Logo

Přihlášky závodu: Český pohár MTBO – 19. kolo

Datum:
14.10.2017
Místo konání:
U Starého rybníka – rekreační a sportovní středisko, Zbraslavice
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Kategorie:
M10     M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M21C     M40     M50     M60     Open     W10     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50    

M10 1.92 km, 30 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 811213 50 Kč
ZUP0800 Folprecht Lukáš MTBO ČZU Praha C 2058490 50 Kč
TBM0801 La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno 2083414 50 Kč
SPC1010 Ouhrabka Vít SPORTICUS team C 2035145 50 Kč
ABR1111 Jašek Vít A-team NOVO Bruntál C 52511 50 Kč
SJC0800 Tuma Lukáš Sportcentrum Jičín C 2085566 50 Kč
BOR0902 Patka Marek OK Jiskra Nový Bor C 7207504 50 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí 232639 50 Kč

M14 2.46 km, 45 m, 9 kontrol

(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0606 Meier David Slavia Liberec orienteering C 232246 60 Kč
VPM0601 Svoboda Antonín KOS Slavia Plzeň C 7207338 60 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň 2049567 60 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 446429 60 Kč
SPC0703 Geisler Richard SPORTICUS team C 2067952 60 Kč
BOR0604 Bogar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 8468 60 Kč
BOR0702 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor C 7208072 60 Kč
BOR0301 Staňa Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 4377 60 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8636759 60 Kč
XPU0600 Munzar Jakub PARDUBICE BIKERS C 436951 60 Kč
SKL0401 Štáfek Ondřej SMS Team Kladno C 7209806 60 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2099511 60 Kč
GIG0601 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 9579 60 Kč
GIG0600 Toloch Eduard GIGANT Orienteering C 2103762 90 Kč
GIG0900 Toloch Otakar GIGANT Orienteering C 2103724 90 Kč

M17 3.30 km, 60 m, 9 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBK0101 Humlíček Tomáš KOB START Blansko B 1218410 110 Kč
VPM0200 Kovář Ondřej KOS Slavia Plzeň C 7208210 110 Kč
54A0000 Koffler Georg (AUT) Austria MTBO Team 8282015 110 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň C 8629751 110 Kč
SKL0100 Břeň Daniel SMS Team Kladno B 8644874 110 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín C 8644556 110 Kč
GIG0100 Kroc Kryštof GIGANT Orienteering B 53377 110 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 339555 110 Kč
SLA0004 Vacek Jan SKOB Slaný B 681881 110 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň B 887604 110 Kč

M20 3.53 km, 65 m, 12 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB9801 Ludvík Matyáš TJ Stadion Nový Bor E 7204494 110 Kč
SKL9901 Vítek Karel SMS Team Kladno B 7207350 110 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň E 8629758 110 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2085616 110 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 110 Kč
PGP9804 Hasal Martin SK Praga 7201194 110 Kč
HOR9700 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice B 2078473 110 Kč
55A0000 Micko Tobias (AUT) Austria MTBO Youth Team 8002009 110 Kč
SMR9801 Mišoň Matěj SNS Smržovka A 7201762 110 Kč
ABR0001 Hruška Tomáš A-team NOVO Bruntál A 7204492 110 Kč
LDC9800 Horák Jan KOB Děčín B 7404404 110 Kč
TSU9900 Kašpar Petr LKT 80 Šumperk A 2069090 110 Kč

