Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 7. kolo

Datum:
17.06.2017
Místo konání:
Lipová u Šluknova
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Kategorie:
M11     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     MW11A     OpenL     OpenS     W11     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    
8 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0900 Votýpka Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 4384 50 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 50 Kč
OKP0701 Vanka Matouš SK OK 24 Praha C 253129 50 Kč
54D0002 Jung Hendrik (GER) SV Sachsen 90 Werdau 235041 50 Kč
54D0040 Klopfer Max (GER) SV Sachsen 90 Werdau 435582 50 Kč
12 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
LPM0401 Bohuslav Josef OK Lokomotiva Plzeň C 7207664 60 Kč
1WZ0000 Jakub Křivohlavý LDC Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
1WZ0001 František Brandejský LDC Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
1WD0006 Heidner Raphael (GER) ESV Dresden 8130306 60 Kč
1WD0020 Lucassen Thomas (GER) ESV Dresden 8031006 60 Kč
48D0028 Herrmann Josef (GER) OL-Team Wehrsdorf 8150105 60 Kč
1WD0032 Lusky Gregor (GER) ESV Dresden 8111006 60 Kč
54D0035 Klopfer Alexander (GER) SV Sachsen 90 Werdau 435581 60 Kč
1WD0037 Kosse Vincent (GER) ESV Dresden 8190206 60 Kč
54D0041 Thomas Tjark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 303961 60 Kč
54D0050 Beninca Carlos (GER) SV Sachsen 90 Werdau 303963 60 Kč
48D0054 Hähnel Per (GER) OL-Team Wehrsdorf 7050104 60 Kč
17 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 2056263 110 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 7208210 110 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 2056295 110 Kč
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 110 Kč
1WZ0002 Kryštof F. Tománek LDC Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
1WZ0003 Pavel Králik LDC Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
3FD0008 Lucassen Frank (GER) LDC Unregistered GER 2058058 110 Kč
48D0022 Gehser Tobias (GER) OL-Team Wehrsdorf 1292000 110 Kč
54D0031 Jäntsch Wolf (GER) SV Sachsen 90 Werdau 338312 110 Kč
22 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice B 2078473 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
BOR9705 Német Michael OK Jiskra Nový Bor C 8425 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 110 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 110 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 110 Kč
SLA9900 Zemko Zdeněk SKOB Slaný B 428278 110 Kč
23 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 150 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 7151177 150 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 150 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 150 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka E 7202900 150 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 150 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 150 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 150 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 150 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 150 Kč
VSP8301 Hora Vojtěch USK Praha E 1006283 150 Kč
VSP8200 Laciga Radek USK Praha E 7003030 150 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 150 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka E 7203328 150 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 150 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 150 Kč
SPC7408 Kurz Pavel SPORTICUS team E 2042503 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 150 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka E 889286 150 Kč
DMS7900 Urban Miroslav Dynamo Malá Skála A 438621 150 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 150 Kč
VPM8807 Kamaryt Tomáš KOS Slavia Plzeň E 2042527 150 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno E 7207621 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2096236 150 Kč
SJC7801 Ticháček Radek Sportcentrum Jičín E 0000009978 150 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 150 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 150 Kč
SPC7803 Sajal Martin SPORTICUS team E 9005230 150 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 150 Kč
54D0014 Albert Denny (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897333 150 Kč
54D0015 Huster Mark (GER) SV Sachsen 90 Werdau 897324 150 Kč
3FD0016 Heinrich Peter (GER) LDC Unregistered GER 9005663 150 Kč
67D0018 Becherer Robert (GER) ESV Lok Bitterfeld 236128 150 Kč
67D0019 Haberecht Ralf (GER) ESV Lok Bitterfeld 236119 150 Kč
3FD0021 Opitz Eik (GER) LDC Unregistered GER 7120678 150 Kč
33D0023 Heß Hendrik (GER) USV TU Dresden 2 411343 150 Kč
67D0042 Anders Sebastian (GER) ESV Lok Bitterfeld 236118 150 Kč
26D0047 Schütze Mirko (GER) OLV Potsdam 1470173 150 Kč
24D0048 Kohlschmidt Bernd (GER) SV Robotron Dresden 8644827 150 Kč
18D0051 Mager Holger (GER) Post SV Dresden 1007345 150 Kč
1WD0053 Hauschild Christoph (GER) ESV Dresden 1401076 150 Kč
1WD0057 Uhlemann Ulf (GER) ESV Dresden 303967 150 Kč
22 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška A 920696 150 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 150 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 150 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 150 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 150 Kč
VSP8201 Bartoš Marián USK Praha A 887933 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 150 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 150 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 7204972 150 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha A 7111117 150 Kč
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha A 2078484 150 Kč
SVR7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna A 9200522 150 Kč
