Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Datum:
19.05.2018
Místo konání:
Tábor - Gymnázium Pierra de Coubertina
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16     D16C     D18     D18C     D20     D20C     D21     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10C     H12C     H14C     H16     H16C     H18     H18C     H20     H20C     H21     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     P    
1.40 km, 24 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 60 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 60 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 60 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 60 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086452 60 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2086451 60 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 60 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2086455 60 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 208654 60 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086453 60 Kč
OPI0850 Zvoníčková Klára Orientační sporty Písek C 2088164 60 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 60 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 60 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 60 Kč
ZBM0850 Kočová Klára SK Žabovřesky Brno C 2061840 60 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 60 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 60 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 60 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 60 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 80 Kč
TTR0852 Nešporová Terezie OOB Třebíč C 49689 80 Kč
1.70 km, 36 m, 17 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 60 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 8660514 60 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 8660515 60 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 60 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 60 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 60 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 60 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 9920011 60 Kč
RIC0651 Kotenová Markéta OB Říčany B 9201629 60 Kč
RUZ0650 Hofhanzlová Štěpánka TJ Růžená B 2801042 60 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 60 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 2044895 60 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 60 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 60 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 60 Kč
OPI0650 Vaněčková Anežka Orientační sporty Písek C 2111716 80 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 80 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 80 Kč
1.80 km, 38 m, 18 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 60 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 60 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 60 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 60 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 60 Kč
DKP0552 Moudrá Hana Oddíl OB Kotlářka C 2086456 60 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 60 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 60 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 60 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 60 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 60 Kč
PCB0451 Ševčíková Eliška SKP České Budějovice C 53727 60 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 60 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 60 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany C 2060260 60 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 60 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 60 Kč
DOR0455 Arnoštová Veronika OK Dobříš B 434596 60 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 80 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 80 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 80 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 80 Kč
1.70 km, 38 m, 14 kontrol
(59)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 8660595 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 8659420 170 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 8656736 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 8655430 170 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 8080834 170 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 8655447 170 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 170 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 170 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 8660531 170 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 8080817 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 8656590 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 8240702 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 8655429 170 Kč
OSN0454 Stoklasová Zuzana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 2080908 170 Kč
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 8659392 170 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 170 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 170 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8655483 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 170 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 8660537 170 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 8660538 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660559 170 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 170 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 170 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 170 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 170 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 8656504 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 170 Kč
SJI0250 Dočkalová Klára OK Jihlava B 1396852 170 Kč
71D0350 Müller Josefine (GER) USV TU Dresden 8644832 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 170 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662441 170 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662438 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662434 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 170 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 170 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 170 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 170 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 8655463 170 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 250 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 250 Kč
31D0351 Steinert Luise (GER) SV Lengefeld 8078888 250 Kč
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0251 Janderová Barbora SK Praga C 438628 100 Kč
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 100 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 8080818 100 Kč
DKP0360 Vydrová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086457 100 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 100 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 100 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš C 2050483 100 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 08924 130 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 130 Kč
TTR0351 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52239 130 Kč
1.70 km, 42 m, 15 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 8660562 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 170 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 8660502 170 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 8656721 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 8659381 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 8660504 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 8659389 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 8654888 170 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 170 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 8660525 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 8655372 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
JPV0066 Lugrová Natalie Oddíl OS SK Prostějov B 231316 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 8662300 170 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 170 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 170 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 8660540 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 170 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 170 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 170 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 170 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 8662426 170 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662427 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 170 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 170 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 170 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 170 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 8660908 170 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 8656541 170 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 250 Kč
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 100 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 8030301 100 Kč
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 8660596 100 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086458 100 Kč
DKL0050 Benešová Hana KOB Kladno C 49640 100 Kč
PCB0151 Ševčíková Kateřina SKP České Budějovice C 434588 100 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 100 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 130 Kč
1.80 km, 48 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 170 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 8655422 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 8656688 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 170 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 8660903 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 8656527 170 Kč
