Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Datum:
20.05.2018
Místo konání:
Tábor - Horky
Pořadatel:
VTA - SC vebr-sport
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21E     D21A     D21B     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     DF     H10C     H12C     H14C     H16A     H16C     H18A     H20A     H21E     H21A     H21B     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H75C     HDR     HF     P    
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075694 50 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 50 Kč
OSN0888 Kamenická Tereza Ester SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7208071 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 50 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 50 Kč
OPI0651 Pazderníková Petra Orientační sporty Písek C 2064773 50 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 50 Kč
OPI0452 Pazderníková Jana Orientační sporty Písek B 2064771 50 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 50 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 50 Kč
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek B 2111767 50 Kč
OPI0453 Počtová Klára Orientační sporty Písek C 2064772 50 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 2058463 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 170 Kč
SOP0350 Hájková Lucie OOB TJ Slezan Opava A 8655447 170 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 170 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 170 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0250 Bečvářová Markéta Orientační sporty Písek C 2064778 100 Kč
OSN0353 Novotná Veronika SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 551995 100 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 170 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
TUR0052 Kosíková Eliška OOB TJ Turnov B 9101185 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 170 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 170 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 8656721 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 7208206 170 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK0151 Kosová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín A 8107998 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 8656740 170 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř E 2081369 170 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 170 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 170 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 7208080 170 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice C 232409 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 8009755 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 170 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov R 876522 170 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 170 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 170 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 170 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 170 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 170 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 170 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
KON8888 Hlavová Hana KOB Konice R 8635805 170 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 170 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 170 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 170 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín C 2032161 170 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9054 Káninská Markéta KOB Tretra Praha C 361934 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM8750 Kalinová Lucie ZOOB Rumburk C 301543 100 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 100 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 100 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 100 Kč
VTA8051 Procházková Jitka SC vebr-sport C 2056279 100 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 100 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 100 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 100 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 100 Kč
VIC7752 Rydlová Jana OB Vizovice C 426333 100 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 100 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 100 Kč
3VX7450 Zámečníková Jitka Zámečníci 2103763 100 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 100 Kč
OSN6955 Kamenická Lenka SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9690219 100 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 100 Kč
BZP7651 Papicová Silvie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113471 100 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 100 Kč
DKP8052 Procházková Jana Oddíl OB Kotlářka C 7205568 100 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 100 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 100 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 100 Kč
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 100 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 100 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 100 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 100 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 100 Kč
8FX6550 Málková Věra TJ Kobylisy 2118474 100 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 100 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 100 Kč
AOP6753 Barcíková Renáta Orientační Běh Opava C 8656574 100 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 100 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 100 Kč
EKP6951 Blahová Markéta VŠTJ Ekonom Praha C 7209480 100 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 100 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 100 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 100 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 100 Kč
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 100 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 100 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 100 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 100 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 100 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 100 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 100 Kč
ASU6199 Davi Jana Magnus Orienteering C 416848 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 100 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 100 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 100 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 100 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 301209 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek C 2080834 50 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0903 Svítil Martin SK Praga C 2108914 50 Kč
OPI0800 Pazderník Tomáš Orientační sporty Písek C 2064775 50 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 50 Kč
DKP0801 Víteček Šimon Oddíl OB Kotlářka C 446360 50 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 2103736 50 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0706 Svítil Patrik SK Praga C 2103707 50 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 50 Kč
DKP0711 Procházka Vít Oddíl OB Kotlářka C 2088179 50 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 2801033 50 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 50 Kč
EKP0401 Blaha Jiří VŠTJ Ekonom Praha B 8655423 50 Kč
EKP0402 Blaha Michal VŠTJ Ekonom Praha B 8655418 50 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod B 9636 50 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 50 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 50 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 170 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 170 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 170 Kč
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 170 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 170 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 170 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 170 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 8659397 170 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 9101105 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8629751 170 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 170 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 100 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 100 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 170 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 170 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 170 Kč
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 170 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 8656632 170 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 8656608 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 8430131 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice R 361923 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 170 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 170 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno C 515009 170 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8651708 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 170 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 8644884 170 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 887165 170 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 170 Kč
TBM8841 Chromý Adam KOS TJ Tesla Brno R 896975 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 170 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 8008610 170 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 170 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 170 Kč
SRK9701 Pokorný David SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 8000049 170 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
SCP7400 Bašus Petr OK Sparta Praha C 7200592 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 887640 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha C 7779702 170 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 170 Kč
CHT9001 Krejsa Martin OOB SK Chrast C 8656563 170 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 8654918 170 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 170 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 170 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 8655470 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 170 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 170 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 170 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 100 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 100 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 100 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy B 2053509 100 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA7601 Trantina Jan SC vebr-sport C 2019552 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 100 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 100 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 100 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 100 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 100 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 100 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 100 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 100 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 100 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 100 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 100 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
AOP6601 Barcík Peter Orientační Běh Opava C 8656700 100 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 100 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 100 Kč
BBM6300 Patočka Petr BETA URSUS Orienteering C 553436 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 100 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 100 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 100 Kč
3VX7200 Zámečník Pavel Zámečníci 2801012 100 Kč
OSN6004 Kamenický Radan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 9601003 100 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 2090836 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 100 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 100 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 100 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 100 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 100 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 100 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 100 Kč
SOB5501 Zákostelecký František SOBSA C 7207854 100 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 100 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 7209455 100 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 100 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB4801 Rychtecký Josef OB České Budějovice C 7206533 100 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 100 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 100 Kč
17A4800 Böhm Eduard (AUT) ASKÖ Salzburg/Henndorf 1480913 100 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 100 Kč
SCP4500 Rakovec Miloš OK Sparta Praha C 443066 100 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 100 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 100 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 100 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 100 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 51800 100 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CTB1151 Gregorová Magdalena SK OB Chotěboř C 51663 50 Kč
SCP1250 Bašusová Olga OK Sparta Praha C 51561 50 Kč
DKP1153 Procházková Aneta Oddíl OB Kotlářka C 2103718 50 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP1000 Bašus Ondřej OK Sparta Praha C 51554 50 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7350 Velátová Jana Orientační sporty Písek C 2088181 50 Kč
LLI7252 Melicharová Barbora TJ Loko Liberec C 51203 50 Kč
TUR6550 Kosíková Helena OOB TJ Turnov C 9101184 50 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 50 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 50 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 50 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 50 Kč
celkem přihlášených: 334, vklad: 43860 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.