Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D20C     D21E     D21A     D21B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     D75C     DF     H10C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HDR     HF     P    
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 50 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 50 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 50 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 2086451 50 Kč
DKP0857 Hladíková Julie Oddíl OB Kotlářka C 2092422 50 Kč
DKP0859 Zákoucká Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086452 50 Kč
DKP0860 Nováková Pavlína Oddíl OB Kotlářka C 2086453 50 Kč
DKP0861 Schneeweissová Luisa Oddíl OB Kotlářka C 2086454 50 Kč
DKP0864 Vondráčková Alžběta Oddíl OB Kotlářka C 2103732 50 Kč
DKP0862 Zemanová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 2086455 50 Kč
DKP0950 Janatová Violka Oddíl OB Kotlářka C 9785 50 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 50 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie OK Dobříš C 7205024 50 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 80 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 80 Kč
PGP0950 Pokorná Ema SK Praga C 51637 80 Kč
2.40 km, 75 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 50 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 50 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 50 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SJH Jindřichův Hradec C 232404 50 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SJH Jindřichův Hradec B 553451 50 Kč
EKP0760 Kalousová Jolana VŠTJ Ekonom Praha C 2080937 50 Kč
ZBM0755 Hiklová Eva SK Žabovřesky Brno C 9920011 50 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 50 Kč
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice B 416309 50 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 50 Kč
DOR0753 Kašparová Alžběta OK Dobříš C 2111604 50 Kč
EKP0756 Náměstková Aneta VŠTJ Ekonom Praha C 1403429 80 Kč
2.60 km, 95 m, 10 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 50 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
DKP0460 Ripplová Emma Oddíl OB Kotlářka C 2112752 50 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka B 2111746 50 Kč
DKP0552 Moudrá Hana Oddíl OB Kotlářka C 2086456 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice B 232975 50 Kč
SJH0551 Blažková Veronika SJH Jindřichův Hradec B 7210128 50 Kč
SJH0454 Novotná Jitka SJH Jindřichův Hradec A 2079504 50 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 50 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 443070 50 Kč
KUO0451 Brožková Tereza KOB Ústí nad Orlicí B 2087684 50 Kč
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice B 416310 50 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 80 Kč
SJH0451 Kubáková Nela SJH Jindřichův Hradec B 9201757 80 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2088165 80 Kč
OPI0451 Fistrová Ludmila Orientační sporty Písek C 434813 80 Kč
2.90 km, 120 m, 11 kontrol
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 170 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 170 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 170 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 170 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 170 Kč
DKP0358 Poborská Eliška Oddíl OB Kotlářka A 232179 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 170 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 170 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 170 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2080843 170 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8655483 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 170 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398987 170 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 7202893 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8660559 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8656623 170 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 170 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 170 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 170 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 170 Kč
LPU0354 Vodičková Johana OK Lokomotiva Pardubice B 2025372 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 170 Kč
71D0350 Müller Josefine (GER) USV TU Dresden 7208010 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 170 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 170 Kč
ZBM0352 Barnatová Klára SK Žabovřesky Brno B 2094532 170 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 170 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 170 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 170 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 7204988 170 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 170 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka OK Dobříš B 7205018 170 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 170 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 250 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 250 Kč
EKP0353 Náměstková Radka VŠTJ Ekonom Praha C 981849 250 Kč
31D0351 Steinert Luise (GER) SV Lengefeld 8078888 250 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 250 Kč
2.60 km, 110 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 100 Kč
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 100 Kč
DKP0360 Vydrová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086457 100 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7202886 100 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 08924 130 Kč
3.30 km, 155 m, 12 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 170 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 8656585 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 170 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 170 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 170 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659403 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 170 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 170 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 170 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 170 Kč
PGP0154 Doubková Emma SK Praga B 7207774 170 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 170 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 170 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 170 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 170 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 170 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 170 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 170 Kč
