Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ

Datum:
09.09.2018
Místo konání:
Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P - příchozí     T3 - trénink     T6 - trénink     T6    
2.80 km, 90 m, 6 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0853 Novotná Karolína OOB TJ Turnov C 2095926 100 Kč
KAM0756 Mišeková Kateřina OK Kamenice B 682675 100 Kč
KAM1050 Mišeková Lucie OK Kamenice C 682648 100 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 100 Kč
VSP0853 Nemšovská Magdalena USK Praha C 2073706 100 Kč
VSP0751 Baldrianová Eva USK Praha B 888639 100 Kč
PGP0853 Bartalošová Anežka SK Praga C 2084992 100 Kč
DKP0656 Škáchová Zuzana Oddíl OB Kotlářka B 1413720 100 Kč
JEN0951 Zabořilová Anna OB Jenišovice C 2060292 100 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 100 Kč
ONO0650 Urbánková Eva SKOB Ostrov B 9200732 100 Kč
DKP0951 Mullis Carolina Oddíl OB Kotlářka C 2075697 100 Kč
PGP0750 Ptáčková Hana SK Praga C 51639 100 Kč
TAP0851 Šimůnková Michaela KOB Tretra Praha C 7779755 100 Kč
LME0650 Dittrtová Rozálie SK Los Mělník C 2102534 100 Kč
SHK0750 Netuková Anežka OK Slavia Hradec Králové B 1396847 100 Kč
TAP0850 Bulířová Žofie KOB Tretra Praha C 2113070 100 Kč
SLA0750 Straková Denisa SKOB Slaný C 224355 100 Kč
DOK0850 Synková Elena OK Doksy C 2056280 100 Kč
DOR0952 Baštová Justýna OK Dobříš C 2058512 100 Kč
DOR0754 Fialová Kateřina OK Dobříš C 2125345 100 Kč
DOR0953 Petriláková Amálie Rebeka OK Dobříš C 7205024 100 Kč
VSP0850 Zakouřilová Klára USK Praha C 8009888 100 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory B 2116448 100 Kč
KRL0653 Gelnerová Anna Kometa Kralovice B 9102084 100 Kč
KRL0952 Gelnerová Markéta Kometa Kralovice C 9102146 100 Kč
TJN0750 Baloghová Milena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2073663 100 Kč
TJN0656 Savruková Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2111795 100 Kč
TJN0653 Skalová Jolana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2070854 100 Kč
TUV0998 Tomášková Matilda SOK TJ Turnov C 2120062 100 Kč
BSO0650 Kohoutková Klára KOB Baník Sokolov B 8655488 100 Kč
ROU0750 Buková Hana SKOB Roudnice nad Labem C 2031369 100 Kč
SKV0652 Řeháková Mirka TJ Slovan Karlovy Vary B 7202879 100 Kč
EKP0952 Zurynková Lenka VŠTJ Ekonom Praha C 2102694 100 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany B 2049632 100 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 100 Kč
FSP0750 Kuželová Ela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2067237 100 Kč
KAM0751 Žemlová Barbora OK Kamenice C 52122 100 Kč
TAP0652 Pompachová Karolína KOB Tretra Praha B 682643 100 Kč
KAM0754 Kudrnáčová Marta OK Kamenice B 2084937 100 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha C 2067959 100 Kč
RUM0751 Nováková Viktorie ZOOB Rumburk C 4641717 100 Kč
SHK0650 Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové B 331315 100 Kč
SHK0652 Košková Martina OK Slavia Hradec Králové B 2091529 100 Kč
4.00 km, 130 m, 9 kontrol
(67)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0553 Holíková Simona SKOB Ostrov B 2087704 100 Kč
TUR0552 Novotná Barbora OOB TJ Turnov B 2095950 100 Kč
TUR0551 Novotná Michaela OOB TJ Turnov A 2095942 100 Kč
ONO0452 Pecko Sára SKOB Ostrov B 1428926 100 Kč
ONO0552 Kulová Laura SKOB Ostrov B 1400426 100 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 100 Kč
VRL0452 Randáková Adéla OOS TJ Spartak Vrchlabí A 7207062 100 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering A 2043610 100 Kč
KPY0450 Pavlíčková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 1470170 100 Kč
VPM0451 Richtrová Kamila KOS Slavia Plzeň A 2111733 100 Kč
VLI0550 Skácelová Kateřina Slavia Liberec orienteering B 2080848 100 Kč
VLI0454 Skácelová Adéla Slavia Liberec orienteering B 2102587 100 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha B 428269 100 Kč
VPM0456 Šauli Kateřina KOS Slavia Plzeň B 2060388 100 Kč
VPM0452 Staňková Radka KOS Slavia Plzeň C 2035169 100 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor B 2019212 100 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 100 Kč
KAM0459 Čapková Lucie OK Kamenice B 2103294 100 Kč
KAM0455 Jedličková Kristýna OK Kamenice B 2075621 100 Kč
KAM0554 Nováková Nina OK Kamenice B 2113491 100 Kč
KAM0550 Rendová Kateřina OK Kamenice B 446427 100 Kč
KAM0452 Víšková Veronika OK Kamenice B 2088701 100 Kč
FSP0450 Cincibusová Lenka VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 8666 100 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering A 2078460 100 Kč
VLI0452 Šestáková Marie Slavia Liberec orienteering B 2080991 100 Kč
VLI0551 Pecková Tereza Slavia Liberec orienteering B 51600 100 Kč
DKP0655 Škáchová Viktorie Oddíl OB Kotlářka B 434803 100 Kč
ONO0450 Nejedlá Klára SKOB Ostrov B 301730 100 Kč
VLI0453 Andrlová Lea Slavia Liberec orienteering B 2113493 100 Kč
STH0551 Chrástová Magdaléna SK Studenec B 7204976 100 Kč
ONO0550 Ševčíková Anežka SKOB Ostrov C 7201768 100 Kč
ROU0453 Krejčová Lucie SKOB Roudnice nad Labem B 2127886 100 Kč
JIL0451 Gottsteinová Ema OK Jilemnice B 2078459 100 Kč
PGP0551 Ptáčková Veronika SK Praga B 51666 100 Kč
VSP0453 Kopecká Valentýna USK Praha C 2021847 100 Kč
ROU0451 Černá Ema SKOB Roudnice nad Labem A 2080901 100 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha A 2021830 100 Kč
CHA0555 Matyášová Kristýna OK Chrastava B 2049590 100 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov B 1418087 100 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7210117 100 Kč
JIL0452 Adámková Klára OK Jilemnice B 426353 100 Kč
JIL0551 Matěásková Šárka OK Jilemnice B 2078451 100 Kč
JIL0453 Janovská Vendula OK Jilemnice B 426352 100 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021833 100 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha A 2088202 100 Kč
VRL0455 Hanušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078482 100 Kč
DOR0650 Bambousková Julie OK Dobříš B 8660590 100 Kč
DOR0655 Housková Barbora OK Dobříš B 2080957 100 Kč
VSP0553 Malečková Hana USK Praha B 2067999 100 Kč
TJN0654 Háková Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2085580 100 Kč
TJN0452 Nagyová Kateřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659409 100 Kč
TJN0451 Pesničáková Soňa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662749 100 Kč
TJN0650 Štemberová Bára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 682375 100 Kč
JIL0552 Kopecká Anna OK Jilemnice B 425535 100 Kč
BOR0453 Rumlenová Tereza OK Jiskra Nový Bor B 4367 100 Kč
VRL0453 Knobová Agáta OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2053583 100 Kč
CHA0450 Tomanicová Sofie OK Chrastava B 436428 100 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně B 8656680 100 Kč
VLI0456 Burešová Eliška Slavia Liberec orienteering B 2117401 100 Kč
VRL0456 Messnerová Lucie OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425599 100 Kč
RIC0450 De Heij Laura OB Říčany B 8656564 100 Kč
RIC0452 Kotenová Barbora OB Říčany B 2060260 100 Kč
RIC0451 Pračková Ema OB Říčany B 7209445 100 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 100 Kč
NEK0450 Ziebová Veronika Nejdek Orienteering B 2056284 100 Kč
DKP0459 Nekvasilová Tereza Oddíl OB Kotlářka B 04641 100 Kč
MAS0450 Křížková Marie KČT Aš C 8660361 100 Kč
5.10 km, 165 m, 12 kontrol
(43)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 8660909 200 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 200 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 200 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 200 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 200 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 2058463 200 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 200 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 200 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 200 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 200 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 200 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 200 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 200 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha B 2067977 200 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 200 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 200 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 200 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 200 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 200 Kč
HOR0350 Vávrová Vanda TJ Jiskra Hořice A 2108890 200 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 200 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 200 Kč
SHK0252 Kodytková Denisa OK Slavia Hradec Králové A 2058528 200 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 200 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 200 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 200 Kč
DOR0351 Nentvichová Julie OK Dobříš A 2045307 200 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 200 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 200 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 200 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 200 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 200 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 200 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 200 Kč
EKP0256 Fantová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha B 49632 200 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 200 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 200 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 200 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 200 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 200 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 200 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 200 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 200 Kč
4.00 km, 100 m, 11 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0359 Smutná Anna Marie Oddíl OB Kotlářka B 2103705 180 Kč
TUR0250 Šritrová Lenka OOB TJ Turnov B 8656542 180 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 7208078 180 Kč
KAM0356 Mojžíšková Klára OK Kamenice B 2084936 180 Kč
KAM0253 Mojžíšková Lucie OK Kamenice B 2084949 180 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice B 442850 180 Kč