VTA0151 Svobodová Anna SC vebr-sport A 8659393 170 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 8660519 170 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 170 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 170 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 170 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 170 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 170 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 170 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 170 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice B 2126308 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 170 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 8080815 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 8655412 250 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 250 Kč
1.80 km, 34 m, 17 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 100 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 100 Kč
2.10 km, 72 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 8660906 170 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080832 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 8656670 170 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 8660508 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 8660507 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 8660575 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 170 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 170 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 170 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 170 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 170 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 170 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 170 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 170 Kč
PHK9255 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 170 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 170 Kč
ZBM8350 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 8660431 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 8635805 170 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 170 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 170 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 170 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660416 170 Kč
2.00 km, 48 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 170 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice R 7200341 170 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 170 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8009755 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 170 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 170 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 8660560 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 170 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 170 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 8080833 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 8660516 170 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 170 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 8080829 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 170 Kč
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 170 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 8656549 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 170 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 170 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 170 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 170 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 170 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 170 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 170 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 170 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 170 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 170 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 170 Kč
71D9350 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 8052893 170 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 170 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 8660599 170 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 170 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 170 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 170 Kč
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 170 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 170 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 682103 170 Kč
ZBM8787 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 8656651 170 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 170 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 170 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 170 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 170 Kč
PGP9756 Veljačiková Hana SK Praga C 7202891 170 Kč
18A001 Sabine Wareyka (AUT) WAT 8223223 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 250 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 250 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 250 Kč
13A0001 Simkovics Anna Nilsson (AUT) OLC Wienerwald 8291193 250 Kč
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 170 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 170 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 7207628 170 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 170 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 8080825 170 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 8080826 170 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 170 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8080831 170 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 170 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 170 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 170 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 170 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 170 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 170 Kč
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 100 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 100 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 130 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 130 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 130 Kč
1.90 km, 44 m, 18 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 170 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 170 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 8660530 170 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 170 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8080812 170 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 170 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 170 Kč
SJH7851 Beranová Jana SJH Jindřichův Hradec C 2035147 170 Kč
JHB7951 Slavíčková Lada TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 8660568 170 Kč
ZBM8160 Kočová Lenka SK Žabovřesky Brno C 815422 170 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 170 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 170 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086470 250 Kč
1.90 km, 44 m, 18 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 170 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 2051485 170 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 170 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 170 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 170 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 170 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 170 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 170 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 170 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 8660522 170 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 170 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 170 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 7500077 170 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 8662277 170 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 170 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 2106884 170 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 170 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 170 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 170 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 170 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 170 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 170 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 170 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 170 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 170 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 8629751 170 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 170 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 170 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 170 Kč
STE7454 Urbanová Edita SK SKI-OB Šternberk C 52480 170 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 170 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 170 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 170 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 170 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 250 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 250 Kč
SJH7550 Blažková Markéta SJH Jindřichův Hradec C 2067998 250 Kč
1.80 km, 26 m, 17 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 170 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 170 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 170 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 170 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 170 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 170 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 170 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 170 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 170 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 8660524 170 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 8655426 170 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 170 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 170 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 170 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 170 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 170 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 170 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 170 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka C 1470164 170 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 170 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 8660578 170 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 170 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 8660569 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 8655383 170 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 170 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 170 Kč