MAS0051 Lučanová Barbora KČT Aš B 301514 170 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 170 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 8660908 170 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 250 Kč
EKP0154 Náměstková Denisa VŠTJ Ekonom Praha C 981844 250 Kč
2.80 km, 145 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
DKP0052 Holzbachová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2086458 100 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 100 Kč
KUO0151 Brožková Lucie KOB Ústí nad Orlicí B 2087714 100 Kč
OPI0156 Houserová Tereza Orientační sporty Písek C 2091517 130 Kč
3.50 km, 180 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 170 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 170 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 170 Kč
PGP9950 Hrabánková Zuzana SK Praga B 331147 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 170 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 170 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 170 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 170 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660446 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 170 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 170 Kč
ASU9852 Vývodová Jana Magnus Orienteering A 8655412 250 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava R 52957 250 Kč
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200332 100 Kč
4.70 km, 205 m, 18 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(39)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 25168 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 170 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 170 Kč
DKP8651 4624 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
TUR8354 5012 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
TBM7952 3090 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 170 Kč
CTB8151 1840 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 170 Kč
KAM8851 1223 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 170 Kč
TUR8650 3100 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 170 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 170 Kč
PHK8051 5982 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
SSU9651 20209 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 170 Kč
PHK9451 4218 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 170 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 170 Kč
LPU9659 21146 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 170 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 170 Kč
LPU9053 2942 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 170 Kč
LPU9757 23043 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 170 Kč
LPU9451 23401 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 170 Kč
PHK9255 4220 Novotná Tereza OK 99 Hradec Králové C 8654892 170 Kč
71D9350 Nieke Corinna (GER) USV TU Dresden 1280593 170 Kč
SHK9251 5878 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8656708 170 Kč
SHK9051 3830 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 170 Kč
LCE9155 19937 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 170 Kč
LCE9353 19096 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 170 Kč
ZBM8350 23399 Hiklová Natalia SK Žabovřesky Brno R 9111118 170 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 170 Kč
ZBM9350 5412 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 170 Kč
ZBM9354 2326 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 170 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 170 Kč
ZBM9456 5884 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660416 170 Kč
ZBM9651 20212 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 170 Kč
PGP9056 2488 Bogarová Adélka SK Praga E 682103 170 Kč
ZBM8787 2330 Hrstková Vladěna SK Žabovřesky Brno C 7201204 170 Kč
18A001 Wareyka Sabine (AUT) WAT 8223223 170 Kč
31D7350 5658 Straube Hanka (GER) SV Lengefeld 8100973 250 Kč
13A0001 Simkovics Anna Nilsson (AUT) OLC Wienerwald 8291193 250 Kč
3.90 km, 190 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(61)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice R 8635805 170 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 170 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 170 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 170 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 170 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 981804 170 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 170 Kč
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 170 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 7000412 170 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 170 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 170 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 170 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 8629817 170 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 170 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 170 Kč
DKP8550 Tučková Lucie Oddíl OB Kotlářka C 2095927 170 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 170 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 170 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 170 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 170 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 170 Kč
TAP9052 Tihonová Hana KOB Tretra Praha C 232158 170 Kč
SHK9050 Jirásková Barbora OK Slavia Hradec Králové C 2053561 170 Kč
PHK9551 Svobodová Lenka OK 99 Hradec Králové C 995893 170 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 515469 170 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 170 Kč
TUR9552 Nieke Patricia OOB TJ Turnov C 1210495 170 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 170 Kč
CHT8754 Mrštíková Květa OOB SK Chrast C 896973 170 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 250 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 250 Kč
CHC8651 Grundmanová Lenka K.O.B. Choceň C 7207886 250 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 250 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 250 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 250 Kč
3.70 km, 170 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 170 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
DKP8256 Košťálová Petra Oddíl OB Kotlářka C 1407425 170 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 515490 170 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2095945 170 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 170 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 170 Kč
ASU9199 Oľhavová Hana Magnus Orienteering C 416555 170 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 170 Kč