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8660594 180 Kč
PGP0352 Čermáková Klára SK Praga B 2099498 180 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2115749 180 Kč
STH0351 Hrnčířová Ivana SK Studenec B 7207502 180 Kč
DOR0353 Baštová Julie OK Dobříš B 2050483 180 Kč
DOR0251 Petriláková Anežka Rozárie OK Dobříš B 7205018 180 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662748 180 Kč
JIL0251 Pitrmucová Antonie OK Jilemnice C 2078456 180 Kč
ROU0351 Buková Anežka SKOB Roudnice nad Labem C 2059749 180 Kč
BOR0253 Tymešová Anna OK Jiskra Nový Bor B 2800957 180 Kč
SKV0351 Řeháková Gabriela TJ Slovan Karlovy Vary B 8660586 180 Kč
PGP0354 Novotná Marie SK Praga C 515464 180 Kč
DOR0350 Jirasová Anežka OK Dobříš C 2045303 180 Kč
TJN0259 Podrábská Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2078462 180 Kč
NEK0250 Marešová Klára Nejdek Orienteering B 2067349 180 Kč
PGP0353 Chrzová Eliška SK Praga B 2125333 180 Kč
MAS0250 Křížová Daniela KČT Aš B 301510 180 Kč
MAS0352 Petříková Adéla KČT Aš B 4455 180 Kč
VSP0250 Titzová Adéla USK Praha B 2035748 360 Kč
6.30 km, 240 m, 13 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200323 200 Kč
SJI0051 Foltýnová Eva OK Jihlava A 7205966 200 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 200 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 200 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 200 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 200 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 200 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 200 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 200 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 200 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 200 Kč
SJC0153 Kochová Anna Sportcentrum Jičín A 8656631 200 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 200 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 200 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 200 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 200 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 200 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 200 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 200 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2053560 200 Kč
LCE0051 Špendlíková Kamila OOB TJ Slovan Luhačovice A 7207020 200 Kč
LPU0054 Borovičková Valerie OK Lokomotiva Pardubice A 682622 200 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 200 Kč
TAP0153 Rosendorfová Lenka KOB Tretra Praha A 2099481 200 Kč
RIC0051 Šrámková Hana OB Říčany A 2031355 200 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 200 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 200 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 200 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 200 Kč
NEK0150 Nádeníčková Pavla Nejdek Orienteering A 2056275 200 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 400 Kč
TBM0059 Štefková Klára KOS TJ Tesla Brno A 7204506 400 Kč
4.80 km, 130 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 2102772 180 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 180 Kč
VPM0153 Staňková Markéta KOS Slavia Plzeň B 7210111 180 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. B 2800315 180 Kč
OPI0052 Karbusová Kateřina Orientační sporty Písek B 2116188 180 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 180 Kč
VSP0150 Horáková Barbora USK Praha B 331064 180 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 180 Kč
STH0051 Hrnčířová Magda SK Studenec B 7204974 180 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 180 Kč
SLA0051 Straková Veronika SKOB Slaný B 219276 180 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 180 Kč
KRL0052 Mudrová Lenka Kometa Kralovice C 180 Kč
ZVO0153 Hovorková Tereza OB SK Zvole B 2800330 180 Kč
OPI0157 Winzigová Gabriela Orientační sporty Písek C 2091523 180 Kč
STH0153 Hamáčková Eliška SK Studenec C 331022 180 Kč
7.30 km, 280 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 200 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 200 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 200 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 200 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 200 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 200 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 200 Kč
LLI9854 Fürstová Anna TJ Loko Liberec A 8659388 200 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 200 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 200 Kč
VRL9955 Matoušová Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2032127 200 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 200 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 200 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 1204999 200 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 200 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 200 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 897355 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno A 8660446 200 Kč
5.10 km, 125 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP9950 Kopecká Johana USK Praha B 2021848 180 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice B 1600872 180 Kč
VSP9850 Kašparová Adéla USK Praha B 52760 180 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 180 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice B 7291299 180 Kč
KRL9954 Škrlová Kristýna Kometa Kralovice B 2126308 180 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 7996010 180 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662298 180 Kč
VPM9950 Doležalová Dorotka KOS Slavia Plzeň B 2075660 180 Kč
EKP9850 Zurynková Michaela VŠTJ Ekonom Praha C 416340 180 Kč
DKP9953 Klikarová Ivana Oddíl OB Kotlářka B 2094474 180 Kč
8.70 km, 340 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 200 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka C 7875600 200 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka R 8450007 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 200 Kč
SSU9651 Štičková Anna SK Severka Šumperk E 8640981 200 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 200 Kč
DKP7753 Mullis Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 8660470 200 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 200 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 200 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 200 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 200 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 200 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice R 8271093 200 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice C 9102089 200 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 200 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 200 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 200 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice R 8654895 200 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 200 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 200 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice R 2011864 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 200 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 200 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 200 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 200 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 7205001 200 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 400 Kč
7.10 km, 245 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 200 Kč
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 200 Kč
PGP8852 Jirásková Kateřina SK Praga C 53556 200 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí C 515185 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 200 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 7260024 200 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 7210815 200 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 200 Kč
KAM8952 Kettnerová Dana OK Kamenice C 7201193 200 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 887906 200 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 200 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 200 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 200 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 200 Kč
SJC8765 Lepšíková Eva Sportcentrum Jičín C 8946 200 Kč
ASU8964 Vozdová Klára Magnus Orienteering C 515189 200 Kč
LTU8950 Panchártková Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 515140 200 Kč
CHA9152 Kubátová Jana OK Chrastava C 1008144 200 Kč
PGP9656 Lavičková Michaela SK Praga C 2035163 200 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 200 Kč
PGP8656 Masopustová Elis SK Praga C 49844 200 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 9102142 200 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 682103 200 Kč
TUR8650 Luštická lucie OOB TJ Turnov R 876522 200 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 7210812 200 Kč
SHK8150 Jedličková Zuzana OK Slavia Hradec Králové R 8656667 200 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga C 232050 200 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga E 1407423 200 Kč
SJC8951 Benešová Lucie Sportcentrum Jičín C 8030189 200 Kč
PGP9054 Flašarová Kristýna SK Praga C 49617 200 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice C 7140196 200 Kč
TJN8952 Svobodová Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7719 200 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka C 515071 200 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 200 Kč
LPU8752 Losmanová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 515136 200 Kč
LPU9261 Petráčková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 995792 200 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 8656512 200 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656526 200 Kč
LPU9054 Valachová Martina OK Lokomotiva Pardubice C 410785 200 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 200 Kč
DKP8660 Ryantová Jana Oddíl OB Kotlářka C 7260030 200 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 200 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 200 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 200 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSS Přírodověda Praha C 8565 200 Kč
