Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: H14

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

H14 2.06 km, 10 kontrol

(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 1398998 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 0002088183 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 436449 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0307 Mertlík Jakub OOB TJ Turnov C 2108912 Ne Ne Ne 300 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 0000888640 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0300 Balogh Michal (SVK) Športový klub Sandberg 2028796 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0402 Kukurugya Šimon (SVK) Športový klub Sandberg 2049991 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0201 Tvrdý Tomáš (SVK) Športový klub Sandberg 2079535 Ne Ne Ne 300 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0405 Kolář Šimon OK Slavia Hradec Králové B 7200597 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0403 Dohnálek Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 1400421 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0402 Kodytek Adam OK Slavia Hradec Králové B 2073745 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0400 Rak Tomáš OK Slavia Hradec Králové B 2049527 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 2088201 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK0303 Tichý Lubomír OK Slavia Hradec Králové B 7206348 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0402 Kokrda Vojtěch OK 99 Hradec Králové C 2078476 Ne Ne Ne 300 Kč
PHK0400 Neumann Matěj OK 99 Hradec Králové B 2073740 Ne Ne Ne 300 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 Ne Ne Ne 300 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 682685 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0403 Hruška Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078466 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085591 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2056302 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0300 Šitina Tomáš OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057588 Ne Ne Ne 300 Kč
LTU0401 Šedivka Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov B 2057587 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027207 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 2090836 Ne Ne Ne 300 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 Ne Ne Ne 300 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 Ne Ne Ne 300 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha B 2032107 Ne Ne Ne 300 Kč
VSP0401 Titz Adam USK Praha C 2032183 Ne Ne Ne 300 Kč
23P0300 Sędłak Michał (POL) OK!Sport Warszawa 981641 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 Ne Ne Ne 300 Kč
47S0300 Kubík Maximilián (SVK) TJ Rapid Bratislava 2092468 Ne Ne Ne 300 Kč
KBP0400 Valter Ondřej KBP Praha C 436404 Ne Ne Ne 300 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 Ne Ne Ne 300 Kč
84S0300 Novota Lukáš (SVK) Klub OB ATU Košice 2025333 Ne Ne Ne 300 Kč
OSN0303 Dvořáček Jakub SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53173 Ne Ne Ne 300 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 Ne Ne Ne 300 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš B 2044898 Ne Ne Ne 300 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 7209480 Ne Ne Ne 300 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 2075608 Ne Ne Ne 300 Kč
37P0300 Toborek Jakub (POL) MKS "MOS" Wrocław 8030803 Ne Ne Ne 300 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice B 436963 Ne Ne Ne 300 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 Ne Ne Ne 300 Kč
DLT0401 Průša Josef KrOB Rozmarýn Litoměřice C 2111711 Ne Ne Ne 300 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).