SVR7600 Nedopílek David TJ Švýcárna A 1403430 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 150 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 150 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 150 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM A 8627115 150 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha A 49385 150 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 150 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 0007201777 150 Kč
18 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 150 Kč
ZUP7800 Bergl Tomáš MTBO ČZU Praha B 7202860 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 150 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka A 7208100 150 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové B 888646 150 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 416164 150 Kč
VSP7200 Horák Pavel USK Praha B 981850 150 Kč
LIP7500 Sedlák Radek SOS Mamuti z Lipovky B 8629812 150 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 150 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 150 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 150 Kč
DMS8100 Cerman Lukáš Dynamo Malá Skála A 7003040 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 150 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886253 150 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen B 2019214 150 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 150 Kč
SMR8400 Kurka Vojtěch SNS Smržovka B 416844 150 Kč
18 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 150 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka C 7209369 150 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 150 Kč
DMS8101 David Josef Dynamo Malá Skála C 1602620 150 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 150 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 7203340 150 Kč
BLI7605 Vojtěch Richard MTBO Bludný kořen C 150 Kč
LDC8700 Vlček Petr KOB Děčín B 8348 150 Kč
1XD0026 Briesemeister Christian (GER) Köpenicker SC 2141079 150 Kč
24 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 888617 150 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 150 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 150 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 150 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 150 Kč
PGP7610 Svatý Jakub SK Praga C 7207869 150 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 150 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 150 Kč
CHT7301 Chaloupka Martin OOB SK Chrast C 52333 150 Kč
BOR6900 Machara Martin OK Jiskra Nový Bor C 8521 150 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 150 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
VSP7403 Jirásek Milan USK Praha C 7205010 150 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8974 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 150 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 150 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 150 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 150 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 150 Kč
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 150 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
1WZ0004 Čenda Wallisch LDC Neregistrovaní 2031352 150 Kč
67D0004 Sturm Michael (GER) ESV Lok Bitterfeld 895138 150 Kč
54D0027 Jäntsch Ralf (GER) SV Sachsen 90 Werdau 1417161 150 Kč
48D0030 Junghanß Jens (GER) OL-Team Wehrsdorf 1999038 150 Kč
26D0033 Thiermann Sven (GER) OLV Potsdam 8071927 150 Kč
1WD0036 Hauschild Steffen (GER) ESV Dresden 2048506 150 Kč
1QD0045 Röhner Uwe (GER) SV IHW Alex 78 Berlin 1402008 150 Kč
17 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 150 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 150 Kč
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 150 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 150 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 7207359 150 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 150 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 150 Kč
TSU5941 Král Jiří LKT 80 Šumperk C 7203459 150 Kč
PFP5900 Přibyl Ivan VŠSK PedF UK Praha 49808 150 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 150 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 150 Kč
CHT6001 Janda Luboš OOB SK Chrast C 888637 150 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 150 Kč
1WD0001 Schmidt Peter (GER) ESV Dresden 5670 150 Kč
1WD0005 Trinks Lutz (GER) ESV Dresden 2043620 150 Kč
79D0007 Schwenk Olaf (GER) TSV Karlshorst 8020861 150 Kč
97D0010 Stoeckel Arnd (GER) USV Jena 8114132 150 Kč
1WD0024 Schröter Uwe (GER) ESV Dresden 434197 150 Kč
1WD0029 Porstmann Roberto (GER) ESV Dresden 2019918 150 Kč
54D0034 Vogel Swen (GER) SV Sachsen 90 Werdau 7208281 150 Kč
79D0038 Richter Frank (GER) TSV Karlshorst 440460 150 Kč
79D0046 Dube-Spuhn Michael (GER) TSV Karlshorst 8021066 150 Kč
1WD0056 Pfeifer Holger (GER) ESV Dresden 303968 150 Kč
1ZD0058 Sonnenberg Sergej (GER) Osnabrücker TB 8629992 150 Kč
17 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 150 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 150 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 150 Kč
35D0003 Klawun Kendray Werner Geo (GER) Sachsen-Marathon 2112867 150 Kč
26D0013 Plötz Gerhard (GER) OLV Potsdam 8241050 150 Kč
95D0052 Wendler Christian (GER) SV Wissenschaft Quedlinburg 2016305 150 Kč
8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 50 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 50 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno 2090860 50 Kč
PGP0952 Svatá Lucie SK Praga 2801038 50 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín 771771 50 Kč
1UZ0900 Štěpánková Emma VIPrahlé mládí zapůjčit 120 Kč
VSP0652 Machová Karolína USK Praha 339547 50 Kč
VSP0801 Mach David USK Praha 52755 50 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 50 Kč
22 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice 51279 150 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice 7200331 150 Kč
1WZ0005 Pavel Kaiser LDC Neregistrovaní 8952 150 Kč
18D0039 Mager Birgit (GER) Post SV Dresden 2111492 150 Kč
12 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering 2058475 100 Kč
VSP7754 Machová Jana USK Praha 981848 100 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM C 446404 100 Kč