29D7050 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 1399070 170 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 170 Kč
LPU6955 Demlová Jitka OK Lokomotiva Pardubice C 8660533 170 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 170 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 170 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 170 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 170 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 170 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 170 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 170 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 8644871 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 170 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 170 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 170 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 170 Kč
CTB7052 Žandová Hana SK OB Chotěboř C 339558 170 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 250 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 250 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 250 Kč
31D7350 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 250 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 250 Kč
TTR7251 Nešporová Marie OOB Třebíč C 52242 250 Kč
1.80 km, 34 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 170 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8656574 170 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 8660566 170 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 170 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 170 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8660597 170 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 170 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 8655428 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 170 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 170 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 170 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 170 Kč
71D6851 Müller-Wenzke Astrid (GER) USV TU Dresden 8625158 170 Kč
71D6651 Nieke Sabine (GER) USV TU Dresden 9660521 170 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 170 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 170 Kč
CHC6651 Semrádová Jitka K.O.B. Choceň C 331708 170 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 250 Kč
1.80 km, 34 m, 17 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 170 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 170 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 170 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 170 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 170 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 8656678 170 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 170 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 170 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 170 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 170 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 170 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 170 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 170 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 170 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8659401 170 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 170 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 170 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 170 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 170 Kč
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 140 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 140 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 8660511 140 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 140 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 140 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 8654911 140 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 140 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 140 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 140 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 140 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2113045 140 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 140 Kč
LCV5550 Mágrová Ivana TJ Lokomotiva Chomutov C 301720 140 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 140 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8655465 140 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 140 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 140 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 140 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 140 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 140 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 140 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 140 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 210 Kč
1.60 km, 34 m, 17 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 140 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 140 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 140 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659406 140 Kč
SJI5252 Podhorská Věra OK Jihlava C 232900 140 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 140 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 140 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 140 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 140 Kč
TBM5351 Procházková Helena KOS TJ Tesla Brno C 301247 140 Kč
1.60 km, 34 m, 17 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 140 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 140 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 140 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 140 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 140 Kč
1.40 km, 24 m, 16 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 60 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 60 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 60 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086459 60 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 60 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 60 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 60 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 60 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 60 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 60 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 60 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 60 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 60 Kč
SJH1101 Beran Antonín SJH Jindřichův Hradec C 2067961 60 Kč
DKL0901 Komín Matyáš KOB Kladno C 2121871 60 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 60 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 60 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 60 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 60 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená C 2801030 60 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 60 Kč
DOR0902 Vojkůvka Filip OK Dobříš C 2045317 60 Kč
DOR0804 Vojkůvka Matěj OK Dobříš C 2050498 60 Kč
DLP0903 Vaníček Ondřej OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 60 Kč
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 60 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 80 Kč
1.80 km, 38 m, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga C 7300279 60 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 60 Kč
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 60 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 60 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086466 60 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086468 60 Kč
DKP0609 Krogman Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2086463 60 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086467 60 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 60 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2086460 60 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086469 60 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 60 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 60 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 60 Kč
OLP0700 Strnad Jakub PSK Olymp Praha C 515033 60 Kč
DKP0707 Dolák Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086465 60 Kč
DKP0608 Rippl Matouš Oddíl OB Kotlářka C 2127579 60 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 60 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 442590 60 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 60 Kč
TAP0703 Pohl Lukáš KOB Tretra Praha C 2060250 60 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 60 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 60 Kč
DLP0700 Vaníček Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 100 Kč
OPI0602 Petit Rémi Orientační sporty Písek C 2064780 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086464 80 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 80 Kč
1.90 km, 28 m, 19 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 60 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 60 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 60 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 60 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 60 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 60 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 60 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 60 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 8660543 60 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 60 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 60 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 60 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 60 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 60 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 60 Kč
RUZ0400 Gregor Jáchym TJ Růžená B 8654887 60 Kč
DOR0501 Hronza Štěpán OK Dobříš C 2067307 60 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 60 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 8654908 60 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 80 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 80 Kč