SHK9351 Fundová Eliška OK Slavia Hradec Králové C 995884 200 Kč
6.20 km, 240 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9756 Kohlová Monika OOB TJ Turnov C 231929 200 Kč
FSP8989 Rydlová Eva VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8660480 200 Kč
SJC8352 Švihovská Eva Sportcentrum Jičín C 8008017 200 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 200 Kč
SJC8356 Knoblochová Kamila Sportcentrum Jičín C 7778952 200 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 200 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 200 Kč
SKV9653 Žandová Marcela TJ Slovan Karlovy Vary C 2058500 200 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 200 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 200 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200344 200 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 200 Kč
TJN8951 Novotná Barbora OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8263 200 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 200 Kč
ADA9251 Podešvová Vlasta OOB Spartak Adamov C 53767 200 Kč
LCE9158 Botiková Daniela OOB TJ Slovan Luhačovice C 52709 200 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice C 2073750 200 Kč
SMB9251 Žitná Jana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49973 200 Kč
VPM9252 Doležalová Barbora KOS Slavia Plzeň C 2085626 200 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 200 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 200 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 400 Kč
ASU8282 Mesiarkinová Kamila Magnus Orienteering C 0007200319 200 Kč
LCE7953 Poláková Ivana OOB TJ Slovan Luhačovice C 400 Kč
5.30 km, 180 m, 12 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI8650 Szenczi Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 200 Kč
TJP9850 Černá Kateřina TJ Sokol Troja C 53527 200 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov R 1403419 200 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 200 Kč
LDC8550 Vaňková Saša KOB Děčín C 1425355 200 Kč
SJC7752 Kazdová Jana Sportcentrum Jičín C 2020719 200 Kč
OSN8972 Baierová Hana SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8001989 200 Kč
TJN9851 Štemberová Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2800348 200 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 200 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 200 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 200 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 2112725 200 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 200 Kč
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 200 Kč
DOB8585 Drągowska Malwina KOB Dobruška C 886617 200 Kč
CHC8951 Sedlatá Kateřina K.O.B. Choceň C 2049551 200 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 200 Kč
JEN8451 Kalousková Pavla OB Jenišovice C 7788 200 Kč
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 200 Kč
6.10 km, 245 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 180 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 2085586 180 Kč
VLI8054 Matějů Kateřina Slavia Liberec orienteering C 336783 180 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 2067245 180 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 180 Kč
SCP7950 Hojná Silvie OK Sparta Praha C 7260005 180 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 180 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 180 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 180 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 180 Kč
DOR8050 Fialová Jana OK Dobříš C 2125348 180 Kč
VLI8051 Mokrá Julie Slavia Liberec orienteering C 9102561 180 Kč
TUV7851 Tomášková Radka SOK TJ Turnov C 23770 180 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 4212 180 Kč
STB8297 Hanušová Petra TJ Stadion Nový Bor C 682356 180 Kč
LPU7957 Lučanová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 515134 180 Kč
FSP8051 Skripniková Kateřina VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 887950 180 Kč
CHA8150 Poláková Veronika OK Chrastava C 8186 180 Kč
RIC7850 Pračková Zita OB Říčany C 2045228 180 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 180 Kč
FSP7851 Kuželová Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 211539 180 Kč
KAM7550 Žemlová Eva OK Kamenice C 2084947 180 Kč
PGP7562 Pokorná Magdaléna SK Praga C 899177 180 Kč
SHK7753 Čečková Martina OK Slavia Hradec Králové C 9201377 180 Kč
5.40 km, 150 m, 13 kontrol
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7454 Novotná Hedvika OOB TJ Turnov C 416139 180 Kč
KAM7851 Mišeková Martina OK Kamenice C 2800344 180 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 2042502 180 Kč
VPM7451 Richtrová Lucie KOS Slavia Plzeň C 331267 180 Kč
VLI7552 Skácelová Marie Slavia Liberec orienteering C 1400445 180 Kč
VSP7551 Kučerová Marie USK Praha C 2127526 180 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 180 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 180 Kč
JEN7457 Zabořilová Romana OB Jenišovice C 7775 180 Kč
PGP7551 Šimerková Olga SK Praga C 7210932 180 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 180 Kč
PGP7557 Brettlová Marta SK Praga C 2060208 180 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 180 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 7207787 180 Kč
JIL7554 Vlastníková Lucie OK Jilemnice C 2060258 180 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 180 Kč
CHA7652 Matyášová Jana OK Chrastava C 2070836 180 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 180 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 180 Kč
JIL7553 Karlová Kateřina OK Jilemnice C 2096130 180 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 180 Kč
DOK7650 Synková Šárka OK Doksy C 7773 180 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 180 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 1400433 180 Kč
DOR7656 Petriláková Petra OK Dobříš C 2092419 180 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 8002888 180 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 180 Kč
TJN7550 Štemberová Iva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416039 180 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 8656656 180 Kč
DOR7450 Jirasová Jana OK Dobříš C 2080951 180 Kč
VLI7456 Burešová Kateřina Slavia Liberec orienteering C 7210304 180 Kč
RUM7451 Nováková Markéta ZOOB Rumburk C 2801028 180 Kč
DKP7650 Nekvasilová Monika Oddíl OB Kotlářka C 180 Kč
VLI7755 Peteráčová Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 180 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 360 Kč
4.80 km, 145 m, 13 kontrol
(55)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7351 Kamírová Gabriela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 180 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 180 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205009 180 Kč
MFP7050 Sieglová Dagmar Matfyz Praha C 7201197 180 Kč
PGP6450 Smolková Alena SK Praga C 53567 180 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 180 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 180 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 180 Kč
BZR6951 Čechová Zuzana Bratrstvo Ždárských vrchů C 980334 180 Kč
TAP6950 Úlehlová Monika KOB Tretra Praha C 2092376 180 Kč
KAM7055 Šejnová Magdalena OK Kamenice C 2129235 180 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 180 Kč
VPM6951 Staňková Marcela KOS Slavia Plzeň C 888641 180 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 180 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 180 Kč
LLI6950 Fürstová Katka TJ Loko Liberec C 2032126 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 180 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 180 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 180 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 180 Kč
VSP7255 Horáková Lenka USK Praha C 51728 180 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 180 Kč
PGP7350 Ptáčková Kateřina SK Praga C 51555 180 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 180 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 180 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 180 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 180 Kč
VSP7051 Novotná Neyrinck Markéta USK Praha C 7911 180 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 180 Kč
LME6852 Dittrtová Lucie SK Los Mělník C 2102533 180 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 180 Kč
SJC7253 Hanušová Zdena Sportcentrum Jičín C 8092929 180 Kč
SLA7251 Straková Jana SKOB Slaný C 8579 180 Kč
DOR7150 Nová Jana OK Dobříš C 8663122 180 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 180 Kč
TJN7152 Lesáková Věra OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 207863 180 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 180 Kč
TJN7250 Řehořová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073661 180 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398973 180 Kč
ZVO7152 Bártová Pavla OB SK Zvole C 2083418 180 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 180 Kč
ROU7051 Buková Zdeňka SKOB Roudnice nad Labem C 2059753 180 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 682641 180 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 2060273 180 Kč
CHT7352 Zlesáková Stáňa OOB SK Chrast C 52154 180 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 180 Kč
TUV7051 Válková Martina SOK TJ Turnov C 2120071 180 Kč
RIC7252 Kotenová Klára OB Říčany C 2073694 180 Kč
RIC7251 Šrámková Iva OB Říčany C 2035141 180 Kč
VPM6950 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň C 2067965 180 Kč
STH7351 Junková Kateřina SK Studenec C 7204984 180 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 682099 180 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 180 Kč
4.70 km, 155 m, 13 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO6750 Lisá Monika SKOB Ostrov C 9101105 180 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 301705 180 Kč
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 180 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 180 Kč
