Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: D40

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

D40 2.60 km, 15 kontrol

(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU7356 Mrskočová Dana OK Lokomotiva Pardubice C 2049512 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7355 Čivrná Karolína OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000886273 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7353 Smith Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002096241 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7552 Štreglová Andrea OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000206478 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7751 Březinová Michaela OK Chrastava C 2095938 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7551 Danková Irena OK Chrastava C 2070830 Ne Ne Ne 600 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 0000009722 Ne Ne Ne 600 Kč
VTA7351 Kosobudová Lenka SC vebr-sport C 7208099 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 Ne Ne Ne 600 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 Ne Ne Ne 600 Kč
HCE7450 Kolencová Marta TJ Hostivice C 1421899 Ne Ne Ne 600 Kč
AZL7474 Palasová Michaela SKOB ARIS Zlín C 49592 Ne Ne Ne 600 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 Ne Ne Ne 600 Kč
DOB7451 Kubcová Lenka KOB Dobruška C 7258 Ne Ne Ne 600 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 0000052242 Ne Ne Ne 600 Kč
43S7551 Baľová Katarína (SVK) Športový klub Sandberg 2028799 Ne Ne Ne 600 Kč
43S7752 Brňáková Martina (SVK) Športový klub Sandberg 2049995 Ne Ne Ne 600 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 Ne Ne Ne 600 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 4641716 Ne Ne Ne 600 Kč
43S7651 Vorlíčková Barbora (SVK) Športový klub Sandberg 2049984 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK9997 Lapáčková S. OK Slavia Hradec Králové Ne Ne Ne 600 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7651 Matěásková Eva OK Jilemnice C Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7456 Samková Renáta OK 99 Hradec Králové C 9431 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7550 Pěkná Eva SKOB Roudnice nad Labem C 2080840 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 9430 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 Ne Ne Ne 600 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7450 Mairichová Radka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059728 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7351 Míková Markéta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411593 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7650 Pavlova Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073667 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7653 Pesničáková Kristýna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2085597 Ne Ne Ne 600 Kč
ALB7450 Černá Petra OOB Albrechtice nad Orlicí C 7220 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU7350 Licková Dana OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057595 Ne Ne Ne 600 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP7753 Pavlů Lenka Matfyz Praha C 246877 Ne Ne Ne 600 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 Ne Ne Ne 600 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7461 Bártíková Irena USK Praha C 2070890 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 53546 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN7754 Hoetzelová Zuzana OB Jenišovice C 2060294 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7463 Titzová Pavlína USK Praha C 2049522 Ne Ne Ne 600 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7656 Hvězdová Dagmar Sportcentrum Jičín C 0002080844 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7450 Kejvalová Kamila Sportcentrum Jičín C 0002114994 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 0000211303 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7756 Havrdová Renata Sportcentrum Jičín C 0000009977 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC7799 Pešková Renata Sportcentrum Jičín 2115014 Ne Ne Ne 600 Kč
KBP7350 Valterová Ivana KBP Praha 53521 Ne Ne Ne 600 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 Ne Ne Ne 600 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 Ne Ne Ne 600 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7377 Ehlová Pavla KOS TJ Tesla Brno C 52037 Ne Ne Ne 600 Kč
FYD7550 Čabanová Petra Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 Ne Ne Ne 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).