Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A 2017

Datum:
01.01.2017
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     H16A     H18A     H20A    
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 0 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 0 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 0 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 0 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 0 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 0 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 0 Kč
PGP0256 Bejvlová Karolína SK Praga A 2058463 0 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 0 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 0 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2035737 0 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 2073702 0 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 0 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 0 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 0 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice A 7207772 0 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 52682 0 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 0 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 7201779 0 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 0 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 0 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 253379 0 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 0 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 0 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SOS Jindřichův Hradec A 2051486 0 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SOS Jindřichův Hradec A 2800337 0 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 0 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2056303 0 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 0 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035701 0 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2035725 0 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 0 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 0 Kč
SJC0252 Janků Anna Sportcentrum Jičín A 0007719774 0 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 0007208206 0 Kč
SJC0251 Kuchařová Rozálie Sportcentrum Jičín A 0008631581 0 Kč
SJC0156 Matějková Barbora Sportcentrum Jičín A 0002075653 0 Kč
SJC0151 Vejražková Róza Sportcentrum Jičín A 0002056270 0 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 410360 0 Kč
(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 0 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 320290 0 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 0 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 0 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 0 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 0 Kč
LPU0050 Filipová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 2091516 0 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 0 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 897364 0 Kč
LPU0051 Vojtíšková Viktorie OK Lokomotiva Pardubice A 7201814 0 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 0 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 0 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 0 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 515149 0 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 0 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 0 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 0 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 0 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory A 2025342 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha A 361961 0 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín A 7203458 0 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 0 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice A 2025352 0 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 2091521 0 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 9101680 0 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 0 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 7201776 0 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec A 7201754 0 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7203324 0 Kč
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 0 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 0 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 331291 0 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 2059758 0 Kč
PHK0051 Hápová Petra OK 99 Hradec Králové A 2075681 0 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové A 889175 0 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 0 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 0 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 0 Kč
SJI9950 Nechutová Aneta OK Jihlava A 439123 0 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 0 Kč
TBM9952 Utíkalová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 232865 0 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 0 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 0002056287 0 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 0 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 897355 0 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 1400403 0 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 0 Kč
ASU0099 Hrabošová Magdalena Magnus Orienteering A 2045171 0 Kč
SHK9952 Malinová Apolena OK Slavia Hradec Králové A 2032162 0 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 7205002 0 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 2032191 0 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 0 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 7204981 0 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 0 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov R 1403414 0 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 0 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice A 2058511 0 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga A 7202891 0 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 7779755 0 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno A 9101703 0 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka E 886271 0 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava B 52957 0 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 0 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice R 889309 0 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 0 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 0 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 0 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 9988889 0 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň A 2082918 0 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové R 1398990 0 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 0 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice C 1600872 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 7208324 0 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2111769 0 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 0 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 9101106 0 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 1007533 0 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 2027242 0 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 0 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 7205001 0 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice R 7200344 0 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 2042517 0 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 0 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 2053519 0 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 0 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 0 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 0 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga A 7201196 0 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 0 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 0 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2075644 0 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 7200907 0 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 0 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 981832 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 0 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 0 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 2042518 0 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň A 2087683 0 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 0 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 2058465 0 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 0 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 0 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 0 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 2025353 0 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 0 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy A 2053509 0 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 0 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec B 7204987 0 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 0 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 0 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 0 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 0 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 0 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice A 425596 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 7208339 0 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080828 0 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1398985 0 Kč
SJC0202 Tuma Matěj Sportcentrum Jičín A 0002056295 0 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 0007839783 0 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 0 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 1400432 0 Kč
ASU0101 Grebík Radim Magnus Orienteering A 920699 0 Kč
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 0 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 2053518 0 Kč
PGP9904 Vítek Karel SK Praga A 7207350 0 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 7202871 0 Kč
STE0007 Bořánek Michal SK SKI-OB Šternberk A 2032171 0 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 682370 0 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 0 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 7207061 0 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 7202872 0 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2032380 0 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 2011790 0 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 7203453 0 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 0 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 0 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 9200535 0 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 0 Kč
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava A 7206538 0 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 0 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín A 7203464 0 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 0 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 0 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 0 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 0 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7201758 0 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec A 1398996 0 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 0 Kč
PHK0001 Samek Tomáš OK 99 Hradec Králové A 1413977 0 Kč
SJH0001 Veselý Vojtěch SOS Jindřichův Hradec A 442888 0 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 0 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 2075680 0 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 7200364 0 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 887936 0 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 0 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem A 2075666 0 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2069092 0 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 0 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 0 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 0 Kč
KSU9900 Gedeon Dominik Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2067337 0 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 0 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056268 0 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 2059757 0 Kč
ZBM9907 Dekrét Jakub SK Žabovřesky Brno A 2088141 0 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň A 8629758 0 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň A 2042514 0 Kč
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 0 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 0 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga E 681882 0 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha A 9201323 0 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 9814 0 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice A 2025379 0 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 0 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 0 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice B 7204476 0 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 1394693 0 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 2053577 0 Kč
KAM9702 Moravec Jakub OK Kamenice A 7201811 0 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové A 7681889 0 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 0 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 7203466 0 Kč
PGP9808 Novák Aleš SK Praga A 7202855 0 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 0 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 0 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové C 682082 0 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 0 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 0 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc A 2090849 0 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232245 0 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 0 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga A 2080959 0 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava R 7200584 0 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 0 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 0 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027247 0 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027217 0 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 0 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín A 0002060206 0 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 0002045221 0 Kč
KUO9801 Paukert Lukáš KOB Ústí nad Orlicí A 980351 0 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 0 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno A 9201063 0 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 7200360 0 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 7204978 0 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 7209363 0 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 7980810 0 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 7202576 0 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 1396847 0 Kč
celkem přihlášených: 250, vklad: 0 Kč