Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: D21A

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

D21A 3.30 km, 19 kontrol

(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice C 2045225 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU2299 Kosová Barbora OK Lokomotiva Pardubice Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava R 887906 Ne Ne Ne 600 Kč
18D9350 Nieke Corinna (GER) Post SV Dresden 1280593 Ne Ne Ne 600 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 Ne Ne Ne 600 Kč
43S9051 Kotrlová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 2102783 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP7850 Grolichová Lucie OOB SK Zbraslav C 1418755 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 Ne Ne Ne 600 Kč
VBA9951 Šmelíková Tereza ŠK VAZKA Bratislava 9101680 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 Ne Ne Ne 600 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové C 1008144 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8855 Azebová Nina OK 99 Hradec Králové C 981820 Ne Ne Ne 600 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK8651 Tihonová Martina OK 99 Hradec Králové C 2096126 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 434591 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM8451 Stachoňová Barbara SK Žabovřesky Brno C 7906090 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ne Ne Ne 600 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC8551 Procházková Zuzana Sportcentrum Jičín C 0000009969 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ne Ne Ne 600 Kč
23P8950 Miśkiewicz Martyna (POL) OK!Sport Warszawa 7200382 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 Ne Ne Ne 600 Kč
23P9550 Drągowska Maria (POL) OK!Sport Warszawa Ne Ne Ne 600 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 Ne Ne Ne 600 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8655 Rambová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 1413714 Ne Ne Ne 600 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 Ne Ne Ne 600 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 Ne Ne Ne 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).