TTR0502 Nešpor Jiří OOB Třebíč B 52248 80 Kč
1.80 km, 40 m, 16 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 8660469 170 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 170 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 8654883 170 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 170 Kč
SJI0200 Tkáč Juraj OK Jihlava B 8660557 170 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 170 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 8655462 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 8656647 170 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 170 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 8659397 170 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 7210914 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 8660918 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 8080811 170 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 170 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 170 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 170 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 170 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 170 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 170 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 170 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 8656715 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 8660539 170 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 170 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 170 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662429 170 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 170 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 170 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 170 Kč
LPU0401 Haas Filip OK Lokomotiva Pardubice A 8656543 170 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 170 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 170 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 170 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 170 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 8655461 170 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 170 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 170 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 170 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 170 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 170 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 170 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 170 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 170 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8660548 170 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 8654896 170 Kč
1.80 km, 26 m, 17 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 100 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 100 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 8080814 100 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice B 425596 100 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 8080830 100 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 100 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 100 Kč
DOR0300 Hronza Jakub OK Dobříš C 2067309 100 Kč
TTR0203 Novotný Vojtěch OOB Třebíč C 2115149 130 Kč
TTR0305 Novotný Tomáš OOB Třebíč C 2115144 130 Kč
2.00 km, 68 m, 21 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 170 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 170 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 8201203 170 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 8655466 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 8655467 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 8655413 170 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 8660523 170 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 8080816 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 170 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 170 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 8660536 170 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 170 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 8660564 170 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 170 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 170 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně B 8656664 170 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8660574 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662432 170 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 8662433 170 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 170 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8656505 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 8656615 170 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662443 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662430 170 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662431 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 170 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 170 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 8660517 170 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 250 Kč
1.80 km, 34 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 100 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 8656538 100 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 8660552 100 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 888634 100 Kč
DKL0101 Kohout Václav KOB Kladno C 2080903 100 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 100 Kč
71D0001 Konstantin Kunckel (GER) USV TU Dresden 9050803 150 Kč
2.20 km, 70 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 8656632 170 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 8656608 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 8656628 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 8430131 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 8660553 170 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice R 361923 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 8660520 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 170 Kč
CTB9902 Sabol Josef SK OB Chotěboř A 8660510 170 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 8656740 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
VTA0001 Vondruška Jan SC vebr-sport B 8659394 170 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 170 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk R 8656558 170 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 8660579 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 170 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662444 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662437 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662436 170 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 7210404 170 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 170 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 170 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 8625272 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 170 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656550 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 170 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 8662439 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 170 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 170 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno A 2054641 170 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 8657100 170 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 8068888 250 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 250 Kč
2.00 km, 48 m, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 8080820 100 Kč
2.60 km, 84 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.1
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 8010100 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 8656539 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 8656758 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 170 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 170 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 8660561 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 170 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 8660545 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 8660535 170 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 170 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 170 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 170 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 8660414 170 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 170 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 170 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 8660563 170 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 8656717 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 250 Kč
2.30 km, 64 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(82)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 8656588 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 8627109 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 170 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 8008841 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 8662374 170 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8660518 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 8636192 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 8656521 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8660556 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 8660521 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 8660528 170 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 170 Kč
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 8080823 170 Kč
18D9001 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 7200392 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 170 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 8662317 170 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 8309000 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 7208084 170 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 170 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 170 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 170 Kč
71D0000 Olunczek Andrej (GER) USV TU Dresden 8400051 170 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 170 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 8060305 170 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 170 Kč