M21E 4.03 km, 90 m, 15 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8211 Kalina Miroslav SPORTICUS team E 7201206 150 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 8636760 150 Kč
SPC7608 Štěňha Martin SPORTICUS team E 7003036 150 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha E 7151177 150 Kč
STB9301 Ludvík Vojtěch TJ Stadion Nový Bor E 9005136 150 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 150 Kč
TZL9548 Šňupárek Václav SKOB Zlín E 7204504 150 Kč
DKP8203 Goder Josef Oddíl OB Kotlářka E 7202900 150 Kč
TZL8236 Graubner Jan SKOB Zlín E 1400430 150 Kč
XHK9100 Chmelař Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové E 7003041 150 Kč
SMR7401 Pucherna Eduard SNS Smržovka E 7410123 150 Kč
XHK7702 Husák Václav MTBO Racing team Hradec Králové E 1007527 150 Kč
21A7900 Klimo Thomas (AUT) OLT Transdanubien 7903100 150 Kč
55A9800 Flachberger Jakob (AUT) Austria MTBO Youth Team 2010997 150 Kč
TBM7632 Ševčík Martin KOS TJ Tesla Brno E 515062 150 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno E 888616 150 Kč
SPC7611 Bezouška Tomáš SPORTICUS team E 7201752 150 Kč
VPM8449 Bouchal Jiří KOS Slavia Plzeň E 995860 150 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 150 Kč
54A9400 Waldmann Andreas (AUT) Austria MTBO Team 7777711 150 Kč
54A8900 Haselsberger Kevin (AUT) Austria MTBO Team 8282003 150 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering E 1302790 150 Kč
VPM7906 Les Martin KOS Slavia Plzeň E 7200317 150 Kč
TBM7044 Rygl Jaroslav KOS TJ Tesla Brno E 501884 150 Kč
SKL7401 Štáfek Pavel SMS Team Kladno E 7209656 150 Kč
TZL8604 Hradil Jiří SKOB Zlín E 7201770 150 Kč
ABR8401 Vala Radek A-team NOVO Bruntál E 9005228 150 Kč
54A9200 Exler Florian (AUT) Austria MTBO Team 8009792 150 Kč
RBK8347 Jalový Milan SK Radioklub Blansko E 980373 150 Kč
TBM9120 Tišnovský Martin KOS TJ Tesla Brno E 7201822 150 Kč
BOR9402 Bogar Kryštof OK Jiskra Nový Bor E 886300 150 Kč
BOR8904 Bogar František OK Jiskra Nový Bor E 897369 150 Kč
XPU9705 Kanta Martin PARDUBICE BIKERS E 7204476 150 Kč
VPM9001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 515439 150 Kč
SMR7700 Hons Miši SNS Smržovka E 7203328 150 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí E 2096236 150 Kč
OKP6801 Vanka Petr SK OK 24 Praha E 7207352 150 Kč
SLA0100 Wohanka Richard SKOB Slaný E 7260008 150 Kč
VPM7802 Honner Jaroslav KOS Slavia Plzeň E 7207358 150 Kč
KPY9000 Stránský Vojtěch SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. E 7201827 225 Kč

M21A 3.53 km, 65 m, 12 kontrol

(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8806 Domín Nikolas VŠTJ Ekonom Praha A 2078484 150 Kč
TBM9228 Boček Milan KOS TJ Tesla Brno A 2019217 150 Kč
DKP8502 Falta Ondřej Oddíl OB Kotlářka A 7208100 150 Kč
SBK8403 Jirka Michal KOB START Blansko A 8401151 150 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška A 920696 150 Kč
TSU8109 Sedláček Petr LKT 80 Šumperk A 7207490 150 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko A 8008112 150 Kč
SBK8242 Brabec Jaroslav KOB START Blansko A 520540 150 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka A 7204495 150 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team A 1984420 150 Kč
TAP7604 Šebesta Petr KOB Tretra Praha A 9760324 150 Kč
TBM8008 Polášek Radek KOS TJ Tesla Brno A 2067203 150 Kč
VLI7505 Putík Jiří Slavia Liberec orienteering A 682119 150 Kč
SJI8509 Plíhal Tomáš OK Jihlava A 1700080 150 Kč
VPM7905 Jirka Jakub KOS Slavia Plzeň A 8252429 150 Kč
ZUP8002 Pucherna Petr MTBO ČZU Praha A 886278 150 Kč
TBM7337 La Carbonara Claudio KOS TJ Tesla Brno A 2083415 150 Kč
EKP8431 Smrt Martin VŠTJ Ekonom Praha A 8631579 150 Kč
XHK7701 Jiran Jan MTBO Racing team Hradec Králové A 7209426 150 Kč
XPU8206 Odvody Zdeněk PARDUBICE BIKERS A 828384 150 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha A 515098 150 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast C 7201807 150 Kč
SJI8101 Moravec Štěpán OK Jihlava A 897347 150 Kč
SPC7504 Geisler Michal SPORTICUS team A 7205029 150 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha A 2081364 150 Kč
LPM8104 Hegner Lukáš OK Lokomotiva Plzeň A 446347 150 Kč
VBA8301 Opršal Juraj ŠK VAZKA Bratislava A 2051945 150 Kč
ZUP8200 Černý Ladislav MTBO ČZU Praha A 7200339 150 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering A 8627111 150 Kč
SJC7705 Musil Pavel Sportcentrum Jičín A 7800087 150 Kč
SBK7537 Urban Jan KOB START Blansko A 1919191 150 Kč
ZUP7404 Pucher Filip MTBO ČZU Praha A 711577 150 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín A 0007201777 150 Kč
VLI8101 Buchtík Ondřej Slavia Liberec orienteering A 2042525 150 Kč
KNC8700 Havlíček Tomáš Sokol Kostelec n. Č. l. A 7260002 150 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2017676 150 Kč
TBM8307 Uhmann Petr KOS TJ Tesla Brno A 899162 150 Kč
TSU8300 Tomeček Karel LKT 80 Šumperk A 8905 150 Kč
XBM8201 Buchtík Aleš PELLS ABND RACING TEAM A 8627115 150 Kč
GIG9400 Skoupý Jan GIGANT Orienteering A 2027239 150 Kč
OKP9100 Novák Libor SK OK 24 Praha A 426348 150 Kč
SMR7801 Buriánek Vojta SNS Smržovka A 7204972 150 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín A 2115001 150 Kč
EKP8503 Císař Jan VŠTJ Ekonom Praha A 886253 150 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha A 7205000 225 Kč
JEP7900 Müller Pavel Jehlanka Team A 9102090 225 Kč