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 180 Kč
SCP6451 Veljačiková Markéta OK Sparta Praha C 2800325 180 Kč
FSP6651 Cincibusová Ivana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8668 180 Kč
EKP6252 Pecková Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 51601 180 Kč
KNC6750 Čiháková Lenka Sokol Kostelec n. Č. l. C 7207855 180 Kč
VLI6850 Miklasová Markéta Slavia Liberec orienteering C 2115743 180 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 180 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 8222227 180 Kč
VSP6650 Němečková Jarmila USK Praha C 2103280 180 Kč
SKV6551 Žandová Marie TJ Slovan Karlovy Vary C 236486 180 Kč
CHA6550 Gorčicová Ivana OK Chrastava C 8179 180 Kč
EKP5650 Fantová Libuše VŠTJ Ekonom Praha C 51583 180 Kč
EKP6250 Hubáčková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 51295 180 Kč
EKP5750 Šedivá Miroslava VŠTJ Ekonom Praha C 51604 180 Kč
PHK6756 Kavalírová Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9833 180 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 180 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 180 Kč
DOR6451 Tachezy Ruth OK Dobříš C 2080904 180 Kč
OKP6451 Červinková Jitka SK OK 24 Praha C 53525 180 Kč
TJN6850 Rýdlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 180 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 180 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 682680 180 Kč
DOR6150 Bochenková Jana OK Dobříš C 232174 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 180 Kč
TJP6552 Nováková Jana TJ Sokol Troja C 416114 180 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 180 Kč
OKP6651 Nováková Irena SK OK 24 Praha C 236111 180 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 180 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 180 Kč
SHK6561 Teplá Hana OK Slavia Hradec Králové C 9125 180 Kč
4.30 km, 135 m, 12 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO5950 Gabrielová Šárka SKOB Ostrov C 2085653 180 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 180 Kč
LPM5750 Vejvodová Mirka OK Lokomotiva Plzeň C 8656660 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 180 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 180 Kč
VRL6251 Vlachová Hana OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8962 180 Kč
DOK5950 Nováková Pavla OK Doksy C 886256 180 Kč
KPY6051 Kohlová Alena SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 53182 180 Kč
LPM6352 Kolovská Ilona OK Lokomotiva Plzeň C 301706 180 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 180 Kč
VSP6151 Michálková Jiřina USK Praha C 51734 180 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 180 Kč
LTP6151 Kovářová Alena OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205026 180 Kč
DOK6050 Kapounová Jitka OK Doksy C 886261 180 Kč
TEH5751 Sládková Eva Sokol Tehov C 51398 180 Kč
OKP6150 Jeřábková Jana SK OK 24 Praha C 303948 180 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 886513 180 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 180 Kč
TJN6150 Jermanová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 425590 180 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 180 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 180 Kč
4.20 km, 85 m, 9 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 130 Kč
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 130 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 8080100 130 Kč
DKL5550 Cabrnochová Hana KOB Kladno C 53520 130 Kč
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 130 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 130 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 130 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 130 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 682101 130 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa TJ Loko Liberec C 8546 130 Kč
MLA5451 Opavová Stanislava MLOK Mariánské Lázně C 8656644 130 Kč
VRL5451 Nýdrlová Eva OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8954 130 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 130 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 130 Kč
TJN5450 Böhmová Eva OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232515 130 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 130 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 130 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 130 Kč
3.80 km, 90 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 8165 130 Kč
VSP5050 Dohnalová Dana USK Praha C 51645 130 Kč
SKV5352 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary C 51136 130 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 2080918 130 Kč
DKP5250 Mikšová Stanislava Oddíl OB Kotlářka C 2111758 130 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 2070837 130 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 130 Kč
DKP5150 Stehnová Hana Oddíl OB Kotlářka C 51799 130 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 2096111 130 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 130 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 130 Kč
VLI5152 Pachnerová Jaroslava Slavia Liberec orienteering C 2059769 130 Kč
3.60 km, 80 m, 8 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51550 130 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 8152 130 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 130 Kč
TEP4851 Městková Eva Tempo Praha C 2103757 130 Kč
3.40 km, 70 m, 7 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 682607 130 Kč
2.80 km, 90 m, 6 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0700 Donda Jakub SKOB Ostrov B 8656617 100 Kč
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7208204 100 Kč
ONO0602 Myslík Vojtěch SKOB Ostrov C 301494 100 Kč
VLI0901 Skácel Jan Slavia Liberec orienteering C 2073665 100 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 100 Kč
VLI0805 Šebelka Matěj Slavia Liberec orienteering C 2124795 100 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky B 2092429 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 100 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 100 Kč
VLI0700 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering B 2078463 100 Kč
OPI1000 Šmahel Tadeáš Orientační sporty Písek C 2116198 100 Kč
ONO0600 Ječmen Matyáš SKOB Ostrov C 7201205 100 Kč
VSP0601 Horák Martin USK Praha C 51649 100 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha B 2021829 100 Kč
VLI0903 Pešík Matouš Slavia Liberec orienteering C 2113359 100 Kč
JIL0602 Stach Ondřej OK Jilemnice B 8662678 100 Kč
DKP0800 Šubrt Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 2103736 100 Kč
HOR0900 Škorpil Marek TJ Jiskra Hořice C 52275 100 Kč
VRL0604 Hanuš Filip OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2078481 100 Kč
PGP0800 Šimerka Ondřej SK Praga C 2801019 100 Kč
ZVO0601 Bárta Viktor OB SK Zvole B 2083401 100 Kč
LPM0700 Stehlík Jakub OK Lokomotiva Plzeň B 2103269 100 Kč
PGP0605 Střelba Antonín SK Praga B 2099508 100 Kč
VSP0803 Rod Matyáš USK Praha C 2075699 100 Kč
TJN0704 Jakubík Jaromír OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2111785 100 Kč
TJN0811 Lesák Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2104590 100 Kč
TJN0601 Míka Albert OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662743 100 Kč
TJN0700 Řehoř Hynek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2053559 100 Kč
TJN0801 Štembera Vítek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 682376 100 Kč
TJN0605 Zurynek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662746 100 Kč
TUV0701 Tomášek Prokop SOK TJ Turnov B 2120075 100 Kč
DKP0717 Lacina Jan Oddíl OB Kotlářka C 2126351 100 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 100 Kč
CHT0601 Zlesák Matyáš OOB SK Chrast C 336786 100 Kč
FSP0600 Skripnik Nikola VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2092396 100 Kč
FSP0800 Skripnik Matouš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 2800931 100 Kč
CHA0801 Polák Tomáš OK Chrastava C 2092428 100 Kč
DOR0701 Jiras Antonín OK Dobříš B 2042522 100 Kč
VLI0707 Bureš David Slavia Liberec orienteering C 2111722 100 Kč
DKP0607 Nekvasil Jakub Oddíl OB Kotlářka C 100 Kč
LCE0704 Šmelík Daniel OOB TJ Slovan Luhačovice C 442590 100 Kč
5.70 km, 145 m, 11 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ONO0403 Donda Jiří SKOB Ostrov B 8631582 100 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha A 2032107 100 Kč
VSP0500 Nemšovský Filip USK Praha B 2035710 100 Kč
TAP0504 Sork Dominik KOB Tretra Praha B 2092402 100 Kč
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 100 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga B 443090 100 Kč
KAM0405 Gajda Martin OK Kamenice A 9201061 100 Kč
KAM0404 Jedlička Jakub OK Kamenice B 2075622 100 Kč
KAM0503 Milota Jakub OK Kamenice B 2099497 100 Kč
KAM0501 Šiler Martin OK Kamenice B 2083424 100 Kč
MLA0503 Pivec Jan MLOK Mariánské Lázně B 9201380 100 Kč
VSP0405 Baldrian Tomáš USK Praha B 2102777 100 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor B 438039 100 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 100 Kč
JEN0401 Zabořil Ondřej OB Jenišovice B 7780 100 Kč
SKV0401 Štěrba Marek TJ Slovan Karlovy Vary A 9005143 100 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha B 8662289 100 Kč
LLI0404 Peterka Jakub TJ Loko Liberec A 8659397 100 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 100 Kč
TAP0502 Melišík Jan KOB Tretra Praha B 2081357 100 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov B 1403061 100 Kč
DKP0502 Šubrt Vojtěch Oddíl OB Kotlářka B 886289 100 Kč
VPM0503 Kurz Ondřej KOS Slavia Plzeň A 1400429 100 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 9005138 100 Kč
DOR0409 Petrilák Matouš OK Dobříš A 7204994 100 Kč
DOR0405 Snížek Martin OK Dobříš B 2042541 100 Kč
DOR0406 Snížek Ondřej OK Dobříš B 2042548 100 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha B 8004888 100 Kč
LPM0501 Stehlík Šimon OK Lokomotiva Plzeň B 2082911 100 Kč
KSH0501 Šustr Ondřej OB Kašperské Hory B 2080905 100 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662693 100 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662716 100 Kč
TJN0400 Pokorný Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659408 100 Kč
