Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: H21B

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

H21B 3.38 km, 18 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZBM9009 Kulich Martin SK Žabovřesky Brno C 2095961 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 Ne Ne Ne 600 Kč
LPU7820 Kokaisl Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 253360 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008972 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7702 Polák Vlastimil OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0007702000 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7303 Štregl Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002017676 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7501 Wohanka Pavel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0002300842 Ne Ne Ne 600 Kč
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000008973 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP7300 Sliva Jan OK Sparta Praha C 2106749 Ne Ne Ne 600 Kč
SCP8700 Vrabec Tomáš OK Sparta Praha C 232028 Ne Ne Ne 600 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava B 5176 Ne Ne Ne 600 Kč
VTA6901 Vébr Jiří SC vebr-sport C 515484 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 7703600 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 Ne Ne Ne 600 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 Ne Ne Ne 600 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 Ne Ne Ne 600 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7501 Trávníček Jan TJ SOKOL Plumlov C 1012269 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN8400 Janata Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7200343 Ne Ne Ne 600 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 Ne Ne Ne 600 Kč
24D9100 Cruse Franz (GER) SV Robotron Dresden 502212 Ne Ne Ne 600 Kč
ZBM8001 König Lukáš SK Žabovřesky Brno C 999666 Ne Ne Ne 600 Kč
VAM9749 Kula Tadeáš OB Vamberk C 2095977 Ne Ne Ne 600 Kč
JHB8607 Culka Josef TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7300171 Ne Ne Ne 600 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7501 Mokrý Pavel Slavia Liberec orienteering C 2058479 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 Ne Ne Ne 600 Kč
VLI7002 Urbaník Robert Slavia Liberec orienteering C 8292 Ne Ne Ne 600 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín C 0007207017 Ne Ne Ne 600 Kč
47S9304 Štubňa Philip (SVK) TJ Rapid Bratislava 10399407 Ne Ne Ne 600 Kč
TUV7135 Žemlík Pavel SOK TJ Turnov C 8893 Ne Ne Ne 600 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 Ne Ne Ne 600 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 Ne Ne Ne 600 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 Ne Ne Ne 600 Kč
AOP8600 Peterek Vít Orientační Běh Opava C 980372 Ne Ne Ne 600 Kč
SRK9509 Ptáček Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301112 Ne Ne Ne 600 Kč
PLU8417 Stoklasa Bohumil TJ SOKOL Plumlov C 49878 Ne Ne Ne 600 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ne Ne Ne 600 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).