M21B 3.30 km, 60 m, 9 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8306 Vedral Martin SPORTICUS team B 7210120 150 Kč
VRL7002 Pilný Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí B 426376 150 Kč
SBK8501 Jiráček Josef KOB START Blansko A 7851220 150 Kč
SBK6922 Sochor Jan KOB START Blansko B 1007541 150 Kč
SBK7539 Humlíček Aleš KOB START Blansko B 609906 150 Kč
GIG8100 Hodoň Miroslav GIGANT Orienteering B 53882 150 Kč
VLI7301 Meier Milan Slavia Liberec orienteering B 7003010 150 Kč
ZUP8003 Vaněček Jan MTBO ČZU Praha B 2069047 150 Kč
TBM7123 Otoupalík Jan KOS TJ Tesla Brno B 53116 150 Kč
XHK7302 Netuka Martin MTBO Racing team Hradec Králové B 888646 150 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering B 8292 150 Kč
VRL7406 Štregl Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2017678 150 Kč
KNC8803 Bitter Aleš Sokol Kostelec n. Č. l. B 8629814 150 Kč
EKP9001 Klemsa Jakub VŠTJ Ekonom Praha A 2118488 150 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava B 2113472 150 Kč
VPM6903 Svoboda Radek KOS Slavia Plzeň C 887628 150 Kč
LDC8200 Zít Jan KOB Děčín B 7205956 150 Kč
XHK7700 Šafář Jan MTBO Racing team Hradec Králové B 1700078 150 Kč
XHK7101 Háp Pavel MTBO Racing team Hradec Králové B 9395 150 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín B 0000896967 150 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun A 7200132 150 Kč
XPU7802 Jirásek Radek PARDUBICE BIKERS B 9896 150 Kč
XHK7502 Jedlička Marek MTBO Racing team Hradec Králové B 1398688 150 Kč
XHK7309 Jedlička Michal MTBO Racing team Hradec Králové B 7208023 150 Kč
VIP7504 Hýbl Lukáš SK VIPrahlo B 51628 150 Kč
VBA7841 Šabo Mikuláš ŠK VAZKA Bratislava 8228888 150 Kč
LDC7701 Dvořák František KOB Děčín B 7204485 150 Kč
BLI8001 Ištok Martin MTBO Bludný kořen B 2019222 150 Kč
BLI7402 Vozka Radim MTBO Bludný kořen B 2019214 150 Kč
BLI7803 Ohera Karel MTBO Bludný kořen B 2019239 150 Kč
XHK8100 Jedlička Lukáš MTBO Racing team Hradec Králové B 1398686 150 Kč
XPU8303 Žemlička Jan PARDUBICE BIKERS B 9283 150 Kč

M21C 3.14 km, 55 m, 10 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 2067963 150 Kč
SBK8001 König Lukáš KOB START Blansko C 9000002 150 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín 7717777 150 Kč
DKP8404 Třebický Vladimír Oddíl OB Kotlářka C 51796 150 Kč
7PX8300 Dovica Ivan MTBO Barrandov 2102072 150 Kč
BOR7715 Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 7207489 150 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka B 7202874 150 Kč
XPU7311 Munzar Martin PARDUBICE BIKERS C 2104618 150 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 150 Kč
LPM8803 Popule Tomáš OK Lokomotiva Plzeň C 236982 150 Kč
SMR8401 Zavrtálek Petr SNS Smržovka C 7209369 150 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8636190 150 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice 2019240 150 Kč