TJN0401 Tkáč Matěj OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8660911 100 Kč
BOR0409 Waldhauser Štěpán OK Jiskra Nový Bor B 4443 100 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 100 Kč
PGP0401 Čtrnáct František SK Praga B 2121096 100 Kč
DOR0505 Jiras Jan OK Dobříš B 2042521 100 Kč
RIC0400 Mucha Ondřej OB Říčany C 2096261 100 Kč
LPM0504 Němec David OK Lokomotiva Plzeň B 2011846 100 Kč
DOR0403 Janda Jakub OK Dobříš B 2045308 100 Kč
FSP0400 Kužel Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 446429 100 Kč
ROU0501 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem B 2085605 100 Kč
TAP0500 Smolka Jakub KOB Tretra Praha C 2096222 200 Kč
7.40 km, 345 m, 14 kontrol
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 200 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 200 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 200 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 200 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 200 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 200 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 200 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 200 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 200 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 8660469 200 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 200 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 200 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 200 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 200 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 200 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 200 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 200 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 200 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 200 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 200 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 200 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 200 Kč
SJH0301 Hojný Jáchym SJH Jindřichův Hradec A 8656652 200 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 200 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 200 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 200 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 200 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 200 Kč
DOR0800 Kučera Teodor OK Dobříš C 2044899 200 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 200 Kč
KSH0201 Šustr Antonín OB Kašperské Hory C 2080906 200 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 200 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 200 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 200 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 200 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 200 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 200 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 200 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 200 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 200 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 200 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 200 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 200 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 200 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662428 400 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8862292 400 Kč
6.30 km, 195 m, 11 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 2064779 180 Kč
ONO0301 Oncirk Jan SKOB Ostrov A 8660918 180 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 7210914 180 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2088183 180 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 2082919 180 Kč
KAM0203 Albrecht Adam OK Kamenice B 995899 180 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice B 443069 180 Kč
LLI0203 Bradáč David TJ Loko Liberec B 2032132 180 Kč
LLI0300 Hejna Hynek TJ Loko Liberec C 180 Kč
VSP0301 Horák Pavel ml. USK Praha C 434600 180 Kč
JIL0201 Vlastník Matouš OK Jilemnice B 2073749 180 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga B 8654897 180 Kč
VPM0208 Kurz Šimon KOS Slavia Plzeň B 2115069 180 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659419 180 Kč
TJN0306 Lesák Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659385 180 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8662740 180 Kč
BSO0201 Hejduk Zdeněk KOB Baník Sokolov B 1428921 180 Kč
BSO0301 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov B 8655420 180 Kč
BSO0203 Lill Petr KOB Baník Sokolov B 8663135 180 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov B 7130603 180 Kč
RIC0303 Šrámek Jaromír OB Říčany B 2031371 180 Kč
TUR0308 Mellan Jonáš OOB TJ Turnov B 888622 180 Kč
9.10 km, 425 m, 17 kontrol
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 200 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 200 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 200 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 200 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 9201064 200 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 200 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 200 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 200 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 200 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 200 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 200 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 200 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 200 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 200 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 200 Kč
SSU0007 Bořánek Michal SK Severka Šumperk A 8656733 200 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 200 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 200 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 200 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 8662323 200 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 200 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 200 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 200 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 200 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 200 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 200 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 200 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 200 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 8662363 200 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 200 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 200 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 200 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 200 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 200 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 2045678 200 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 200 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 200 Kč
NEK0101 Newiak Nick Nejdek Orienteering A 2096220 200 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662433 400 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7204989 400 Kč
7.00 km, 300 m, 15 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0104 Siegl Matyáš SK Praga B 7201196 180 Kč
DKP0107 Novák Přemysl Oddíl OB Kotlářka B 2106739 180 Kč
VRL0104 Dostál Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 7206528 180 Kč
PGP0106 Forst Antonín SK Praga B 218851 180 Kč
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 2082910 180 Kč
KAM0102 Víšek Martin OK Kamenice B 9101674 180 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 180 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 180 Kč
ROU0001 Buk Petr SKOB Roudnice nad Labem B zapůjčit 180 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 180 Kč
TUR0110 Zabořil Vojtěch OOB TJ Turnov B 2060290 180 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub TJ Loko Liberec B 2032105 180 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 180 Kč
DOK0000 Meduna Jakub OK Doksy C 2053510 180 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno B 682699 180 Kč
DOR0102 Tachezy Jan OK Dobříš B 2104701 180 Kč
ROU0102 Buk Ondřej SKOB Roudnice nad Labem B 2031368 180 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2080828 180 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 8659386 180 Kč
BSO0001 Hejduk Jan KOB Baník Sokolov B 1428929 180 Kč
RIC0101 Pecháček Vít OB Říčany C 2069066 180 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 8322332 180 Kč
11.00 km, 440 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 200 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 200 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 200 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 200 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 200 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové R 8656632 200 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 200 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk E 8656558 200 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 200 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 200 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 200 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň E 8656592 200 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2027208 200 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 200 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 200 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 200 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 200 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656603 200 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 8656722 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 2059757 200 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 200 Kč
ZBM9904 Král Jan SK Žabovřesky Brno A 2054641 200 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 200 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 200 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 200 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 8662437 400 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 400 Kč
7.60 km, 310 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek B 2091539 180 Kč