OSN8555 Voráčková Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201331 170 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 170 Kč
SJC8759 Zamrzlová Eva Sportcentrum Jičín C 8008759 250 Kč
3.30 km, 150 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 100 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 100 Kč
LPU8151 Klimplová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 7207503 100 Kč
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 100 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 100 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice B 2126308 100 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 100 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 130 Kč
NNN9051 Čechová Lenka Neregistrovaní 2129212 150 Kč
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
VTA8051 Procházková Jitka SC vebr-sport C 2056279 100 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 100 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 100 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 100 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 100 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 100 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 9999888 100 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 100 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 2106884 100 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 100 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 100 Kč
DKP7853 Brandejsová Petra Oddíl OB Kotlářka C 2125369 100 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 100 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 100 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 100 Kč
PGP6652 Tichovská Hana SK Praga C 51676 100 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 51574 100 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 100 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 100 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 1413332 100 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 100 Kč
SJH7651 Komárková Lenka SJH Jindřichův Hradec C 995845 100 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 100 Kč
LPU7658 Švíglerová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 889272 100 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 100 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C 2104588 100 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 53726 100 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 100 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 100 Kč
KUO7451 Brožková Květa KOB Ústí nad Orlicí C 887160 100 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 100 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 100 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 100 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 100 Kč
VCB7653 Míková Lenka OB České Budějovice C 7207856 100 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 130 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 130 Kč
CEP8050 Pilařová Kateřina Čepíci C 2800224 130 Kč
DKP8250 Špičáková Barbora Oddíl OB Kotlářka C 2086470 130 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 130 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 130 Kč
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
(68)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 100 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 100 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8656574 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 100 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 100 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 100 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 100 Kč
BZP7351 Petýrková Pavlína Báječné ženy v orientačním běhu C 2113516 100 Kč
PGP6950 Pavlů Veronika SK Praga C 232198 100 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 100 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec z.s. C 2032126 100 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 100 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 100 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 100 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 100 Kč
OKP6953 Nováková Marie SK OK 24 Praha C 51681 100 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 100 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 100 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 100 Kč
CHC7251 Křivdová Lenka K.O.B. Choceň C 8655490 100 Kč
29D7050 Zelenin Jekaterina (GER) USG Chemnitz 1399070 100 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 100 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 100 Kč
SJH6451 Tichá Jana SJH Jindřichův Hradec C 51925 100 Kč
SJH7051 Benešová Iva SJH Jindřichův Hradec C 9101672 100 Kč
LPU6954 Koberová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 8660905 100 Kč
LPU7156 Pipková Táňa OK Lokomotiva Pardubice C 2049550 100 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 100 Kč
71D6851 Müller-Wenzke Astrid (GER) USV TU Dresden 300938 100 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 690719 100 Kč
SRK6853 Šabatová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301130 100 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 100 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 100 Kč
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 2049540 100 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 100 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 100 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 100 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 100 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 07868 100 Kč
BOR6654 Halířová Eva OK Jiskra Nový Bor C 8512 100 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
SJI6051 Hrstková Dana OK Jihlava C 7209360 100 Kč
SJH6951 Hojná Tereza SJH Jindřichův Hradec C 2090840 100 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 100 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 100 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 100 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 2045313 100 Kč
RIC7299 Hudosová Gabriela OB Říčany C 2056283 130 Kč
PVD7151 Nováková Pavlína OOB TJ Sokol Pražák C 207833 130 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 130 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 130 Kč
LBE7350 Bialeková Martina TJ Lokomotiva Beroun C 7201767 130 Kč
EKP7351 Náměstková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2078485 130 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 150 Kč
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 100 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 100 Kč
