Logo

Přihlášky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji

pro kategorii: HDR

Datum:
25.08.2017
Místo konání:
Hrubá Skála, Rokytnice
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov

HDR 2.59 km, 5 kontrol

(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ne Ne Ne 300 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C zapůjčit Ne Ne Ne 300 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 Ne Ne Ne 300 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 Ne Ne Ne 300 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 51128 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL1201 Wohanka Antonín OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000232639 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL1301 Wohanka Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C 0000000000 Ne Ne Ne 300 Kč
VRL1101 Fikar Matouš OOS TJ Spartak Vrchlabí 0000425555 Ne Ne Ne 300 Kč
TUR1006 Drahoňovský Jakub OOB TJ Turnov C 1000 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA1000 Krtička Jáchym OK Chrastava C 553441 Ne Ne Ne 300 Kč
CHA1051 Tomanicová Stela OK Chrastava 2049591 Ne Ne Ne 300 Kč
AZL1077 Palasová Barbora SKOB ARIS Zlín C 49513 Ne Ne Ne 300 Kč
DOB0900 Kubec Adam KOB Dobruška C 7248 Ne Ne Ne 300 Kč
43S1001 Jánoš Martin (SVK) Športový klub Sandberg 2079537 Ne Ne Ne 300 Kč
43S0951 Jonášová Ema (SVK) Športový klub Sandberg 2049987 Ne Ne Ne 300 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 Ne Ne Ne 300 Kč
SHK9999 Lapáčková Šárka OK Slavia Hradec Králové Ne Ne Ne 300 Kč
ROU1301 Havlák Tobiáš SKOB Roudnice nad Labem C 51434 Ne Ne Ne 300 Kč
2PZ1050 Tumová Dominika Lipno team Ne Ne Ne 300 Kč
2PZ1051 Tumová Simona Lipno team Ne Ne Ne 300 Kč
DKL7252 Jandová Kateřina KOB Kladno C 7207773 Ne Ne Ne 300 Kč
STE1201 Binar Vít SK SKI-OB Šternberk C Ne Ne Ne 300 Kč
LTUxxxx Vondrová Adélka OOB TJ Lokomotiva Trutnov 2103286 Ne Ne Ne 300 Kč
TJN1200 Vokurka Ota OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 4408037 Ne Ne Ne 300 Kč
TUV0951 Válková Karolína SOK TJ Turnov C Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0850 Harazinová Tereza Slavia Liberec orienteering C 4402216 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI0650 Harazinová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 8291 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 Ne Ne Ne 300 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ne Ne Ne 300 Kč
VLI1055 Zemanová Kristýna Slavia Liberec orienteering C 4402217 Ne Ne Ne 300 Kč
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 Ne Ne Ne 300 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 Ne Ne Ne 300 Kč
JEN0901 Kalousek Dominik OB Jenišovice C 2112774 Ne Ne Ne 300 Kč
SBK1010 Daněk František KOB START Blansko 811213 Ne Ne Ne 300 Kč
TUV1000 Lazar Matyáš SOK TJ Turnov C Ne Ne Ne 300 Kč
SJH1001 Míchal Jakub SOS Jindřichův Hradec C 2079507 Ne Ne Ne 300 Kč
SJC1249 Posolda Lukáš Sportcentrum Jičín 2115009 Ne Ne Ne 300 Kč
STH1301 Hamáček Jan SK Studenec C 425586 Ne Ne Ne 300 Kč
TAP0903 Cichra Patrik KOB Tretra Praha C 2113483 Ne Ne Ne 300 Kč
2LZ0950 Mudráková Natálie Neregistrovaní - Mudráková Ne Ne Ne 300 Kč
TUV1201 Zakouřil František SOK TJ Turnov C 51238 Ne Ne Ne 300 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ne Ne Ne 300 Kč
1DC0950 Musilová Anna Targa Orienteering 2070829 Ne Ne Ne 300 Kč
OSN1050 Dvořáčková Eva SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53177 Ne Ne Ne 300 Kč
OOP1150 Hudečková Stella TJ Opava C 232523 Ne Ne Ne 300 Kč
OOP1450 Hudečková Adina TJ Opava C 232338 Ne Ne Ne 300 Kč
39F9400 Skog Henna (FIN) Hiidenkiertäjät zapůjčit Ne Ne Ne 300 Kč
STE1100 Marek Martin SK SKI-OB Šternberk C 2073656 Ne Ne Ne 300 Kč
DKP1100 Karban Ondřej Oddíl OB Kotlářka C Ne Ne Ne 300 Kč
CETxxxx Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová 0000361914 Ne Ne Ne 300 Kč
FYD1150 Juřinová Aneta Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit Ne Ne Ne 300 Kč
FYD0951 Čabanová Eva Jizerský klub OB Frýdlant C zapůjčit Ne Ne Ne 300 Kč
TUR0811 Karásek Vojtěch OOB TJ Turnov C zapůjčit Ne Ne Ne 300 Kč
TAP1000 Bouda Jan KOB Tretra Praha C 2118464 Ne Ne Ne 300 Kč
DLT7451 Průšová Hana KrOB Rozmarýn Litoměřice C Ne Ne Ne 300 Kč
LOU0850 Šunková Berta SK Moravan Louňovice Ne Ne Ne 300 Kč
LOU1051 Šunková Sára SK Moravan Louňovice Ne Ne Ne 300 Kč
LOU1200 Šunka Hubert SK Moravan Louňovice Ne Ne Ne 300 Kč
LOU7550 Šunková Karolína SK Moravan Louňovice Ne Ne Ne 300 Kč
TUV0955 Gibbons Emily SOK TJ Turnov Ne Ne Ne 300 Kč
Pozn. řádky označené žlutou barvou jsou závodníci, kteří jsou přihlášení nad limit přihlášek (max 1300 závodníků) a jsou v seznamu náhradníků (max 500 závodníků).