DKL9802 Pelikán Lukáš KOB Kladno B 7207341 180 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 180 Kč
JIL9903 Ježek Vít OK Jilemnice B 7210404 180 Kč
NEK9800 Zieba Jakub Nejdek Orienteering B 2067347 180 Kč
DKP9907 Ridzoň Daniel Oddíl OB Kotlářka B 2102784 180 Kč
14.40 km, 650 m, 30 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 200 Kč
PHK9101 Kubát Pavel OK 99 Hradec Králové E 8644491 200 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 981821 200 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 200 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 7717777 200 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 200 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 200 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 200 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 200 Kč
LLI9603 Fürst Matouš TJ Loko Liberec R 8651739 200 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 200 Kč
PGP8407 Procházka Jan SK Praga E 8409111 200 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 200 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
VLI7702 Matějů Michal Slavia Liberec orienteering C 887154 200 Kč
PGP8700 Sysel Ctibor SK Praga C 515161 200 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga R 681882 200 Kč
KPY8600 Kohl Ondřej SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301370 200 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 200 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 200 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 7209346 200 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 200 Kč
PGP8206 Procházka Jan SK Praga C 886265 200 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 8644492 200 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice C 2051509 200 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov R 500850 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 200 Kč
TZL8301 Krejčík Jiří SKOB Zlín C 8931 200 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 200 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 200 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 200 Kč
TUR9003 Dragowski Kuba OOB TJ Turnov E 8628698 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 200 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín C 8278787 200 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 200 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 200 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 200 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice R 7210097 200 Kč
LCE8801 Perůtka Jan OOB TJ Slovan Luhačovice R 52705 200 Kč
LCE8902 Slezák Zdeněk OOB TJ Slovan Luhačovice C 889311 200 Kč
LCE9201 Valenta Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 896968 200 Kč
LPU9301 Čermák Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654903 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 200 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 200 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 200 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice R 8656530 200 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice C 8662365 200 Kč
LPU9306 Záveský Filip OK Lokomotiva Pardubice C 8656510 200 Kč
PGP9103 Landovský Tomáš SK Praga C 8071491 200 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 200 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8644878 200 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 200 Kč
ZBM9102 Bravený Vít SK Žabovřesky Brno C 8660450 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 200 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 200 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 200 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 8080807 200 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 200 Kč
12.50 km, 475 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(57)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 200 Kč
VLI8700 Szenczi Gabriel Slavia Liberec orienteering C 2102802 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 200 Kč
PGP7506 Pokorný Ondřej SK Praga C 682686 200 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 200 Kč
SJC8005 Švihovský Jaromír Sportcentrum Jičín C 8008018 200 Kč
VLI7707 Habán Ivo Slavia Liberec orienteering C 7207861 200 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 200 Kč
VRL9701 Hrdinka Daniel OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2085616 200 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 8662673 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 200 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov C 8086808 200 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 8656618 200 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 200 Kč
ROZ6900 Šimík Daniel OK Roztoky C 8662318 200 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 200 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch TJ Loko Liberec C 8656591 200 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 8656669 200 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 200 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 200 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 51568 200 Kč
TBM8833 Bořil Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 681876 200 Kč
PHK8802 Panchártek Jan OK 99 Hradec Králové C 553446 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 200 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 200 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové C 8656658 200 Kč
LPM7903 Stehlík Petr OK Lokomotiva Plzeň C 2045235 200 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov C 7677777 200 Kč
PHK8701 Justa Pavel OK 99 Hradec Králové C 7203469 200 Kč
SJC8703 Beneš Jan Sportcentrum Jičín C 8290987 200 Kč
KRL9304 Pova Ondřej Kometa Kralovice C 9995599 200 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 200 Kč
TJN8901 Kobr Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1969696 200 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 200 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice C 995852 200 Kč
LCE9102 Vlažný Jakub OOB TJ Slovan Luhačovice C 7210065 200 Kč
PHK8505 Veselý Ondřej OK 99 Hradec Králové C 1602626 200 Kč
EKP7702 Kalous Vladislav VŠTJ Ekonom Praha C 2058464 200 Kč
ABM9211 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 200 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 200 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 200 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 8402048 200 Kč
LPU9303 Kos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8660901 200 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 200 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 8656536 200 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga C 2080959 200 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 200 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8660443 200 Kč
ZBM9104 Kazda Adam SK Žabovřesky Brno C 8660406 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 200 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 200 Kč
CHA7800 Kadavý Petr OK Chrastava C 2801027 200 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 200 Kč
SJC9401 Šmejc Jakub Sportcentrum Jičín C 9983 200 Kč
SHK7601 Hepner David OK Slavia Hradec Králové C 1008172 200 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 7205564 200 Kč
10.00 km, 375 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 200 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 200 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7207862 200 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 200 Kč
VLI7403 Šesták Marek Slavia Liberec orienteering C 2058471 200 Kč
KAM9501 Čermák Matyáš OK Kamenice C 232426 200 Kč
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 200 Kč
LPM8504 Hering Jan OK Lokomotiva Plzeň C 7203334 200 Kč
JIL8703 Černý Martin OK Jilemnice C 2078469 200 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067320 200 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027205 200 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9201627 200 Kč
FSP7600 Vondra Jiří VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2092409 200 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice C 232245 200 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 200 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 200 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 8662445 400 Kč
ASU8606 Šrubař Michal Magnus Orienteering C 0002051488 200 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín C 8045221 400 Kč
PGP9601 Landovský Jakub SK Praga C 72101 400 Kč
8.40 km, 380 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP9401 Smolka Ondřej TJ Sokol Troja C 53502 200 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 1420800 200 Kč
VLI9300 Novák Jan Slavia Liberec orienteering C 2118472 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 200 Kč
EKP8304 Borák Michal VŠTJ Ekonom Praha C 2042532 200 Kč
TJN9501 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9102087 200 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232641 200 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 200 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 200 Kč
FSP7611 Nitsch Karel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8914 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 200 Kč
8.90 km, 380 m, 19 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7800 Pavlíček Lubomír SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 420417 180 Kč
PGP8302 Sysel Ondřej SK Praga C 515038 180 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 180 Kč
DKL8000 Jedlička Michal KOB Kladno C 1416366 180 Kč
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 49971 180 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 180 Kč
OPI7800 Šmahel Lukáš Orientační sporty Písek C 2103772 180 Kč
ONO7900 Ječmen Vladimír SKOB Ostrov C 7209469 180 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 180 Kč
SJC8203 Lepšík Petr Sportcentrum Jičín C 515133 180 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 8654898 180 Kč
DKL6901 Šemelík Petr KOB Kladno C 515065 180 Kč