LTU6352 Hanušová Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085638 100 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 100 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 100 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 100 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 100 Kč
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8622642 100 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 100 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 100 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 100 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 100 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 100 Kč
TBM5451 Eremiášová Jana KOS TJ Tesla Brno C 52361 100 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 100 Kč
DKP5651 Klusáková Jitka Oddíl OB Kotlářka C 8558 100 Kč
KSH5751 Patáková Mária OB Kašperské Hory C 232257 130 Kč
NNN03 Ledvinová Jana Neregistrovaní zapůjčit 170 Kč
2.20 km, 95 m, 10 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 100 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 100 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 100 Kč
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 100 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 100 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 100 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 100 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2090862 100 Kč
2.20 km, 95 m, 10 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 100 Kč
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
SJH1151 Komárková Radka SJH Jindřichův Hradec C 2025364 50 Kč
EKP0950 Kalousová Adéla VŠTJ Ekonom Praha C 51588 50 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 50 Kč
SCP0855 Čižinská Nikola OK Sparta Praha zapůjčit 90 Kč
PVD0951 Toncarová Katka OOB TJ Sokol Pražák C 515184 80 Kč
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 50 Kč
DKP0802 Horáček Martin Oddíl OB Kotlářka C 2125350 50 Kč
DKP0908 Rybář Matěj Oddíl OB Kotlářka C 7201777 50 Kč
DKP0910 Engel Adam Oddíl OB Kotlářka C 2086459 50 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 50 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 50 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 50 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 50 Kč
SJI0801 Venhoda Lukáš OK Jihlava C 2103300 50 Kč
DKP0911 Švarc František Oddíl OB Kotlářka C 981832 50 Kč
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice C 2104593 50 Kč
PVD0901 Zíka Martin OOB TJ Sokol Pražák C 207862 50 Kč
RIC0802 Schnabl Petr OB Říčany C 2073684 50 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 50 Kč
DKP1002 Machar Dan Oddíl OB Kotlářka C 2102804 80 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 80 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 80 Kč
2.40 km, 75 m, 10 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 50 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 50 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 2079496 50 Kč
DKP0605 Elleder David Oddíl OB Kotlářka C 2086460 50 Kč
DKP0602 Ledinský Matěj Oddíl OB Kotlářka C 2087643 50 Kč
DKP0609 Krogman Tadeáš Oddíl OB Kotlářka C 2086463 50 Kč
DKP0713 Daněk Jan Oddíl OB Kotlářka C 2086466 50 Kč
DKP0714 Vostrý Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 2086467 50 Kč
DKP0718 Studnička Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086469 50 Kč
DKP0719 Svoboda Filip Oddíl OB Kotlářka C 2120069 50 Kč
DKP0715 Salinger Jakub Oddíl OB Kotlářka C 2086468 50 Kč
DKP0807 Brandejs Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2088156 50 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 50 Kč
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek C 2064776 50 Kč
DKP0608 Rippl Matouš Oddíl OB Kotlářka C 2127579 50 Kč
EKP0601 Kalous Tomáš VŠTJ Ekonom Praha C 2060242 50 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 442590 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice B 51330 50 Kč
RIC0704 Lazar Tomáš OB Říčany C 7202858 50 Kč
RIC0706 Schnabl Jakub OB Říčany C 2073681 50 Kč
KRE0600 Novák Vítek OOB TJ Sokol Křemže B 428715 50 Kč
DOR0706 Žižka Přemysl OK Dobříš C 2104691 50 Kč
DKP0803 Machar Eda Oddíl OB Kotlářka C 2102794 80 Kč
DKP0604 Machar Matěj Oddíl OB Kotlářka B 51793 80 Kč
DKP0610 Koliáš Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 2086464 80 Kč
2.90 km, 105 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 7300468 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 50 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 50 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 50 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 50 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 50 Kč
SJI0500 Vítek Matěj OK Jihlava B 2061841 50 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 50 Kč
SJI0401 Orany Vojtěch OK Jihlava B 2126366 50 Kč
SJH0505 Nouza Michal SJH Jindřichův Hradec B 2113419 50 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 50 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 436432 50 Kč
RIC0508 Schnabl David OB Říčany C 2069055 50 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 50 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 50 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš B 7204994 50 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 80 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 80 Kč
3.50 km, 135 m, 14 kontrol
(62)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 170 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 170 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 170 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 170 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 170 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 170 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 170 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec z.s. A 8659397 170 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 8660918 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 170 Kč