M40 3.41 km, 65 m, 12 kontrol

(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
XBM6903 Král Jan PELLS ABND RACING TEAM C 7200328 150 Kč
SMR6200 Svoboda Ivan SNS Smržovka C 886815 150 Kč
SMR7001 Pařízek Petr SNS Smržovka C 7205036 150 Kč
ZUP7300 Folprecht Eduard MTBO ČZU Praha C 9056 150 Kč
SLA6803 Svoboda Petr SKOB Slaný C 7207363 150 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 682084 150 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 150 Kč
VPM7200 Kovář Vladimír KOS Slavia Plzeň C 7200583 150 Kč
GIG7101 Valík Luděk GIGANT Orienteering C 7203322 150 Kč
TBM7610 Malý Martin KOS TJ Tesla Brno C 7204480 150 Kč
KNC7001 Švarcbach Michal Sokol Kostelec n. Č. l. C 51395 150 Kč
TBM6903 Gryc Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 995875 150 Kč
SPC6805 Tušl Martin SPORTICUS team C 897380 150 Kč
GIG7100 Kunz Martin GIGANT Orienteering C 553435 150 Kč
ABR7601 Jašek Petr A-team NOVO Bruntál C 7003007 150 Kč
ABR7600 Žák Pavel A-team NOVO Bruntál C 7003003 150 Kč
GIG7400 Kroc Dalibor GIGANT Orienteering C 53355 150 Kč
SJC7305 Tuma Jaroslav Sportcentrum Jičín C 7090004 150 Kč
BOR7412 Rejholec Michal OK Jiskra Nový Bor C 8518 150 Kč
XPU7725 Faltejsek Lukáš PARDUBICE BIKERS E 7708877 150 Kč
LDC7100 Horák Martin KOB Děčín C 7000004 150 Kč
GIG7000 Toloch Alexandr GIGANT Orienteering C 2051543 150 Kč
VLI7101 Hanovec Petr Slavia Liberec orienteering C 8629811 150 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 150 Kč
GIG7001 Skoupý Jan GIGANT Orienteering C 1007549 150 Kč
XBM7549 Bureš Pavel PELLS ABND RACING TEAM C 8621762 150 Kč
XBM7107 Šňupárek Martin PELLS ABND RACING TEAM C 7205008 150 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 150 Kč
VPM6901 Hasman Jan KOS Slavia Plzeň C 2060391 150 Kč
GIG7118 Zrník Tomáš GIGANT Orienteering C 1398988 150 Kč
19A7000 Poelzelbauer Michael (AUT) OLC Graz 8120970 150 Kč
TZL6949 Šňupárek Ondřej SKOB Zlín C 888617 225 Kč

M50 3.30 km, 60 m, 9 kontrol

(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI6501 Kareis Martin Slavia Liberec orienteering C 7207890 150 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 150 Kč
OKP6605 Mach Radovan SK OK 24 Praha C 8631586 150 Kč
KVS5901 Maliňák Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 53693 150 Kč
ZUP6500 Veselý Jan MTBO ČZU Praha C 2102780 150 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 150 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 888636 150 Kč
XPU6305 Kiac Jiří PARDUBICE BIKERS C 51127 150 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. C 899180 150 Kč
ABR6301 Kolář Rudolf A-team NOVO Bruntál A 7207359 150 Kč
ABR6102 Vrábel Jaromír A-team NOVO Bruntál C 7207703 150 Kč
ABR6201 Němec Lubomír A-team NOVO Bruntál C 7207706 150 Kč
ABR6302 Řeháček Petr A-team NOVO Bruntál C 51873 150 Kč
TBM6108 Štěpánský Václav KOS TJ Tesla Brno C 1210961 150 Kč
TBM6213 Argaláš Jaroslav KOS TJ Tesla Brno C 2073714 150 Kč
KNC5800 Havlíček Ivo Sokol Kostelec n. Č. l. C 51400 150 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 150 Kč
TBM6512 Náhlovský David KOS TJ Tesla Brno C 981830 150 Kč
VBA6501 Mlynárik Peter ŠK VAZKA Bratislava C 876002 150 Kč
BOR5501 Maennel Harald OK Jiskra Nový Bor C 1111255 150 Kč
BOR6603 Bogar Leoš OK Jiskra Nový Bor C 515014 150 Kč
SJC6602 Antoš Svatopluk Sportcentrum Jičín C 0002114999 150 Kč
SJC6000 Kuchař Pavel Sportcentrum Jičín C 0002102082 150 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast C 2073715 150 Kč
VPM6001 Fajtl Jaroslav KOS Slavia Plzeň C 887627 150 Kč
RCP6041 Autrata Vlastimil RC&P TEAM Bratislava C 2051944 150 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 150 Kč
VAM6101 Doležal Josef OB Vamberk C 7203452 150 Kč
RBA5902 Jánoška Jozef TJ Rapid Bratislava C 307364 150 Kč
VIP6000 Kožina Petr SK VIPrahlo 1700084 150 Kč
EKP5802 Dawson Keith VŠTJ Ekonom Praha C 8484828 225 Kč