SHK7911 Weiner Jakub OK Slavia Hradec Králové C 9140 180 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 180 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 180 Kč
SCP8201 Kautský Jiří OK Sparta Praha C 7260018 180 Kč
DOR8100 Chmelík Petr OK Dobříš C 2058502 180 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 180 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 7260025 180 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov C 7204979 180 Kč
CHA7601 Tomanica Vojtěch OK Chrastava C 2070857 180 Kč
FSP7502 Skripnik Ondřej VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7204999 180 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 7201775 180 Kč
PLU7931 Krtička Jan TJ SOKOL Plumlov C 2067929 180 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 180 Kč
FSP7610 Kužel Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515098 180 Kč
DOB8200 Drągowski Piotr KOB Dobruška C 8426644 180 Kč
MAS6800 Kovář Jindřich KČT Aš C 2026166 180 Kč
DKP7501 Nekvasil Michal Oddíl OB Kotlářka C 180 Kč
VLI7802 Peteráč Zdeněk Slavia Liberec orienteering C 2080914 180 Kč
8.40 km, 340 m, 16 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR7405 Novotný Tomáš OOB TJ Turnov C 416120 180 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 180 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 180 Kč
VSP7302 Kučera Jan USK Praha C 51650 180 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 180 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 7502000 180 Kč
MLA7600 Pivec Lukáš MLOK Mariánské Lázně C 1421926 180 Kč
VLI7100 Lisý Ondřej Slavia Liberec orienteering C 52179 180 Kč
VLI7803 Raisr Ivo Slavia Liberec orienteering C 1421297 180 Kč
ONO7501 Nejedlý Ladislav SKOB Ostrov C 9201325 180 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 180 Kč
ONO7200 Ševčík Petr SKOB Ostrov C 8662290 180 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 180 Kč
VSP7305 Horák Pavel (Starosta) USK Praha C 2032184 180 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 180 Kč
KAM7700 Jedlička Adam OK Kamenice C 2075620 180 Kč
CHA7603 Matyáš Libor OK Chrastava C 2059767 180 Kč
VLI7506 Šebelka Jan Slavia Liberec orienteering C 51227 180 Kč
CHA7501 Pachner Pavel OK Chrastava C 7700075 180 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 180 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 180 Kč
VRL7508 Hanuš Vladimír OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2078480 180 Kč
DOR7802 Fiala Jan OK Dobříš C 2125359 180 Kč
DOR7601 Houska Jindřich OK Dobříš C 2050492 180 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha C 8006888 180 Kč
PGP7510 Střelba Ondřej SK Praga C 7209464 180 Kč
PGP6405 Čermák Radek SK Praga C 1413333 180 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 180 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 180 Kč
TJN7501 Vokurka Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8644872 180 Kč
DKP7502 Lacina Martin Oddíl OB Kotlářka C 2129254 180 Kč
KAD7101 Řehák Miroslav Originální Vivalín Team Kadaň C 7207367 180 Kč
PGP7603 Čtrnáct Jiří SK Praga C 231948 180 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 180 Kč
VLI7601 Bureš Michal Slavia Liberec orienteering C 2113362 180 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 180 Kč
DOR7600 Janda Pavel OK Dobříš C 2044882 180 Kč
RUM7401 Novák Petr ZOOB Rumburk C 2120650 180 Kč
ROU7708 Heller Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 331503 180 Kč
VLI7402 Severýn Otto Slavia Liberec orienteering C 2067313 180 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 360 Kč
7.30 km, 340 m, 15 kontrol
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 301709 180 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 180 Kč
VLI6205 Poloprutský Tomáš Slavia Liberec orienteering C 888630 180 Kč
KAM6400 Ročejdl Marek OK Kamenice C 995804 180 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 180 Kč
VPM6801 Staněk Rostislav KOS Slavia Plzeň C 886260 180 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 180 Kč
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8662345 180 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 180 Kč
EKP6800 Pecka Jan VŠTJ Ekonom Praha C 515152 180 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 1418754 180 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 180 Kč
JEN7101 Zabořil Michal OB Jenišovice C 7781 180 Kč
LTP7307 Würz Bohuslav OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200322 180 Kč
PHK7103 Chaloupský David OK 99 Hradec Králové C 682359 180 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 1400420 180 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav TJ Loko Liberec C 434598 180 Kč
LLI6900 Hejna Stanislav TJ Loko Liberec C 682678 180 Kč
PGP7101 Drbal Jan SK Praga C 52225 180 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 180 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 180 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 180 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 180 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 180 Kč
EKP6701 Janeček Jura VŠTJ Ekonom Praha C 51587 180 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 180 Kč
PVP7200 Ptáček Jan VSS Přírodověda Praha C 2087658 180 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 7201757 180 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 180 Kč
SHK7001 Netuka Jan OK Slavia Hradec Králové C 9126 180 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 2020710 180 Kč
JPV7307 Vláčil Daniel Oddíl OS SK Prostějov C 887622 180 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 9101108 180 Kč
SLA7002 Straka Lukáš SKOB Slaný C 2118484 180 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 180 Kč
DOR7302 Bambousek Martin OK Dobříš C 8662328 180 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 180 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 180 Kč
KRL7201 Fišar Miroslav Kometa Kralovice C 416319 180 Kč
KSH7001 Šustr Pavel OB Kašperské Hory C 2075672 180 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 180 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 180 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 180 Kč
TJN7000 Rýdl Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2096117 180 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 180 Kč
TJN7201 Ulman Aleš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2078471 180 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8255 180 Kč
TUV7301 Hájek Jan SOK TJ Turnov C 5788 180 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 180 Kč
BSO7100 Kohoutek Oldřich KOB Baník Sokolov C 7204986 180 Kč
ROU6901 Buk Jiří SKOB Roudnice nad Labem C 2099501 180 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 7300172 180 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 180 Kč
CHT7302 Zlesák Martin OOB SK Chrast C 52155 180 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 180 Kč
RIC7302 Pračka Tomáš OB Říčany C 448935 180 Kč
RIC6905 Šrámek Petr OB Říčany C 2035144 180 Kč
VLI6901 Kruliš Petr Slavia Liberec orienteering C 301186 180 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 180 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 180 Kč
KAM7105 Žemla Tomáš OK Kamenice C 2084945 180 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 180 Kč
6.50 km, 300 m, 14 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 180 Kč
ONO6400 Hájek Jiří SKOB Ostrov C 8656589 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 180 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 180 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 180 Kč
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 180 Kč
FSP6700 Krausz Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 682118 180 Kč
VSP6506 Hartman Aleš USK Praha C 51620 180 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 180 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 180 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 180 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 7040267 180 Kč
FSP6605 Cincibus Pavel VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8669 180 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 180 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 180 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 2102854 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 180 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 180 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 180 Kč
DOR6600 Petrilák Miroslav OK Dobříš C 2092439 180 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 180 Kč
LPU6401 Kaplan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 7200596 180 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 8656657 180 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 180 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 180 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 180 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 180 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 180 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 180 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 180 Kč
SHK6401 Teplý Jiří OK Slavia Hradec Králové C 9123 180 Kč
6.00 km, 290 m, 14 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 180 Kč
VPM6101 Bartovský Pavel KOS Slavia Plzeň C 2042507 180 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 2800319 180 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 180 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 180 Kč
TUR6204 Švarc Jiří OOB TJ Turnov C 682108 180 Kč
VLI6300 Petr Josef Slavia Liberec orienteering C 8287 180 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 180 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 8222225 180 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 180 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 8174 180 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7205033 180 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 180 Kč
HOR6302 Vávra Martin TJ Jiskra Hořice C 2059759 180 Kč
HOR6301 Vávra Radek TJ Jiskra Hořice C 2032106 180 Kč
JIL6004 Karel Miloš OK Jilemnice C 682091 180 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 180 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 180 Kč