DKP0308 Mareš Albert Oddíl OB Kotlářka B 2103741 170 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 170 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 8659414 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 8659413 170 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 170 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 170 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080823 170 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 170 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 170 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 170 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 8654894 170 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 170 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 170 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 170 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 170 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 170 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 170 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 170 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 170 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 170 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 170 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 170 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 170 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 170 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 170 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 170 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 8660920 170 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 170 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 170 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2049513 170 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 170 Kč
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 100 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 100 Kč
SJI0301 Venhoda Matěj OK Jihlava B 2126352 100 Kč
LPU0210 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091559 100 Kč
SRK0202 Šabata Radek SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2070826 100 Kč
SJH0302 Pobuda Vojtěch SJH Jindřichův Hradec B 436440 130 Kč
3.70 km, 170 m, 14 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec z.s. A 8659416 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 170 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 170 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 170 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 170 Kč
DKP0110 Klement David Oddíl OB Kotlářka B 1421299 170 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 170 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 170 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 170 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 170 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 170 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 170 Kč
LPU0105 Paleček Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 7209449 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 170 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 8655228 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 170 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 7202852 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 170 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 170 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 170 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 170 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 250 Kč
3.30 km, 150 m, 14 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 100 Kč
OPI0102 Valenta Adam Orientační sporty Písek B 2091535 100 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 888634 100 Kč
71D0001 Konstantin Kunckel (GER) USV TU Dresden 9050803 150 Kč
4.00 km, 195 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 8656632 170 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec z.s. A 8656608 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 8430131 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice R 361923 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov R 8655373 170 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 170 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk R 8656558 170 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 170 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 170 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 7210404 170 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 170 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 170 Kč
71D9901 Klein Cedrik (GER) USV TU Dresden 7207178 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 170 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice R 8656550 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 170 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 170 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 170 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno A 2054641 170 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 170 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 170 Kč
31D9900 Bräuer Dennis (GER) SV Lengefeld 8068888 250 Kč
5.50 km, 235 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(54)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8700 19975 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 170 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 170 Kč
KAM9601 20171 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
PGP9103 12410 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 170 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 170 Kč
TBM8841 8435 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 896975 170 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 170 Kč
SSU9303 19442 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga R 8008610 170 Kč
TUR8801 10815 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 170 Kč
TUR8303 8876 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
PHK8200 15576 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 8409111 170 Kč
EKP7414 14462 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
18D9001 12131 Kretzschmar Matthias (GER) Post SV Dresden 7200392 170 Kč
LLI9603 23036 Fürst Matouš LOK-o Liberec z.s. R 8651739 170 Kč
ASU9447 20169 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 170 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 170 Kč
TZL8808 18376 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 170 Kč
LPU9301 19979 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 170 Kč
LPU9410 23402 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 170 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 170 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 170 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 170 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 170 Kč
71D0000 14452 Olunczek Andrej (GER) USV TU Dresden 8400051 170 Kč
71D8100 Richter Friedmar (GER) USV TU Dresden 8003139 170 Kč
71D9300 Zelenin Anatoly (GER) USV TU Dresden 888038 170 Kč
71D8600 Leideck Karsten (GER) USV TU Dresden 8060305 170 Kč
SHK8702 18614 Šmehlík Eduard OK Slavia Hradec Králové C 515483 170 Kč
SHK8406 11934 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové R 995807 170 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 170 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 170 Kč
