Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: D45

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

D45 2.29 km, 13 kontrol

(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 9201630 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 331779 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 Ne Ne Ne 600 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 0000009606 Ne Ne Ne 600 Kč
HCE7250 Müllerová Jana TJ Hostivice C 49152 Ne Ne Ne 600 Kč
SNA7053 Krunková Bohuslava TJ START Náchod C 0000416862 Ne Ne Ne 600 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ne Ne Ne 600 Kč
43S6951 Jonášová Marta (SVK) Športový klub Sandberg 2049988 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 Ne Ne Ne 600 Kč
CHC6951 Chaloupková Lenka K.O.B. Choceň C 9542 Ne Ne Ne 600 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ne Ne Ne 600 Kč
SJI7150 Rachůnková Markéta OK Jihlava C 2102817 Ne Ne Ne 600 Kč
VBA6952 Šmelíková Barbora ŠK VAZKA Bratislava 307356 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7251 Langrová Monika OK Slavia Hradec Králové C 9802 Ne Ne Ne 600 Kč
SHK7052 Netuková Hana OK Slavia Hradec Králové C 219217 Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7251 Kohoutová Zdeňka KOB Kladno C 888635 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7050 Vlkanova Hana OK 99 Hradec Králové C 2067950 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 Ne Ne Ne 600 Kč
DKL7150 Bejčková Jana KOB Kladno C 301616 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7256 Kynčlová Dagmar OK Jilemnice C 111111 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 Ne Ne Ne 600 Kč
JIL7051 Třešňáková Blanka OK Jilemnice C 426380 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN6953 Nožičková Renata OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2070806 Ne Ne Ne 600 Kč
KTA6951 Hudečková Helena SK Kotnov Tábor C 9101705 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 Ne Ne Ne 600 Kč
LTU6952 Lazáková Šárka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2057594 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 Ne Ne Ne 600 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 443075 Ne Ne Ne 600 Kč
ABM7051 Muselíková Vladislava KOB ALFA Brno 416013 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 Ne Ne Ne 600 Kč
BZP6750 Müllerová Zorka Báječné ženy v orientačním běhu C 981805 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7152 Kodejšová Alena USK Praha C 2061813 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7250 Kopecká Alena USK Praha C 2021849 Ne Ne Ne 600 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 Ne Ne Ne 600 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 Ne Ne Ne 600 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ne Ne Ne 600 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB6851 Melounová Miroslava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 4674 Ne Ne Ne 600 Kč
47S6950 Pánková Martina (SVK) TJ Rapid Bratislava 445621 Ne Ne Ne 600 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV6851 Sokolářová Jitka SOK TJ Turnov C 7209436 Ne Ne Ne 600 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 Ne Ne Ne 600 Kč
71D7151 Holfeld Christina (GER) USV TU Dresden Ne Ne Ne 600 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 Ne Ne Ne 600 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 224915 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 Ne Ne Ne 600 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7171 Vidmuchová Martina TJ SOKOL Plumlov C 49883 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7150 Čermáková Lucie OK 99 Hradec Králové C 2103266 Ne Ne Ne 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).