71D9300 Zelenin Anatoly (GER) USV TU Dresden 8644833 170 Kč
ZBP7800 Pražák Jiří OOB SK Zbraslav C 53583 170 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 170 Kč
SHK8702 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 8660921 170 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8660443 170 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 8660544 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 8656639 170 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 170 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 8660542 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 170 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 8660547 170 Kč
71D8400 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 1984123 170 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 8656739 170 Kč
18A Glaner Franz (AUT) WAT 8334334 170 Kč
22A Pfeifer Chris (AUT) OLC Graz 1680808 170 Kč
32A Pauser Jakob (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8021194 170 Kč
18A0000 Bichl Daniel (AUT) WAT 9906099 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 8080828 250 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 250 Kč
13A0002 Simkovics Erik Nilsson (AUT) OLC Wienerwald 8170817 250 Kč
2.20 km, 58 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 170 Kč
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 170 Kč
DKP7900 Hopanyuk Anatoliy Oddíl OB Kotlářka C 682700 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8080821 170 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 170 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 170 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7207361 170 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660534 170 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 170 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 170 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 170 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 8660916 170 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 170 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 170 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
CTB9901 Žanda Jan SK OB Chotěboř B 1413712 170 Kč
CTB9201 Žanda Matěj SK OB Chotěboř C 53200 170 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 250 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 250 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 170 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 250 Kč
1.80 km, 26 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.04
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA9904 Bek Ondřej OK Chrastava B 2049592 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
LCE9003 Dadák Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 301552 100 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 100 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 100 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 100 Kč
TTR7901 Věžník Roman OOB Třebíč C 7205015 100 Kč
ZBM8425 Dvořák Martin SK Žabovřesky Brno C 52011 100 Kč
KRE9301 Zimmermann Martin OOB TJ Sokol Křemže C 428720 100 Kč
24Z9300 Markos Athanasios nereg ROZ 438643 130 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 130 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 130 Kč
TTR0101 Nešpor Jan OOB Třebíč B 7300192 130 Kč
TTR6101 Nešpor Jan OOB Třebíč C 995847 130 Kč
KTA9201 Hudeček Petr SK Kotnov Tábor C 8655469 100 Kč
2.40 km, 68 m, 18 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8660509 170 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 8660558 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 170 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 2059730 170 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 170 Kč
JPV7927 Hodač Karel Oddíl OS SK Prostějov C 52595 170 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 8080824 170 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 170 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 170 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 170 Kč
24A8200 Videcky Jan (AUS) Bayside Kangaroos zapůjčit 210 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 170 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 170 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 170 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660424 170 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 8660441 170 Kč
ZBM8206 Koča Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 8660433 170 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662435 170 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 170 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 8660546 170 Kč
DOR7800 Hronza Jan OK Dobříš C 2067308 170 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 170 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 170 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 170 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 888632 250 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 250 Kč
2.20 km, 64 m, 20 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 170 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 170 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 8660910 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8654918 170 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 170 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 170 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 8627111 170 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 170 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 170 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 170 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 8662333 170 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 170 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 170 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 170 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 170 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SJH Jindřichův Hradec C 8662283 170 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 8655417 170 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 170 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 170 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 170 Kč
TAP7606 Pohl Zdeněk KOB Tretra Praha C 8662334 170 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 170 Kč
RUZ7500 Gregor Petr TJ Růžená C 8654910 170 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 170 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 170 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 170 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 170 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 250 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 250 Kč
2.20 km, 64 m, 20 kontrol
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8660505 170 Kč
VSP7301 Arnošt Kamil USK Praha C 8660506 170 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 170 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 170 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 170 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8656743 170 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 170 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 170 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 8660554 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 170 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 170 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 170 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 8660526 170 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 8080822 170 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 170 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 8636797 170 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 8660577 170 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 170 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 170 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 8660555 170 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 170 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8660551 170 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 170 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 170 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 170 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 170 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 7210409 170 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8660550 170 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 170 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 170 Kč
71D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 8644830 170 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 8655427 170 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 170 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 170 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201804 170 Kč
ZBM7302 Zelený Pavel SK Žabovřesky Brno C 8660434 170 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 8656658 170 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 170 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 170 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 170 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 170 Kč
RUZ7300 Hofhanzl Abrahám TJ Růžená C 2800340 170 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 2045316 170 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 170 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 8660512 250 Kč
2.10 km, 54 m, 17 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 170 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656686 170 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 170 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 170 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 170 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 170 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 170 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 170 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 8656700 170 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 8660565 170 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 170 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 170 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 170 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 170 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 170 Kč