ZBM9101 18458 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 170 Kč
ZBM9202 13767 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 170 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno E 515462 170 Kč
PGP8409 16065 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 170 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 170 Kč
71D8400 14085 Neumann Josef (GER) USV TU Dresden 1984123 170 Kč
ASU9348 13927 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 170 Kč
ZBM9401 Uusitalo Jyri SK Žabovřesky Brno C 9691969 250 Kč
22A Pfeifer Christian (AUT) OLC Graz 1680808 170 Kč
18A Glaner Franz (AUT) WAT 8334334 170 Kč
18A000 Bichl Daniel (AUT) WAT 8631576 170 Kč
32A Pauser Jacob (AUT) HSV OL Wiener Neustadt 8021194 170 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 250 Kč
13N0000 Jorgen Froyd (NOR) Larvik OK 7503580 250 Kč
13A0002 Simkovics Erik Nilsson (AUT) OLC Wienerwald 8170817 250 Kč
4.90 km, 230 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(73)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8654918 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec z.s. C 8656591 170 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 170 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 170 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 170 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 8660923 170 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 170 Kč
CHC8603 Pátek Michal K.O.B. Choceň C 8025343 170 Kč
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
STE9202 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 8654919 170 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 170 Kč
PGP7601 Matějů Luboš SK Praga C 682623 170 Kč
TUR7201 Drahoňovský Aleš OOB TJ Turnov C 8656594 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 7208084 170 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 170 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 170 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 170 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 170 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 170 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 170 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 170 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno C 8660404 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
JPV8235 Perknovský Radim Oddíl OS SK Prostějov C 52475 170 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 170 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 170 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 8200008 170 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 170 Kč
VBM8801 Bravený Adam VSK Mendelu Brno C 866998 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 170 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 7201826 170 Kč
LPM9304 Vištejn Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 207839 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 170 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 207825 170 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 7210114 170 Kč
ASU8304 Khýn Vítězslav Magnus Orienteering C 7203321 170 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 250 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 995802 250 Kč
SJC8104 Kovář Miroslav Sportcentrum Jičín C 8008104 250 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 250 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681629 250 Kč
4.30 km, 210 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 170 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 170 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 170 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 170 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 170 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 2067946 170 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 170 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 170 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8655374 170 Kč
PGP6100 Tichovský Martin SK Praga C 51682 170 Kč
SJI7201 Vítek Jaroslav OK Jihlava C 2061827 170 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 170 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava C 7206548 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 170 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 170 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 8627111 170 Kč
SJH7001 Beneš Jan SJH Jindřichův Hradec C 8651725 170 Kč
SJH9300 Nouza Petr ml. SJH Jindřichův Hradec C 2079508 170 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 7201198 170 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 170 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 170 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 170 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 170 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 170 Kč
LCE9003 Dadák Michal OOB TJ Slovan Luhačovice C 301552 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660424 170 Kč
ZBM8100 Hikl Tomáš SK Žabovřesky Brno C 9920011 170 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno C 886814 170 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 170 Kč
MLA8801 Kunc Petr MLOK Mariánské Lázně C 7878 170 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 170 Kč
DKP8704 Klusák Martin Oddíl OB Kotlářka C 8557 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 250 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 8662303 250 Kč
3.80 km, 200 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
LPU7102 Filičko Marek OK Lokomotiva Pardubice C 301168 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 100 Kč
VCB8901 Krška Vojtěch OB České Budějovice C 2080931 100 Kč
LPM9602 Pešek Martin OK Lokomotiva Plzeň C 7200329 100 Kč
PVD9601 Novák Radek OOB TJ Sokol Pražák C 207869 130 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 130 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 130 Kč
6IX9200 Kolařík Petr Velkomoravský klub Uherské Hradiště 887941 130 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 100 Kč
NNN9105 Malý Jakub Neregistrovaní 2129248 150 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 150 Kč
3VX9600 Zámečník ml. Pavel Zámečníci 7300189 150 Kč
3.60 km, 175 m, 14 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA7601 Trantina Jan SC vebr-sport C 2019552 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 100 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 100 Kč
DKP8306 Janata Martin Oddíl OB Kotlářka C 888608 100 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 100 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 100 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 100 Kč