TUR5906 Dragowski Robert OOB TJ Turnov C 887222 180 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 180 Kč
SMB5801 Svoboda Slavomír SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 897344 180 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 180 Kč
TJP6302 Novák Petr TJ Sokol Troja C 53515 180 Kč
PGP6305 Hurta Vladimír SK Praga C 51658 180 Kč
MAS5501 Pilař Karel KČT Aš C 7003021 180 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 180 Kč
5.60 km, 150 m, 14 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 130 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 130 Kč
CHA5500 Kaška Rudolf OK Chrastava C 2095972 130 Kč
DKL5400 Cabrnoch Jiří KOB Kladno C 416324 130 Kč
MAS5400 Chotětický Jan KČT Aš C 7887 130 Kč
KNC5501 Jun Drahomír Sokol Kostelec n. Č. l. C 52255 130 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 7207870 130 Kč
EKP5500 Šedivý Jiří VŠTJ Ekonom Praha C 682645 130 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 130 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 130 Kč
CHA5400 Pavlík Milan OK Chrastava C 51231 130 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 130 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 9907 130 Kč
DOR5800 Nentvich Lubomír OK Dobříš C 2104700 130 Kč
OKP5803 Červinka Jaroslav SK OK 24 Praha C 53558 130 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 130 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 130 Kč
TJN5604 Novotný Otakar OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8260 130 Kč
EKP5800 Fanta Miroslav VŠTJ Ekonom Praha C 51147 130 Kč
DKP5500 Špičák Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8641 130 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 8656692 130 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 206496 130 Kč
5.30 km, 155 m, 13 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP5201 Hojný Oldřich OK Sparta Praha C 52111 130 Kč
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 130 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 130 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 9201066 130 Kč
VRL5002 Farář Jaroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096242 130 Kč
MAS5200 Chotětický Václav KČT Aš C 7886 130 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 8199 130 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 130 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 130 Kč
EKP5212 Borák Stanislav VŠTJ Ekonom Praha C 2042539 130 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 130 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 2080998 130 Kč
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 130 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 2096237 130 Kč
BOV5001 Miřijovský Přemysl TJ Baník Ostrava OKD C 232153 130 Kč
JIL5201 Erlebach Josef OK Jilemnice C 9774 130 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 130 Kč
JEN5201 Bárta Miroslav OB Jenišovice C 7778 130 Kč
TJN5101 Böhm Karel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416833 130 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 130 Kč
LPU5201 Farář Václav OK Lokomotiva Pardubice C 9260 130 Kč
JEN5001 Richtr Jiří OB Jenišovice C 7777 130 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 260 Kč
4.60 km, 115 m, 12 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 130 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 130 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 51816 130 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 130 Kč
SLP4601 Novotný Jiří OOB Slavia Praha C 51621 130 Kč
DKP4700 Procházka Aleš Oddíl OB Kotlářka C 8266333 130 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 130 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 130 Kč
LLI4702 Peterka Josef TJ Loko Liberec C 51204 130 Kč
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 8657099 130 Kč
KSH4801 Fiala Miloš OB Kašperské Hory C 8674 130 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 8153 130 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 130 Kč
SLA4700 Švec Zdeněk SKOB Slaný C 8806 130 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 130 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7718 130 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 130 Kč
PGP4800 Zelený Vladimír SK Praga C 8663188 130 Kč
4.20 km, 85 m, 9 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 130 Kč
FSP4300 Čadil Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 53267 130 Kč
VSP4300 Dohnal Josef USK Praha C 51743 130 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 130 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 130 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 130 Kč
3.80 km, 90 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK3802 Novotný Petr OK 99 Hradec Králové C 9422 130 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 2090839 130 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 130 Kč
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7207873 130 Kč
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 130 Kč
SCP1500 Vrabec Adrian OK Sparta Praha C 51571 130 Kč
SCP1450 Vrabcová Olívie OK Sparta Praha C 51558 130 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 130 Kč
LTP7251 Žejdlíková Jitka OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200340 130 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 130 Kč
SKV1001 Štěrba Lukáš TJ Slovan Karlovy Vary C 2045223 130 Kč
LLI7651 Hejnová Simona TJ Loko Liberec C 130 Kč
LLI0602 Hejna Štěpán TJ Loko Liberec C 130 Kč
KAM0358 Semíková Julie OK Kamenice C 2080943 130 Kč
KAM7202 Mišek Michal OK Kamenice C 2800300 130 Kč
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 130 Kč
VSP7012 Neyrinck Noel USK Praha C 2067921 130 Kč
DOK0450 Synková Barbora OK Doksy C 2053515 130 Kč
DOK5600 Synek Antonín OK Doksy C 130 Kč
DOK5751 Synková Marcela OK Doksy C 130 Kč
DOR6651 Nentvichová Romana OK Dobříš C 2058509 130 Kč
PGP0407 Šimerka Jakub SK Praga C 682658 130 Kč
KRL7151 Hanáková Marta Kometa Kralovice C 130 Kč
VSP1152 Rodová Anežka USK Praha C 2081382 130 Kč
LTP9703 Juren Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7200332 130 Kč
DCE1850 Zeman Annabel KOB Dobřichovice C 416316 130 Kč
KAM0950 Žemlová Magdalena OK Kamenice C 2084931 130 Kč
NEK1100 Fecko Richard Nejdek Orienteering C 232228 130 Kč
DKP7952 Lacinová Hanka Oddíl OB Kotlářka C 2111754 130 Kč
FSP0850 Vondrová Eliška VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7200315 130 Kč
FSP0500 Vondra Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 2102774 130 Kč
VLI1300 Matějů Josef Slavia Liberec orienteering C 7927 130 Kč
KAM7950 Jedličková Tereza OK Kamenice C 2080911 130 Kč
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 130 Kč
DKP1252 Nekvasilová Julie Oddíl OB Kotlářka C 130 Kč
BZP1000 Frýdecký Tomáš Báječné ženy v orientačním běhu C 766112 130 Kč
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 130 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 130 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 130 Kč
SCP8250 Vrabcová Romana OK Sparta Praha C 2080934 130 Kč
KAM0953 Kubecová Markéta OK Kamenice C 232246 130 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 130 Kč
SCP0800 Veljačik Jonáš OK Sparta Praha C 336785 130 Kč
TUR6457 Švarcová Lenka OOB TJ Turnov C 682110 130 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 130 Kč
LLI7550 Bradáčová Marie TJ Loko Liberec C 2060204 130 Kč
SBR7750 Vlachová Dita SKOB Bruntál C 410731 130 Kč
FSP8353 Čechová Jana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 8476 130 Kč
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 130 Kč
SJH7901 Kinšt David SJH Jindřichův Hradec C 330596 130 Kč
SJH8051 Kinštová Dominka SJH Jindřichův Hradec C 330592 130 Kč
LME0001 Dittrt Štěpán SK Los Mělník C 2800162 130 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín C 7170894 130 Kč
ROU7601 Hančl Martin SKOB Roudnice nad Labem C 130 Kč
DOR7452 Baštová Jana OK Dobříš C 2113394 130 Kč
TAP7752 Cichrová Iveta KOB Tretra Praha C 2111618 130 Kč
KRL9505 Žákovec Jan Kometa Kralovice C 130 Kč
LCE8252 Hanslianová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088162 130 Kč
BZP8751 Krupová Tereza Báječné ženy v orientačním běhu C 2088730 130 Kč
SLA7500 Zápotocký Luboš SKOB Slaný C 2801037 130 Kč
VLI7455 Severýnová Popková Klára Slavia Liberec orienteering C 2067951 130 Kč
EKP7003 Zurynek Jan VŠTJ Ekonom Praha C 2102701 130 Kč
TJN7506 Jakubík Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 130 Kč
TJN7513 Štembera Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7300183 130 Kč
TJN6950 Pokorná Hana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2073666 130 Kč
SMB5951 Svobodová Hana SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav C 7705 130 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany C 2085603 130 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 130 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 130 Kč
ROU7150 Buková Jana SKOB Roudnice nad Labem C 331208 130 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 130 Kč
VLI6801 Čaloun Michal Slavia Liberec orienteering C 2109695 130 Kč
ROU7505 Černý Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2085613 130 Kč
HCE9750 Náhlíková Erika TJ Hostivice C 51986 130 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 130 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 8055001 130 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 130 Kč
TAP7801 Pompach Petr KOB Tretra Praha C 9102143 130 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem C 2023957 130 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 130 Kč
6.60 km, 205 m, 11 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2025357 130 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 130 Kč
LME6952 Machová Petra SK Los Mělník C 0002102699 130 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník C 0002060278 130 Kč
LME9800 Uhlík Sebastian SK Los Mělník C 0002102698 130 Kč
LME6800 Mach Martin SK Los Mělník C 0002115068 130 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 0000007203 130 Kč
celkem přihlášených: 1338, vklad: 228840 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.