Přihlášky závodu: Dědův HROB

Datum:
04.02.2017
Místo konání:
Zahořany - parket (49°57'18.394"N, 14°1'22.892"E)
Pořadatel:
LBE - TJ Lokomotiva Beroun
Kategorie:
A     B     C    
15.00 km, 500 m, 20 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 40 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 40 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 40 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 40 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 40 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 888632 40 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 40 Kč
3MX7300 Kratochvíl Daniel DAK 682339 40 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 40 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové R 1008174 40 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 40 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 40 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 897360 40 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 40 Kč
9.00 km, 300 m, 14 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 40 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 40 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 40 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 40 Kč
SJC8007 Uhlík Michal Sportcentrum Jičín C 7207702 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 40 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 40 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 40 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun C 1234 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 40 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 40 Kč
3LX8300 Řehák Vilém AC SAKÉ KATEŘINKY 2111780 40 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 40 Kč
TJP8400 Junek Vladimír TJ Sokol Troja C 2075695 40 Kč
7VX6400 Čermák Radek StillAliveCZ C 1413333 40 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 40 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 40 Kč
5.00 km, 200 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 40 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 40 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 40 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga C 2099508 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 8515 40 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 40 Kč
SLA0201 Husák Zdeněk SKOB Slaný C 2056309 40 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 40 Kč
celkem přihlášených: 43, vklad: 1720 Kč