M60 3.30 km, 60 m, 9 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5418 Dravetz Walter SKOB Zlín C 9007900 150 Kč
STB5701 Ludvík Petr TJ Stadion Nový Bor C 682361 150 Kč
SMR4900 Lukavec Míla SNS Smržovka C 2060202 150 Kč
TZL5101 Nejedlý Petr SKOB Zlín C 416045 150 Kč
SBK5400 Novák Miroslav KOB START Blansko C 52054 150 Kč
MOV4803 Rokosz Bohumil SKOB Ostrava C 52783 150 Kč
EKP5600 Adrián Petr VŠTJ Ekonom Praha C 8627106 150 Kč
ABR5301 Vojtášek Jan A-team NOVO Bruntál C 352328 150 Kč
EKP5601 Bochenek Milan VŠTJ Ekonom Praha C 51581 150 Kč
BOR4902 Kuchař Vladimír OK Jiskra Nový Bor C 8404 150 Kč
VEY5600 Kadlec Luděk YETTI Vejprty C 207806 150 Kč

Open 3.10 km, 60 m, 7 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN6701 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2111786 100 Kč
35Z7100 Kubant Pavel MTBO Lázně Bohdaneč 1410005 100 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 100 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. 2023962 100 Kč
VAM0050 Knitlová Eva OB Vamberk 2112744 100 Kč
NNN0000 Svoboda Michal Neregistrovaní 416844 150 Kč

W10 1.92 km, 30 m, 7 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC0961 Kalinová Ella SPORTICUS team C 515458 50 Kč
SPC1158 Kalinová Lisa SPORTICUS team C 515409 50 Kč
TBM0910 Malý Matyáš KOS TJ Tesla Brno 320128 50 Kč
SPC1256 Ouhrabková Bára SPORTICUS team C 2031372 50 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín 771771 50 Kč
TBM0857 Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno 53244 50 Kč
GIG1050 Chamrada Elvira GIGANT Orienteering 0 50 Kč
LDC1150 Zítová Kateřina KOB Děčín 222651 50 Kč

W14 2.46 km, 45 m, 9 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0360 Králová Jolana KOS TJ Tesla Brno C 8635873 60 Kč
TBM0559 Králová Denisa KOS TJ Tesla Brno C 1403420 60 Kč
ZUP0650 Folprechtová Julie MTBO ČZU Praha C 51532 60 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2088165 60 Kč
SLA0551 Zemková Pavlína SKOB Slaný C 436970 60 Kč
BOR0451 Riedelová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 1414503 60 Kč
LDC0351 Horáková Kateřina KOB Děčín C 997929 60 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice 9102885 60 Kč
VEY0650 Kadlecová Tereza YETTI Vejprty C 361972 60 Kč
XBM0550 Burešová Veronika PELLS ABND RACING TEAM C 416112 60 Kč
OKP0550 Vanková Anna SK OK 24 Praha C 887947 60 Kč
GIG0450 Chamrada Natali GIGANT Orienteering 2099080 60 Kč

W17 2.85 km, 55 m, 9 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL0052 Pilná Bára OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096238 110 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 1400427 110 Kč
VPM0051 Svobodová Alexandra KOS Slavia Plzeň A 2042515 110 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor C 2800957 110 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín C 0008631581 110 Kč
VRL0251 Štreglová Zuzana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2020709 110 Kč
GIG0151 Skoupá Vendula GIGANT Orienteering C 7203461 110 Kč
VPM0052 Lokajíčková Klára KOS Slavia Plzeň 110 Kč
GIG0050 Zrníková Adéla GIGANT Orienteering C 416210 110 Kč