TJN8300 Strachota Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52545 100 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 8069069 100 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 100 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 100 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 100 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 100 Kč
SJI7311 Orany Tomáš OK Jihlava C 889294 100 Kč
KSH7601 Fiala Michal OB Kašperské Hory C 416182 100 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 100 Kč
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 100 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 100 Kč
LPU7715 Vodička Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 2025371 100 Kč
DKP8202 Tuček Michal Oddíl OB Kotlářka C 2103753 100 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 100 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 100 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 100 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 8655487 100 Kč
SJH8001 Rychtárik Ladislav SJH Jindřichův Hradec C 436407 100 Kč
OSN8000 Voráček Michal SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9201330 100 Kč
KUO8001 Koblížek Kamil KOB Ústí nad Orlicí C 980350 100 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 100 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 100 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 100 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 100 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 2044897 100 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 100 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 100 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 100 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 130 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 130 Kč
CEP7700 Pilař Marek Čepíci C 2800223 130 Kč
DKP7903 Machar Pavel Oddíl OB Kotlářka C 888632 130 Kč
TJP7300 Mička Aleš TJ Sokol Troja C 2800365 150 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 130 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 888644 130 Kč
3.50 km, 145 m, 16 kontrol
(70)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 100 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 100 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 100 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 100 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 100 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 100 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 8656700 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 100 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 100 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 100 Kč
LTU6501 Hanuš Pavel OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085618 100 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 100 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 100 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 100 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec z.s. C 8657098 100 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 100 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 100 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 100 Kč
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 2080821 100 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 100 Kč
JIL7301 Ježek Zdenek OK Jilemnice C 2075668 100 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 100 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 100 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 2045205 100 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 100 Kč
29D6600 Zelenin Andrej (GER) USG Chemnitz 1399080 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 100 Kč
SJH6401 Tichý Martin SJH Jindřichův Hradec C 51929 100 Kč
SJH6501 Nouza Petr SJH Jindřichův Hradec C 2079498 100 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2091562 100 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 100 Kč
71D6400 Müller Rico (GER) USV TU Dresden 2032226 100 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 990002 100 Kč
71D7100 Kaufmann Torsten (GER) USV TU Dresden 941971 100 Kč
SRK6901 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 425579 100 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 100 Kč
LPM7020 Weissar Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2082913 100 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 100 Kč
LCE7311 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice C 7201804 100 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 100 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 100 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 100 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 100 Kč
SJH6901 Kubičko Petr SJH Jindřichův Hradec C 51141 100 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 100 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 100 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 100 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 100 Kč
KUO6902 Brožek Tomáš KOB Ústí nad Orlicí C 920653 100 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 100 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 100 Kč
VPM6902 Hašek Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2060400 100 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 130 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 665804 150 Kč
3.00 km, 105 m, 14 kontrol
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 100 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír LOK-o Liberec z.s. C 2092413 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 100 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 100 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 100 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 100 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 100 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 100 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 100 Kč
18D5900 Leibiger Jens (GER) Post SV Dresden 8191059 100 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 100 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 100 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 100 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 100 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 100 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 100 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 100 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 100 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 100 Kč
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 100 Kč
