Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
08.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     P     T3    
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 100 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 100 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 1413720 100 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 100 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 100 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 100 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 100 Kč
TUR0762 Ferbasová Matylda OOB TJ Turnov C 2091520 100 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov C 9200732 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 100 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 100 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov B 2095942 100 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov C 1428926 100 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 100 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
TUR0450 Hudská Štěpánka OOB TJ Turnov B 1403054 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín B 7300213 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň C 2035169 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 100 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 100 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice B 446427 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 100 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 100 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov C 301730 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 100 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 100 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 100 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 2058463 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 170 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 170 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 170 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 170 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 160 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 160 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 160 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 160 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 160 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 160 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 160 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 170 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 170 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 170 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 170 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 170 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 170 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 160 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 160 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 160 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 160 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 160 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 160 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 160 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 160 Kč
Rank. koef.: 1.06
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 170 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 170 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 170 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 160 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice B 1600872 160 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 160 Kč
Rank. koef.: 1.06
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 170 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice R 8051795 170 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 170 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 170 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 170 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 170 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 170 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 170 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 170 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 170 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 170 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 170 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 170 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 170 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 170 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 170 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 170 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 170 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 170 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 170 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C zapůjčit 210 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 170 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 170 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 170 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 170 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 170 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 170 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 170 Kč
SJC8484 Kazdová Lenka Sportcentrum Jičín C 8293004 170 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 170 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 170 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 170 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 170 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 160 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 160 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 160 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 160 Kč
ZBP8050 Zoubková Jana OOB SK Zbraslav C 53592 160 Kč
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 160 Kč
KPY8250 Kopecká Magdaléna SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 51708 160 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 160 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 160 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 160 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 160 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 160 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 160 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 160 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 160 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 160 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 160 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 160 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 160 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 160 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 160 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 160 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Karpíšková Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 160 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 160 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 160 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 160 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 160 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 160 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 160 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 160 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 160 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 160 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 160 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 160 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 160 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 160 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 160 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 160 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 160 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 160 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 160 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 160 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 160 Kč
TUR7361 Ferbasová Zdeňka OOB TJ Turnov C 2103240 160 Kč
TRI6950 Kovaříková Mária TJ TŽ Třinec C 7200587 160 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 160 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 160 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 160 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 160 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 160 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 160 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 160 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 160 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 160 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 160 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 160 Kč
PHK6757 Azebová Martina OK 99 Hradec Králové C 49890 160 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 160 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 160 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 160 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 160 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 160 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 160 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 160 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 160 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 160 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 160 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 160 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 160 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 160 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 160 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 120 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 120 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 120 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 120 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 120 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 120 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 120 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 120 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 120 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 120 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 120 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 120 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 120 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 120 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 120 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 120 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 301494 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 100 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 100 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 100 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 100 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 100 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha B 2103723 100 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 100 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 100 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 100 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice B 2083424 100 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 100 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 100 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 8659397 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 170 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 170 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 8660469 170 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 170 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 170 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 170 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 160 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 8660918 160 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 7210914 160 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 160 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 2082919 160 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 160 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 160 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 160 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 7055011 160 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 160 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 160 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 170 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 170 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 170 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 160 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 160 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 160 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 160 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 160 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 160 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 160 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 160 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B 2075666 160 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 160 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 160 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 160 Kč
Rank. koef.: 1.06
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 170 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 170 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 160 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 160 Kč
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 170 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 170 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov C 886823 170 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 170 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 8043029 170 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 170 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 170 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 170 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 170 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 170 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 8662673 170 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 170 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 170 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 170 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 170 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 170 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 170 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 170 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 170 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 170 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 170 Kč
DKP8700 Axmann Šimon Oddíl OB Kotlářka C 49839 170 Kč
ZBP7601 Dvořák Miroslav OOB SK Zbraslav C 53581 170 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 170 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 170 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 170 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 170 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 8656669 170 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 170 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 170 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 170 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 170 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 170 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 170 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 170 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 170 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 170 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 170 Kč
VRL7201 Cupák Jiří OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8972 170 Kč
KAM9501 Čermák Matyáš OK Kamenice C 232426 170 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 255 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 170 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 170 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 170 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 160 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 160 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 160 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 160 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 160 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 160 Kč
DKP8000 Hošek Václav Oddíl OB Kotlářka C 51786 160 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 160 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 160 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 160 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 160 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 160 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 160 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 160 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 160 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 160 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 160 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 160 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 160 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 160 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 160 Kč
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7000 Honzík Tomáš Slavia Liberec orienteering C 9102148 160 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 160 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 160 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 160 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 160 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 160 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 160 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 160 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 160 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 160 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 160 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 160 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 160 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 160 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 160 Kč
TUR7305 Vambera Filip OOB TJ Turnov C 2103248 160 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 160 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 160 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 160 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 160 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 160 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 160 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 160 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 160 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 160 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 160 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 160 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 160 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 160 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 160 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 160 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 160 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 160 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 160 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 160 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 160 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 2125364 160 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 160 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 160 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 160 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 160 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 160 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 160 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 160 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 160 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 160 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 120 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 120 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2095972 120 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 120 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 120 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 120 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 120 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 120 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 120 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 120 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 120 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 120 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 120 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 120 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 120 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 120 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 120 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 120 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 120 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 120 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 120 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 120 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 120 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 120 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 120 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 120 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 120 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 120 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 120 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO4100 Frey Jaromír SKOB Ostrov C 8656637 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 120 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 120 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 120 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 120 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 120 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 120 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 120 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 120 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 120 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 120 Kč
LLI7651 Hejnová Simona TJ Loko Liberec C 120 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 7210309 120 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 120 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 120 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 120 Kč
ZBP1750 Moráčková Meda OOB SK Zbraslav C 53586 120 Kč
ZBP1300 Laga Jakub OOB SK Zbraslav C 2106882 120 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 120 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 120 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 120 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 120 Kč
VLI7851 Šebelková Štěpánka Slavia Liberec orienteering C 4402218 120 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 120 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 120 Kč
celkem přihlášených: 560, vklad: 83615 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.