W20 3.14 km, 55 m, 10 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR9750 Krausová Veronika TJ Jiskra Hořice 110 Kč
KNC9950 Čiháková Barbora Sokol Kostelec n. Č. l. C 232895 110 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor E 2051481 110 Kč

W21E 3.41 km, 65 m, 12 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZUP8151 Ryšavá Vendula MTBO ČZU Praha E 899160 150 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín E 8636189 150 Kč
TSU8992 Staňková Štěpánka LKT 80 Šumperk E 920678 150 Kč
TBM7753 Gigon Michaela KOS TJ Tesla Brno E 7177777 150 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha E 887935 150 Kč
SPC8653 Tučková Dagmar SPORTICUS team E 9005226 150 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary E 7003008 150 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor E 2051536 150 Kč

W21A 3.14 km, 55 m, 10 kontrol

(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC8259 Kalinová Markéta SPORTICUS team A 8629752 150 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha A 7518567 150 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka A 1413714 150 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha A 2053578 150 Kč
SBK8485 Uhnavá Markéta KOB START Blansko A 8010108 150 Kč
SBK8383 Csakvaryová Lenka KOB START Blansko A 920679 150 Kč
STB9450 Kamererová Valerie TJ Stadion Nový Bor A 428250 150 Kč
SBK8661 Königová Jana KOB START Blansko A 1234321 150 Kč
SMR8451 Hanajová Káťa SNS Smržovka A 428294 150 Kč
SMR6950 Rychterová Dana SNS Smržovka A 7203339 150 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko A 8007503 150 Kč
EKP8062 Nováková Lenka VŠTJ Ekonom Praha A 2051473 150 Kč
SMR7151 Pařízková Věrka SNS Smržovka A 7205014 150 Kč
EKP8756 Trčková Helena VŠTJ Ekonom Praha A 2087687 150 Kč
SMR8950 Kalošová TerKa SNS Smržovka A 981824 150 Kč
ZUP7452 Folprechtová Kateřina MTBO ČZU Praha A 416221 150 Kč
ZUP7950 Vaněčková Petra MTBO ČZU Praha A 515411 150 Kč
SJC8351 Mrázková Romana Sportcentrum Jičín A 500556 150 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka A 7201202 150 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering A 9102561 150 Kč
SJI7850 Chudíková Barbora OK Jihlava A 886269 150 Kč
54A7850 Walther Katja (AUT) Austria MTBO Team 8629162 150 Kč
VPM8494 Lesová Markéta KOS Slavia Plzeň A 7210310 150 Kč
VPM8450 Jirková Petra KOS Slavia Plzeň A 8416122 150 Kč
TBM7652 La Carbonara Hana KOS TJ Tesla Brno A 515049 150 Kč
SBK8451 Stachoňová Barbara KOB START Blansko A 7906090 150 Kč
XPU8352 Odvodyová Šárka PARDUBICE BIKERS A 835307 150 Kč
SPC8152 Ouhrabková Radka SPORTICUS team A 9200521 150 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka A 887612 150 Kč
ABR9499 Haltof Ewa A-team NOVO Bruntál E 1436949 150 Kč
TBM8870 Chromá Adéla KOS TJ Tesla Brno A 888602 150 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 7260022 150 Kč
XHK8150 Jedličková Zuzana MTBO Racing team Hradec Králové A 1008173 150 Kč
LPM7954 Fremrová Jaroslava OK Lokomotiva Plzeň A 1400405 150 Kč
SJC8355 Musilová Vendula Sportcentrum Jičín A 7142530 150 Kč
SBK8554 Beržinská Soňa KOB START Blansko A 1985526 150 Kč
SJC7962 Ticháčková Magdalena Sportcentrum Jičín A 0000009940 150 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín A 0002067255 150 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 150 Kč
TSU8279 Tomečková Zuzana LKT 80 Šumperk A 1400407 150 Kč
SMR7750 Honsová Lenka SNS Smržovka A 7203329 150 Kč
VPM8051 Honnerová Blanka KOS Slavia Plzeň A 52217 150 Kč