71D5801 Zenker Norbert (GER) USV TU Dresden 582249 100 Kč
71D6300 Nieke Hagen (GER) USV TU Dresden 630617 100 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 100 Kč
CHC5801 Grundman Martin K.O.B. Choceň C 2060285 100 Kč
MAS5401 Hájek Jan KČT Aš C 7885 100 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 995805 100 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 7630319 100 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 100 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 100 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 100 Kč
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 8116117 130 Kč
LPU5801 Vícha Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 7207852 130 Kč
NNN02 Ledvina Tomáš Neregistrovaní zapůjčit 170 Kč
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 130 Kč
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec z.s. C 51204 100 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 100 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 100 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 100 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 100 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 100 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 100 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 100 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 100 Kč
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 100 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 100 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 100 Kč
71D4000 Conrad Helmut (GER) USV TU Dresden 7501901 100 Kč
LPU5102 Sáňka Bedřich OK Lokomotiva Pardubice C 2032164 100 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 100 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 100 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 100 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 100 Kč
OPI4600 Šafařík Bedřich Orientační sporty Písek C 443103 100 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 100 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 8656611 130 Kč
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
2.20 km, 95 m, 10 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 100 Kč
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8655488 100 Kč
SJH4201 Gřunděl Ivan SJH Jindřichův Hradec C 9200531 100 Kč
LCE4301 Šmelík Ľudo OOB TJ Slovan Luhačovice C 2104604 100 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 100 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 100 Kč
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 50 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 50 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 50 Kč
DKP1257 van Dongen Annemiek Oddíl OB Kotlářka C 887932 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SJH Jindřichův Hradec C 232379 50 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SJH Jindřichův Hradec C 336789 50 Kč
SJH1050 Pobudová Marie SJH Jindřichův Hradec C 436450 50 Kč
71D8650 Rickmeyer Tina (GER) USV TU Dresden 445644 50 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory 2073725 50 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory 2073726 50 Kč
PGP1400 Šedivý Marek SK Praga C 1406172 50 Kč
PVD1201 Zíka Tomáš OOB TJ Sokol Pražák C 207866 50 Kč
SJH1201 Rychtárik Jáchym SJH Jindřichův Hradec C 2103754 50 Kč
SJH1551 Rychtáriková Sofie SJH Jindřichův Hradec C 2118501 50 Kč
RIC1001 Lazar David OB Říčany C 2049634 50 Kč
KRE1100 Novák Michal OOB TJ Sokol Křemže C 428714 50 Kč
DOR1101 Kašpar Adam OK Dobříš 2058510 50 Kč
LME1150 Šimková Šárka SK Los Mělník C 2118498 50 Kč
LME1400 Šimek Přemysl SK Los Mělník 2118504 50 Kč
SCP1055 Čižinská Kristýna OK Sparta Praha zapůjčit 90 Kč
SCP1005 Lipský Šimon OK Sparta Praha zapůjčit 90 Kč
VCB1003 Míka Ondřej OB České Budějovice C 887942 50 Kč
VCB1403 Míka Tomáš OB České Budějovice C 2115728 50 Kč
VTA1101 Kotek Matěj SC vebr-sport 2116455 50 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 51774 80 Kč
PGP0552 Pokorná Nela SK Praga C 682654 80 Kč
SJH1550 Kubáková Laura SJH Jindřichův Hradec C 301356 80 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 80 Kč
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 50 Kč
DKP1111 Janata Matěj Oddíl OB Kotlářka C 8277 50 Kč
DKP1000 van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka C 51142 50 Kč
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice C 2104594 50 Kč
HCE1200 Pinkr Josef TJ Hostivice C 1417247 50 Kč
SJH0901 Rychtárik Tadeáš SJH Jindřichův Hradec C 2103731 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
CEP0900 Pilař František Čepíci C 1413334 80 Kč
2.70 km, 80 m, 9 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 2088181 50 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora LOK-o Liberec z.s. C 51203 50 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 50 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
KAM7800 Albrecht Vladimír OK Kamenice C 981812 50 Kč
SJH7403 Pobuda Michal SJH Jindřichův Hradec C 442870 50 Kč
SJH0603 Pobuda Jan SJH Jindřichův Hradec C 436450 50 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SJH Jindřichův Hradec C 2113478 50 Kč
EKP7550 Kalousová Radka VŠTJ Ekonom Praha C 2088154 50 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 50 Kč
HCE8350 Pinkrová Šárka TJ Hostivice C 2126387 50 Kč
PVD8001 Zíka Jaroslav OOB TJ Sokol Pražák C 207867 50 Kč
API8951 Fundová Veronika OK Andante Písek C 232326 50 Kč
DCH4701 Jirásek Jaroslav Radioelektronika Cheb C 7890 50 Kč
RIC7350 De Heij Margita OB Říčany C 2095933 50 Kč
RIC6900 De Heij Michel OB Říčany C 443080 50 Kč
RIC7854 Schnablová Renáta OB Říčany C 2085562 50 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 50 Kč
VCB8851 Kršková Lenka OB České Budějovice C 232351 50 Kč
SCP0655 Lipská Alžběta OK Sparta Praha zapůjčit 90 Kč
KRE6050 Brémová Hildegarda OOB TJ Sokol Křemže C 899154 50 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 50 Kč
AOP8800 Fiala Jan Orientační Běh Opava C 8810 50 Kč
AOP9051 Hadačová Tereza Orientační Běh Opava C 8798 50 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 50 Kč
SJH9902 Kubák Martin ml. SJH Jindřichův Hradec C 336772 50 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 50 Kč
DOR7753 Chmelíková Vlasta OK Dobříš 2125347 50 Kč
SOP7000 Suchánek Dušan OOB TJ Slezan Opava 446333 50 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 50 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 50 Kč
DOR0051 Veselá Bára OK Dobříš 2045314 50 Kč
OKP6500 Himmel Petr SK OK 24 Praha C 303918 50 Kč
OKP0500 Himmel Ondřej SK OK 24 Praha C 232750 50 Kč
KTA6351 Zemanová Alena SK Kotnov Tábor C 232359 50 Kč
celkem přihlášených: 1176, vklad: 152710 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.