 Kč
8.80 km, 155 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 150 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 150 Kč
TZL6559 Hančíková Michaela SKOB Zlín C 7207029 150 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 150 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 150 Kč
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 150 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 150 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 150 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 51387 150 Kč
BOR6551 Kroeber Andrea OK Jiskra Nový Bor C 1965216 150 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 150 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 150 Kč
celkem přihlášených: 384, vklad: 54630 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.