LLI6801 Fürst Aleš TJ Loko Liberec C 8657098 170 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 170 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 170 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 170 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 170 Kč
DKL6600 Beneš Jan KOB Kladno C 49646 170 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 8655385 170 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 170 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 170 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 170 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 170 Kč
29D6600 Zelenin Andrej (GER) USG Chemnitz 1399080 170 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 170 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 170 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 170 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 8660541 170 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 170 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 170 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 8228888 170 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8421842 170 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 8080819 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 170 Kč
VSP6801 Gajda Jan USK Praha C 515108 170 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 170 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 170 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681629 250 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 8655425 250 Kč
2.10 km, 54 m, 17 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 170 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 170 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 170 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 170 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 170 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 8656556 170 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 170 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 170 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 170 Kč
SJI6301 Petráček Aleš OK Jihlava C 53631 170 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 170 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 170 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 170 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 170 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 170 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 170 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 170 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 170 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 170 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 170 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 170 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 170 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 170 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 170 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 170 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 170 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 170 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 8170663 170 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 170 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 170 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8660925 170 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 170 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 170 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 170 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 170 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8656596 250 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 8660549 250 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 250 Kč
NNN02 Ledvina Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 290 Kč
2.00 km, 34 m, 22 kontrol
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR5501 Folprecht Miroslav OOB TJ Turnov C 8660573 140 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 140 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 140 Kč
JBM5700 Gawel Jiří JG Sport 301272 140 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 140 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 140 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 8662327 140 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 140 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 140 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 140 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 140 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 140 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 140 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 140 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 8655376 140 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 140 Kč
71D5801 Zenker Norbert (GER) USV TU Dresden 8644831 140 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 140 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 301648 140 Kč
SHK5702 Gazdačko Milan OK Slavia Hradec Králové C 410797 140 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 140 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 140 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 140 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 140 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 210 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 210 Kč
1.90 km, 44 m, 18 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 8629105 140 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 8659398 140 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 140 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 140 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 140 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 140 Kč
RUZ5306 Kubálek Zdeněk TJ Růžená C 8654884 140 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 140 Kč
TTR5201 Orálek Miroslav OOB Třebíč C 52252 140 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 140 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 140 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 140 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 140 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 140 Kč
LPU5206 Třasák Milan OK Lokomotiva Pardubice C 9257 140 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 8501901 140 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 140 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 140 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 8632855 140 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 140 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 140 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 140 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 140 Kč
TBM4907 Procházka Jan KOS TJ Tesla Brno C 320135 140 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 210 Kč
1.80 km, 38 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 140 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 140 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 140 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 140 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 140 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8659407 140 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 140 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 140 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 140 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 140 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 8654915 140 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 210 Kč
1.60 km, 34 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 140 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 8656638 140 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8655488 140 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 140 Kč
LCE4301 Šmelík Ľudo OOB TJ Slovan Luhačovice C 2104604 140 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 140 Kč
MKP4100 Rychlý Rudolf SK GORDIC Praha Kačerov C 9823 140 Kč
1.60 km, 34 m, 17 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 140 Kč
SCP3300 Semorád Miloš OK Sparta Praha C 49404 140 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 140 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 140 Kč
1.90 km, 24 m, 17 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 60 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 60 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 60 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 60 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SJH Jindřichův Hradec C 436450 60 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 60 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 60 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 60 Kč
API8951 Fundová Veronika OK Andante Písek C 232326 60 Kč
API9301 Funda Jiří OK Andante Písek C 331523 60 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 60 Kč
RIC7854 Schnablová Renáta OB Říčany C 2085562 60 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 60 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 60 Kč
KRE6851 Zimmermannová Milena OOB TJ Sokol Křemže C 416244 60 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 60 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 60 Kč
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport 2116455 60 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 60 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 60 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 60 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 60 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 60 Kč
AOP8800 Fiala Jan Orientační Běh Opava C 8810 60 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 60 Kč
TZL1150 Nešporová Viktorie Anna SKOB Zlín C 60 Kč
TZL6666 Soukup Radomír SKOB Zlín 60 Kč
JHB7700 Slavíček Václav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2106726 60 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 60 Kč
SOB0851 Baborská Mariana SOBSA zapůjčit 100 Kč
SOB0551 Baborská Veronika SOBSA 232723 60 Kč
celkem přihlášených: 1229, vklad: 186380 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.