48D0044 Dethloff Sebastian (GER) OL-Team Wehrsdorf 1978035 100 Kč
8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0751 Rejholcová Tereza OK Jiskra Nový Bor C 2067682 50 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 50 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 50 Kč
BOR0952 Soukupová Marie OK Jiskra Nový Bor 4424 50 Kč
67D0017 Anders Charlotte (GER) ESV Lok Bitterfeld 236120 50 Kč
48D0055 Herrmann Charlotte (GER) OL-Team Wehrsdorf 8130408 50 Kč
12 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VPM0350 Kovářová Lucie KOS Slavia Plzeň C 347913 60 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
1WZ0006 Ella Navrátilová LDC Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
1WZ0007 Nela Žilinská LDC Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
1WZ0008 Kateřina Lázničková LDC Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
1WZ0009 Patricie Švehlová LDC Neregistrovaní zapůjčit 130 Kč
16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKL0050 Pelikánová Máša SMS Team Kladno C 2051546 110 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 2042515 110 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 110 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0008631581 110 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 9101109 110 Kč
1WZ0010 Anna Bradáčová LDC Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
1WZ0011 Michaela Moučková LDC Neregistrovaní zapůjčit 180 Kč
1XD0000 Häßler Clara (GER) Köpenicker SC 2091757 110 Kč
1XD0049 Häßler Franka (GER) Köpenicker SC 2043611 110 Kč
18 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR9750 Krausová Veronika TJ Jiskra Hořice 2032106 110 Kč
20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 150 Kč
VSP8650 Tichovská Martina USK Praha E 920677 150 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 150 Kč
VSP7852 Hrdinová Marie USK Praha E 897376 150 Kč
VSP8152 Lacigová Michaela USK Praha E 887608 150 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín E 8636189 150 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka E 9944499 150 Kč
SMR8850 Kurková Martina SNS Smržovka E 7260003 150 Kč
TSU9191 Březinová Marie LKT 80 Šumperk E 888629 150 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 150 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 150 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 434824 150 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 150 Kč
18 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 7518567 150 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 150 Kč
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team A 8629752 150 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 150 Kč
ZUP8759 Puchernová Radka MTBO ČZU Praha A 886276 150 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 150 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 150 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 150 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 886266 150 Kč
VLI8656 Masopustová Elis Slavia Liberec orienteering A 49844 150 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 150 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 9102561 150 Kč
DMS8350 Haničáková Denisa Dynamo Malá Skála A 301317 150 Kč
VSP7653 Jirásková Markéta USK Praha A 9101188 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
TBM9150 Seifertová Magda KOS TJ Tesla Brno A 2011851 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 150 Kč
VSP8150 Kopecká Anežka USK Praha A 51642 150 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno E 9988889 150 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 1400407 150 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 150 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 0002067255 150 Kč
16 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP8250 Berglová Lucie MTBO ČZU Praha B 8631577 150 Kč
VSP8455 Horová Klára USK Praha C 51659 150 Kč
SMR7450 Buriánková Ivka SNS Smržovka C 410730 150 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 150 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 150 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo B 2053563 150 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín C 500556 150 Kč
BOR8052 Novotná Veronika OK Jiskra Nový Bor B 8500 150 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor B 7204511 150 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 150 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha B 2069042 150 Kč
SMR7451 Mišoňová Ivana SNS Smržovka B 7202862 150 Kč
BOR7853 Patková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 7209370 150 Kč
LIP7850 Sedláková Hana SOS Mamuti z Lipovky B 7207339 150 Kč
EKP9159 Studihradová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 150 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín 7778952 150 Kč
1WZ0012 Kateřina Matějů LDC Neregistrovaní 336783 150 Kč
1XD0012 Briesemeister Mareen (GER) Köpenicker SC 2160679 150 Kč
59D0043 Ohme Noemi (GER) OLA TSV Deggendorf 6827 150 Kč
16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team A 7204522 150 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 150 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 150 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 150 Kč
SJC7452 Tumová Jana Sportcentrum Jičín C 2056297 150 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 150 Kč
PFP6950 Přibylová Eva VŠSK PedF UK Praha 411773 150 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 150 Kč
1WD0009 Lucassen Ute (GER) ESV Dresden 1416655 150 Kč
48D0025 Junghanß Diana (GER) OL-Team Wehrsdorf 2013 150 Kč
14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 49986 150 Kč
VSP5950 Lacigová Ivana USK Praha C 7003023 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
TSU5896 Králová Dana LKT 80 Šumperk C 7208095 150 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 150 Kč
1ZD0011 Sonnenberg Olga (GER) Osnabrücker TB 6378 150 Kč
celkem přihlášených: 310, vklad: 41590 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.