W21B 2.85 km, 55 m, 9 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP8851 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha C 438648 150 Kč
EKP9262 Ksandrová Marie VŠTJ Ekonom Praha C 2103730 150 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka B 434840 150 Kč
SMR9350 Pařízková Anežka SNS Smržovka A 2011824 150 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast B 2059736 150 Kč
SPC8654 Pačáková Michaela SPORTICUS team C 7201195 150 Kč
XHK8350 Jiranová Kateřina MTBO Racing team Hradec Králové C 888650 150 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 211539 150 Kč
XPU8954 Bártíková Zuzana PARDUBICE BIKERS C 9345 150 Kč
TBM7991 Malá Alice KOS TJ Tesla Brno B 53228 150 Kč
TBM8558 Kratschmerová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 51944 150 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška B 7226 150 Kč
KNC9350 Hejnová Aneta Sokol Kostelec n. Č. l. B 2075634 150 Kč
ZUP7750 Salingerová Anna MTBO ČZU Praha B 9398 150 Kč
ABR8888 Večeřová Marcela A-team NOVO Bruntál B 7205021 150 Kč
ABR9351 Kolářová Renáta A-team NOVO Bruntál B 995795 150 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 8441 150 Kč
BOR8253 Nehasilová Petra OK Jiskra Nový Bor B 7204511 150 Kč
BOR7958 Votýpková Zuzana OK Jiskra Nový Bor C 8514 150 Kč
LDC8151 Zítová Pavla KOB Děčín B 347881 150 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka 7875600 150 Kč
ZUP7552 Prylová Pavla MTBO ČZU Praha B 2069042 150 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín A 0000981842 150 Kč
XHK8253 Jedličková Adéla MTBO Racing team Hradec Králové B 1398687 150 Kč
VPM9251 Kratochvílová Lucie KOS Slavia Plzeň B 7205019 150 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 150 Kč
VIP7855 Skobová Tereza SK VIPrahlo B 2053563 150 Kč
SSU8151 Klíchová Jana SK Severka Šumperk B 9480 150 Kč

W40 2.85 km, 55 m, 9 kontrol

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SPC7160 Mědílková Iva SPORTICUS team A 7204522 150 Kč
XBM7650 Králová Dana PELLS ABND RACING TEAM C 446404 150 Kč
SBK7664 Humlíčková Kateřina KOB START Blansko C 1011011 150 Kč
ZUP7551 Veselá Iva MTBO ČZU Praha A 756220 150 Kč
TZL7400 Vavrysová Lenka SKOB Zlín C 8636196 150 Kč
VPM7350 Kovářová Jitka KOS Slavia Plzeň C 2067329 150 Kč
VLI7250 Zápotocká Anna Slavia Liberec orienteering C 51217 150 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering B 52690 150 Kč
GIG7350 Valíková Petra GIGANT Orienteering C 980374 150 Kč
TBM7372 Ryglová Kateřina KOS TJ Tesla Brno B 53227 150 Kč
ABR7751 Jašková Šárka A-team NOVO Bruntál A 886811 150 Kč
SLA7450 Zemková Helena SKOB Slaný C 425546 150 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 150 Kč
LDC6951 Straussová Petra KOB Děčín C 1420808 150 Kč
XPU7652 Faltejsková Jana PARDUBICE BIKERS A 2086560 150 Kč
GIG7650 Michálková Alice GIGANT Orienteering C 2011792 150 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 150 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2102800 150 Kč
VRL7652 Wohanková Gabriela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2042537 150 Kč
OKP7750 Vanková Jana SK OK 24 Praha E 7207344 150 Kč

W50 2.85 km, 55 m, 9 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB6798 Abelová Ivana TJ Stadion Nový Bor C 682366 150 Kč
SMR5450 Lukavcová Lenka SNS Smržovka C 8259 150 Kč
TSU6550 Maliňáková Eva LKT 80 Šumperk C 887151 150 Kč
TSU6183 Skácelová Naděžda LKT 80 Šumperk C 8906 150 Kč
MOV6351 Rokoszová Jaroslava SKOB Ostrava C 51373 150 Kč
KNC6150 Havlíčková Jindra Sokol Kostelec n. Č. l. C 9201322 150 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 53260 150 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary C 331089 150 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 150 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 150 Kč
KNC6754 Švarcbachová Jaroslava Sokol Kostelec n. Č. l. C 253114 150 Kč
VBA4751 Kralova Eva ŠK VAZKA Bratislava C 2051947 150 Kč
RBA6051 Jánošková Taťjana TJ Rapid Bratislava C 307440 150 Kč
celkem přihlášených: 399, vklad: 54645 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.